Jump to content

Samsung B5722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω.Οχι δεν ηταν μεγαλες .Απο κινητο desire τις ειχα τραβηξει.Καπου στα 500ΚΒ ηταν.

 

Απο εκει που λες αλλαζουμε ηχο κλισης για τα μυνηματα ?

 

Δεν ξέρω γιατί δεν στις ανοίγει...

Ναι πηγαίνεις στην καρέλα Νέα μηνύματα(SIM1) και βάζεις τον ήχο που θες , για την 2η κάρτα πατάς πάλι το βελάκι δεξιά..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω γιατί δεν στις ανοίγει...

Ναι πηγαίνεις στην καρέλα Νέα μηνύματα(SIM1) και βάζεις τον ήχο που θες , για την 2η κάρτα πατάς πάλι το βελάκι δεξιά..

 

Οπως και ναχει σε ευχαριστω.Ειναι για το κινητο φιλης και οταν την δω θα το κανω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με το εξής πρόβλημα: προσπαθώ να εγκαταστήσω τις ρυθμίσεις του yahoo mail στο κινητό μου(με δίκτυο cosmote, ενεργοποιημένο wap και πακέτο δωρεάν MB), έτσι ώστε να λαμβάνω email με ειδοποίηση τύπου sms. Ενώ βάζω όλες τις εναλλακτικές επιλογές που μου ορίζει το yahoo, κάθε φορά που πάει να συνδεθεί για αναζήτηση email μου εμφανίζει το εξής μήνυμα: "Μη διαθέσιμη υπηρεσία DNS" ή "Αδύνατη πρόσβαση στο server" (ανάλογα με τις ρυθμίσεις που βάζω κάθε φορά). Να σημειώσω ότι το internet κατά τα άλλα λειτουργεί κανονικά και χωρίς κανένα πρόβλημα. Γνωρίζει κανείς τις ρυθμίσεις διακομιστών που πρέπει να βάλω γι' αυτο το τηλέφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος, χωρίς να μπαίνω στις ρυθμίσεις, να ενεργοποιώ στα γρήγορα το αθόρυβο προφίλ;

 

Πιέζεις παρατεταμένα το πλήκτρο της δίεσης...

Link to comment
Share on other sites

Πιέζεις παρατεταμένα το πλήκτρο της δίεσης...

 

Ευχαριστώ. Και χτες, έβγαζα διάφορα widget μήπως και αφήσω μόνο αυτό του προφίλ, τελείως λάθος κίνηση φυσικά.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου παιδα τι εχει κανει μια φιλη που το εχει και εχει μπλοκαρει κατα λαθος τον αριθμο μου στην συσεκυη ??? Δεν μπορω απο το κινητο μου να καλεσω σε καμμια sim. Τις ιδιες sim σε αλλη συσκευη δεν εχω προβλημα.Επισης στο samsung απο αλλες συσκευες καλω κανονικα.

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου παιδα τι εχει κανει μια φιλη που το εχει και εχει μπλοκαρει κατα λαθος τον αριθμο μου στην συσεκυη ??? Δεν μπορω απο το κινητο μου να καλεσω σε καμμια sim. Τις ιδιες sim σε αλλη συσκευη δεν εχω προβλημα.Επισης στο samsung απο αλλες συσκευες καλω κανονικα.

 

Ευχαριστω.

 

Ρυθμίσεις - Κλήση - Ολες οι κλήσεις - Αυτόματη απόρριψη -Λίστα απόρριψης

 

και βγάζεις τον αριθμό, που έχει καταχωρηθεί.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει την αυτόματη απόρριψη

Μενού->Ρυθμισεις->ρυθμισεις εφαρμογης->κληση-> ολες οι κλησεις-> αυτοματη απορριψη και βγάζει τον αριθμό σου...

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει την αυτόματη απόρριψη

Μενού->Ρυθμισεις->ρυθμισεις εφαρμογης->κληση-> ολες οι κλησεις-> αυτοματη απορριψη και βγάζει τον αριθμό σου...

 

Ευχαριστω αλλα απο σταθερο δεν εχω προβλημα να καλω...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχει επιλέξει τον αριθμό σου από το αρχείο των κλήσεων και βάζει μόνο τον συγκεκριμένο αριθμό και όχι όλους τους αριθμούς που είναι στην επαφή...
Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχει επιλέξει τον αριθμό σου από το αρχείο των κλήσεων και βάζει μόνο τον συγκεκριμένο αριθμό και όχι όλους τους αριθμούς που είναι στην επαφή...

 

Ευχαριστω.Θα πω να το κοιταξει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν...Ευχαριστω πολυ.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να στειλω ενα mms αλλα μου λεει αγνωστος παραληπτης ενω στον ιδιο αριθμο μπορω να στειλω sms.....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το εχω 4 μήνες.Τωρα μου εμφάνισαι δύο παράλληλες λεπτές γραμμές στην οθόνη που δεν φευγουν :mad:

 

Πήγαινε το να το δουν , λογικά θα το καλύπτει η εγγύηση...

 

Προσπαθω να στειλω ενα mms αλλα μου λεει αγνωστος παραληπτης ενω στον ιδιο αριθμο μπορω να στειλω sms.....

 

Δεν έχω στείλει ποτέ mms , δοκίμασε να δεις στις ρυθμίσεις μήπως έχει κάποια επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξής πρόβλημα: έχει δοθεί ο αριθμός μου, σε διάφορους όπως πχ το κατάστημα leroy merlin και παίρνω ενοχλητικά, ενημερωτικά sms. Να αποκλείσω αυτούς που τα στέλνουν δεν γίνεται, γιατί δεν έχουν αριθμό, αλλά μονο το ονομα του καταστήματος ή της εταιρείας. Καμμιά ιδέα για να απαλλαγώ;
Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξής πρόβλημα: έχει δοθεί ο αριθμός μου, σε διάφορους όπως πχ το κατάστημα leroy merlin και παίρνω ενοχλητικά, ενημερωτικά sms. Να αποκλείσω αυτούς που τα στέλνουν δεν γίνεται, γιατί δεν έχουν αριθμό, αλλά μονο το ονομα του καταστήματος ή της εταιρείας. Καμμιά ιδέα για να απαλλαγώ;

 

Το πιο απλο με την ευχη να πιασει να απρεις τηλ στο καταστημα και να ζητησεις να σε διαγραψουν απο την λιστα για sms.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη το έχω κάνει ήδη. Κράτησε για δυο μήνες. Μετά, μια από τα ιδια. Μάλλον θα πρέπει να μάθω να ζω μ' αυτό :(

 

Για στειλε καποιο email στο ΙΝΚΑ με κοινοποιηση σε αυτους....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παίδες!

Εχω παραγγειλει το εν λογω κινητο αλλα κατι με τρωει.....

Φοβαμαι μήπως δεν εχει επαναλαμβανομενο ξυπνητηρι....

Οποιος το'χει ας μου πει σας παρακαλω!!!!:)

 

 

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ακυρη η ερωτηση!μου εβγαλε κ τις υπολοιπες σελιδες (απο 17η κ μετα) που για καποιο λογο δεν τις εμφανιζε....

ευχαριστωωωωω

Edited by elmatsa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω το εν λογο κινητο Samsung B5722 ..το παιρνω γιατι ειναι σχετικα ομορφο ειναι touch και φυσικα γιατι ειναι dual ...γνωριζεατι κανενα site που να το πουλα κατω απο 100 ευρω; ..επισης αν το αγορασω απο ebay υπαρχει περιπτωση να μην ειναι συμβατο στην Ελλαδα ; Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B5722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...