Jump to content

iPad (1st gen - 2010)


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο Σάκη, όσο για τα λεγόμενα του Περικλή και του Σπύρου, εγώ έχω την ένωση των 2 περιπτώσεων, δηλαδή γυναίκα και κόρη, οπότε αναγκάζομαι να το παίρνω στο γραφείο για να το χρησιμοποιώ λίγο γιατί στο σπίτι έρχομαι τρίτος στη σειρά :(

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@kkalog

 

Αν το καλοκαίρι που θα έρθω έχει φέρει και τη μαύρη θα την πάρω. Μου αρέσει πολύ αυτή η θήκη και είναι καλό ότι υπάρχει στο public και δεν πληρώνεις και τα μεταφορικά αυξάνοντας πολύ το κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο παιδια.

 

Εγω ειμαι κακος δεν το δινω σε κανενα. Αφηνω μονο την μικρη να παιζει λιγο πιανο ενω το κραταω εγω:) και στην γυναικα μου να χρησιμοποιει φην εφαρμογη για αδυνατισμα αλλα μονο οταν ειναι ακουμπισμενο στο γραφειο:lol:

Τελικα εχουμε πολυ πλακα.

 

Κωστα πολυ ωραια η θηκη. Την εχω βαλει απο καιρο στο ματι. Μ αρεσει γιατι δεν χωνεται μεσα της το ipad.

Το μαγαζι που ψωνιζω εχει ολη την σειρα της εταιρειας για macbook. Αν την φερουν και ειναι σε λογικα πλαισια θα την παρω.

Εχουν τρελαθει παντως. Το 16αρι το εχουν καποια μαγαζια εδω με 700 ευρω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

.

Λοιπόν, βρέθηκε άμεσος και εύκολος τρόπος να εκτυπώνεις από το ipad, ανεξαρτήτως λειτουργικών συστημάτων...

 

 

 

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/3296/Ipad_print.jpg

 

 

:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

.

Λοιπόν, βρέθηκε άμεσος και εύκολος τρόπος να εκτυπώνεις από το ipad, ανεξαρτήτως λειτουργικών συστημάτων...

 

 

 

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/3296/Ipad_print.jpg

 

 

:p:p:p:p:p:p

 

Βγάζει και μπρός πίσω;:lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόλις παρέλαβα το 32αρι, μια ερώτηση, υπάρχει τρόπος να βλέπω τα .pdf στο iBooks.app?

 

Προς το παρων οχι. Στο επομενο update του iBook θαυ δωσουν αυτη την δυνατοτητα

Να υπολογιζεις οτι αυτο θα γινει ως το τελος του μηνα.

 

Αν ομως εχεις καποια βιβλια σε pdf μπορεις να τα μετατρεψεις σε epub με την εφαρμογη calibre και να τα εισαγεις μεσω itunes.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν πρέπει να τα μετατρέψεις σε epub. Σε λίγες μέρες όμως έρχεται αναβάθμιση του iBooks που υποστηρίζει natively και τα pdf. Λίγες μέρες υπομονή ακόμα :)
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρων οχι. Στο επομενο update του iBook θαυ δωσουν αυτη την δυνατοτητα

Να υπολογιζεις οτι αυτο θα γινει ως το τελος του μηνα.

 

Αν ομως εχεις καποια βιβλια σε pdf μπορεις να τα μετατρεψεις σε epub με την εφαρμογη calibre και να τα εισαγεις μεσω itunes.

 

Ευχαριστώ πολύ, θα το δοκιμάσω :)

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

το εχω κι εγω 3 μερες τωρα.πραγματικα τα σπαει....το εχω κανει και jailbreak και πραγματικα ειναι απιστευτο....
Link to comment
Share on other sites

myphone Desktop

 

Για όσους θέλουν να έχουν κάτι από Froyo χωρίς να χρειάζεται να κάνουν dual boot με Android :)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι,

 

Ήθελα τη γνώμη σας για 2 θέματα:

 

(α) Έχω παρατηρήσει τις τελευταίες 2-3 ημέρες ότι η οθόνη του iPad δεν είναι τόσο γρήγορη στην αντίδρασή της στο άγγιγμα, ειδικά όταν αυτό γίνεται υπό κάποια κλίση, όπως π.χ. με τη θήκη στη χαμηλή θέση (δακτυλογράφησης) όπου χρειάζεται μερικές φορές 2η και 3η προσπάθεια πίεσης για να "εγγραφεί" η ενέργεια επί της οθόνης, ίσως και να δοκιμάσω να πιέσω σε κοντινές θέσεις (της τάξης των 1-2 χιλιοστών) από τη θέση που πιέζω αρχικά. Σκέφτομαι 3 περιπτώσεις:

(1) ότι είναι η ιδέα μου

(2) ότι φταίει η ανεβασμένη θερμοκρασία του περιβάλλοντος λόγω καλοκαιριού

(3) ότι φταίει το jailbreak και κάποια εφαρμογή που μπορεί να έχει εγκατασταθεί

Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία για ανταλλαγή απόψεων;

 

(β) Τελικά με τις παρούσες συνθήκες ποιά είναι η συνιστώμενη λύση για να έχει κανείς πρόσβαση σε ελληνικό πληκτρολόγιο κατά τη χρήση του iPad;

 

And one more thing! Διαβάζω από χθες το βράδυ αρκετές αρνητικές κριτικές σχετικά με την ποιότητα κατασκευής της θήκης της MacAlly μετά από λίγες εβδομάδες χρήσης (ζαρώματα του εξωτερικού υλικού, ξέφτισμα ραφών). Επειδή και το κόστος αγοράς δεν είναι μικρό, ίσως θα πρέπει όσοι το σκέφτονται να περιμένουν λίγο (Σπύρο!) εκτός και αν δεν έχουν άλλη λύση που να χρησιμοποιούν ήδη.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι,

 

Ήθελα τη γνώμη σας για 2 θέματα:

 

(α) Έχω παρατηρήσει τις τελευταίες 2-3 ημέρες ότι η οθόνη του iPad δεν είναι τόσο γρήγορη στην αντίδρασή της στο άγγιγμα, ειδικά όταν αυτό γίνεται υπό κάποια κλίση, όπως π.χ. με τη θήκη στη χαμηλή θέση (δακτυλογράφησης) όπου χρειάζεται μερικές φορές 2η και 3η προσπάθεια πίεσης για να "εγγραφεί" η ενέργεια επί της οθόνης, ίσως και να δοκιμάσω να πιέσω σε κοντινές θέσεις (της τάξης των 1-2 χιλιοστών) από τη θέση που πιέζω αρχικά. Σκέφτομαι 3 περιπτώσεις:

(1) ότι είναι η ιδέα μου

(2) ότι φταίει η ανεβασμένη θερμοκρασία του περιβάλλοντος λόγω καλοκαιριού

(3) ότι φταίει το jailbreak και κάποια εφαρμογή που μπορεί να έχει εγκατασταθεί

Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία για ανταλλαγή απόψεων;

 

(β) Τελικά με τις παρούσες συνθήκες ποιά είναι η συνιστώμενη λύση για να έχει κανείς πρόσβαση σε ελληνικό πληκτρολόγιο κατά τη χρήση του iPad;

 

And one more thing! Διαβάζω από χθες το βράδυ αρκετές αρνητικές κριτικές σχετικά με την ποιότητα κατασκευής της θήκης της MacAlly μετά από λίγες εβδομάδες χρήσης (ζαρώματα του εξωτερικού υλικού, ξέφτισμα ραφών). Επειδή και το κόστος αγοράς δεν είναι μικρό, ίσως θα πρέπει όσοι το σκέφτονται να περιμένουν λίγο (Σπύρο!) εκτός και αν δεν έχουν άλλη λύση που να χρησιμοποιούν ήδη.

 

Καταρχήν που το βλέπεις αυτό με την οθόνη? Σε κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή η γενικός?

 

Κατά δεύτερον αγόρασα τελικά από το ebay την original γιατί θεώρησα πως είναι τα ίδια λεφτά και έτσι προτίμησα αυτή!

 

Για τα ελληνικά το καλύτερο που υπάρχει μέχρι στιγμής είναι η εφαρμογή του appstore.

Μήπως εκεί βλέπεις ότι δεν υπακούει σωστά??

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν που το βλέπεις αυτό με την οθόνη? Σε κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή η γενικός?

 

Κατά δεύτερον αγόρασα τελικά από το ebay την original γιατί θεώρησα πως είναι τα ίδια λεφτά και έτσι προτίμησα αυτή!

 

Για τα ελληνικά το καλύτερο που υπάρχει μέχρι στιγμής είναι η εφαρμογή του appstore.

Μήπως εκεί βλέπεις ότι δεν υπακούει σωστά??

εχεις λινκ για την original θηκη που λεσ απο to ebay?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν που το βλέπεις αυτό με την οθόνη? Σε κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή η γενικός?

 

Κατά δεύτερον αγόρασα τελικά από το ebay την original γιατί θεώρησα πως είναι τα ίδια λεφτά και έτσι προτίμησα αυτή!

 

Για τα ελληνικά το καλύτερο που υπάρχει μέχρι στιγμής είναι η εφαρμογή του appstore.

Μήπως εκεί βλέπεις ότι δεν υπακούει σωστά??

 

Ευχαριστώ για τα Ελληνικά Σπύρο!

 

Το "φαινόμενο" (;) νομίζω ότι εμφανίζεται σε διάφορες θέσεις, όχι συγκεκριμένα και όχι πάντα και τις περισσότερες φορές όταν η συσκευή είναι υπό κλίση (αλλά μπορεί να είναι και η ιδέα μου).

 

Με γεια ή original!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

εχεις λινκ για την original θηκη που λεσ απο to ebay?

 

Βρήκα 2 ο ένας που είναι από Γερμανία δεν έχει και μου είπε ότι ίσως φέρει την επόμενη εβδομάδα, μάλιστα αυτή είναι η τιμή μαζί με τα μεταφορικά 60€

http://viewitem.eim.ebay.gr:80/100_Original_Apple_iPad_Case_MC361ZMA__Tasche/190404027771/item

 

Και τελικά την παράγγειλα από Αυστραλία, και περιμένω νέα του για να μου πει πόσα είναι τα έξοδα μεταφοράς.

http://search.eim.ebay.gr:80/?Query=Genuine+Original+Official+Apple+iPad+Case+Free+Express+

 

 

Ευχαριστώ για τα Ελληνικά Σπύρο!

 

Το "φαινόμενο" (;) νομίζω ότι εμφανίζεται σε διάφορες θέσεις, όχι συγκεκριμένα και όχι πάντα και τις περισσότερες φορές όταν η συσκευή είναι υπό κλίση (αλλά μπορεί να είναι και η ιδέα μου).

 

Με γεια ή original!

 

Σας ευχαριστώ κύριε μου!!;)

Και αφού μπήκα για αγορές εκεί είπα να αγοράσω και το (Genuine Apple iPad Camera Connection kit Wi-Fi + 3G) και να κλείσω τις αγορές για το iPad

 

Πάντως σε εμένα που του έχω βάλει μέσα ότι έχω βρει για δοκιμές δεν έχει τέτοιο θέμα, δουλεύει ρολόι!!

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι,

 

Ήθελα τη γνώμη σας για 2 θέματα:

 

(α) Έχω παρατηρήσει τις τελευταίες 2-3 ημέρες ότι η οθόνη του iPad δεν είναι τόσο γρήγορη στην αντίδρασή της στο άγγιγμα, ειδικά όταν αυτό γίνεται υπό κάποια κλίση, όπως π.χ. με τη θήκη στη χαμηλή θέση (δακτυλογράφησης) όπου χρειάζεται μερικές φορές 2η και 3η προσπάθεια πίεσης για να "εγγραφεί" η ενέργεια επί της οθόνης, ίσως και να δοκιμάσω να πιέσω σε κοντινές θέσεις (της τάξης των 1-2 χιλιοστών) από τη θέση που πιέζω αρχικά. Σκέφτομαι 3 περιπτώσεις:

(1) ότι είναι η ιδέα μου

(2) ότι φταίει η ανεβασμένη θερμοκρασία του περιβάλλοντος λόγω καλοκαιριού

(3) ότι φταίει το jailbreak και κάποια εφαρμογή που μπορεί να έχει εγκατασταθεί

Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία για ανταλλαγή απόψεων;

 

(β) Τελικά με τις παρούσες συνθήκες ποιά είναι η συνιστώμενη λύση για να έχει κανείς πρόσβαση σε ελληνικό πληκτρολόγιο κατά τη χρήση του iPad;

 

And one more thing! Διαβάζω από χθες το βράδυ αρκετές αρνητικές κριτικές σχετικά με την ποιότητα κατασκευής της θήκης της MacAlly μετά από λίγες εβδομάδες χρήσης (ζαρώματα του εξωτερικού υλικού, ξέφτισμα ραφών). Επειδή και το κόστος αγοράς δεν είναι μικρό, ίσως θα πρέπει όσοι το σκέφτονται να περιμένουν λίγο (Σπύρο!) εκτός και αν δεν έχουν άλλη λύση που να χρησιμοποιούν ήδη.

 

Κώστα δεν έχω παρατηρήσει προβλήματα ανταπόκρισης στη δική μου συσκευή ωστόσο δεν νομίζω ότι φταίει το jailbreak στην περίπτωση σου.

 

Έχεις προσέξει σε ποιες περιπτώσεις η ανταπόκριση δεν είναι η αναμενόμενη; Είναι σε κάποια-ες συγκεκριμένες εφαρμογές που χρησιμοποιείς ή συμβαίνει σε όλες; Επίσης συμβαίνει και κατά την δακτυλογράφηση ή μόνο όταν πρόκειται να πατήσεις κάποιο κουμπί για εγγραφή εντολής;

 

Υποψιάζομαι οτι το πρόβλημα οφείλεται σε συγκεκιμένες εφαρμογές και όχι στο σύστημα. Διαφορετικά θα είχες πρόβλημα με την αφή γενικότερα στην οθόνη και όχι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις.

 

Για ελληνικά εγώ χρησιμοποιώ το GRWebKey. Είναι εφαρμογή για iPhone αλλά την προτιμώ από αυτήν που κυκλοφορεί για το iPad γιατί εκείνη κρύβει μεγάλο μέρος της οθόνης.

 

Σε ο,τι αφορά τις θήκες, μετά και την εμπειρία μου με την θήκη της Apple, δεν θα δίνω πλέον και μεγάλη σημασία στα reviews. Όταν μάλιστα γενικά είσαι λίγο προσεκτικός με την χρήση συσκευών και θηκών, δύσκολα νομίζω θα έχεις ατυχήματα.

 

Το iPhone εμένα έχει τρία χτυπήματα και τα τρία προέρχονται από πτώση αφού μου γλύστρησε από τη θήκη! Sh*t happens :D

Link to comment
Share on other sites

Για ελληνικά εγώ χρησιμοποιώ το GRWebKey. Είναι εφαρμογή για iPhone αλλά την προτιμώ από αυτήν που κυκλοφορεί για το iPad γιατί εκείνη κρύβει μεγάλο μέρος της οθόνης.

 

Για γίνε σε παρακαλώ λίγο πιο συγκεκριμένος δλδ τι θέλεις να πεις...:confused:

 

Εννοείς στο landscape?? Γράψε σε Portal...:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

@kkalog

 

Κώστα αυτό που λες με την οθόνη είναι μάλλον θέμα εφαρμογών όπως λέει και ο Περικλής. Εγώ το έχω δει μόνο στο AppStore όταν βλέπω τα Top Charts και πατάω το more και αργεί να φορτώσει κάνοντάς με να νομίζω ότι φταίει το πάτημα, αλλά φταίει η εφαρμογή η ίδια. Επίσης, ό,τι update έχω πάρει από εφαρμογές στο iPad αναφέρουν πάντα performance improvements πράγμα που σημαίνει ότι υπάρχει περιθώριο για δουλειά ακόμα σε αυτόν τον τομέα.

 

@pperiklis

Ο μεσημεριανός ήταν πολύ ωραίος! :)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα δεν έχω παρατηρήσει προβλήματα ανταπόκρισης στη δική μου συσκευή ωστόσο δεν νομίζω ότι φταίει το jailbreak στην περίπτωση σου.

 

Έχεις προσέξει σε ποιες περιπτώσεις η ανταπόκριση δεν είναι η αναμενόμενη; Είναι σε κάποια-ες συγκεκριμένες εφαρμογές που χρησιμοποιείς ή συμβαίνει σε όλες; Επίσης συμβαίνει και κατά την δακτυλογράφηση ή μόνο όταν πρόκειται να πατήσεις κάποιο κουμπί για εγγραφή εντολής;

 

Υποψιάζομαι οτι το πρόβλημα οφείλεται σε συγκεκιμένες εφαρμογές και όχι στο σύστημα. Διαφορετικά θα είχες πρόβλημα με την αφή γενικότερα στην οθόνη και όχι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις.

 

Για ελληνικά εγώ χρησιμοποιώ το GRWebKey. Είναι εφαρμογή για iPhone αλλά την προτιμώ από αυτήν που κυκλοφορεί για το iPad γιατί εκείνη κρύβει μεγάλο μέρος της οθόνης.

 

Σε ο,τι αφορά τις θήκες, μετά και την εμπειρία μου με την θήκη της Apple, δεν θα δίνω πλέον και μεγάλη σημασία στα reviews. Όταν μάλιστα γενικά είσαι λίγο προσεκτικός με την χρήση συσκευών και θηκών, δύσκολα νομίζω θα έχεις ατυχήματα.

 

Το iPhone εμένα έχει τρία χτυπήματα και τα τρία προέρχονται από πτώση αφού μου γλύστρησε από τη θήκη! Sh*t happens :D

Περικλη που το βρισκουμε το GRWebKey; Στο google δεν μου βγαζει τιποτα εκτός απο το δικο σου ποστ εδω.

 

@@@@Κώστα δοκιμασα σε ολες τις κλήσεις δεν παρατηρω καποιο προβλημα. Το ελληνικό πληκτρολογιο του appstore εχει μια περιεργη αίσθηση. Μου φαινεται αργο σε αποκριση.

Δοκιμασα το touching σε πολλες εφαρμογές. Δεν υπάρχει καποιο προβλημα.

 

 

@@@Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για τα To Do?

Ενω μου αρεσει παρα πολυ το To Do της appigo, αναγκαστηκα να το παρατησω και να δουλεψω με το Things γιατι το appigo εχει προβλημα στον συχρονισμο με το macbook.

 

Καθε φορά που θα μπω σε καποιο αλλο wifi, μολις επιστρεψω σπιτι και παω να συχρονισω εχει αλλαξει port & ip και θελει ολοκληρη ιστορια αφου και που βαζω τις νεες ρυθμισεις δεν τις παιρνει ευκολα.

Στο γραφειο δεν μπορω να συχρονισω.

Ενω το Things δεν ασχολειται με ports και ρυθμίσεις. Συχρονιζει αμεσα οπου κι αν βρισκεσαι με την εφαρμογη για mac.

 

Το μοναδικο μου προβλημα με το ipad εχει να κανει με τα youtube videos.

Λογω αργου ιντερνετ ειδικα καποιες ορες που γινεται υπερφορτωση (μαλλον φταιει η τηλεφωνικη εταιρεια και οχι ο παροχος), για να δω ενα βιντεο 2 λεπτων δινοπαθω απο τις διακοπές.

Στο HD2 δεν εχω προβλημα γιατι κανει loading και μετα ξεκινα απροσκοπτα η προβολη.

Ενω στο iphone παλιοτερα αλλα και στο ipad τωρα, αρχιζει να παιζει κατευθειαν με αποτελεσμα να εχει διακοπες. Αν του κανω pause σταματα και το loading.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθα από Λονδίνο και είδα ότι στο Dixons του αεροδρομίου (Τ4) το iPad είναι όπως έγραφε και η πινακίδα 'Sold-out'. Εχει όμως original θήκες (πήρα μια και είμαι πολύ ευχαριστημένος), dock, car charger και πληκτρολόγιο. Ο υπεύθυνος μου είπε ότι παρότι φέρνουν κομμάτια κάθε μέρα κάνουν 'φτερά' σε το πολύ 1 ώρα...το ίδιο και σε όλα τα καταστήματα του Λονδίνου.
Link to comment
Share on other sites

myphone Desktop

 

Για όσους θέλουν να έχουν κάτι από Froyo χωρίς να χρειάζεται να κάνουν dual boot με Android :)

 

Έγραψες! 10 χαρακτήρες

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

@@@Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για τα To Do?

Ενω μου αρεσει παρα πολυ το To Do της appigo, αναγκαστηκα να το παρατησω και να δουλεψω με το Things γιατι το appigo εχει προβλημα στον συχρονισμο με το macbook.

 

Κώστα το 2Do που αγαπήσαμε :lol: ετοιμάζει universal update για το iPad!!

 

Αν του κανω pause σταματα και το loading.

 

Κώστα το loading το κάνει στην αρχή χωρίς να σου δίνει τη δυνατότητα να παγώσεις. Όταν ξεκινήσει, αν πατήσεις pouse συνεχίζει μια χαρά να κατεβάζει το βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (1st gen - 2010)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...