Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αφού ασχολείστε με το βιβάζ θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει οτι έχει βγεί σε αρκετούς που το αγόρασαν ελατωματικό. Το λέω γιατί και ένας φίλος μου που το πήρε του προέκυψε πρόβλημα( κολλούσε αδικαιολόγητα) και αναρωτιέμαι αν απλά ήταν τυχαίο. Θέλω να το αγοράσω επειδή εχω επιδότηση αλλά φοβάμαι μήπως δεν αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

Καποιος...????:confused:

 

Παιδια μη μου απαντατε τοσο πολυ βαρεθηκα :mad:

 

Μα τι καλοι που ειστε ολοι:shoot::rocket:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη μου απαντατε τοσο πολυ βαρεθηκα :mad:

 

Μα τι καλοι που ειστε ολοι:shoot::rocket:

 

δεν νομίζω όσοι το ειδαν να εχουν κατι μαζι σου, και να μην σε βοηθάνε. Πιθανών δεν θα γνωρίζουν.

αν το βιάζεσαι τοσο πολυ δοκίμασε να ψαξεις στο google. Σίγουρα θα βρεις κατι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αφού ασχολείστε με το βιβάζ θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει οτι έχει βγεί σε αρκετούς που το αγόρασαν ελατωματικό. Το λέω γιατί και ένας φίλος μου που το πήρε του προέκυψε πρόβλημα( κολλούσε αδικαιολόγητα) και αναρωτιέμαι αν απλά ήταν τυχαίο. Θέλω να το αγοράσω επειδή εχω επιδότηση αλλά φοβάμαι μήπως δεν αξίζει.

 

Oλα τα τηλεφωνα απο ολες οι εταιριες εχουν και μερικα προβληματακια που λυνονται με τις αναβαθμισεις.

Επιδει ετυχε στον φιλο σου μην τα....βαφεις μαυρα.

Εμενα πχ δεν εχει κολησει ποτε,και με 10αδες προγραμματα βαλε-βγαλε,και με debrant,και τις τουμπες του......:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

προφανώς η cosmote δεν μπήκε στον κόπο να κάνει update το τελευταίο firmware !

είναι ένας λόγος να θέλουμε να κάνουμε debrand τις συσκευές μας !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πώς μπορώ να κάνω συγχρονισμό επαφών από το microsoft outlook στο κινητό sony ericsson vivaz pro; Σας ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

για το vivaz υπάρχει ανάλογο thread ,οπότε άμα ψάξεις τις 250 + σελίδες του κάτι θα βρεις !!

τώρα πέρα από την πλάκα ,μήπως θα έπρεπε να κατηγοριοποιήσουμε το thread vivaz ?,οι πληροφορίες είναι τόσες πολλές που γενικά δυσκολεύεσαι να βρεις αυτό που θέλεις.

στο θέμα τώρα ,εγώ κατάφερα να το συγχρονίσω με το outlook με το se pc companion ,στην αρχή δεν μου εμφάνιζε επιλογή με το outlook και κατέβασα το se pc souite ,το οποίο βέβαια δεν έβρισκε το τηλ αλλά στο pc companion εμφανίστηκε επιλογή με outlook ! αλλά δεν μπορούσε να κάνει συγχρονισμό ,απεγκατεστησα το pc souite restart pc και τηλ και συγχρόνισε κανονικά με pc companion !,ελπιζω να βοήθησα !

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κάνουμε update χωρίς να συνδέσουμε κινητό με υπολογιστή; Για παράδειγμα, μπορούμε να κάνουμε update μέσω wi-fi; Ρωτάω επειδή μου έχει χαλάσει η ''υποδοχή'' που μπαίνει μέσα το καλώδιο usb φόρτισης / σύνδεσης με pc και ψάχνω εναλλακτικό τρόπο για αναβάθμιση καθώς επίσης και τρόπο φόρτισης αλλα όσον αφορά το τελευταίο βρήκα ένα φορτιστή μπαταριών και όλα ok.
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να περάσω τις επαφές με κάποιον τρόπο από το κινητό στον υπολογιστή?

με το pc companion η επικοινωνία είναι αμφίδρομη ούτως η αλλιώς ! μπορείς κανονικά να περάσεις τις επαφές σου

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου στείλει τα μαγαζάκια με pm ?

 

Λοιπον για πολυ ωραια θεματα,wallpaper,ηχους για το vivaz πας στο mobile9.com :lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη εφαρμογη το battery extender.

Κανεις πολλες ρυθμισεις στο θεμα ενεργειας αναλογα με το ποσες μπαρες εχουν μεινει!

Οποτε μπορεις να επιλεξεις οταν πχ εχει 2 μπαρες να κλεινει η οθονη στα 5δευτερα,να μειωνει πολυ την φωτεινοτητα,κλεινει bluetooth η gps,και επιλεκτικα να κλεινει ανοιχτες εφαρμογες!!!!

Μπορω να πω οτι βαζοντας τις ετοιμες προρυθμισεις που εχει για μαξιμουμ μπαταρια(βεβαια σπαστικες γιατι ολα κλεινουν γρηγορα) θα με πηγε και μια μερα παραπανω!!!!!

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας παιδια,

1) αφαιρεσα την καρτα μνημης απο το κινητο για μια επισκευη και την επανατοποθετησα. Αλλα δεν φαινονται πουθενα οι φωτος μου και τα βιντεο.(π.χ. πολυμέσα-> αλμπουμ καμερας). Πως μπορω να επιλεξω να χρησιμοποιειται η καρτα μνημης και οχι εκεινη του κινητου ωστε να βλεπω τα δεδομενα μου ξανα?

2) και κατι ακομη, λεω να κανω αναβαθμιση μονη μου μεσω Η/Υ. θα μπορουσατε να μου δωσετε καποιες οδηγιες για το πως θα το πραγματοποιησω?

 

ευχαριστω και συγγνωμη αν εγινα κουραστικη

Link to comment
Share on other sites

το καλοκαιρι το πειρε το μωρο μου και απο την πρωτη μερα δεν δουλεψε

η καμερα και το βιντεο

βεβαια καπια στηγμη πρεπει να το παω για σερβις

 

Παιδιά αφού ασχολείστε με το βιβάζ θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει οτι έχει βγεί σε αρκετούς που το αγόρασαν ελατωματικό. Το λέω γιατί και ένας φίλος μου που το πήρε του προέκυψε πρόβλημα( κολλούσε αδικαιολόγητα) και αναρωτιέμαι αν απλά ήταν τυχαίο. Θέλω να το αγοράσω επειδή εχω επιδότηση αλλά φοβάμαι μήπως δεν αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους. Επειδη σκεφτομαι να το αγορασω κι εχω δια βασει παρα πολλες σελιδες σ αυτο το τοπικ, και ειδα οτι υπαρχουν λυσεις για ολα τα <<θεματακια>> που προκυπτουν αλλα δεν ειδα κατι σχετικο για την ενταση του ηχου θελω να ρωτησω: 1) Το προβλημα της εντασης του ηχου υπαρχει μονο στην αναπαραγωγη του βιντεο η γενικως (ηχος κλησης κτλ) ? 2) Τα βιντεο που παιρνουμε με το κινητο εχουν ενταση οταν τα παιξουμε στον υπολογιστη? 3) Η ενταση απο βιντεο που φωρτωνουμε στο κινητο ειναι και σ αυτα χαμηλη?

Ζητω συγνωμη αν εχουν απαντηθει, σ αυτη την περιπτωση πειτε μου τη σελιδα.

Ευχαριστω για την οποια βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

παίδες κάτι άσχετο, υπάρχει πουθενά στο φόρουμ κάποιο μέρος με αγγελίες ? κέρδισα ενα βιβάζ σε ένα διαγωνισμό αλλά το είχα ήδη αγορασμένο απο τα χριστούγεννα οπότε αυτό θέλω να το πουλήσω :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...