Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι με το seus.

 

Και πως γινεται ακριβώς αυτό?Επίσης να κάνω δυο ερωτήσεις ακόμα..Το Handy Taskman υπάρχει σε full έκδοση κάπου?Και το Nimbuzz δεν είναι συμβατό με το Vivaz?Aν όχι,υπάρχει κάτι εξίσου καλό?Γιατίτο έβαλα χτες και μου πε ότι είναι compatible με Νokia devices.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ...

 

http://talk.sonyericsson.com/message/19108#19108

 

...στο τελευταίο μήνυμα της σελίδας κάτω κάτω γράφει ότι το Vivaz χακαρίστηκε με Helloox 2.

 

Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο...;;;

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολη την παρεα....ρε παιδια ποιο winrar παιζει στο κινητο εχω κατεβασει 5-6 αλλα κανενα δεν τρεχει......
Link to comment
Share on other sites

Εδώ...

 

http://talk.sonyericsson.com/message/19108#19108

 

...στο τελευταίο μήνυμα της σελίδας κάτω κάτω γράφει ότι το Vivaz χακαρίστηκε με Helloox 2.

 

Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο...;;;

 

http://helloox2.com

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

στο σαιτ δεν αναφερει για vivaz τιποτα για hackarisma, mono satio

 

Η ερωτηση ητανε τι ειναι το Helloox 2

 

http://mymobstuff.com/2010/05/helloox2-v2-0-3-unsigned

 

Tags: 5230, 5530, 5800, Applications S60v5, download, helloox2, i8910, N97, nokia, nokia applications, nokia apps, nokia software, s60v5, Satio, symbian, vivaz, X6

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε RAZIEL1799,εχεις δοκιμασει καπου διαβασα 7 προγραμματα πλοηγησης.

Μηπως και το ovi maps?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

το επισημο site δεν εχει το vivaz στη λιστα με τα συμβατα τηλεφωνα.αρα ακομα ειμαστε στην αναμονη εξελιξεων...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, ειχα μεχρι προχτες sony ericsson aino, μου επεσε σε νερο και χαλασε...λες να αγορασω το vivaz που μοιαζουν πολυ στα χαρακτηριστικα(και ειναι και ωραιο χρωμα!!!!!).. ενδιαφερομαι πολυ για τη φωτεινοτητα της οθονης, το aino που ειχα ηταν τελεια.. πολυ ζωντανα χρωματα και εντονο φως.... δεν ξερω ομως για το vivaz.. μπορει καποιοσ να μου πει??γτ στις πρωτες σελιδες του forum καποιος ειπε οτι ειναι σκοτεινη...... ευχαριστωωω..........
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, ειχα μεχρι προχτες sony ericsson aino, μου επεσε σε νερο και χαλασε...λες να αγορασω το vivaz που μοιαζουν πολυ στα χαρακτηριστικα(και ειναι και ωραιο χρωμα!!!!!).. ενδιαφερομαι πολυ για τη φωτεινοτητα της οθονης, το aino που ειχα ηταν τελεια.. πολυ ζωντανα χρωματα και εντονο φως.... δεν ξερω ομως για το vivaz.. μπορει καποιοσ να μου πει??γτ στις πρωτες σελιδες του forum καποιος ειπε οτι ειναι σκοτεινη...... ευχαριστωωω..........

 

Εγω εχω την φωτεινοτητα στο 50% και ειναι μια χαρα!Σκεψου το 100%!

Αινο μονο σε φωτο βλεπω για να συγκρινω.

Εκεινο βγαζει πληκτρολογια απο κατω και η οθονη ειναι μισο/ακουμπογυαλο,αφου δεν ειναι πληρης λειτουργιας.Το βλεπω και κομματακι βαρυ,134γρ. εναντι 97γρ.

Μαλλον θα ενθουσιαστεις Χ4 με το vivaz,αφου θα μπορεσεις να περασεις και 10αδες διασκεδαστικες εφαρμογες η παιχνιδια λογω του sybian.....

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ηταν αρκετα βαρυ.... βασικα ηθελα παρα πολυ ενα ομορφο(κοριτσιστικο) κινητο.... το οτι βγαινει σε red(που μονο κοκκιο δεν ειναι αλλα σκουρο φουξ) και νομιζω πλεον και σε ροζ, ειναi οτι καλυτερο για μενα αλλα θελω και καλες λειτουργιεσ και flash menu(που το aino δεν επερνε) με προβληματισαν μονο τα παιδια που ειπαν για χαμηλη φωτεινοτητα...σε κατι video που ειδα δεν ισχυει κατι τετοιο... να ρωτησω η συσκευη εχει η επιδεχεται walk mate???????
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ηταν αρκετα βαρυ.... βασικα ηθελα παρα πολυ ενα ομορφο(κοριτσιστικο) κινητο.... το οτι βγαινει σε red(που μονο κοκκιο δεν ειναι αλλα σκουρο φουξ) και νομιζω πλεον και σε ροζ, ειναi οτι καλυτερο για μενα αλλα θελω και καλες λειτουργιεσ και flash menu(που το aino δεν επερνε) με προβληματισαν μονο τα παιδια που ειπαν για χαμηλη φωτεινοτητα...σε κατι video που ειδα δεν ισχυει κατι τετοιο... να ρωτησω η συσκευη εχει η επιδεχεται walk mate???????

 

Ναι το εχω το walkmate και δουλευει.

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε RAZIEL1799,εχεις δοκιμασει καπου διαβασα 7 προγραμματα πλοηγησης.

Μηπως και το ovi maps?

 

Ναι, ειναι πολυ, μα παρα πολυ ευχρηστο και αρκετα καλο σαν gps. Το προτεινω.

Αν θες να το περασεις ο οδηγος βρισκεται εδω:

hχχp://sonyericsson-vivaz.blogspot.com/2010/05/nokia-ovi-maps-on-vivaz-satio-without.html

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω και κατι ακομη και πραγματικα ελπιζω η απαντηση να ναι θετικη.... υπαρχει καποια εφαρμογη που να εχει κωδικο κλειδωμα τηλεφωνου οπως τα νοκια ωστε κανεισς να μη μπορει να δει τισ εικονεσ και τα μηνυματα σου?? να διευκρινησω δεν εννοω το κλειδωμα συσκευησ οταν την ενεργοποιουμε αλλα οταν ηδη βρισκομαστε στην οθονη αναμονης(ετσι νομιζω λεγετε)...... αν πειτε ναι..με σωσατε....
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω και κατι ακομη και πραγματικα ελπιζω η απαντηση να ναι θετικη.... υπαρχει καποια εφαρμογη που να εχει κωδικο κλειδωμα τηλεφωνου οπως τα νοκια ωστε κανεισς να μη μπορει να δει τισ εικονεσ και τα μηνυματα σου?? να διευκρινησω δεν εννοω το κλειδωμα συσκευησ οταν την ενεργοποιουμε αλλα οταν ηδη βρισκομαστε στην οθονη αναμονης(ετσι νομιζω λεγετε)...... αν πειτε ναι..με σωσατε....

 

Bαζε ολες τις απορειες μαζι,να απαντηθουν ολες μαζι!

Το κινητο ειναι sybian περνει εφαρμογες τριτων,οποτε ναι κλειδωνει με διαφορους τροπους απο διαφορα προγραμματα που θα βρεις ψαχνοντας.

 

Ναι, ειναι πολυ, μα παρα πολυ ευχρηστο και αρκετα καλο σαν gps. Το προτεινω.

Αν θες να το περασεις ο οδηγος βρισκεται εδω:

hχχp://sonyericsson-vivaz.blogspot.com/2010/05/nokia-ovi-maps-on-vivaz-satio-without.html

 

Προβληματα προμηθευτη κτλ,και στην εκδοση που μου εδωσες,αλλα και αλλες.....?????Ειτε signet ειτε οχι.

Παντως στο συγκεκριμενο σαιτ ο uploader δεν ανοιγει........

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω και κατι ακομη και πραγματικα ελπιζω η απαντηση να ναι θετικη.... υπαρχει καποια εφαρμογη που να εχει κωδικο κλειδωμα τηλεφωνου οπως τα νοκια ωστε κανεισς να μη μπορει να δει τισ εικονεσ και τα μηνυματα σου?? να διευκρινησω δεν εννοω το κλειδωμα συσκευησ οταν την ενεργοποιουμε αλλα οταν ηδη βρισκομαστε στην οθονη αναμονης(ετσι νομιζω λεγετε)...... αν πειτε ναι..με σωσατε....

 

Εχει και κλειδωμα σαν iphone. Δλδ μετα απο χρονο που οριζεις εσυ κλειδωνει και θελει pass. Ειναι ηδη στη συσκευη αυτο το option οποτε δε θα χριαστεις καμια εχτρα εφαρμογη :)

Link to comment
Share on other sites

ποπο χαιρομαι τοσο πολυ.....!!!ενταξει παιδια ευχαριστω και καποιεσ αμφιβολιες να ειχα (λογω κατι προβληματων φωτεινοτητας που καποιοι αναφερανε σε προηγουμενες σελιδες) πανε δεν υπαρχουν πια......ευχαριστω παιδια ελπιζω να μη δυσκολευτω να το βρω μεσα στη συσκευη... το οτι εχω symbian λειτουργικο τι ακριβως σημαινει οτι παιρνω καποιεσ εφαρμογες οπως τα νοκια και τα iphone?? αν ναι θελει καποιο σπασιμο το κινητο???
Link to comment
Share on other sites

Προβληματα προμηθευτη κτλ,και στην εκδοση που μου εδωσες,αλλα και αλλες.....?????Ειτε signet ειτε οχι.

Παντως στο συγκεκριμενο σαιτ ο uploader δεν ανοιγει........

 

Μα δε μου λες, τη διαδικασια που περιγραφεται στο λινκ την ακολουθησες κατα γραμμα?

Δεν αρκει να το κατεβασεις και να το κανεις απλα sign οπως τις αλλες εφαρμογες.

Πρεπει να το κανεις πρωτα unsign με τον τροπο που σου λεει στις οδηγιες και μετα sign με τα δικα σου πιστοποιητικα, παλι με τον τροπο που λεει στο λινκ. Αλλιως δε δουλευει.

Εγω εχω επιτυχως κανει sign την εκδοση του λινκ και δουλεψε και μετα εκανα και μια πιο καινουρια χωρις προβλημα.

Απλα πρεπει να ακολουθησεις πιστα τα βηματα.

 

το οτι εχω symbian λειτουργικο τι ακριβως σημαινει οτι παιρνω καποιεσ εφαρμογες οπως τα νοκια και τα iphone?? αν ναι θελει καποιο σπασιμο το κινητο???

 

Ναι, αλλα επειδη δεν εχει σπασει ακομα το τηλεφωνο, θα πρεπει οσες εφαρμογες δε δουλευουν να τις κανεις sign.

Οδηγο θα βρεις εδω με ενα search. Παρε πρωτα το τηλεφωνο ομως και ανησυχεις μετα...:p

Edited by RAZIEL1799
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

το πηρα το πηρα...σε λατρεμμενο βυσσινι... φορτιζει τωρα...παιδια βοηθηστε με πως να βαλω .sis θεματα και γεννικα apllications... τι ακριβως εννοειτε να κανω sign???ευχαριστωωωωω...... Edited by sonia1988
Link to comment
Share on other sites

το πηρα το πηρα...σε λατρεμμενο βυσσινι... φορτιζει τωρα...παιδια βοηθηστε με πως να βαλω .sis θεματα και γεννικα apllications... τι ακριβως εννοειτε να κανω sign???ευχαριστωωωωω......

 

 

Kαλοριζικο και απροβληματιστο.Για....θεματα και αλλα,ηχους κτλ, http://www.mobile9.com

 

Μα δε μου λες, τη διαδικασια που περιγραφεται στο λινκ την ακολουθησες κατα γραμμα?

Δεν αρκει να το κατεβασεις και να το κανεις απλα sign οπως τις αλλες εφαρμογες.

Πρεπει να το κανεις πρωτα unsign με τον τροπο που σου λεει στις οδηγιες και μετα sign με τα δικα σου πιστοποιητικα, παλι με τον τροπο που λεει στο λινκ. Αλλιως δε δουλευει.

Εγω εχω επιτυχως κανει sign την εκδοση του λινκ και δουλεψε και μετα εκανα και μια πιο καινουρια χωρις προβλημα.

Απλα πρεπει να ακολουθησεις πιστα τα βηματα.

 

Μα δεν πρεπει πρωτα να κατεβασω το προγραμμα?:)

Δεν ανοιγει η σελιδα 4share ......................:mad:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου λες, τη διαδικασια που περιγραφεται στο λινκ την ακολουθησες κατα γραμμα?

Δεν αρκει να το κατεβασεις και να το κανεις απλα sign οπως τις αλλες εφαρμογες.

Πρεπει να το κανεις πρωτα unsign με τον τροπο που σου λεει στις οδηγιες και μετα sign με τα δικα σου πιστοποιητικα, παλι με τον τροπο που λεει στο λινκ. Αλλιως δε δουλευει.

Εγω εχω επιτυχως κανει sign την εκδοση του λινκ και δουλεψε και μετα εκανα και μια πιο καινουρια χωρις προβλημα.

Απλα πρεπει να ακολουθησεις πιστα τα βηματα.

 

Μα δεν πρεπει πρωτα να κατεβασω το προγραμμα?:)

Δεν ανοιγει η σελιδα 4share ......................:mad:

 

Ούτε σε μένα ανοίγει...:(

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

παιδιααα!!! βοηθεια κατευασα απο ενα site θεματα .sis το παιρναω στα παιχνιδια στη καρτα μνημης αλλα οταν παω να το εγκαταστησω μοθ λεει μη συμβατο με τη συσκευη....πειτε μου τι μπουρδα κανω.........

 

παιδια καποιος μου ειπε οτι το κινητο υποστηριζει walk mate... εγω το βρηκα αλλα στο κινητο μου λεει λειπουν απαραιτητες ιδιοτητες..... παιζει τελικα η οχι???υπαρχει καποιο προγραμα για extra φως στην οθονη??

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου λες, τη διαδικασια που περιγραφεται στο λινκ την ακολουθησες κατα γραμμα?

Δεν αρκει να το κατεβασεις και να το κανεις απλα sign οπως τις αλλες εφαρμογες.

Πρεπει να το κανεις πρωτα unsign με τον τροπο που σου λεει στις οδηγιες και μετα sign με τα δικα σου πιστοποιητικα, παλι με τον τροπο που λεει στο λινκ. Αλλιως δε δουλευει.

Εγω εχω επιτυχως κανει sign την εκδοση του λινκ και δουλεψε και μετα εκανα και μια πιο καινουρια χωρις προβλημα.

Απλα πρεπει να ακολουθησεις πιστα τα βηματα.

 

Μα δεν πρεπει πρωτα να κατεβασω το προγραμμα?:)

Δεν ανοιγει η σελιδα 4share ......................:mad:

 

Κατεβασε το απο δω http://rapidshare.com/#!download|312|341387177|OviMaps_3.03_54__m0h1t_MOD.sis|6485

μολις το κατεβασεις ανοιξε το το siscontents οπως λεει και συνεχισε συμφωνα με τις οδηγιες..εγω ετσι το ανοιξα... :p

Link to comment
Share on other sites

γειασ παιδια..απεκτησα το vizaz και εχω ενα ερωτημα ..το φωσ της φωτογραφικης ανοιγει αυτοματα κατα την ληψη οταν υπαρχει χαμηλοσ φωτισμοσ η οχι..γιατι εμενα δεν μου ανοιγει αυτοματα οταν δεν υπαρχει φωτισμος..βοηθηστε με οσοι το εχετε και γνωριζετε..ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...