Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To sygic φίλε μου δουλεύει μια χαρά στο vivaz,απλά πρέπει να περιμένεις λίγο να κλειδώσει δορυφόρους;)

 

Αυτό το πρόγραμμά το κάνατε free download ή το αγοράσατε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και απο εμενα.Λοιπον το τηλ ειναι καταπληκτικο αλλα εχω μερικες ερωτησεις που ισως με βοηθησετε .

1.Εχω κανει δυο εγκαταστασεις και δεν μπορω να τις απεγκαταστησω.:!::!::!::!:Εχετε να προτεινετε κατι?

2.εχω βαλει καποια θεματα και δεν ξερω πως θα κανω απεγκατασταση.

 

Παρακαλω την βοηθεια σας γιατι μου την δινει να εχω μεσα προγραμματα που δεν χρησιμοποιω(οπως την δινει και στους περισσοτερους)

 

Συγχαρητηρια και για τις συμβουλες που δινετε.Να στε ολοι καλα

 

πηγαινεις μενου - ρυθμισεις - διαχ. εφαρμογων - εγκατεστ. εφαρμογες και βρισκεις απο εκει τι ακριβως θες να απεγκαταστησεις :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα βιντεο στο youtube ειχα δει ενα παιχνιδακι (που ηταν στις συντομευσεις του φοντου) με μια μπαρα και μια μπαλα που την εκανες αριστερα/δεξια κουνοντας το κινητο, που ειναι αυτο το παιχνιδι στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.Μαντέψτε τι με φέρνει τέτοια ώρα εδώ.Το ξυπνητήρι του vivaz το οποίο άρχισε να με καλεί να ξυπνήσω στις 3 τα μεσάνυχτα χωρίς φυσικά να το έχω ρυθμίσει για να χτυπήσει τέτοια ώρα... :wacko: (δεν είμαι βρυκόλακας :lol:) .Τι κάνω τώρα? Υπάρχει χειρότερο bug από αυτό? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες vivazites και vivazitries. Είμαι φρέσκος.Και κάνω την πρώτη μου ερώτηση. Έχω δοκιμάσει με 4 διαφορετικούς browser και δεν έχω καταφέρει να βγάλω το πληκτρολόγιο σε σελίδα που έχει chat. Το βγάζει μόνο για επιλογή διέυθυνσης. Έχετε καμια ιδέα;; Συγκεκριμένα στο blog http://olympiacos-blog.blogspot.com/ Ευχαριστώ για την ματιά...και καλωσόρισα....

 

Καλημέρες vivazites και vivazitries. Είμαι φρέσκος.Και κάνω την πρώτη μου ερώτηση. Έχω δοκιμάσει με 4 διαφορετικούς browser και δεν έχω καταφέρει να βγάλω το πληκτρολόγιο σε σελίδα που έχει chat. Το βγάζει μόνο για επιλογή διέυθυνσης. Έχετε καμια ιδέα;; Συγκεκριμένα στο blog http://olympiacos-blog.blogspot.com/ Ευχαριστώ για την ματιά...και καλωσόρισα....

(εχω δοκιμάσει με opera mini 5 -opera10- skyfire και τον δικό του που χει πανω)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

μιας και βγηκε και το Symbian^3 OS θα ηταν δυνατον να το περασουμε στο vivaz?? :w00t::w00t::w00t:

 

Δεν βγήκε ακομα αν δεν κανω λαθος , δεν το εχουμε σε καμια συσκευή..Αλλα μην περιμενεις θαυματα..;)

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα ακρη με το gps, μαλλον την πρωτην φορα θελει να εισαι σε ανοιχτο χωρο και να περιμενεις 2-3 λεπτα.

Εβαλα και ειδα οτι λειτουργει κανονικα το NDRIVE 3.5.27 και το Sygic 7.71 build 5529, αφου λυθηκε και αυτο το θεμα το κινητο ειναι σουπερ!!:up:

Link to comment
Share on other sites

πηγαινεις μενου - ρυθμισεις - διαχ. εφαρμογων - εγκατεστ. εφαρμογες και βρισκεις απο εκει τι ακριβως θες να απεγκαταστησεις :cool:

 

Απο εκει παω να κανω απεγκατασταση και μου λεει οτι η αφαιρεση ειναι αδυνατη.Και δεν ειναι τα software αυτα συστηματος αλλα κατεβασμενα απο το mobile9

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα βιντεο στο youtube ειχα δει ενα παιχνιδακι (που ηταν στις συντομευσεις του φοντου) με μια μπαρα και μια μπαλα που την εκανες αριστερα/δεξια κουνοντας το κινητο, που ειναι αυτο το παιχνιδι στο κινητο?

labyrinth!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://images.dailymobile.se/wp-content/uploads/2010/01/Vivaz.jpg

 

Nα αυτο εδω εννοω, ειναι μεσα στο κινητο 'η το κατεβαζω απο καπου?

 

edit... οκ το βρηκα!!!

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

labyrinth!!!!!!!

 

δεν λεει το labyrinth.. αλλο ειναι αυτο

λεει το worizata pop το οποιο το βρηκε :)

παρεπιπτοντως πολυ ωραιο παιχνιδακι ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια δικαιολογειται μεσα σε δυο μερες λογικης λειτουργειας του vivaz να εχει κανει δυο επανεκκινησεις καθως το σκαλιζω ??

ειναι δηλ λογος να το παω για αντικατασταση ?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια δικαιολογειται μεσα σε δυο μερες λογικης λειτουργειας του vivaz να εχει κανει δυο επανεκκινησεις καθως το σκαλιζω ??

ειναι δηλ λογος να το παω για αντικατασταση ?

 

Εεμενα μου εκανε συχνα , αλλα μετα εστρωσε μην ανησυχεις..(και μαλιστα δυο με το που το ανοιξα..) Θελει σε καποια σημεια την υπομονη του..Αμα δεις οτι πάει να κολλἠσει μην το πειράξεις μεχρι να επανελθει...Αυτα που προτεινω:

 

1) Κανε αναβαθμιση μεσω SΕUS.

2)Αμα συνεχισει και κανει επανεκινησεις ακομη σε 4 μερες πηγαινε και ζητα αντικατασταση με καινουργιο..Τα περισσοτερα μαγαζια ,σου δινουν προθεσμια 7 ημερων..

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δοκιμασα να βαλω ενα θεμα που ειχα στο 5800 και το δεχθηκε κανονικα το vivaz, αρα πρεπει να κανουν κανονικα και θεματα για το 5800.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα δοκιμασα να βαλω ενα θεμα που ειχα στο 5800 και το δεχθηκε κανονικα το vivaz, αρα πρεπει να κανουν κανονικα και θεματα για το 5800.

 

ναι εχω παρατηρησει οτι παιζουν σχεδον ολα τα θεματα απο 5800

απο αυτα που εχω κατεβασει παντα :whistle:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν αντίστοιχο μια φωτό σε ένα νούμερο δεν μπορεί η φωτό να βγαίνει ίσια?

τι εννοώ, έχω βγάλει μια φωτό καθετη και όταν την αντίστοιχο σε ένα τηλεφωνικό νούμερο μου βγαίνει η φωτό ανάποδα-οριζοντια... δεν γίνετε να βγαίνει σωστά? το πρόσωπο δηλαδή ίσια...!!!!?

Link to comment
Share on other sites

Mηπως φταει η φωτο, θελει γυρισμα δηλαδη, εμενα κανονικα τις δειχνει!

 

μα πως? βγάζω την φωτό (ένα πρόσωπο) κάθετα με τα 3 κουμπιά τo vivaz προς τα κάτω και όταν παω και την αντιστοιχίσω στο τηλέφωνο που θέλω μου βγαίνει το πρόσωπο να κοιτάει δεξιά...

 

εσύ πως βγάζεις την φωτό και σου φαίνεται σωστά? από που πας για να βελεις την φωτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ξέρει κανεις πως αλλαζουμε τα αποθηκευμένα side, αυτά που εμφανιζονται στην αρχική σελιδα δηλαδή, στο opera10???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ξέρει κανεις πως αλλαζουμε τα αποθηκευμένα side, αυτά που εμφανιζονται στην αρχική σελιδα δηλαδή, στο opera10???

 

Πατάς αρκετή ώρα πάνω τους. Σου βγαίνει επιλογή: Καθαρισμός ή Επεξεργασία.

Link to comment
Share on other sites

εσύ πως βγάζεις την φωτό και σου φαίνεται σωστά? από που πας για να βελεις την φωτό?

Πολυμεσα/φωτογραφιες/ εικονες('η οπου εχεις την φωτο που θες) / κλικ πανω στην φωτο που θες / πατα απο τα 4εικονιδια που ειναι κατω το πρωτο / επαφη/ και την επαφη που θες.

Link to comment
Share on other sites

Πολυμεσα/φωτογραφιες/ εικονες('η οπου εχεις την φωτο που θες) / κλικ πανω στην φωτο που θες / πατα απο τα 4εικονιδια που ειναι κατω το πρωτο / επαφη/ και την επαφη που θες.

 

δεν τo έκανα με αυτόν τον τρόπο αλλα πρέπει να παω επεξεργασία και να κάνω περιστροφή της εικόνας ώστε να παίξει στα ίσια... ενώ είχα τραβήξει την φωτό κάθετα

thanks

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να μου δωσει οδηγιες για το τι πρεπει να κανω για να εχω και εγω gps?

αν μπορειτε πειτε μου:

ποιο προγραμμα χρειαζομαι

οδηγιες εγκαταστασης

και αν ειναι free

 

plz help :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...