Jump to content

All about Alfa Romeo


GTV
 Κοινοποίηση

Σας αρέσει η Μi.To;  

175 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει η Μi.To;

    • Ναι
      125
    • Οχι
      50


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άντε το alfisti.gr και το Alfa Romeo Salonika Club σε περιμένουν! ;)

Το πρωτο ειναι ηδη γεγονος...

Το δευτερο ομως τι ακριβως ειναι!! Συγχωρεσε μου την αγνοια αλλα ειμαι νεος στο "σπορ"!!! Ακουγεται ομως απιστευτα ενδιαφερον...

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο ειναι ηδη γεγονος...

Το δευτερο ομως τι ακριβως ειναι!! Συγχωρεσε μου την αγνοια αλλα ειμαι νεος στο "σπορ"!!! Ακουγεται ομως απιστευτα ενδιαφερον...

 

Αυτό που λέει και το όνομα του. Μια παρέα από AlfaRomeάκιδες στη Θεσσαλονίκη. Σε βλέπω με κόκκινο μπουφανάκι σε καμιά εβδομάδα. :cool:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας γενίτσαρος γεννιέται... έτσι... εεετσι... :yahoo:

 

Προετοιμάζουμε το έδαφος για τον ερχομό "της" "μεσσία" που ακούει στο όνομα Brera. Αλλωστε θέλουμε νέο αίμα για να οδηγήσει την 159, την GTV, Spider, 149, 169, Kamal, 8C Competizione κλπ. κλπ.... Α, και amelidi όταν πάρεις την 147, δώστην για βόλτα σε κανα φίλο σου, μπας και πάρουμε 2 Alfisti στην τιμή του ενός :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

και αλλες live foto

http://www.in.gr/Reviews/imagegallery.asp?lngReviewID=15261&lngChapterID=-1&lngItemID=15267

 

αχ αυτη η Brera εχει να καψει πολλες καρδιες...

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Δωσε πληροφοριες και ειμαι μεσα... Πως γραφομαι, πως ενημερωνομαι κλπ κλπ

 

Βασικά όλα ξεκίνησαν παρεϊστικα για να εξελιχθούν όμως σε συναντήσεις όπως αυτή της περασμένης Κυριακής όπου στο Λευκό Πύργο κόπηκε η Βασιλόπιτα του club με την παρουσία καμιά 40αριά ιταλίδων. :cool:

Αν θες την Τετάρτη να πάμε να γνωρίσεις τα παιδιά, μπορούμε να το κανονίσουμε. Άλλωστε η εβδομαδιαία συνάντηση για το σχετικό καλαμπούρι γίνεται σε καφέ-μπαρ της γειτονιάς σου (ποσειδώνιο μεροιά). ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα που ηθελα να ρωτησω... Η Εμικο Α.Ε. κανει κανενα καλο δωρακι η πρεπει να τα ζητησω με ευγενικο τροπο απο μονος μου?? Αν ναι τι δωρακια κανουν? Εγω τι να ζητησω?

Εχει κανεις να πει κατι επ'αυτου??? Αφ'ενος μεν με ενδιαφερει για να δω τι θα μπορεσω να κερδισω και αφ'ετερου ειναι μια καλη ευκαιρια να της ριξω ακομια μια κλεφτη ματια οταν παω στην αντιπροσωπεια....!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να πει κατι επ'αυτου??? Αφ'ενος μεν με ενδιαφερει για να δω τι θα μπορεσω να κερδισω και αφ'ετερου ειναι μια καλη ευκαιρια να της ριξω ακομια μια κλεφτη ματια οταν παω στην αντιπροσωπεια....!!

 

Σε ένα φίλο μου που παρήγγειλε αυτή την εβδομάδα την 147 του κάνανε δώρο τον εσωτερικό καθρέφτη με αυτόματη ρύθμιση φωτός μέρας/νύχτας (τον έχει στον επιπλέον εξοπλισμό, έχει 110 ευρώ) χωρίς να τους πει τίποτα. Το αμάξι το αγόρασε απ' την αντιπροσωπεία του Βόλου, οπότε λογικά στη Θεσσαλονίκη θα κάνουνε ανάλογες προσφορές!

Link to comment
Share on other sites

καθολου ασχημο δωρακι θα λεγα ειναι αρκετα χρησιμο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

re paidia mhpws kserete timh gia thn Brera?anakoinwthhke tipota h oxi akoma?san thn GTV nomizw tha einai h timh...borei na kanw lathos...

 

Μπα. Για την βασική 2,2 με πλούσιο εξοπλισμό θα ξεκινάει από 45 χιλιάρικα. Έτσι ακούστηκε τουλάχιστον. :cool:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Μπα. Για την βασική 2,2 με πλούσιο εξοπλισμό θα ξεκινάει από 45 χιλιάρικα. Έτσι ακούστηκε τουλάχιστον. :cool:

wx....alla opws leei kai o nomos ths agoras...oti dineis pairneis :)

Alfa Romeo...cuore sportivo
Link to comment
Share on other sites

wx....alla opws leei kai o nomos ths agoras...oti dineis pairneis :)
H brera tha kataskeyazetai sto egostasio tis pinifarina kai o eksoplismos tha ksekina apo distinctive.Opote 45000!
Link to comment
Share on other sites

χμ....brera ε?ειδα τις φωτογραφιες που εχει ο φιλος απο πανω...σκεφτομαι τι να πω γι αυτο το αυτοκινητο που μολις ειδα............δεν μπορω να βρω κατι που δεν μ'αρεσει!απιστευτο...δεν μπορω να βρω τι δεν μου αρεσει!απο το μπροστα μεχρι το πισω ειναι υ π ε ρ ο χ ο.....με ολη τη σημασια που μπορει να εχει αυτη η λεξη!με κατι τετοια αυτοκινητα αναρωτιεμαι που εχει φτασει ο ανθρωπος....!παιδες δε νομιζω καποιος να πει οτι δεν του αρεσει αυτο το αυτοκινητο...ειτε ειναι αλφιστι ειτε οχι...!ειναι ενα αυτοκινητο....αριστο.τελεια και παυλα.-
Alfa Romeo...cuore sportivo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...