Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω παρα πολλα αρωματα (τρέλα με τα αρωματα).Απο ολα ομως μου αρεσει παρα πολυ η Armani Black Code...Τη φοραω συνεχεια..Ειναι αψογη!

 

Απίστευτη κολώνια!Θερίζει :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θέμα της φίλης angelina_22 μεταφέρθηκε εδώ, όπου πλέον μπορούμε να μιλάμε και για ανδρικά και για γυναικεία αρώματα... :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω χρησιμοποιω gucci,bulgary notte(πιστευω να το γραφω σωστα) και φυσικα και την dolce cabana.αυτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πηγα χθες στα ho...s(μην κανουμε και διαφημιση) και μυρισα την Armani Codec και μια του Bulgari αλλα δεν θυμαμαι πια.θεικες.ηταν και οι δυο τελειες.Για παντα Armani και τωρα μαλλον Bulgari.
Link to comment
Share on other sites

Hugo Boss

Dolce & Gabbana

Bulgari Blu

 

Κι εμένα αυτά μου αρέσουν + Tommy + Chanel egoism + ck

Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι τα τελευταία χρονια χρησιμοποιώ μονιμα την Elixir της Clinique.

Αν και (φυσικά) δεν την μυρίζω πια καθόλου, δεν εννοώ να την αλλάξω με τίποτα. Ερωτας είναι αυτός.. :O

Καλος ο ερωτας αλλα θελεις κ ποικιλια :p :lol: :X

 

Black Code by Gio

I Am Delicious by DKNY :p

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, αν και αντική, φοράω την GIO. Έχω βέβαια και κάποιες γυναικείες όπως την escada - magnetism, τη BOSS. Αλλά η GIO είναι το κάτι άλλο. Δεν την αλλάζω με τίποτα. :) :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, αν και αντική, φοράω την GIO. Έχω βέβαια και κάποιες γυναικείες όπως την escada - magnetism, τη BOSS. Αλλά η GIO είναι το κάτι άλλο. Δεν την αλλάζω με τίποτα. :) :)

 

Επειδη φοραω τη συγκεκριμενη, δεν ξερω κατα ποσο παει σε μια κοπελα...Αλλα για να τη φορας κατι θα ξερεις ;)

 

ps Ελπιζω να εννοεις την acqua di gio :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη φοραω τη συγκεκριμενη, δεν ξερω κατα ποσο παει σε μια κοπελα...Αλλα για να τη φορας κατι θα ξερεις ;)

 

ps Ελπιζω να εννοεις την acqua di gio :w00t:

 

Ναι ναι την acqua di gio λέω.

Μου αρέσει πάααααααρα πολύ και από ότι μου λένε μου πάει.

Γιατί όμως λες ότι δεν πάει σε κοπέλα? Είναι τόσο πολύ ελαφριά :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι την acqua di gio λέω.

Μου αρέσει πάααααααρα πολύ και από ότι μου λένε μου πάει.

Γιατί όμως λες ότι δεν πάει σε κοπέλα? Είναι τόσο πολύ ελαφριά :)

 

Ισως επειδη την εχω συνδιασει με το πως μυριζει πανω μου, δεν ξερω. Αφου σου λενε οτι σου παει, τοτε σιγουρα θα σου παει :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
black code,acqua di gio,davidoff cool water,kenzo,ralph romance,eau savage dior, και boss η πράσινη.

φυσικά κάθε μια απο αυτές σε διαφορετικές΄περιστάσεις.

ερωτηση.φοραω αρκετα χρονια(2-3) την acqua di gio.εχω ομως ενα προβλημα.ενω μπορει να λουζομαι με την κολονια.μετα απο λιγο δεν μυριζω. γιατι συμβαινει αυτο?μηπως εγω δεν αιστανομαι την μυρωδια επειδη την εχω συνηθησει? και τα ατομα που ειναι γυρω μου μου λενε οτι μυριζει αλλα πρεπει να πλησιασουν παρα πολυ καντα.

αυτος ειναι ενας λογος που σκεφτομαι να την αλλαξω ενω ειναι η αγαπημενη μου κολονια.δεν μου αρεσει επισης καμια αλλη.

σε περιπτωση ομως αλλαγης της acqua di gio ξερετε καπια αλλη ετσι ελαφρια,φρεσκια που να ειναι στα ιδια επιπεδα?

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση.φοραω αρκετα χρονια(2-3) την acqua di gio.εχω ομως ενα προβλημα.ενω μπορει να λουζομαι με την κολονια.μετα απο λιγο δεν μυριζω. γιατι συμβαινει αυτο?μηπως εγω δεν αιστανομαι την μυρωδια επειδη την εχω συνηθησει? και τα ατομα που ειναι γυρω μου μου λενε οτι μυριζει αλλα πρεπει να πλησιασουν παρα πολυ καντα.

αυτος ειναι ενας λογος που σκεφτομαι να την αλλαξω ενω ειναι η αγαπημενη μου κολονια.δεν μου αρεσει επισης καμια αλλη.

σε περιπτωση ομως αλλαγης της acqua di gio ξερετε καπια αλλη ετσι ελαφρια,φρεσκια που να ειναι στα ιδια επιπεδα?

Ρε σ ορεστη δε θα κυκλοφορουμε σαν τις γκομ....εεε γυναικες κ να μυριζουμε απο 10 μετρα αποσταση ετσι δεν ειναι???Αυτο το νοημα εχει για μας...απο πολυ κοντα να μυριζει διακριτικα!:O

:tease:
Link to comment
Share on other sites

kenzo την flower πολυ καλη και κραταει η μυρωδια της πολυ :)
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Ρε σ ορεστη δε θα κυκλοφορουμε σαν τις γκομ....εεε γυναικες κ να μυριζουμε απο 10 μετρα αποσταση ετσι δεν ειναι???Αυτο το νοημα εχει για μας...απο πολυ κοντα να μυριζει διακριτικα!:O

σαφως απλα πιστευω οτι η συγκεκριμενη κραταει περιπου μια ωρα.ετσι νιωθω εγω.δεν ξερω ομως ισως να μυριζει.θα ρωτησουσω........να μου πουνε αν μυριζουν την κολονια ιο γυρω μου.

Link to comment
Share on other sites

axbre oresth mou...esu thn kolonia giati thn bazeis?

gia na flomoneis tous gyro sou me thn murodia ths?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

e tote baze ligh posothta kato apo thn muth sou...8a thn myrizeis etsi diarkos

 

de mou les..

gnhsia einai h chiquita?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω.απο τα beauty shop την αγορασα.αν τωρα αυτη εχουν κανει μ@μ@κιες στο δρομο απο το εργοστασιο εως τις αποθηκες τους αυτο δεν το γνωριζω.απο οσο θυμαμαι τα 100ml τα πηρα 100€
Link to comment
Share on other sites

εχω μια esprit τωρα..αλλα μου αρεσουν οι:joop,DKNY,hugo boss baldessamini,emporio armani,United colors of beneton(το μαυρο κυκλικο βαζακι) & escada..ποια απο αυτες θεωρειτε καλυτερες(σε μυρωδια..)?

 

η coolwater ειναι καλη?

 

καμια προσφορα στα Hondos ποτε θα γινει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...