Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα το πρωί απόκτησα τρία νέα αρώματα,την Versace Blue Jeans,η οποία είναι για όλες σχεδόν τις ώρες και είναι κάτι το ενδιάμεσο,ανάμεσα σε βαρύ και ελαφρύ άρωμα,την Trussardi Jeans,μια πικρόξυνη κολώνια,χειμωνιάτικο άρωμα περισσότερο και την Roberto Cavalli Just Cavalli Blue ,πολύ γλυκό άρωμα,με έντονη μυρωδιά και περισσότερο καλοκαιρινό.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

ena einai to gynaikio aroma

 

 

POEM

πουλάω την παλιά-μικρή μου συλλογή: nokia: 3210, 5110, 5140, 5210, 6110, 6111, 6150, 7360, 8850 ericsson: T18, A2618s, R380s

sony ericsson: Z200, K700i, W300i, T650i, F500, K300i

siemens: M45i, M55, S35i, A55, SL55

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια "καλοκαιρινή" κολόνια;

 

Dolce & Gabbana Light Blue, Z Zegna. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Dolce & Gabbana Light Blue, Z Zegna. :)

 

+1 Ειδικά για Dolce, και jean paul gaultier le male

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

@Nagata ειδικά η Roberto Cavalli Just Cavalli Blue είναι πολύ ωραίο άρωμα..

 

Για δώστε λίγο τα φώτα σας... Ο φίλος μου φόραγε την Dior Homme η οποία όμως του έπεσε και έσπασε...Θέλω να του αγοράσω καινούριο άρωμα που να μοιάζει σε αυτό που φόραγε....Καμιά ιδέα?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Dolce & Gabbana Light Blue, Z Zegna. :)

 

+1 Ειδικά για Dolce, και jean paul gaultier le male

 

Ευχαριστώ πολύ! :)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

@c00kiE

Η συγκεκριμένη dior είναι κορυφαία,την έχω και εγώ αλλά βάζω ελάχιστες φορές.Είναι δύσκολο να βρείς κάτι παρόμοιο σε άρωμα.Ωστόσο σίγουρα θα μείνει ικανοποιημένος αν του αγοράσεις μία Jean Paul Gottie http://www.profumeria.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=37

ή Dolce & Gabbana http://www.profumeria.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=428

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

@c00kiE

Η συγκεκριμένη dior είναι κορυφαία,την έχω και εγώ αλλά βάζω ελάχιστες φορές.Είναι δύσκολο να βρείς κάτι παρόμοιο σε άρωμα.Ωστόσο σίγουρα θα μείνει ικανοποιημένος αν του αγοράσεις μία Jean Paul Gottie http://www.profumeria.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=37

ή Dolce & Gabbana http://www.profumeria.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=428

 

Re man auto to site moufes poulaei gia au8entika?? Egw x8es phra mia 212 katostara sta 60e kai htan -10%. Pws bazei autos thn penhntara sta 30 ??:S:S Kati en paei kala,...

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες πηγα στα Gallery και μια κοπελια που δουλευε εκει μου προτεινε την Zegna Intenso.Πρωτη φορα μου προτειναν αρωμα αλλα το συγκεκριμενω τα σπαει και δεν ειναι και ακριβο 40 ευρω τα 75ml.Μου ειπε οτι ειναι οτι πρεπει για βολτες.Και κραταει μια μερα τουλαχιστων:shoot: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μεινω σταθερος. YSL M7 , ISSEY MIYAKE , & FAHRENITE [αν τα γραφω σωστα αλλα μαλλον καταλαβατε].Το αντρικο αρωμα ειναι μεγαλη υποθεση,δεν πρεπει να μυριζει φρου-φρου και λουλουδακια.Πρεπει να ειναι σοβαρο και να αντεχει στη διαρκεια.Δεν συνηστω να χρησημοποιουμε πολλα και διαφορετικα.1-2 αναλογως την περιπτωση.Ετσι θα τις αφησεις να θυμαται το αρωμα σου στο κορμι της και πιστεψετε οτι αυτη η μυρωδια κραταει χρονια[στο μυαλο]. Αν δοκιμαζεται αρωμα στα μαγαζια καλο ειναι να τεσταρετε 2 διαφορετικα στα χερια και να φευγετε. Την πραγματικη ευωδια θα την δεις μετα απο μιση ωρα επισης θα διαπιστωσεις και ποσο κραταει.Προσοχη ομως οχι στα ρουχα γιατι εκει κραταει περισοτερο και θα μπερδευτειτε.Το δερμα του καθενος διαφερει γιαυτο μην διαλεγετε αρωματα που ειδατε σε αλλους αν δεν τα κανετε ενα τεστ. Τωρα για την γυναικα αλλαζει λιγο....Η γυναικα πρεπει να μπερδευει λιγο να μην ειναι συγκεκριμενη και να εχει πολλα πρωσωπα.Μπορει να εχει 15 αρωματα και να βαζει και 2 μαζι αρκει να μην μυριζει λαικη απο 20 μετρα[λιγο προσοχη ββρε κοριτσια].Ειπα κι εγω τη γνωμη μου Δημητρης ,Salonika,Δευτερα ...αντα, 3παιδια
Link to comment
Share on other sites

Re man auto to site moufes poulaei gia au8entika?? Egw x8es phra mia 212 katostara sta 60e kai htan -10%. Pws bazei autos thn penhntara sta 30 ??:S:S Kati en paei kala,...

 

Τα link τα πόσταρα για να δείξω τα αρώματα,όχι για πρόταση αγοράς από το συγκεκριμένο site.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα αρωμα για βολτα κυριως.Για καλο εχω το αρμανι code.Ειμαι 18 και θελω κατι που να κανει το κλικ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα αρωμα για βολτα κυριως.Για καλο εχω το αρμανι code.Ειμαι 18 και θελω κατι που να κανει το κλικ

 

burberry touch or london

Link to comment
Share on other sites

Bvlgari Pour Home

Davidoff Cool Water

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα αρωμα για βολτα κυριως.Για καλο εχω το αρμανι code.Ειμαι 18 και θελω κατι που να κανει το κλικ

 

emporio armani.....city glam

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, όσο αφορά ένα μνμ που είδα κάποιες σελίδες πιο πίσω όσο αφορά το cheapsmells, μπορεί να μην έχει Pay pal αλλά δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγοα ανησυχίας. Είναι πολύ έμπιστο κατάστημα.

Με αφορμή το παραπάνω, μήπως γνωρίζεται κάποιο Online κατάστημα (εξωτερικού) που να έχει φέρει την Paco Rabanne 1 Million?

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

File Nagata pia BVGARI POUR HOMME???? Giati oles pour Homme einai

 

 

Αυτήν εδώ http://www.hellascosmetique.gr/cart/catalog/images/Bvlgari%20Blv%20(bulgari)%20%20Cologne.jpg

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά κάλύτερο από το ποεμ (γυναικείο)

δεν υπάρχει!

πουλάω την παλιά-μικρή μου συλλογή: nokia: 3210, 5110, 5140, 5210, 6110, 6111, 6150, 7360, 8850 ericsson: T18, A2618s, R380s

sony ericsson: Z200, K700i, W300i, T650i, F500, K300i

siemens: M45i, M55, S35i, A55, SL55

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, όσο αφορά ένα μνμ που είδα κάποιες σελίδες πιο πίσω όσο αφορά το cheapsmells, μπορεί να μην έχει Pay pal αλλά δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγοα ανησυχίας. Είναι πολύ έμπιστο κατάστημα.

Με αφορμή το παραπάνω, μήπως γνωρίζεται κάποιο Online κατάστημα (εξωτερικού) που να έχει φέρει την Paco Rabanne 1 Million?

 

Δεν εχω καταφερει να αγορασω με visa electron της Alpha bank, εχει δοκιμασει κανεις; Εννοειται οτι το καταστημα ειναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα φοραω την Kouros και την Azzaro.

Καποια στιγμη(περσι αν θυμαμαι)μου ειπαν για αρωματα με φερομονη και πηρα ενα.Μυριζουν διακριτικα αλλα απο οτι φαινεται οι γυναικες τα αντιλαμβανονται.

Στην Ελλαδα δεν βρισκεις πολυ ευκολα τελικα καταφερα και βρηκα στο http://www.xdvdshop.gr

 

Παντως γενικα την Κουρος εδω και χρονια δεν την αλλαζω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...