Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kata lathos eixa topothethsei se allo shmeio tis ekshs erothseis . mhpos mporei na bohtheisei kaneis??

 

1 h entolh *#7370# isxyei gia full reset sto 7610?

2 to mhtroo(egkatastashs programmaton) pos mporei na katharisei (gia na mh deixnei efarmoges poy exoyn apegkatastathei apo kairo) mporei na diagrafei kai na meinoyn mono oi trexon egkatesthmenes?

3 to programma help unlockcodescalculator185? to kserete ti paizete??

to exo egkatasthsei dino nokia dct4,7610,imei,greece,cosmote,20201000,sta alla ti prepei na doso???

ti tha kseklidosei meta thn oloklhrosh kai dinontas toys kodikoys??

(eixa dosei asic5,custom,34047

toys exo dosei 4fores kai moy bgazei lathos kvdikoi!! , kai apo oti eida sthn 5fora tha exo problhma.

an kano epanekinhsh metran oi prospathies apo thn arxh??

an kserei kapoios as bohtheish parakalo!!

ante ftanei toso zalisma!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω προβληματιστει με το powerlock.ωραιο προγραμματακι αλλα το περιεργο ειναι οτι δεν φορτωνει κατα την εκκινηση του τηλεφωνου και πρεπει να το ανοιγω και να το ενεργοποιω καθε φορα.Δεν ειναι περιεργο για προγραμμα screen saver να θελει φορτωμα καθε φορα που ανοιγεις το τηλ?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μιας χρονιάς 'διάλειμμα' στην SE επέστρεψα στην πολυαγαπημένη μας ΝΟΚΙΑ κι εγώ με το 7610 και το έχω εδώ και 4 μέρες.

Το πήρα με ΤΙΜ Imagine αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να μπώ GPRS για να δοκιμάσω τον opera και προς το παρόν ψάχνω για εφαρμογές να εγκαταστήσω. Έχω μείνι έκπληκτος με τον φακό του τηλεφώνου αφού η ποιότητα είναι αρκετά καλή. Η μνήμη για μενα είναι υπεραρκετη και απο άποψη design είναι πολύ όμορφο το τηλεφωνάκι, αν και θα το προτιμούσα σε άσπρο και όχι στο μαύρο που το δίνουν εδώ στην Ελλάδα.

2 απορίες τώρα:

Η επιλογές 'Παρουσία' και 'Εντοπισμός'που έχει το τηλέφωνο τι ακριβώς κάνουν και τι ρυθμίσεις χρειάζονται?

Ξέρετε αν μπορώ να το συχρονίσω με το FMA Agenta gia SE για να μπορέσω να μεταφέρω το ημερολόγιο του Τ610 μου στο 7610???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH (31 Αύγ. 2004 , 11:58)

 

αν και θα το προτιμούσα σε άσπρο και όχι στο μαύρο που το δίνουν εδώ στην Ελλάδα.

 

 

εγω το αγορασα σε ασπρο παλι :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (31 Αύγ. 2004 , 12:07)

 

εγω το αγορασα σε ασπρο παλι :o

 

 

Δεν το είχαν απο κει που πήγα εγω :(

Με ποιο πρόγραμμα θα κάνω edit απο το PC τον κατάλογο και το ημερολόγιο του κινητού? Δεν βρήκα στο PC Suite κάτι τέτοιο, και από το Oxygen δεν μπορώ να δω το τηλέφωνο:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (31 Αύγ. 2004 , 12:05)

 

ξερει κανεις τις ρυθμισεις mms για telestet στο 7610 ?

 

 

Setting Wizard όλα γίνονται αυτόματα!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (31 Αύγ. 2004 , 14:47)

 

Setting Wizard όλα γίνονται αυτόματα!

 

Εμενα στην cosmote που τις εκανε αυτοματα τιποτε δεν μπορω να στειλω mms
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (31 Αύγ. 2004 , 15:00)

 

Εμενα στην cosmote που τις εκανε αυτοματα τιποτε δεν μπορω να στειλω mms

 

 

Εμένα μου έκανε και ρυθμίσεις για internet που η vodafone ποτέ δεν μου τις είχε στείλει!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (31 Αύγ. 2004 , 15:00)

 

Εμενα στην cosmote που τις εκανε αυτοματα τιποτε δεν μπορω να στειλω mms

 

 

Eχεις ζητησει την ενεργοποιηση της υπηρεσιας απο την cosmote?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (31 Αύγ. 2004 , 14:47)

 

Setting Wizard όλα γίνονται αυτόματα!

 

 

Και εμένα με ΤΙΜ δεν δουλεύει το GPRS

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις οταν εχεις κατι που γουσταρεις καλυτερα να μη το δινεις επιστροφη παλι στο 7610 πηγα σημερα και το ξαναπηρα 480 απο καταστημα cosmote αισθανομαι υπεροχα παλι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (31 Αύγ. 2004 , 17:52)

 

τι να πει κανεις οταν εχεις κατι που γουσταρεις καλυτερα να μη το δινεις επιστροφη παλι στο 7610 πηγα σημερα και το ξαναπηρα 480 απο καταστημα cosmote αισθανομαι υπεροχα παλι

 

 

Καλά είσαι απίστευτος!! Μια το πουλάς, μια το ξανααγοράζεις! λολ :p :o :lol: :D

 

Στην Χάνδακος υπάρχουν διαθέσημες πολλές προσώψεις για το 7610 σε διάφορα χρώματα και φυσικά και η μαύρη και η άσπρη πρόσωψη!!

 

Τα λέμε!! :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH (31 Αύγ. 2004 , 11:58)

 

Μετά από μιας χρονιάς 'διάλειμμα' στην SE επέστρεψα στην πολυαγαπημένη μας ΝΟΚΙΑ κι εγώ με το 7610 και το έχω εδώ και 4 μέρες.

Το πήρα με ΤΙΜ Imagine αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να μπώ GPRS για να δοκιμάσω τον opera και προς το παρόν ψάχνω για εφαρμογές να εγκαταστήσω. Έχω μείνι έκπληκτος με τον φακό του τηλεφώνου αφού η ποιότητα είναι αρκετά καλή. Η μνήμη για μενα είναι υπεραρκετη και απο άποψη design είναι πολύ όμορφο το τηλεφωνάκι, αν και θα το προτιμούσα σε άσπρο και όχι στο μαύρο που το δίνουν εδώ στην Ελλάδα.

2 απορίες τώρα:

Η επιλογές 'Παρουσία' και 'Εντοπισμός'που έχει το τηλέφωνο τι ακριβώς κάνουν και τι ρυθμίσεις χρειάζονται?

Ξέρετε αν μπορώ να το συχρονίσω με το FMA Agenta gia SE για να μπορέσω να μεταφέρω το ημερολόγιο του Τ610 μου στο 7610???

Ευχαριστώ

 

 

δυδτυχώς (όπως ήταν και αναμενόμαινο) αυτές οι δυο υπυρεσίες δεν υποστηρίζονται σταα ελληνικά δύκτια... :(

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (31 Αύγ. 2004 , 17:52)

 

τι να πει κανεις οταν εχεις κατι που γουσταρεις καλυτερα να μη το δινεις επιστροφη παλι στο 7610 πηγα σημερα και το ξαναπηρα 480 απο καταστημα cosmote αισθανομαι υπεροχα παλι

 

 

Well-come back to the 7610 family φιλε ταξιδιωτης22 :cool:

 

Μανο που χαθηκες ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου μπηκαν σκονες και διαφορα αλλα "σκουπιδακια" στην οθονη μεσα με αποτελεσμα το θεαμα να ειναι πολυ ενοχλητικο....

υπαρχει περιπτωση να τα καθαρισω αυτα μονος μου η πρεπει να παω στην ALPHA COPY να μου το ανοιξουν κτλ....

Link to comment
Share on other sites

!!! μα γιατί να το πας στην ALPHA COPY, για να ανοίξουν την πρόσωψη? :) κάντο μόνος σου καλύτερα :)
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH (31 Αύγ. 2004 , 15:38)

 

Και εμένα με ΤΙΜ δεν δουλεύει το GPRS

 

 

Δεν αρκει μονο το Settings Wizard.Πρεπει να ενεργοποιησεις την υπηρεσια μεσω της TIM. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (31 Αύγ. 2004 , 15:32)

 

Eχεις ζητησει την ενεργοποιηση της υπηρεσιας απο την cosmote?

 

Nαι αυτο ελειπε :Dνα ρωτησω κατι τωρα για αγορες απο το εξωτερικο μεσω καρτας υπαρχει καπου μια καρτα ακουσα και δινει λεφτα μονο κατοπιν δικη σου εντολης και για το ποσο που θελεις εσυ μονο ξερει κανεις ποια ειναι ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oresti$ (31 Αύγ. 2004 , 19:14)

 

!!! μα γιατί να το πας στην ALPHA COPY, για να ανοίξουν την πρόσωψη? :) κάντο μόνος σου καλύτερα :)

 

χμμμ δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι τετοιο....

γινεται αυτο το πραγμα??? :eek:

μπορεις να αλλαξεις προσοψη μονος σου??? η γενικα να την ανοιξεις??:eek:

sorry ρε παιδια αν φαινομαι ηλιθιος τωρα αλλα απο οτι θυμαμαι στο 6600 δεν γινοταν....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (31 Αύγ. 2004 , 19:26)

 

χμμμ δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι τετοιο....

γινεται αυτο το πραγμα??? :eek:

μπορεις να αλλαξεις προσοψη μονος σου??? η γενικα να την ανοιξεις??:eek:

sorry ρε παιδια αν φαινομαι ηλιθιος τωρα αλλα απο οτι θυμαμαι στο 6600 δεν γινοταν....

 

ΜΑ το τηλ αλλαζει προσοψεις και μαλιστα πολυ ευκολα ειναι στα χαρακτηριστικα του
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (31 Αύγ. 2004 , 19:23)

 

Nαι αυτο ελειπε :Dνα ρωτησω κατι τωρα για αγορες απο το εξωτερικο μεσω καρτας υπαρχει καπου μια καρτα ακουσα και δινει λεφτα μονο κατοπιν δικη σου εντολης και για το ποσο που θελεις εσυ μονο ξερει κανεις ποια ειναι ?

 

 

Μηπως εννοεις την προπληρωμενη καρτα VISA που εβγαλε η Aplha Bank τωρα για τους Ολυμπιακους??

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (31 Αύγ. 2004 , 19:29)

 

ΜΑ το τηλ αλλαζει προσοψεις και μαλιστα πολυ ευκολα ειναι στα χαρακτηριστικα του

 

πο πο ρομπα φιλε μου.... :o :o

μολις τωρα το ανακαλυψα!!!!! :o

δεν ειχα ιδεα....

εχω βαλει στο κινητο οτι εφαρμογη κυκλοφορει και μολις τωρα ανακαλυψα οτι αλλαζει προσοψη......

sorry ημουν ακομη επηρρεασμενος απο το 6600...

καμια φορα απο τα "ευκολα" πνιγεσαι.... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (31 Αύγ. 2004 , 19:26)

 

χμμμ δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι τετοιο....

γινεται αυτο το πραγμα??? :eek:

μπορεις να αλλαξεις προσοψη μονος σου??? η γενικα να την ανοιξεις??:eek:

sorry ρε παιδια αν φαινομαι ηλιθιος τωρα αλλα απο οτι θυμαμαι στο 6600 δεν γινοταν....

 

 

Einai poli efkolo file mou, exo alaksi prosopsi sto 7610 mou kai einai para ma para poli efkolo ;)

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...