Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kανενα νεο για προσοψεις εχουμε παιδια ?

Σημερα ρωτησα στο Nokia shop Νεας Σμυρνης

και δεν ειχαν ιδεα ποτε θα ερθουν.

Στο αμερικανικο site της Nokia εχουν σκασει μυτη

αυτες εδω,ακομα βεβαια ειναι Coming Soon:

CC-202D-BR: Xpress-on™ Cover - Dark Brown

http://www.nokiausa.com/images/acc/126x126/acc_cc202d_br_lrg.gif

 

CC-202D-GR: Xpress-on™ Cover - Dark Grey

http://www.nokiausa.com/images/acc/126x126/acc_cc202d_gr_lrg.gif

 

http://www.nokiausa.com/phones/7610/1,2803,acc:1|accCategory:90,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos (10 Αύγ. 2004 , 19:07)

 

Πάλι το πισι δεν βλέπει το κινητο.

Τελικά θα πάρω bluetooth. :p

 

ΑΝ δεν το βλεπει γιατι πρεπει να βλεπει και τους φακελους C.. E[ Mε διπλο κλικ πανω στο εικονιδιο του τηλ ] κανεις επανεκκινηση του υπολογιστη και μετα το βλεπει κανονικα εγω μονο ετσι το ελυσα το προβλημα :( αν τωρα βλεπει και τους φακελους τοτε συνεργαζεται και το PC Suite :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos (10 Αύγ. 2004 , 19:07)Πάλι το πισι δεν βλέπει το κινητο.

Τελικά θα πάρω bluetooth. :p

Το σύνδεσες, το αποσύνδεσες και την επόμενη φορά δεν το βλέπει; Αν ναι χρειάζεται επανεκκίνηση ο υπολογιστής σου. Αν δεν το βλέπει καθόλου ο υπολογιστής σου και έχεις προσπαθήσει όλα τα προαναφερθέντα, τότε η μόνη λύση είναι το bluetooth. Αλλά μην νομίζεις οτι εκεί τα πράγματα είναι απλά. Εγώ με το δικό μου bluetooth adaptor δεν κατάφερα ποτέ να ανοίξω το pc suite. Αλλά μόλις το καταφέρεις δεν θα ξαναντιμετωπίσεις πρόβλημα.

 

Ωραίες οι προσόψεις αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Η πλάτη είναι καριβώς η ίδια. Δεν μπορούν να βγάλουν κάτι διαφορετικό; Όχι πως το υπάρχον σχέδιο είναι άσχημο, κάθε άλλο. :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εφαγα ολο τον τοπο εδω αλεξανδρουπολη και δεν μπορεσα να βρω ακουστικα για το κινητο μας...ΠΟΥΘΕΝΑ!!! Οι περισσοτεροι μαλιστα δεν γνωριζουν καν την υπαρξη του κινητου :blink: :blink:

μπορει κανεις να βοηθησει? υπαρχει καποιος τροπος να παραγγειλουμε απο καπου? καποια αλλη μαρκα απο αλλη εταιρεια μπορει να ειναι συμβατη? γενικα μου την εχει δωσει η κατασταση... αν ειναι δυνατον....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος george85100 ( 6 Αύγ. 2004 , 12:30)

 

 

AKOUSTIKA AGOTASA APO KATASTIMA MOBITEL , TA HB-3, KAI DOULEYOUN TELEIA GIA TO 7610. APLA DEN EXOUN BGEI AKOMA ME RADIO..

 

 

 

ρε φιλε πηγα σημερα και στην mobitel και με κοιτουσαν λες και εβλεπαν εξωγηινο :wacko: :wacko:

δεν γνωριζαν καν την υπαρξη του κινητου...ποσο για ακουστικα.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

pernao video mpeg mesa sti mnimi tou kinitou(oxi memory card).i diadikasia meso pc suite oloklironetai kanonika.pao na vro to video mesa stin ekthesi alla pouthena.afanto!ti lete na ginetai.iparxei exigisi?
DRIVE LIKE THE WIND
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ghostaki (11 Αύγ. 2004 , 00:06)

 

pernao video mpeg mesa sti mnimi tou kinitou(oxi memory card).i diadikasia meso pc suite oloklironetai kanonika.pao na vro to video mesa stin ekthesi alla pouthena.afanto!ti lete na ginetai.iparxei exigisi?

 

 

To τηλεφωνο υποστηριζει

.avi (με το SmartMovie)

- .rm (με το RealOne)

- .mp4 (με των RealOne)

- .3gp (με των RealOne)

- .mo (με το mobiclip)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μου κανατε μεγαλη χάρη αμα κάποιος μου εστελνε εκουστικά, διπλά, με ραδιοφωνο. οσοι είπαν οτι βρήκαν απο πακιστανο,μηπως θα μπορουσαν να μου στειλουν?? αν γινετε στειλτε μου pm να σας στειλω τη διευθυνση μου!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω format και να κρατήσω sms που θέλω? (όχι σε txt μορφή!)

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (11 Αύγ. 2004 , 16:28)

 

Υπάρχει τρόπος να κάνω format και να κρατήσω sms που θέλω? (όχι σε txt μορφή!)

 

 

Εχεις δοκιμασει με το Nokia Phone Editor να δεις να μπορεις να περασεις στο PC σου μονο τα μηνυματα που θες?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (11 Αύγ. 2004 , 16:36)

 

Εχεις δοκιμασει με το Nokia Phone Editor να δεις να μπορεις να περασεις στο PC σου μονο τα μηνυματα που θες?

 

 

:worry: Λέει ότι δεν υποστηρίζει το τηλέφωνο.. :!:

 

 

Κάποια ΛΥΣΗ ???

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Είναι 65 sms σε δυο sim χωράνε άνετα.. υπάρχει τρόπος να τα αντιγράψω εκεί? Μέχρι στιγμής μόνο το αντίστροφο κατάφερα..

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (11 Αύγ. 2004 , 16:40)

 

:worry: Λέει ότι δεν υποστηρίζει το τηλέφωνο.. :!:

 

 

Κάποια ΛΥΣΗ ???

 

 

Μηπως η νεα εκδοση του PC Suite η 6.2 δεν εχει αυτο το προβλημα?Μπορεις να την κατεβασεις απο ΕΔΩ .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (11 Αύγ. 2004 , 16:28)

Υπάρχει τρόπος να κάνω format και να κρατήσω sms που θέλω? (όχι σε txt μορφή!)

 

Ναι βεβαια.Να επιλεξεις αποθηκευση μηνυματων στην MMC και οταν σου πει να αντιγραψεις ολα τα μηνυματα στην ΜMC να πατησεις Yes.

Αν θα κανεις φορματ και την MMC απλα στειλε το folder c:/system/mail στο PC σου και μετα το φορματ το ξαναστελνεις πισω κανοντας replace τον ηδη υπαρχον φακελο. ;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (11 Αύγ. 2004 , 16:47)

 

Μηπως η νεα εκδοση του PC Suite η 6.2 δεν εχει αυτο το προβλημα?Μπορεις να την κατεβασεις απο ΕΔΩ .

 

 

Thanks θα το τσεκάρω..

 

.. και φυσικά θα ενημερώσω το forum!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (11 Αύγ. 2004 , 16:51)

 

Thanks θα το τσεκάρω..

 

.. και φυσικά θα ενημερώσω το forum!

 

 

Δεν δουλεύει.. ακριβώς τα ίδια!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (10 Αύγ. 2004 , 23:52)

 

ρε φιλε πηγα σημερα και στην mobitel και με κοιτουσαν λες και εβλεπαν εξωγηινο :wacko: :wacko:

δεν γνωριζαν καν την υπαρξη του κινητου...ποσο για ακουστικα.... :cry:

 

 

και καμιά θηκούλα;;; :worry:

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michalis_10 (11 Αύγ. 2004 , 16:48)

 

Ναι βεβαια.Να επιλεξεις αποθηκευση μηνυματων στην MMC και οταν σου πει να αντιγραψεις ολα τα μηνυματα στην ΜMC να πατησεις Yes.

Αν θα κανεις φορματ και την MMC απλα στειλε το folder c:/system/mail στο PC σου και μετα το φορματ το ξαναστελνεις πισω κανοντας replace τον ηδη υπαρχον φακελο. ;)

 

 

είναι σίγουρο ότι πιάνει το replace? γιατί μου φαίνεται ότι το είχα δοκιμάσει με το 3650 παλιά.. και δεν έβγαζε κανένα μήνυμα!!!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, καλησπέρα! Είχα το 6600 και αγόρασα το 7610, και θέλω να περάσω τα contacts μου απο το ένα στο άλλο. Το πρόβλημα είναι οτι χρησιμοποιώντας το data suite του 7610, βλέπω το 6600, αλλά δεν μπορώ να πάρω τα contacts απο μέσα. Βλέπει την συσκευή κανονικά και εκέι που κάνει και καλά προετοιμασία σύνδεσης μετα απο λίγο μου λέει τα εξής"Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του ορισμού αντιγράφων ασφαλείας από το τηλέφωνο.Δεν είναι δυνατή η ολοκλήρωση της τρέχουσας εργασίας". Γνωρίζει κάποιο κάτι? έχει ξανα ειπωθεί το πρόβλημα μου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 (11 Αύγ. 2004 , 19:14)

 

είναι σίγουρο ότι πιάνει το replace? γιατί μου φαίνεται ότι το είχα δοκιμάσει με το 3650 παλιά.. και δεν έβγαζε κανένα μήνυμα!!!

 

Μπορεις να το ρυθμισεις μετα το φορματ να πηγαινουν τα μηνυματα στην MMC.Επειτα αφου ο φακελος στον C: δεν θα χρησιμοποιειται θα μπορεις ανετα να το διαγρψεις.Επειτα ξαναγυριζεις τα μηνυματα στο τηλεφωνο(αν θες) και τελειωσες.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cobostas (11 Αύγ. 2004 , 19:49)

Ρε παιδιά, καλησπέρα! Είχα το 6600 και αγόρασα το 7610, και θέλω να περάσω τα contacts μου απο το ένα στο άλλο. Το πρόβλημα είναι οτι χρησιμοποιώντας το data suite του 7610, βλέπω το 6600, αλλά δεν μπορώ να πάρω τα contacts απο μέσα. Βλέπει την συσκευή κανονικά και εκέι που κάνει και καλά προετοιμασία σύνδεσης μετα απο λίγο μου λέει τα εξής"Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του ορισμού αντιγράφων ασφαλείας από το τηλέφωνο.Δεν είναι δυνατή η ολοκλήρωση της τρέχουσας εργασίας". Γνωρίζει κάποιο κάτι? έχει ξανα ειπωθεί το πρόβλημα μου?

 

Θα βαλεις το contacts manager sto 6600(το οποιο θα κατεβασεις απο ΕΔΩ ) και θα κανεις export ολα σου τα contacts.Μετα θα στειλεις το file που θα δημιουργηθει, στo PC και απο εκει στο 7610 οπου με το ιδιο προγραμμα θα κανεις import αφου το κανεις install.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...