Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (14 Ιούλ. 2004 , 00:47)

 

Στο 7610 το alarm clock λειτουργεί αν έχεις κλειστό το τηλέφωνο;;;

 

 

Nαι.βεβαια :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Apo to Nokia Phone browser, prospathw na kanw paste ena folder stin mmc mou kai den me afinei, (sigkekrimena prospathw na perasw ena pexnidi tou n-gage simfwna me tis odigies pou exei mesa to .nfo). Exei kaneis lysh?

(doulevw me to kalwdio pou dinei mazi to tilefwno an pezei k auto rolo)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μεταφέρει ολόκληρους φακέλους. Πήγαινε στο σημείο της κάρτας σου που θέλεις να βάλεις τον φάκελο αυτό, δημιούργησε μόνος σου έναν φάκελο, μετονομασέ τον και μετά βάλε μέσα σε αυτόν τα περιεχόμενα που θέλεις.

 

Το Nokia phone Browser έχει πολλούς περιορισμούς. Ούτε την διαγραφή επιτρέπει.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα...είμαι πλέον ένας ευτυχισμένος χρήστης του 7610 από χθές.έχω να αναφέρω απλά ένα πράγμα και να ρωτήσω κάτι..

 

η ποιότητα των mp3 και γενικά του μεγαφώνου για μένα τουλάχιστον είναι απαράδεκτη...δε μπορεί 500 ευρώ νοκια κινητο να παίζει τα mp3 σαν κουβάς και να ακούγονται και κάτι μπλικ μπλικ.επίσης αυτό που είχα διαβάσει κάπου στο thread όντως συμβαίνει και σε μένα...κάθε 3-4 δευτερόλεπτα ο ήχος κάνει κενά και είναι πολύ σπαστικό..κατά τα άλλα εντυπωσιάστηκα από την λειτουργικότητα,τις δυνατότητες της συσκευής,αν και οι φωτό τελικά στο p.c φαίνονται πολύ χειρότερα από ότι στην οθόνη του...αυτό που θέλω να ρωτήσω τώρα.το pc suite το δοκίμασα και λειτουργουν όλα οκ εκτός από το phone manager Που διαχειρίζεσαι τις επαφές και τα μηνύματα...μου λέει ότι δεν υποστηρίζει το τηλ μου..έχω κανει καμια πατάτα ή δεν την παλεύουν στην nokia και δεν το έκαναν συμβατο με το 7610???

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (14 Ιούλ. 2004 , 12:35)

 

Δεν μεταφέρει ολόκληρους φακέλους. Πήγαινε στο σημείο της κάρτας σου που θέλεις να βάλεις τον φάκελο αυτό, δημιούργησε μόνος σου έναν φάκελο, μετονομασέ τον και μετά βάλε μέσα σε αυτόν τα περιεχόμενα που θέλεις.

 

Το Nokia phone Browser έχει πολλούς περιορισμούς. Ούτε την διαγραφή επιτρέπει.

 

Auto ekana kai gw, metefera ena ena ta arxeia sto fakelo pou eprepe...Alliws mono me kapoion mmc reader ypothetw tha ginei poli pio eukola i douleia ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Letis (14 Ιούλ. 2004 , 13:15)

 

καλημέρα και από μένα...είμαι πλέον ένας ευτυχισμένος χρήστης του 7610 από χθές.έχω να αναφέρω απλά ένα πράγμα και να ρωτήσω κάτι..

 

η ποιότητα των mp3 και γενικά του μεγαφώνου για μένα τουλάχιστον είναι απαράδεκτη...δε μπορεί 500 ευρώ νοκια κινητο να παίζει τα mp3 σαν κουβάς και να ακούγονται και κάτι μπλικ μπλικ.επίσης αυτό που είχα διαβάσει κάπου στο thread όντως συμβαίνει και σε μένα...κάθε 3-4 δευτερόλεπτα ο ήχος κάνει κενά και είναι πολύ σπαστικό..κατά τα άλλα εντυπωσιάστηκα από την λειτουργικότητα,τις δυνατότητες της συσκευής,αν και οι φωτό τελικά στο p.c φαίνονται πολύ χειρότερα από ότι στην οθόνη του...αυτό που θέλω να ρωτήσω τώρα.το pc suite το δοκίμασα και λειτουργουν όλα οκ εκτός από το phone manager Που διαχειρίζεσαι τις επαφές και τα μηνύματα...μου λέει ότι δεν υποστηρίζει το τηλ μου..έχω κανει καμια πατάτα ή δεν την παλεύουν στην nokia και δεν το έκαναν συμβατο με το 7610???

 

File mou oson afora to blik blik sta mp3, mou to kanei k emena sta stereo mp3. Molis to ekana convert se mono epekse POLY kalitera! H poiothta k pali den einai teleia, alla toulaxiston den kollaei

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Letis (14 Ιούλ. 2004 , 13:15)

 

καλημέρα και από μένα...είμαι πλέον ένας ευτυχισμένος χρήστης του 7610 από χθές.έχω να αναφέρω απλά ένα πράγμα και να ρωτήσω κάτι..

 

η ποιότητα των mp3 και γενικά του μεγαφώνου για μένα τουλάχιστον είναι απαράδεκτη...δε μπορεί 500 ευρώ νοκια κινητο να παίζει τα mp3 σαν κουβάς και να ακούγονται και κάτι μπλικ μπλικ.επίσης αυτό που είχα διαβάσει κάπου στο thread όντως συμβαίνει και σε μένα...κάθε 3-4 δευτερόλεπτα ο ήχος κάνει κενά και είναι πολύ σπαστικό..κατά τα άλλα εντυπωσιάστηκα από την λειτουργικότητα,τις δυνατότητες της συσκευής,αν και οι φωτό τελικά στο p.c φαίνονται πολύ χειρότερα από ότι στην οθόνη του...αυτό που θέλω να ρωτήσω τώρα.το pc suite το δοκίμασα και λειτουργουν όλα οκ εκτός από το phone manager Που διαχειρίζεσαι τις επαφές και τα μηνύματα...μου λέει ότι δεν υποστηρίζει το τηλ μου..έχω κανει καμια πατάτα ή δεν την παλεύουν στην nokia και δεν το έκαναν συμβατο με το 7610???

 

 

Σου εύχομαι να το χαρείς φίλε μου.

Η ΝΟΚΙΑ δε θα ολοκληρώσει ποτέ την αναπαραγωγή mp3s.

Παλιότερα τα μοντέλα της δεν υποστήριζαν mp3, τώρα που υποστηρίζουν, έχουν μονοφωνικό ήχο :rolleyes:

 

Εκτός απ'τον ήχο και την απουσία υπέρυθρων, δεν με έχει ενοχλήσει σε κάτι άλλο, προς το παρόν. Πολύ καλό κινητό, αν και έχουν αναφερθει διάφορα κολλήματα σε ορισμένα 7610...

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι στο μαγαζι και το απογευμα θα ειναι στα χερια μου

:D

εχω τρελλαθει να κατεβαζω apps και games αλλα ειναι για το 6600 θα κανουν για το 7610? και μπορω να τα περασω με το καλωδιο που εχει μεσα το κουτι...

Link to comment
Share on other sites

Αντε μεγια μου το κινητακι και μενα.Να'ναι καλα η TIM με τις επιδοτησεις της που δεν πληρωσαμε τιποτα. :D

Ειναι περιττο να πω οτι εχουν πει ολοι.Απλα απαιχτο!!!Προτινεται ανεπιφυλακτα!!! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και σε σένα asymvivaste.

 

Φίλε lepes τα προγράμματα του 6600 είναι τα περισσότερα συμβατά με το 7610. Αυτά όμως που δεν παίζουν, βγαίνουν συνεχώς οι νέες τους εκδόσεις και όλα είναι ρολόι.

 

Τα προγράμματα θα τα βάζεις μέσα στο κινητό και θα τα εγκαθιστάς μετά μόνο σου. Γίνεται βέβαια να τα εγκαταστήσεις και μέσα απο το Phone Browser.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (14 Ιούλ. 2004 , 14:48)

 

Αντε μεγια μου το κινητακι και μενα.Να'ναι καλα η TIM με τις επιδοτησεις της που δεν πληρωσαμε τιποτα. :D

Ειναι περιττο να πω οτι εχουν πει ολοι.Απλα απαιχτο!!!Προτινεται ανεπιφυλακτα!!! :)

 

καλησπερα!να σε ρωτησω κατι αν επιτρεπεται?εγω κανω περιπου 100-130 ευρω μεσο ορο λογαριασμο και ειμαι 7 η 8 χρονια συνδρομητης στετ στο τελευταιο μου νουμερο (γιατι συνολικα ειμαι απο την πρωτη ωρα λειτουργιας της!)περσι μου εκαναν επιδοτηση 310 ευρω περιπου.εσυ που λες οτι δεν πληρωσες τιποτα ποσο λογαριασμο κανεις για να καλυψεις τα 500-530 ευρω που κανει η συσκευη?αν θελεις μου απαντας και με PM.ευχαριστω πολυ!ρωταω για να μην με πιασουν κοροιδο σε 15 μερες που θα κανω αναβαθμιση!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (14 Ιούλ. 2004 , 14:48)

 

Αντε μεγια μου το κινητακι και μενα.Να'ναι καλα η TIM με τις επιδοτησεις της που δεν πληρωσαμε τιποτα. :D

Ειναι περιττο να πω οτι εχουν πει ολοι.Απλα απαιχτο!!!Προτινεται ανεπιφυλακτα!!! :)

 

 

Καλοριζικο asymvivaste :) ,well-come to the club :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the jungle, actually :D :p

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Όσο χώρο και αν έχεις το βίντεο δεν μπορεί να είναι πάνω απο 10 λεπτά. Μπορείς όμως να τραβήξεις όσα 10λεπτα βιντάκια θέλεις στην σειρά και μετά να τα ενώσεις πανεύκολα με το "πρόγραμμα επεξεργασία βίντεο" που έχει ενσωματωμένο. Ο χρόνος αποθήκευσης του βίντεο είναι πολύ μικρός και το κενό ανάμεσα στις βιντεοδκοπήσεις θα είναι επίσης πολύ μικρό. Όταν τα ενώσεις, στο τελικό βίντεο δεν φαίνεται απολύτως τίποτα. Σαν ένα ενιαίο. Άψογη εφαρμογή. Άλλωστε πόση ώρα θα τραβάς βίντεο συνεχόμενα;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (14 Ιούλ. 2004 , 17:19)

 

telika otan kapoios se pernei tilefono yparhei periptosei na htypaei to tilefono dynata amesos kai ohi me afximeni entasi???

 

βαλε το προτελευτεο επιπεδο στην ενταση ηχου κλησης ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (14 Ιούλ. 2004 , 19:17)

 

βαλε το προτελευτεο επιπεδο στην ενταση ηχου κλησης ;)

 

 

Ενα περιεργο πραγμα!! στην αρχη το παθενα και εγω αυτο,δηλαδη χαμηλωνε ο ηχος κλησης στην αρχη και δυναμωνε μετα απο 3 δευτερολεπτα.τελικα αφου το εβαλα στο πρωτελευταιο εφτιαξε αλλα μετα απο κανα δυο μερες το ξαναβαλα στο τελευταιο επιπεδο της εντασης και δουλευει κανονικα χωρις χαμηλωμα!το μονο προβλημα που εχω ακομα ειναι τα κενα στους ηχους amr καθε 5-6 δευτερολεπτα.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ειναι στα χερια μου.....

πρωτη επαφη τα βλεπω ολα τελεια....

Νεωτερα σε λιγες ωρες :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (14 Ιούλ. 2004 , 23:29)

 

το μονο προβλημα που εχω ακομα ειναι τα κενα στους ηχους amr καθε 5-6 δευτερολεπτα.

 

αυτο πρεπει να ειναι bug του κινητου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (14 Ιούλ. 2004 , 23:29)

 

το μονο προβλημα που εχω ακομα ειναι τα κενα στους ηχους amr καθε 5-6 δευτερολεπτα.

 

 

Στους amr και όχι μόνο... ;)

 

Ας ελπίσουμε ότι θα διορθωθεί προσεχώς

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...