Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Trebuchet MS :happy:

 

Με πρόλαβε ο φίλος nikoskat!:p

 

Yπαρχει αυτη η γραμματοσειρα σε αρχειο .gdr για να τη βαλω στο Ν70 μου?:confused: :shifty:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Yπαρχει αυτη η γραμματοσειρα σε αρχειο .gdr για να τη βαλω στο Ν70 μου?:confused: :shifty:

ναι, την εχω ανεβασει :p

Link to comment
Share on other sites

ναι, την εχω ανεβασει :p

Μηπως ειναι η trebuc11.gdr που εχεις μεσα στο αρχειο .rar που ανεβασες στο topic της Αλλαγης Γραμματοσειρας? :confused:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι η trebuc11.gdr που εχεις μεσα στο αρχειο .rar που ανεβασες στο topic της Αλλαγης Γραμματοσειρας? :confused:

yes, I think so :O

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ξέρουμε τιμούλα ή που μπορούμε να την βρούμε την συγκεκριμένη?Μιας που την έχεις τεστάρει κιόλας :)

Eπίσης κάτι που ρώτησα παραπάνω κάνω σάρωση μνήμης και μου έχει πολύ γεμάτη την μνήμη της συσκευής παρόλο που δεν έχω πράγματα εκεί.

Αυτό πως το εξηγειτε?

Και τέλος για να κάνω φορματ πως μπορώ να σώσω τις επαφές μου?

Μεταφέρονται κάπως στην κάρτα μνήμης?

Το καλυτερο προγραμμα για να σωσεις τις επαφες, ειναι το WIREPORTAL EASY BACKUP

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο προγραμμα για να σωσεις τις επαφες, ειναι το WIREPORTAL EASY BACKUP

 

Φιλε μου δοκιμασε το contacts manager, απλα τελιο!! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδες υπαρχει κανενα νεο music player της nokia εκτος απο αυτο που εχει ειδη το 7610 που να κανει για το 7610. το λεω γιατι στο iphone ειδα οτι υπαρχουν τα music player της nokia!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες υπαρχει κανενα νεο music player της nokia εκτος απο αυτο που εχει ειδη το 7610 που να κανει για το 7610. το λεω γιατι στο iphone ειδα οτι υπαρχουν τα music player της nokia!

 

Οταν λες music player θελεις να πεις mp3player? αν θελεις να πεις αυτο υπαρχη για το κινητο σου ο PowerMP3 o X.sound.MP3Player και αλοι :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε gianpithio εννοω τα original music player της Nokia. Δηλαδη ειδα στο iphone οτι εχουν τα νεοτερα music player της nokia οπως σαν αυτο που εχει το n70 και λέω αν υπαρχει καμια εκδοση που να κανει και για 7610 ωστε να αναβαθμιστη το music player του 7610. παντως οσες εκδοσης βρηκα απο το ιphone ενω γινοταν ενγκατασταση δεν ανοιγαν και λεω μηπως ηπαρχει καμια που να κανει!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε gianpithio εννοω τα original music player της Nokia. Δηλαδη ειδα στο iphone οτι εχουν τα νεοτερα music player της nokia οπως σαν αυτο που εχει το n70 και λέω αν υπαρχει καμια εκδοση που να κανει και για 7610 ωστε να αναβαθμιστη το music player του 7610. παντως οσες εκδοσης βρηκα απο το ιphone ενω γινοταν ενγκατασταση δεν ανοιγαν και λεω μηπως ηπαρχει καμια που να κανει!

 

Τορα καταλαβα, εγω οσες ειχα δοκιμασει στο 6680 μου δεν εκαναν δεν γνωριζω αν υπαρχει καπια που να κανει για το κινητο σου :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε gianpithio εννοω τα original music player της Nokia. Δηλαδη ειδα στο iphone οτι εχουν τα νεοτερα music player της nokia οπως σαν αυτο που εχει το n70 και λέω αν υπαρχει καμια εκδοση που να κανει και για 7610 ωστε να αναβαθμιστη το music player του 7610. παντως οσες εκδοσης βρηκα απο το ιphone ενω γινοταν ενγκατασταση δεν ανοιγαν και λεω μηπως ηπαρχει καμια που να κανει!

Αυτή η έκδοση που έχει το N70, και N90 (αυτός με το γαλάζιο φόντο δεν εννοείς) ενώ γίνετε εγκατάσταση, δεν εκτελείται στο 7610 δυστυχώς, το έχω δοκιμάσει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν υπαρχουν τετια προγραμματα για το κινητο μην πιστευης οτι βλεπεις στην τηλεοραση ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος ιδιαιτερος τροπος να κανεις εγκατασταση την εφαρμογη WELCOME στο 7610? Γιατι την κατεβαζω Απο τη σελιδα της ΝΟΚΙΑ και δε μου την ανοιγει το τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος ιδιαιτερος τροπος να κανεις εγκατασταση την εφαρμογη WELCOME στο 7610? Γιατι την κατεβαζω Απο τη σελιδα της ΝΟΚΙΑ και δε μου την ανοιγει το τηλεφωνο.

Την είχα εγκαταστήσει και εγώ πριν από κανά ενάμιση χρόνο και θυμάμαι είχα το ίδιο πρόβλημα, δεν άνοιγε.

Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις τίποτα!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος μπορει να με βοηθησει.. εχω ξεχασει το κωδικο ασφαλειας του κινητου μου! τι κανω? πως θα τον βρω παλι?

οποιος γνωριζει ας μου πει..

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος μπορει να με βοηθησει.. εχω ξεχασει το κωδικο ασφαλειας του κινητου μου! τι κανω? πως θα τον βρω παλι?

οποιος γνωριζει ας μου πει..

 

Γραψε το imei του κινητου σου που θα το βρεις πισω απο την μπαταρια και χρησημπποιησε αυτο τον κωδικο που θα σου δοσει το προγραμμα αυτο :D

 

http://www.rapiduploader.com/327018

Υ.Γ.

 

Αν δεν μπορεσεις να το ξεκληδοσεις πες μου να σου στηλω ενα αλλο! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Gianpithio den mporw na to ksekleidoso me ayto to programmataki ! an mporeis steile mou kanena allo..

Se eyxaristw pantws!!

 

Δοκιμασε αυτο εδω:

http://nfader.z-host.ru/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ενα Nokia 7610 μου χαλασε το πληκτρολογιο (δεν πατανε καλα το "3" "9" και το "*" ):(

Mηπως γνωριζει καποιος που μπορω να το βρω και ποσο κοστιζει?:worry:

 

 

thanks :)

 

 

Υ.Γ Τελικα την βρηκα την λυση ......Για οποιον εχει το ιδιο προβλημα , θα σηκωσει ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ την λευκη εσωτερικη μεμβρανη του πληκτρολογιου που ειναι κολλημενη στην πλακετα και θα καθαρισει εσωτερικα τα μικρα"καπακια" που ανασηκωνονται μαζι με την μεμβρανη .....;-) KAΛΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ !!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εδώ και μερικούς μήνες μου αργεί πάρα πολύ να μου τη λίστα με τις εικόνες στην έκθεση, ακόμα και όταν είναι πολύ λίγες. Ξέρει κανείς τί μπορεί να φταίει;

 

Και κάτι ακόμη: Υπάρχει η δυνατότητα κάποιου είδους "αναβάθμισης" του 7610 μου χωρίς ρίσκο;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικούς μήνες μου αργεί πάρα πολύ να μου τη λίστα με τις εικόνες στην έκθεση, ακόμα και όταν είναι πολύ λίγες. Ξέρει κανείς τί μπορεί να φταίει;

 

Και κάτι ακόμη: Υπάρχει η δυνατότητα κάποιου είδους "αναβάθμισης" του 7610 μου χωρίς ρίσκο;

Εγω στην θεση σου θα εκανα στο τηλ ενα hard format και ενα format στην καρτα για να το ξεκουρασω και να δουλευει καλητερα :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...