Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια μικρη απορια...

πως μπορω να στειλω καποιο theme σε καποιον φιλο μου μεσω bluetooth...

Εχω το profimail οποτε μπορω...αλλα τι θα του στειλω?

Βρηκα ενα φακελο που λεει skins κ εχει μεσα 2 αρχεια για καθε θεμα...αυτα φτανουν??

υπαρχει τπτ αλλο?

 

κ για προγραμματα? γινεται να του στειλω τα sis που υπαρχουν στον φακελο install?

 

Για να στείλεις θέματα ή γενικά εφαρμογές μπορείς να τις βάλεις στο κινητό σου ως αρχεία.Δηλαδή να τα αντιγράψεις από τον υπολογιστή σου σε ένα φάκελο του κινητού.Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να στείλεις θέματα ή γενικά εφαρμογές μπορείς να τις βάλεις στο κινητό σου ως αρχεία.Δηλαδή να τα αντιγράψεις από τον υπολογιστή σου σε ένα φάκελο του κινητού.Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. ;)

 

Thanx για την απαντηση αλλα αυτο το γνωριζω..

απλα λεω πχ θελω να στειλω ενα theme σε ενα φιλο...ε καθε φορα που θα εγκαθιστω κ κατι δεν μπορω να το παιρναω κ στο κινητο μηπως το θελει κανας φιλος...Μια 64αρα εχω ο καμομοιρης κ εχει ξεχειλισει!! :p

Υπαρχει τροπος να αποσταλει οπως λεω εγω (να του στειλω δλδ τα δυο αρχεια του theme απ το φακελο skins/μπλα μπλα κ να κανει τον ιδιο)!??

Link to comment
Share on other sites

mia simbouli!mi kanete to lathos kai dwsete xrimata na parete to 6630!einai elaxistes oi diafores kai den eksizei ti diafora sta xrimata.to exei o kolitos mou kai to exw psaksei me tis wres.den aksizei se kammia periptwsi!eimoun etoimos na to parw kai eutixws den ekna ti vlakeia!sigura poli kalo to 6630 alla exontas to 7610 den aksizei!

 

Vasika 8a elega oti einai 8ema goustou alla...mallon den to epsa3es arketa gia na deis tis kyries kai shmantikes diafores...Gi'ayto 8a proteina (vasika se olous) na mhn dinoume symvoules tou typou "mhn pareis to tade kin giati einai mapa..." ama den 3eroume :o ektos apo thn 1.3mp camera...to stereo...to Symbian 8 exei kai poly pio grhgoro epe3ergasth kai poly (ma para poly) kalytero video.Toso kalo video den vgazei to 7610 mou oute me ton phillips camcorder me 15fps epa8a plaka otan to eida :cry: Mhn pw gia ton ais8hthra fwtos pou eixe kai to agaphmeno 7650.A, kai gia ton epe3ergasth...fortwse to 7610 sou me eikones twn 400kb kai kane to idio me ena 6630...epeita phgaine sthn ek8esh kai des poso grhgora 8a ftasei stis eikones to 6630...kai poso grhgora to 7610.Einai tragiko :cry: patas ek8esh fortwnei,de3ia fortwnei

,eikones ...mantepse....fortwnei pali...den synexizw allo giati eimai offtopic...

 

ουπς συγνώμη για τα greeklish αλλά παρασύρθηκα από το αρχικό μήνυμα :o

 

πάντως και το 7610 δεν είναι κακό.... :D έπειτα και εγώ αυτό έχω...

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Thanx για την απαντηση αλλα αυτο το γνωριζω..

απλα λεω πχ θελω να στειλω ενα theme σε ενα φιλο...ε καθε φορα που θα εγκαθιστω κ κατι δεν μπορω να το παιρναω κ στο κινητο μηπως το θελει κανας φιλος...Μια 64αρα εχω ο καμομοιρης κ εχει ξεχειλισει!! :p

Υπαρχει τροπος να αποσταλει οπως λεω εγω (να του στειλω δλδ τα δυο αρχεια του theme απ το φακελο skins/μπλα μπλα κ να κανει τον ιδιο)!??

paidia ennoieite...na ta balei mesa sto kinhto to .sis k meta ..ti ginete???e??

Link to comment
Share on other sites

paidia ennoieite...na ta balei mesa sto kinhto to .sis k meta ..ti ginete???e??

 

Πολυ απλα αν εχει κρατησει τα *.sis καπου στο τηλεφωνο μπορει με το profiexplorer για παραδειγμα να τα στειλει σε καποιο αλλο κινητο.

 

Τωρα για τον τροπο που αναφερει ο JAs0nX δεν ξερω αν γινεται αλλα δεν νομιζω κιολας. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα αν εχει κρατησει τα *.sis καπου στο τηλεφωνο μπορει με το profiexplorer για παραδειγμα να τα στειλει σε καποιο αλλο κινητο.

 

Τωρα για τον τροπο που αναφερει ο JAs0nX δεν ξερω αν γινεται αλλα δεν νομιζω κιολας. :o

 

Δεν εχω κ κανα δευτερο S60 να το δοκιμασω...

οποιος εχει ας δοκιμασει..

Ο φακελος που λεω βρισκεται στο C ή Ε :/system/skins εκει μεσα εχει φακελους. για καθε theme με δυο αρχεια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κ κανα δευτερο S60 να το δοκιμασω...

οποιος εχει ας δοκιμασει..

Ο φακελος που λεω βρισκεται στο C ή Ε :/system/skins εκει μεσα εχει φακελους. για καθε theme με δυο αρχεια!

 

Φίλε μου και τα s60 λειτουργούν σαν τα pc.Όταν κάνεις install ένα πρόγραμμα δεν μπορείς μετά να το κόψεις σε ένα cd από τα program files να το δώσεις σε ένα φίλο.Χρειάζεσαι το .exe. Έτσι και τα .sis. Δεν μπορείς να του στείλεις τα αρχεία που εγκαταστήθηκαν από το sis, εκτός από το να του στείλεις το ίδιο το .sis

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και τα s60 λειτουργούν σαν τα pc.Όταν κάνεις install ένα πρόγραμμα δεν μπορείς μετά να το κόψεις σε ένα cd από τα program files να το δώσεις σε ένα φίλο.Χρειάζεσαι το .exe. Έτσι και τα .sis. Δεν μπορείς να του στείλεις τα αρχεία που εγκαταστήθηκαν από το sis, εκτός από το να του στείλεις το ίδιο το .sis

 

Δεν μπορεις να το παρεις απ τα progrm files???? :p (just joking)

Ωραια καταλαβα...! Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω κατι?το 7610 παιρνει rs-mmc η rs-mmc dual voltage η και τα δυο!Βρηκα μια rs-mmc 512 σε καλη τιμη αλλα δεν ειναι dual voltage.θα δουλευει στο κινητο μου(7610)?

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το ειδα αλλα δεν ξερουμε αν παιρνει μονο dual voltage γι αυτο ρωταω αν παιρνει καρτες που να μην ειναι dual voltage!αν ξερει κανεις ας απαντησει!

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι παίρνει και τις δύο, γιατί νομίζω ότι και η 64 που εμπεριέχεται στην συσκευασία του τηλεφώνου δεν είναι Dual Voltage... Ελπίζω να παίρνει και κάρτες που δεν είναι Dual Voltage γιατί εγώ ήδη παρήγγειλα μία 512 της Kingmax η οποία δεν είναι Dual Voltage...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!

ΕΧΩ ΤΟ 7610 ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΗΛ, ΝΟΚΙΑ ΠΑΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ (ΑΠΟ ΤΟ 1994 ΠΑΝΤΑ ΝΟΚΙΑ)

ΤΟ 6630 ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΤΗΛ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ Η ΝΟΚΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙΝ. ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ 2ΜEGAPIXEL KAI ANΩ? ΑΝΑΛΥΣΗ 256000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΩ? ΗΧΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΑΠΟ ΤΟ 7610 Η 6600? ΔΙΠΛΗ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ?

ΑΠΟ ΤΟ SIDE ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ!

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ,ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Doukas_F αμα θες να συνδυασεις ολα αυτα που λες μαλλον θα περιμενεις πολυ καιρο!!!! :rolleyes:

Μεχρι στιγμης δεν υπαρχει κατι σιγουρο για ενα τετοιο τηλεφωνο με αυτα τα specifications.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!

ΕΧΩ ΤΟ 7610 ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΗΛ, ΝΟΚΙΑ ΠΑΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ (ΑΠΟ ΤΟ 1994 ΠΑΝΤΑ ΝΟΚΙΑ)

ΤΟ 6630 ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΤΗΛ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ Η ΝΟΚΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙΝ. ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ 2ΜEGAPIXEL KAI ANΩ? ΑΝΑΛΥΣΗ 256000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΩ? ΗΧΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΑΠΟ ΤΟ 7610 Η 6600? ΔΙΠΛΗ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ?

ΑΠΟ ΤΟ SIDE ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ!

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ,ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Doukas_F mpes edw --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=44875

den to parakolouthw ayto to thread..alla des ean se endiaferei.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα αν εχει κρατησει τα *.sis καπου στο τηλεφωνο μπορει με το profiexplorer για παραδειγμα να τα στειλει σε καποιο αλλο κινητο.

 

Τωρα για τον τροπο που αναφερει ο JAs0nX δεν ξερω αν γινεται αλλα δεν νομιζω κιολας. :o

k meta pws tha ta kanei install?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω κατι?το 7610 παιρνει rs-mmc η rs-mmc dual voltage η και τα δυο!Βρηκα μια rs-mmc 512 σε καλη τιμη αλλα δεν ειναι dual voltage.θα δουλευει στο κινητο μου(7610)?

 

Θα δουλευει ,δεν θα εχεις προβλημα φιλε μου με απλη rs-mmc .

(Παντως υπαρχει συμβατοτητα και με τις dv- rs-mmc για το 7610 ,ασυμβατοτητα υπαρχει μονο με το 6630 το οποιο παιρνει μονο dv- rs-mmc)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

το ειδα αλλα δεν ξερουμε αν παιρνει μονο dual voltage γι αυτο ρωταω αν παιρνει καρτες που να μην ειναι dual voltage!αν ξερει κανεις ας απαντησει!

 

Τελικά μην ανυσηχείς δουλεύει και με τις απλές RS δεν χρειάζεται να είναι Dual Voltage...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. έχω το bt της νοκια hdw3 και ειμαι πολύ ευχαριστημενος με την αναμονη,ομιλια και συνδεση με το 7610.θέλω ομως αναγνώριση κλήσεων και γιάυτο σκέφτομαι να πάρω το hbh 660 της ericsson.ξέρει κανείσ αν είναι καλό και αν είναι ολα οκ με το nokia 7610? ευχαριστώ πολύ. συγνώμη που κάνω post και εδώ (έκανα και στο bluetooth) αλλα το bluetooth ωσ topic δεν εχει και μεγαλη ζήτηση τελευταία.και πάλι ευχαριστώ
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. έχω το bt της νοκια hdw3 και ειμαι πολύ ευχαριστημενος με την αναμονη,ομιλια και συνδεση με το 7610.θέλω ομως αναγνώριση κλήσεων και γιάυτο σκέφτομαι να πάρω το hbh 660 της ericsson.ξέρει κανείσ αν είναι καλό και αν είναι ολα οκ με το nokia 7610? ευχαριστώ πολύ. συγνώμη που κάνω post και εδώ (έκανα και στο bluetooth) αλλα το bluetooth ωσ topic δεν εχει και μεγαλη ζήτηση τελευταία.και πάλι ευχαριστώ

 

Πάντως απ' ότι είδα σε κάτι φυλλάδια του Γερμανού έρχονται κάτι καινούργια ΒΤ Handsfree της Nokia τα οποία έχουν και αναγνώριση...

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το δίαβασα σήμερα σε ένα ξένο site...

 

Tuesday, Jan 25 2005

 

 

Gavno.a And Gavno.b Attack Symbian

 

By Abul Hussain

 

 

The first malware virus has been identified by SimWorks to be harmful to Symbian handsets, which is able to cause cell phones making phone calls. The virus Gavno.a is spread via an unofficial ?patch.sis? file.

 

 

?The Gavno trojan disables a phone by using a a malformed file to crash an internal Symbian OS process. A similar technique was used by the SEXXXY trojan identified by SimWorks in December, however in the case of SEXXXY only a single button was disabled, not the entire phone. It is unclear whether there is any connection between the author of SEXXXY and the author of Gavno", says Davidson.

 

 

Users should download and install official updates and patches for their Symian phones. Gavno affects Series 60 phones using Symbian OS 7.x, such as the Nokia 6600 and 7610, but does as of yet not affect UIQ based Symbian OS devices such as the popular Sony Ericsson P900/910 and Motorola A925/1000, nor Series 60 based smartphones using Symbian OS 6.x such as the Nokia 3650 or Siemens SX1.

 

Μπείτε εδώ για περισσότερες πληροφορίες...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Aυτό το δίαβασα σήμερα σε ένα ξένο site...

Gavno.a And Gavno.b Attack Symbian

 

Τhanks George ;) .

Εχει αναφερθει στο αναλογο θεμα :o

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=738908#post738908

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...