Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok και από το 6600 για να μεταφέρω στο 7610 αυτό χρησιμοποίησα...και πιστεύω πως δεν υπάρχει ποιο εύκολος τρόπος!!

 

Σ' ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τις επαφες δεν μπορεις να τις μεταφερεις στην MMC για να μην τις χασεις?Κατι αλλο.Εβαλα ενα προγραμματακι,το city maps.Δεν ειναι gps σαν το route66.Απλα εχει χαρτες.Ειχε μεσα το χαρτη της Ρωμης και της Βαρκελωνης.Ξερει κανεις απο που μπορουμε να βρουμε της Αθηνας,αν υπαρχει?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rallistas (13 Ιαν. 2005 , 16:23)

 

Τις επαφες δεν μπορεις να τις μεταφερεις στην MMC για να μην τις χασεις?Κατι αλλο.Εβαλα ενα προγραμματακι,το city maps.Δεν ειναι gps σαν το route66.Απλα εχει χαρτες.Ειχε μεσα το χαρτη της Ρωμης και της Βαρκελωνης.Ξερει κανεις απο που μπορουμε να βρουμε της Ελλαδας,αν υπαρχουν?

 

 

Οχι αλλα μπορεις να τις αντιγραψεις στην καρτα sim.

Για το tomtom citymaps δυστυχως δεν υπαρχει χαρτης της Αθηνας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Re paidia sto 7610 pos ginetai na kaneis assign koumbia me efarmoges, p.x. me to 5 na anoigoi to mple donti klp?

Δεν γίνεται. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι μετά την τελευταία αναβάθμιση να έχεις προγραμματιζόμενο το πολυπλήκτρο με 4 επιπλέον επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι μετά την τελευταία αναβάθμιση να έχεις προγραμματιζόμενο το πολυπλήκτρο με 4 επιπλέον επιλογές.

 

5 είναι οι επιλογές, αριστερά, δεξιά, πάνω, κάτω + το πολυπλήκτρο στο κέντρο.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τι στιγμή αξίζει περισσότερο η αγορά ενός 7610 ή ενός X700?

 

φιλαράκο μου πιστεύω οτι είναι ανάλογα με τα γούστα.

Εμένα δεν μου αρέσουν τα κινητά με πορτάκι...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Na rotiso kai kati akoma, giati den ginetai na kaneis anavathmisi monos sou kai prepei na trexeis se nokia centers, (se arketa alla kinita ginetai...)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/efthimis_2/29662/350010/1/palastijns+mobieltje222.jpg
Link to comment
Share on other sites

Na rotiso kai kati akoma, giati den ginetai na kaneis anavathmisi monos sou kai prepei na trexeis se nokia centers, (se arketa alla kinita ginetai...)

 

Φιλε μου δυστυχως αυτη ειναι η πολιτικη της Νοκια :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εχουν τις ιδιες πανω-κατω δυνατοτητες (τα μονοφωνικα mp3 το ετος 2005, δηλαδη 50 χρονια μετα την καθιερωση της στερεοφωνιας, μπορουν να χρησιμοποιηθουν μονο σαν ηχος κλησης, οποτε την ιδια δουλεια κανουν και τα .wav στο Panasonic), χωρις ραδιοφωνο, ειναι θεμα γουστου. Το Χ700 ειναι μικροτερο και πιο σικατο αλλα χρειαζεται "στοργη" γιατι γρατζουνιζεται πανευκολα. Το 7610 μπορει να γινει καινουργιο πανευκολα (με 38 Ευρω) αλλα δεν εχει την ποιοτικη αισθηση του Χ700. Η καμερα του 7610 ειναι απλα το ιδιο φωτογραφικα ψιλοχαλι με τριπλα πιξελς αλλα και παλι χωρις χρησιμοποιησιμη-για-εκτυπωση ποιοτητα. Τελος το 7610 ειναι ολιγον τι σουπα οποτε εγω θα επαιρνα το Panasonic! :)

δεν εχω δει την καμερα του x700 αλλα πιστεω οτι θα ειναι καλυτερη του 7610.οσο να ειναι 1mp ειναι αυτα

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw..epeidi exasa episodia..eipate pote tha bgei telika h kainourgia ekdosi..

 

εαν εννοεις την v4.0437.4 κυκλοφορει ηδη ,διαβαζοντας τα προηγουμενα θα ειχες απαντησει μονος σου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει την καμερα του x700 αλλα πιστεω οτι θα ειναι καλυτερη του 7610.οσο να ειναι 1mp ειναι αυτα

 

1 mbpx έχει και το 7610 και όσο για την ποιότητα της φωτογραφίας εγώ πιστεύω οτι είναι αρκετά καλή...Έχω εκτυπώσει φωτογραφίες και είναι αρκετά καλές...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

εαν εννοεις την v4.0437.4 κυκλοφορει ηδη ,διαβαζοντας τα προηγουμενα θα ειχες απαντησει μονος σου :)
eeee..ayth thn ekdosi exw..paliotera eixes anaferei gia mia allh ekdosi poio kainourgia :P
Link to comment
Share on other sites

eeee..ayth thn ekdosi exw..paliotera eixes anaferei gia mia allh ekdosi poio kainourgia :P

Tοτε μαλλον λες για την v 4.0441.0, δεν ξερω αν διορθωνει κατι.

Δεν ξερω αν κυκλοφορει ακομα ομως .

Παντως εφοσων εχεις την 4.0437.4 15-09-04 εισαι οκ.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Tοτε μαλλον λες για την v 4.0441.0, δεν ξερω αν διορθωνει κατι.

Δεν ξερω αν κυκλοφορει ακομα ομως .

Παντως εφοσων εχεις την 4.0437.4 15-09-04 εισαι οκ.

tnx nervous.. ! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι μιας και τωρα πηρα το 7610 ....προσπαθω να περασω τις επαφες μου απο το νοκια pc sync και μου περναει μονο τα ονοματα χωρις τα τηλ..τι να κανω???

στο outlook τα βρισκει κανονικα!!

 

τελικα το εφτιαξα μονος μου...firmware update ηθελε!!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia sto site pou diafimizei stin kentrikh tou myphone exei kati akoustika gia to 761o me radio! http://www.amakkon.gr

Kala einai???

akougontai kai apo ta dio akoustika ??? ki an kserei kaneis timh ;)

Wraia tha tan na xame akoustika planwdious tha psaxnoume??? :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Που ειδες αυτο για το hands free radio πηγα στι σελιδα αλλα δεν το βρισκω

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Pata euresh, meta dialekse nokia7610 kai meta pane sthn pempti selida.

Den ta xei dokimasei kaneis??? Ki an kserei timh kapoios.

re file..pes mas to akribes link na to doume k emeis.... :P :o

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι μιας και τωρα πηρα το 7610 ....προσπαθω να περασω τις επαφες μου απο το νοκια pc sync και μου περναει μονο τα ονοματα χωρις τα τηλ..τι να κανω???

στο outlook τα βρισκει κανονικα!!

 

τελικα το εφτιαξα μονος μου...firmware update ηθελε!!

ti ennoeis..??update thn efarmogi..apo to pc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...