Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον παιχνιδια που παιζουν απο το ngage ειναι:

+sega rally (παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει και στο 6600 δηλάδη βαζεις ενα κοματι να παιζει στο real player και ξεκινας κανονικα το παιχνιδι. TESTED!

+fifa 2004 (πρεπει να παιζει με το ιδιο κολπο με το sega rally κατεβαζω τωρα

+RAYMAN 3 (παιζει κανονικα!)

+Moto GP (Δεν το εχω δοκιμασει ακομα!)

+splinter cell αλλα τα χρωματα ειναι χαλια...(υπαρχει μηπως κανενα fix; )

+poyo pop (κανονικα)

+super monkey ball

+sonic

+επισεις παίζει και το marcell dessailly αλλα και αυτο με χρωματα αστα να πανε...

 

αυτα προς το παρων οταν δοκιμασω αλλα θα εμπλουτισω τη λίστα...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια εχει βαλει κανεις κανενα αυτοματο τηλεφωνητη που ναα δουλευει?..επισης υπαρχει διαφανεσ λογκο για να βγαλουμε την βονταφον??ευχαριστω
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galinios (23 Ιούν. 2004 , 19:10)

 

Παιδια εχει βαλει κανεις κανενα αυτοματο τηλεφωνητη που ναα δουλευει?..επισης υπαρχει διαφανεσ λογκο για να βγαλουμε την βονταφον??ευχαριστω

 

φτιαξε μια εικονα ασπρη p.x στο paint στειλτειν στο κινητο και περνατο σαν logo με το seleq

Link to comment
Share on other sites

kati asxeto...

giati semena i efarmogi sysinfo vgazei oti i CPU SPEED einai 123 kai oxi 104 opos ida se merikes selides piso :wacko:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (23 Ιούν. Η αναβάθμιση πιστεύω να λύσει αυτό όπως και το μπούκωμα των ήχων κλήσης. Τα μοναδικά ψεγάδια του 7610.

 

anbaleis tin entasi mia grammi prin to poly dynato akoygete mia xara

isos einai kati san asfaleia toy hxioy sto ''poly dynato''

be smart use brain

http://www.danasoft.com/sig/Bange.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε markblan, με έσωσες. Με ξενέρωνε πολύ που μπούκωνε στην αρχή της κλήσης και δεν άκουγα τις αναπάντητες.

Ήταν όμως περίεργο για να καταφέρω να το πετύχω!! Κάθε φορά που άλλαζα την ένταση μου έβγαζε για ήχο κλήσης το nokia tune που τόσο πολύ μισώ. Το ακούω επι χρόνια και μπήκε με το έτσι θέλω στο κινητό μου. Με επανεκίνηση λύθηκαν όλα. Ελπίζω να μην ξαναχαλάσει και χρειάζεται συνέχεια επανεκινήσεις!!! :)

 

Γιάννη και εμένα μου λέει cpu speed 123500 και cpu arch 1040 (μη με ρωτήσεις τι είναι αυτό)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από killing_you2

λοιπον παιχνιδια που παιζουν απο το ngage ειναι:

+sega rally (παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει και στο 6600 δηλάδη βαζεις ενα κοματι να παιζει στο real player και ξεκινας κανονικα το παιχνιδι. TESTED!

+fifa 2004 (πρεπει να παιζει με το ιδιο κολπο με το sega rally κατεβαζω τωρα

+RAYMAN 3 (παιζει κανονικα!)

+Moto GP (Δεν το εχω δοκιμασει ακομα!)

+splinter cell αλλα τα χρωματα ειναι χαλια...(υπαρχει μηπως κανενα fix; )

+poyo pop (κανονικα)

+super monkey ball

+sonic

+επισεις παίζει και το marcell dessailly αλλα και αυτο με χρωματα αστα να πανε...

 

αυτα προς το παρων οταν δοκιμασω αλλα θα εμπλουτισω τη λίστα...

 

Yparxoun kapoia fix! Alla den ta exo dokimasei! Prepei na antikatastiseis kati arxeia ston disko C tou tilefonou me kati alla pou ta vrika sto #mediaplace ston EFNET. :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Πήρα το κινητό και τάπαιξα.Εχει ξεφύγει η Νοκια από τα γνωστά.Είναι ότι καλύτερο και σταθερότερο έχει βγάλει.Και από εμφάνιση

τέλειο.Καμιά σχέση με τα τυποποιημένα σχέδια των υπόλοιπων κινητών.

Το σκάλισα πολύ και μάλλον την έκανα την βλακεία.Προσπάθησα να βάλω διαφανές logo όπως είπε ο argi_7 στη σελ.41.Εξαφάνισα την κοσμοτέ αλλά στη θέση της είναι τωρα ένα ασπρο παραλληλόγραμμο κουτάκι που δεν μου αρέσει καθόλου.Πώς μπορώ να επαναφέρω το κανονικό logo διότι δεν τα καταφέρνω να βάλω διαφανες.Το logo το αλλαξα με το seleq.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο επα8α και εγω φιλε.Αν θες να επαναφερεις το πρωτο λογοτυπο μπες στον c απο εναν explorer μετα system μετα apps και μετα phone και τελος μεσα στον φακελο op logo σβησε το περιεχομενο.Νομιζω πως θα χρειαστει και ενα restart!Τελικα πως κανουμε ενα διαφανες λογκο???..Ποιον SELEQ χρησιμοποιησες???
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Ουφ...σβήστηκε.Ευχαριστώ galinios.Το SELEQ 1.65 χρησιμοποίησα.Τελικά

δύσκολο το διαφανες.Ας δώσει οδηγίεσ κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, pos kano format sto 7610? To *#3370# den pianei! Thanks! :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (24 Ιούν. 2004 , 17:04)

 

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, pos kano format sto 7610? To *#3370# den pianei! Thanks! :)

 

 

Δεν πιανει γιατι το format γινεται με *#7370#. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από asymvivastos

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (24 Ιούν. 2004 , 17:04)

 

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia, pos kano format sto 7610? To *#3370# den pianei! Thanks! :)

 

 

Δεν πιανει γιατι το format γινεται με *#7370#. ;)

 

Thanks Man! :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες. Σήμερα πήρα το 7610 και έχω το εξής πρόβλημα. Το ακουστικό είναι ΠΑΡΑ πολύ χαμηλό. (Στη δυνατότερη ένταση εννοείται). Και εννοείται οτι δεν υπάρχει περίπτωση να το κρατάω λάθος. Οταν βάλω ανοιχτή ακρόαση είναι ΠΑΡΑ πολύ δυνατό. Εσείς πώς το ακούτε, μήπως πρέπει να το πάω πίσω?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως μπορώ να κάνω μεταφορά καταλόγου μηνυμάτων και ημερολογίου από το 6600 στο 7610?

Νομίζω ότι έχει ερωτηθεί ξανά αλλά δεν το βρίσκω με search.

:o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nemos (24 Ιούν. 2004 , 16:42)

 

Ουφ...σβήστηκε.Ευχαριστώ galinios.Το SELEQ 1.65 χρησιμοποίησα.Τελικά

δύσκολο το διαφανες.Ας δώσει οδηγίεσ κάποιος.

 

μονο ετσι μπορει να γινει λευκο παντος δεν υπαρχει κανενας αλλος τροπος γιατι δεν βαζεται κανενα κανονικο logo το myphone εχει μπολικα στο mygalery

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kelfer (24 Ιούν. 2004 , 19:07)

 

Ρε παιδιά πως μπορώ να κάνω μεταφορά καταλόγου μηνυμάτων και ημερολογίου από το 6600 στο 7610?

Νομίζω ότι έχει ερωτηθεί ξανά αλλά δεν το βρίσκω με search.

:o

 

 

To ημερολογιο με το SmartvCal

(SmartvCal is an application that will help you

Import and Export the entries from your Calendar and Todo.)

 

Τα Contacts με το SmartvCard.

Tα μυνηματα απο οτι θυμαμαι ,δεν υπαρχει κατι

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μου ακούγεται το ακουστικό. Άλλοι 3 φίλοι μου που το έχουν δεν παρατήρησαν καμία απώλεια της φωνής ούτε μειωμένη ένταση. Δοκίμασες να κάνεις επανεκίνηση; Να ανεβάσεις την ένταση στο ακουστικό κατα την διάρκεια της κλήσης με το δεξί βελάκι απο το πολυπλήκτρο;
Link to comment
Share on other sites

Η ένταση είναι στο τέρμα δεξιά και ο ήχος είναι ελεεινά χαμηλός. Μάλλον θα το πάω πίσω. Συγκριτικά με το 6600 που είχα ούτε το 1/3 της έντασης δεν έχει. Thanks πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maxouli (24 Ιούν. 2004 , 21:18)

 

Η ένταση είναι στο τέρμα δεξιά και ο ήχος είναι ελεεινά χαμηλός. Μάλλον θα το πάω πίσω. Συγκριτικά με το 6600 που είχα ούτε το 1/3 της έντασης δεν έχει. Thanks πάντως.

 

ελα φιλε μου το ιδιο ακριβως ανεφερα και γω λιγες σελιδες πριν.....

και το 7610 του αδερφου μου εχει ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα...

ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος σχετικα με το 6600 και οταν ανοιγεις το μεγαφωνο ολα ειναι ενταξει...

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ οτι μια παρτιδα απο τα 7610 πρεπει να χουν προβλημα...ΠΡΟΣΟΧΗ

ηδη ειμαστε 3 ατομα που το χουμε αναφερει...

χαιρομαι που βρεθηκε και αλλος παντως γιατι με τον αδερφο μου κοντεψαμε να τρελαθουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kp86 (25 Ιούν. 2004 , 00:33)

 

:!: molis katafera kai ebala mmc mesa sto 7610.kleinei kanonina kai diavazei mia xara!! :)

 

 

Για πες μας πως τα καταφερες? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...