Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chilloutPan (30 Οκτ. 2004 , 03:29)

 

Ποιόν file manager να βάλω στο 7610????Το seleq δεν λειτουργεί,το efileman δεν μου βγάζει το system στο c:!Κανέναν άλλο????

 

Πολύ καλό είναι και το SmartFileMan της Symbianware. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος meres (28 Οκτ. 2004 , 11:39)

 

An milas gia .amr, tote einai bug tou kinitou, kanei mia mikri diakopi ana 5 secs.. An milas gia mp3, den einai toso thema poiotitas, oso thema stereo. Thelei na metatrepseis to mp3 se monofoniko gia na peksei sosta, se stereo kanei diakopes. Ta mona pou pezei swsta einai ta .wav!

 

 

 

uparxei kamia lisi ?

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD (30 Οκτ. 2004 , 10:53)

 

uparxei kamia lisi ?

 

 

Περιμενουμε μηπως λυθει με νεοτερη αναβαθμιση. :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σήμερα αλλάζει η ώρα κατά τις 3:00 ή 4:00 δεν θυμάμαι ακριβώς,είπα να δοκιμάσω την αυτόματη ενημέρωση που έχει στο ρολόι αλλά...Τσεκάρω:

ώρα :οκ

ημερομηνία :οκ

θερινή ώρα :ενεργοποιημένη

Διαφορά από GMT :+2:00

Αυτόματη ενημέρωση :πατάω ενεργοποίηση και μου λέει "το τηλέφωνο θα επανεκκινηθεί,συνέχεια?"....συνεχίζω...

Ανοίγει,πάω στο ρολόι και κάτω από την ώρα γράφει GMT +3:00 !!!! :mad: :wacko: :blink: με έστειλε!!! το έχω αφήσει έτσι να δώ τι σόι αλλαγή ώρας θα κάνει....άμα κάνει...αυτό μήπως είναι ζωύφιο(bug)?

Δεν έχω κάνει αναβάθμιση έχω την έκδοση

V 4.0421.4

22-5-04

RH-51

το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος?Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη :o :rolleyes:

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (28 Οκτ. 2004 , 11:42)

 

Δυστυχώς όχι, αλλά αυτά είναι πολυτέλειες! :D

Εγώ προσπαθώ απεγνωσμένα να κρατήσω συνδεδεμένο το κινητλο με το headset, αλλά πολύ δύσκολα τα καταφέρνω. Πολύ συχνά πέφτει η σύνδεση.

 

 

μετα σου λεει 10 μέτρα... πφφ με εναν φίλο μου έπρεπε να είμασταν το πολύ σε απόσταση 1 μέτρο για να παίξουμε φιδάκι με κανονική ταχύτητα... Αλλά σε ανοιχτό χώρο για μεταφορά έχω πετύχει και 20 μέτρα! (αργά βέβαια!)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MrZ (31 Οκτ. 2004 , 01:28)

 

Μιας και σήμερα αλλάζει η ώρα κατά τις 3:00 ή 4:00 δεν θυμάμαι ακριβώς,είπα να δοκιμάσω την αυτόματη ενημέρωση που έχει στο ρολόι αλλά...Τσεκάρω:

ώρα :οκ

ημερομηνία :οκ

θερινή ώρα :ενεργοποιημένη

Διαφορά από GMT :+2:00

Αυτόματη ενημέρωση :πατάω ενεργοποίηση και μου λέει "το τηλέφωνο θα επανεκκινηθεί,συνέχεια?"....συνεχίζω...

Ανοίγει,πάω στο ρολόι και κάτω από την ώρα γράφει GMT +3:00 !!!! :mad: :wacko: :blink: με έστειλε!!! το έχω αφήσει έτσι να δώ τι σόι αλλαγή ώρας θα κάνει....άμα κάνει...αυτό μήπως είναι ζωύφιο(bug)?

Δεν έχω κάνει αναβάθμιση έχω την έκδοση

V 4.0421.4

22-5-04

RH-51

το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος?Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη :o :rolleyes:

 

Βug σιγουρα δεν ειναι γιατι και εγω στο 3660 το εβαλα για να το τεσταρω και μου εβγαλε ακριβως το ιδιο. :p

Αυριο το πρωι θα ξερουμε. ;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Kανένα προγραμματάκι για συμπίεση των δεδομένων του κινητου (7610) υπάρχει, και αν ναι ποιό????Κάτι σαν το sdoubler ή κάπως έτσι που είχα στο 7650.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chilloutPan (31 Οκτ. 2004 , 05:36)

 

Kανένα προγραμματάκι για συμπίεση των δεδομένων του κινητου (7610) υπάρχει, και αν ναι ποιό????Κάτι σαν το sdoubler ή κάπως έτσι που είχα στο 7650.

 

κατα την γνωμη μου το stacker ειναι το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MrZ (31 Οκτ. 2004 , 01:28)

 

Μιας και σήμερα αλλάζει η ώρα κατά τις 3:00 ή 4:00 δεν θυμάμαι ακριβώς,είπα να δοκιμάσω την αυτόματη ενημέρωση που έχει στο ρολόι αλλά...Τσεκάρω:

ώρα :οκ

ημερομηνία :οκ

θερινή ώρα :ενεργοποιημένη

Διαφορά από GMT :+2:00

Αυτόματη ενημέρωση :πατάω ενεργοποίηση και μου λέει "το τηλέφωνο θα επανεκκινηθεί,συνέχεια?"....συνεχίζω...

Ανοίγει,πάω στο ρολόι και κάτω από την ώρα γράφει GMT +3:00 !!!! :mad: :wacko: :blink: με έστειλε!!! το έχω αφήσει έτσι να δώ τι σόι αλλαγή ώρας θα κάνει....άμα κάνει...αυτό μήπως είναι ζωύφιο(bug)?

Δεν έχω κάνει αναβάθμιση έχω την έκδοση

V 4.0421.4

22-5-04

RH-51

το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος?Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη :o :rolleyes:

 

 

Μου φαινεται οτι πρεπει να βαλεις την θερινη ωρα : απενεργοποιημενη.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

paidia phga se ena magazi phone4you legete einai sthn uk kai exei sxedon oles tis etairies kin,thlefwnias edw.rwthsa gia to 7610 kai mou eipe pws exei stamathsei na bgainei se paragwgh kai oti den yparxei se stock.3erete an exei stamathsei na bgainei se paragwgh?an nai giati na to kanei ayto h nokia?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charlie_GR (31 Οκτ. 2004 , 22:19)

 

paidia phga se ena magazi phone4you legete einai sthn uk kai exei sxedon oles tis etairies kin,thlefwnias edw.rwthsa gia to 7610 kai mou eipe pws exei stamathsei na bgainei se paragwgh kai oti den yparxei se stock.3erete an exei stamathsei na bgainei se paragwgh?an nai giati na to kanei ayto h nokia?

 

 

Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο φιλε μου,

Μπορει η νοκια να θελει να προωθησει το 6670 τωρα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια χαζομάρα και έσβησα το kodak pictures που είχε μέσα το κινητό :mad: . Μπορώ να το βρώ πουθενά αλλού για να το ξαναεγκαταστήσω???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chilloutPan ( 1 Νοέ. 2004 , 00:02)

 

Έκανα μια χαζομάρα και έσβησα το kodak pictures που είχε μέσα το κινητό :mad: . Μπορώ να το βρώ πουθενά αλλού για να το ξαναεγκαταστήσω???

 

αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει στο site της νοκια free....

δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα αυτην την εντυπωση εχω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chilloutPan ( 1 Νοέ. 2004 , 00:02)

 

Έκανα μια χαζομάρα και έσβησα το kodak pictures που είχε μέσα το κινητό :mad: . Μπορώ να το βρώ πουθενά αλλού για να το ξαναεγκαταστήσω???

 

 

Οντως υπαρχει free να το κατεβασεις απο ΕΔΩ . ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

πορει να μου πει καποιος ποια ακουστικα πρεπει να αγορασω??????εχω απογοητευτει...Αν ξερετε και κανενα μαγαζι στο Βολο?Thanx!!
DRIVE LIKE THE WIND
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ghostaki ( 1 Νοέ. 2004 , 00:34)

 

πορει να μου πει καποιος ποια ακουστικα πρεπει να αγορασω??????εχω απογοητευτει...Αν ξερετε και κανενα μαγαζι στο Βολο?Thanx!!

 

ακουστικα μονο απο πακιστανο στην αθηνα....

ναι καλα ακουσες.....

ειναι τα μονα που ταιριαζουν....

επισημα δεν υπαρχουν...πουθενα....

540 εβρω κινητο και δεν εχει ακουστικα...

nokia forever.... :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουστε το προβλημα μου.ειχα το p900 και το εδωσα. πηρα λοιπον ενα 7610 γιατι το ειχα βαρεθει το p900.

 

το προβλημα.

 

επειδη εχω macintosh εκανα ενα συγχρονισμο με το π900 πριν το δωσω και κρατησα τις επαφες μου σε μια vcard.

ελα ομως που το 7610 δεν αναγνωριζει τα vcard.

 

διαβασα καπου για ενα προγραμματακι sis το οποιο λεγεται καπως ετσι vcard.sis

 

το εχει καποιος και αν ναι μπορει να μου το στειλει με ενα mail στο: emotemoc_kostas at yahoo dot gr

 

και κατι ακομα.περασα το mobiluck αλλα τα αποθηκευμενα ringtones δεν μπορω να τα στειλω.θυμαμαι στο 6600 και ειχα βαλει ενα παρομοιο προγραμμα και μπορουσα να στειλω μεχρι και sms μεσω bluetooth αλλα δεν θυμαμαι πως λεγοταν.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras ( 1 Νοέ. 2004 , 00:41)

 

ακουστικα μονο απο πακιστανο στην αθηνα....

ναι καλα ακουσες.....

ειναι τα μονα που ταιριαζουν....

επισημα δεν υπαρχουν...πουθενα....

540 εβρω κινητο και δεν εχει ακουστικα... nokia forever.... :wacko: :wacko:

 

πως δεν έχει φίλε freddaras?? Πάνε σε ένα νοκια σοπ, γερμανό οπουδήποτε τεσπα, και ζητα μονοφωνικο ακουστικο (με ενα ακουστικό) για θυρα ποπ-πορτ (αν ξερει ο πωλητής τι είναι αυτό, αν δεν ξέρει δείξτου :) ) κάνει αυτό που έχουν τα 40άρια (το μονό)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chilloutPan ( 1 Νοέ. 2004 , 14:17)

 

Στο 7610 είναι δυνατή η αλλαγή της μποστινής πρόσοψης????

 

Φυσικά, αλλά ζει και η μπροστά και η πίσω.

Δεν θέλει πολύ προσπάθεια. Προσπάθησε να το ανοίξεις από πάνω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 1 Νοέ. 2004 , 15:56)

 

Φυσικά, αλλά ζει και η μπροστά και η πίσω.

Δεν θέλει πολύ προσπάθεια. Προσπάθησε να το ανοίξεις από πάνω. ;)

 

 

:rolleyes: :rolleyes: Και φυσικά πρώτα βγάζουμε την πίσω και μετά την μπροστά...καθώς και όταν τις βάζουμε,πρώτα την μπροστά και μετά τιην πίσω...

προσοχή...

 

εγώ πάντως ο "κόπανος την έσπασα!!!" :cry: :cry: :cry:

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς το extended log της psiloc? το κανω εγκατάσταση και μου βγάζει Program Expired. Τι γίνεται ρε παιδιά; Τα φώτα σας παρακαλώ!
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...