Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, αναβαθμιση εκανα στο Club Nokia στην Ν.Ιωνια.Οσον αφορα το ραδιο, το πηρα απο την Ηρακλειου στην Ν.Ιωνια απεναντι απο το ταχυδρομειο. Το ραδιο ειναι τριγωνικου μεγεθους χρωματος μοβ.( Προσοχη, γιατι εχει και μπλε που ειναι για τα Ericson).Θα ζητησετε ραδιο handsfree για το 7210 και βεβαια θα το δοκιμασετε,δεν υπαρχει κανενα προβλημα.Αν δεν βρειτε σε αυτο το σημειο, μπορειτε να προχωρησετε παραπανω στην Ηρακλειου και εχει και αλλους που πουλανε ραδιακι (απο 8 ευρο - 10 ευρο).Το καλο ειναι οτι ειναι 3 σε 1, δηλαδη ραδιο, μπορεις να ακους τα τραγουδια σου mp3,wav,ταινιες smart movie και να μιλησεις οταν σε παρουν τηλεφωνο.Το καλυτερο ειναι οτι δεν χαλα μπαταρια τηλεφωνου γιατι εχει δικια του.
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικά καλησπέρα σε όλους στο forum.

 

Να πω και εγώ τον πόνο μου...

 

Πάω σήμερα το πρωί και αγοράζω το περιβόητο 7610. Έρχομαι σπίτι και το βάζω να φορτίσει. Και πριν καμμιά ώρα πάω να το ανοίξω και τι να πω ... στην οθόνη το μόνο που φαινόταν ήταν γραμμές γραμμές γραμμές να ανεβοκατεβαίνουν.

 

510 ευράκια στο nokia shop έδωσα και κόντεψα να πάθω συγκοπή βλέποντάς το έτσι! Πήγα πριν λίγο εκεί, και μου λένε πως θα μου φέρουν άλλο.

 

Οπότε είμαι στο περίμενε τώρα ...

 

 

υγ) μήπως είμαι γκαντέμης? γιατί και το προηγούμενο κινητό που έιχα(8910i) όταν το πρωτοπήρα πάλι χαλασμένο ήταν και πήγε για αλλαγή. Έλεος πια !

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι διαθέσιμος για ερωτήσεις, πες μου.

Μοιάζουν με τα HS-3

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7600/Enhancements/Audio/_Content/_Static_Files/enhancements__hs_3_pop.jpg

ή με τα HDS-3

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/Enhancements/Audio/Headsets/_Content/_Static_Files/350-303_popup.jpg

και επίσης τι χρώμα είναι; Μην πάω και πάρω τίποτα άλλο και δεν παίζει καθόλου.

Και άλλη μια ερώτηση προς την freyarip. To hands free με το ράδιο μοιάζει με το HS-2R;

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/PopUp/RadioHeadsetHS-2R/_Content/_Static_Files/enhancements_pop_radio.jpg

Οι τιμές των πακιστανών πάντως είναι ασυναγώνιστες. :D :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NEO24 ( 3 Αύγ. 2004 , 18:18)

 

Loipon ta akoustika ta brhka sth glyfada ston emporiko dromo(me tis kafeteries k ta katasthmta) apo ton pakistano 5 eyropoyla, einai toy 7210. den exei radio to,diko mou toylaxiston.....alla einai hands- free .( parenthesh ta antistoixa athentika DEN PAIZOUN) to problhma ths entashs opws anefera parapanw lynetai me to na allakseis thn epilogh akoystikou se akoystiko barykoias. k einai TELEIA. oti alles plhrofories thelete rwthste eleythera tha apanthsw eyxaristws

 

μπραβο ο πακιστανος εγγηση αααα πραγμα :p :p .pakistan rulezzzzzz :p :p

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 3 Αύγ. 2004 , 22:39)

 

μπραβο ο πακιστανος εγγηση αααα πραγμα :p :p .pakistan rulezzzzzz :p :p

 

η γνωμη μου ειναι να τον κανουμε επιτιμο μελος του my phone,δεν το αξιζει? :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freyarip ( 3 Αύγ. 2004 , 18:37)

 

Παιδια, αναβαθμιση εκανα στο Club Nokia στην Ν.Ιωνια.Οσον αφορα το ραδιο, το πηρα απο την Ηρακλειου στην Ν.Ιωνια απεναντι απο το ταχυδρομειο. Το ραδιο ειναι τριγωνικου μεγεθους χρωματος μοβ.( Προσοχη, γιατι εχει και μπλε που ειναι για τα Ericson).Θα ζητησετε ραδιο handsfree για το 7210 και βεβαια θα το δοκιμασετε,δεν υπαρχει κανενα προβλημα.Αν δεν βρειτε σε αυτο το σημειο, μπορειτε να προχωρησετε παραπανω στην Ηρακλειου και εχει και αλλους που πουλανε ραδιακι (απο 8 ευρο - 10 ευρο).Το καλο ειναι οτι ειναι 3 σε 1, δηλαδη ραδιο, μπορεις να ακους τα τραγουδια σου mp3,wav,ταινιες smart movie και να μιλησεις οταν σε παρουν τηλεφωνο.Το καλυτερο ειναι οτι δεν χαλα μπαταρια τηλεφωνου γιατι εχει δικια του.

 

tha apw aurio elpizw na ta brw.na se rwtisw pou akribws einai to club nokia sti n.ionia?????

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akisakis ( 3 Αύγ. 2004 , 18:45)

 

Αρχικά καλησπέρα σε όλους στο forum.

 

Να πω και εγώ τον πόνο μου...

 

Πάω σήμερα το πρωί και αγοράζω το περιβόητο 7610. Έρχομαι σπίτι και το βάζω να φορτίσει. Και πριν καμμιά ώρα πάω να το ανοίξω και τι να πω ... στην οθόνη το μόνο που φαινόταν ήταν γραμμές γραμμές γραμμές να ανεβοκατεβαίνουν.

 

510 ευράκια στο nokia shop έδωσα και κόντεψα να πάθω συγκοπή βλέποντάς το έτσι! Πήγα πριν λίγο εκεί, και μου λένε πως θα μου φέρουν άλλο.

 

Οπότε είμαι στο περίμενε τώρα ...

 

 

υγ) μήπως είμαι γκαντέμης? γιατί και το προηγούμενο κινητό που έιχα(8910i) όταν το πρωτοπήρα πάλι χαλασμένο ήταν και πήγε για αλλαγή. Έλεος πια !

 

φιλε μου μη κολλας καθολου απλα σου κατσε γκαντεμια εδω αυτοκινητο περνουμε και μπορει να βγει ελλατωματικο στο κινητο θα κολλησουμε?μολις το παρεις (ξανα) και το δουλεψεις θα δεις οτι η πικρα σου θα χαθει το κινητο ειναι πολυ καλο και θα το γουσταρεις τρελα ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 ( 2 Αύγ. 2004 , 23:09 )

 

Προσοχη παρακαλω!!!!!

βρέθηκε τροπος να εχετε data cable χωρις sp1 στα windows!! το θεμα ειναι απλο!!

καποιος με windows sp1 θα ανεβασει (εγω!!!) τα αρχεια των drivers για το data cable τα οποια βρισκονται

C:\Program Files\Nokia\DKU-2 Drivers

εχει μεγεθος μολις 165kb.

μολις συνδεσετε το κινητο θα εμφανιστει αγνωστη συσκευη. στην εγκατασταση των drivers βαλτε προσδιορισμος της θεσης των drivers και βαλτε την παραπανω διευθυνση.(προκαθορισμενη)

θα τα ανεβασω καπου και θα σας δώσω διευθυνση!!

 

NA KAI TO LINK...

http://briefcase.pathfinder.gr/cont...lling4you/25094

καλο σας download...

 

 

 

 

καλά βλεπω δωσατε υπερβολικη σημασια στο μηνυμα μου...αδικα τα ανεβασα???το δοκιμασε κανενας???

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 ( 4 Αύγ. 2004 , 02:26)

 

καλά βλεπω δωσατε υπερβολικη σημασια στο μηνυμα μου...αδικα τα ανεβασα???το δοκιμασε κανενας???

 

Μολις ειδα το πρωτο μηνυμα σου ενθουσιαστικα με την λυση που βρηκες,

κατεβασα και το αρχειο, αλλα λογω δουλειας δεν εχω προλαβει ακομη να το δοκιμασω (αν και σιγουρα θα παιζει) :o

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το aivanet τι εγινε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 ( 3 Αύγ. 2004 , 23:21)

 

tha apw aurio elpizw na ta brw.na se rwtisw pou akribws einai to club nokia sti n.ionia?????

 

απενταντι απο το αγαλμα της μητερας στην πλατεια της νεας ιωνιας(η πλατεια που ειναι πριν το σταθμο των τρενων)για το τηλ. τους και για αλλες πληροφοριες στηλε μου pm

Link to comment
Share on other sites

pros mirrorofsorrow k se oloys toys endiaferomenoys gia ta akoystika einai akribws idia me ta HDS3 sto xrwma tis fwto (aspro-mayro). k paizoun mia xara. o pakistanos mas eswse!mhn ksexasete na ta allksete se akoustika barykoias giati an ta dokimasete apla etsi tha apogohteythte!meta thn allagh na fantasteite katebaza thn entash apo to ultra MP3 gia mhn ainai toso dynata. telos gia na eimaste dikaioi oi poiothta kataskeyhs twn akoystikwn den me ikanopoihse idiaitera alla mhn ta theloume ola apo ton pakistano.akougontai mia xara dynata k kathara k kanoun mono 5 eyropoula!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panathaninf ( 4 Αύγ. 2004 , 17:59)

 

Ξέρει κανείς αν η αλυσίδα "πακιστανός" έχει υποκατάστημα στο Βόλο?? :D :rolleyes: :D γιατί καιγόμαστε...

 

 

mipos anikse kai stin thessaloniki kanena ipokatastima?

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giannis42 ( 4 Αύγ. 2004 , 18:20)

 

mipos anikse kai stin thessaloniki kanena ipokatastima?

 

δυκτιο καταστηματων ο πακιστανος.παντου υπαρχει ενα πακιστανος :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hello pedes, exo paraggili to tilefonaki kai ayrio to proi tha to exo sta xeria mou, epidi mou einai ligo diskolo na diavaso 70 :wacko: :blink: selides mporite na mou pite pou tha vro efarmoges gia to kinitaki mas? :)

 

Episis an den sas pefti kopos mporite na stilete kana programmataki sto giorgos-g@ath.forthnet.gr ? :o

 

Thnx :) :D

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NEO24 ( 4 Αύγ. 2004 , 14:47)

 

pros mirrorofsorrow k se oloys toys endiaferomenoys gia ta akoystika einai akribws idia me ta HDS3 sto xrwma tis fwto (aspro-mayro). k paizoun mia xara. o pakistanos mas eswse!mhn ksexasete na ta allksete se akoustika barykoias giati an ta dokimasete apla etsi tha apogohteythte!meta thn allagh na fantasteite katebaza thn entash apo to ultra MP3 gia mhn ainai toso dynata. telos gia na eimaste dikaioi oi poiothta kataskeyhs twn akoystikwn den me ikanopoihse idiaitera alla mhn ta theloume ola apo ton pakistano.akougontai mia xara dynata k kathara k kanoun mono 5 eyropoula!!!!!

 

 

Sigoura einai auta ta akoustika???

H freyarip eipe oti exoun kai radio.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

H πακιστανός ltd κάνει εισαγωγή πολλών ειδών και χρωμάτων hands free. Μερικά απο αυτά ενσωματώνουν και ράδιο, ενώ αυτά που πήρε ο ΝΕΟ, και θα πάρω και γω, είναι χωρίς ραδιόφωνο. Για να είστε σίγουροι, πριν τα πάρετε, δοκιμάστε τα. Και γω αυτό θα κάνω. Έτσι κι'αλλιώς για πακιστανούς μιλάμε. Δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgos_g ( 5 Αύγ. 2004 , 00:12)

 

Hello pedes, exo paraggili to tilefonaki kai ayrio to proi tha to exo sta xeria mou, epidi mou einai ligo diskolo na diavaso 70 :wacko: :blink: selides mporite na mou pite pou tha vro efarmoges gia to kinitaki mas? :)

 

Episis an den sas pefti kopos mporite na stilete kana programmataki sto giorgos-g@ath.forthnet.gr ? :o

 

Thnx :) :D

 

 

Με το καλο να το παρεις φιλε μου.

Στο irc και στο aivanet (που προς το παρον ειναι κλειστο)

βρισκεις τα παντα.

Στο my-symbian μπορεις να δεις πανω-κατω τι κυκλοφορει

http://my-symbian.com/7650/applications/index.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous ( 5 Αύγ. 2004 , 07:21)

 

Με το καλο να το παρεις φιλε μου.

Στο irc και στο aivanet (που προς το παρον ειναι κλειστο)

βρισκεις τα παντα.

Στο my-symbian μπορεις να δεις πανω-κατω τι κυκλοφορει

http://my-symbian.com/7650/applications/index.php

 

 

to piraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Kala to kinitaki einai G*****TO, pragmatiko stolidi :)

Tora meni na tou vro software na to fortoso :p

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμεις που ειμαστε λιγο μακρια απο αθηνα και θεσσαλονικη τι πρεπει να κανουμε για να αποκτησουμε τα πολυποθητα ακουστικα???

γενικα παντως καμια μαρκα-εστω και αλλης εταιριας-δεν ταιριαζει με το κινητο μας?? γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

εχθες ειδα και το λευκο... μπορω να πω πως το μαυρο ειναι 3 φορες ομορφοτερο... (Οχι βεβαια επειδη το εχω! :) ) ωραίο και το ασπρο αλλα το μαυρο εχει αυτη τη γυαλαδα, εχει αυτες τις αντιθέσεις των χρωμάτων που με το που το βλεπεις το λατρευεις...

 

αν εξαιρεσουμε ομως το οτι ειναι σπαστικό το οτι πρεπει να καθαριζεις συνεχεια τις δαχτυλιες :(

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι προτιμω το ασπρο ειναι ποιο χαρουμενο το μαυρο ενας λογος που δε το πηρα ηταν οι πολυ σπαστικες δαχτυλιες που φαινονταν σημερα στη νοκια και απο βδομαδα συμφωνα με τα λεγωμενα τους θα εχουν κι αλλα χρωματα προσωψεις και μπλε και κατι αλλα που δε θυμαμαι αντε να τις δουμε κι αυτες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο δεν μου άρεσε καθόλου για δύο λόγους. Πρώτον, τα κενά ανάμεσα στα πλήκτρα, λόγω ανυψώσεώς τους απο την μία πλευρά, φαίνονται πολύ μεγάλα και χτυπάνε άσχημα στο μάτι, στην μάυρη πρόσοψη δεν υπάρχει η παραμικρή υποψία κενού, και δεύτερον το κινητό φαίνεται αρκετά μεγαλύτερο. Στο πλάτος ειδικά. Το μαύρο ξεγελάει. Τα είχα κολλητά δίπλα και μου φαινόταν λίγο μεγαλύτερο το άσπρο.

 

Παρόλα αυτά, το εβδομηνταεξιδεκάκι μου το σαββατοκύριακο θα ντυθεί στα άσπρα. Έτσι για αλλαγή. :) :) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 6 Αύγ. 2004 , 02:40)

 

σημερα στη νοκια και απο βδομαδα συμφωνα με τα λεγωμενα τους θα εχουν κι αλλα χρωματα προσωψεις και μπλε και κατι αλλα που δε θυμαμαι αντε να τις δουμε κι αυτες

 

 

Που ρωτησες ακριβως φιλε μου ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...