Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα!!

Τελικα αργησα αλλα καταλαβα τι φταει αφου περασα και μια unbranded rom πηρα τηλεφωνο στην vodafone και εμαθα οτι οι υπηρεσιες internet δεν εχουν ενεργοποιηθει ακομα!!:mad:

Ελεος!! Επειδη αλλαξα πακετο λεει!!!:wacko::wacko:

Μα καλα, εκανα πακετο internet και δεν το ενεργοποιησαν ενω μου ηρθε μηνυμα οτι το πακετο μου αλλαξε!!! Δεν παμε καλα!!!;);)

Ευχαριστω ολα τα παιδια για την βοηθεια παντος!!:D

 

τελος καλο ολα καλα λοιπον χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα και απο μενα ,πηγαινοντας settings mobile network υπαρχει το 3g connection ,αν το βαλεις στο οff δεν εμφανιζετε το 3g η το hspa .Μηπως το εχεις απενεργοποιηση απο το advanced config υπαρχει αυτη η δυνατοτητα στο Tweaks δεν το τσεκαρεις και απο εκει.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα ,πηγαινοντας settings mobile network υπαρχει το 3g connection ,αν το βαλεις στο οff δεν εμφανιζετε το 3g η το hspa .Μηπως το εχεις απενεργοποιηση απο το advanced config υπαρχει αυτη η δυνατοτητα στο Tweaks δεν το τσεκαρεις και απο εκει.

 

εγω εχω ανοιχτο data connectio μονο ακι μου τα εμφανιζει κανονικα! οποτε κατι αλλο παιζει

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγω εχω ανοιχτο data connectio μονο ακι μου τα εμφανιζει κανονικα! οποτε κατι αλλο παιζει

 

Άλλο το data connection και άλλο το 3G. Αν έχεις το 3G κλειστό δεν βλέπεις το "H".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το data connection και άλλο το 3G. Αν έχεις το 3G κλειστό δεν βλέπεις το "H".

 

το data ανοιχτο το 3g κλειστο και βλεπω G και Ε! ενοω βλεπω εικονιδια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια , υπαρχει το εξης προβλημα... τωρα τελευταια 2-3 downloads εχουν κολησει στο 0%, και μου εμφανιζονται συνεχεια οταν κανω update προγραμματα μεσω του ζουν. συνηθως δεν επηρρεαζουν τις ενημερωσεις που βγαινουν περιστασιακα , μερικες φορες ομως φαινεται να τις σταματανε, γιατι μπαινουν σε σειρα προτεραιοτητας. Υπαρχει τροπος να τα σβησω απο την οθονη ενημερωσεων;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το data ανοιχτο το 3g κλειστο και βλεπω G και Ε! ενοω βλεπω εικονιδια

 

Δεν διαφωνώ... :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ HTC TROPHY ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑ 2 ΣΕ 1 ΑΠΟ COSMOTE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ...ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσάς το trophy σας από μπαταρία πως πάει???Γιατί το δικό μου το έβαλα εχθές το πρωί να φορτίσει και ουσιαστικά με σχεδόν καθόλου χρήση,πήρα μόνο μερικά τηλέφωνα και έστειλα μνματα, την άλλη μέρα το πρωί είχε κλείσει...Γενικά πρώτη φορά γίνεται αυτό.Μήπως πρέπει να πάρω καμιά καινούρια μπαταρία?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

μια φορά μου έτυχε και έμενα αυτό.μπορει να είχες ξεχάσει ανοιχτή καμία εφαρμογή..
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει θεμα στο φορουμ για το htc 7 pro ή ειναι παρομοιο κινητο με το trophy και οτι διαβαζω εδω, αφορουν και την εν λογω συσκευη;
Link to comment
Share on other sites

Μονό όταν μιλάμε για ρομ είναι διαφορετικά .. όλα τα αλλά είναι ιδία

 

From my Ziio Android tablet

Link to comment
Share on other sites

να σας πω ρε παιδια υπαρχει ακομα το κινητο στην αγορα. γιατι ενω πριν λιγο καιρο το εβρισκα ακομα και με 170€ τωρα δεν το βρισκω πουθενα κατω απο 300€
Link to comment
Share on other sites

να σας πω ρε παιδια υπαρχει ακομα το κινητο στην αγορα. γιατι ενω πριν λιγο καιρο το εβρισκα ακομα και με 170€ τωρα δεν το βρισκω πουθενα κατω απο 300€

στο scroutz.gr το εχουν ακομα 1-2 μαγαζια κατω απο 250

Link to comment
Share on other sites

να σας πω ρε παιδια υπαρχει ακομα το κινητο στην αγορα. γιατι ενω πριν λιγο καιρο το εβρισκα ακομα και με 170€ τωρα δεν το βρισκω πουθενα κατω απο 300€

 

φιλε μου, σημερα μου ηρθε απο Αγγλια το HTC Mozart τελικη τιμη 239 € μαζι με τα μεταφορικα.

http://www.simplyelectronics.net/subcat.php

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου, σημερα μου ηρθε απο Αγγλια το HTC Mozart τελικη τιμη 239 € μαζι με τα μεταφορικα.

http://www.simplyelectronics.net/subcat.php

 

αντε καλως σου ηρθε! να το χαρεις!!! εγω το πληρωσα 459 !!!!! οταν βγηκε, το βρηκες σε πολυ καλη τιμη και ειναι πολυ ομορφο τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

αντε καλως σου ηρθε! να το χαρεις!!! εγω το πληρωσα 459 !!!!! οταν βγηκε, το βρηκες σε πολυ καλη τιμη και ειναι πολυ ομορφο τηλεφωνο

 

δεν ειναι για μενα , αλλα για ενα φιλο, εγω εχω ηδη το trophy :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι για μενα , αλλα για ενα φιλο, εγω εχω ηδη το trophy :)

 

Τι μεταφορικά πληρωσες και ποσο εκανε απο την παραγγελια μεχρι να ερθει ??? Κοιταω κατι ταμπλετες απο εκει !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι μεταφορικά πληρωσες και ποσο εκανε απο την παραγγελια μεχρι να ερθει ??? Κοιταω κατι ταμπλετες απο εκει !!!!!

 

Μεταφορικά δωρεαν. Σε αρκετα προϊόντα εχει την ενδειξη : free delivery.H αληθεια ειναι οτι αργησανε να το στειλουνε καμια δεκαρια μερες , προφανως τους ειχε τελειωσει κ δεν ειχαν ενημερωσει το site. Σε επικοινωνια μεσω email μαζι τους ηταν ευγενικοι , ζητησανε κ συγνωμη. Τελικα εφυγε 16/9 κ ηρθε με courrier σημερα το πρωι.Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος, αν ξαναπαραγγειλω κατι απο εδω πρωτα θα επικοινωνησω μαζι τους για το στοκ κ μετα θα παραγγειλω.Επισης μου εκανε εντυπωση που το trophy ειναι ακριβοτερο απο το mozart.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου είχε χαθεί η ειδική κατηγορία "HTC" από το marketplace, και από ότι διάβασα έχει γίνει και σε άλλους. Σήμερα το πρωί (ή χθες βράδυ) μου έβγαλε update στις HTC εφαρμογές που είχα περασμένες μέσα, προφανώς για να γίνουν πιο mango-συμβατές. Όμως το AttentivePhone δεν αναβαθμίστηκε αλλά σβήστηκε εντελώς και πλέον δεν υπάρχει στο marketplace. Έγινε και σε άλλους αυτό; Μήπως το ετοιμάζουν για να βγει η καινούρια του έκδοση που θα το ενσωματώσει μέσα στα Settings του Mango; Στο update πάντως του Mango δεν περιέχεται μέσα...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου είχε χαθεί η ειδική κατηγορία "HTC" από το marketplace, και από ότι διάβασα έχει γίνει και σε άλλους. Σήμερα το πρωί (ή χθες βράδυ) μου έβγαλε update στις HTC εφαρμογές που είχα περασμένες μέσα, προφανώς για να γίνουν πιο mango-συμβατές. Όμως το AttentivePhone δεν αναβαθμίστηκε αλλά σβήστηκε εντελώς και πλέον δεν υπάρχει στο marketplace. Έγινε και σε άλλους αυτό; Μήπως το ετοιμάζουν για να βγει η καινούρια του έκδοση που θα το ενσωματώσει μέσα στα Settings του Mango; Στο update πάντως του Mango δεν περιέχεται μέσα...

 

To Attentive Phone μετά το HTC Update έχει εμφανιστεί πλέον στα Settings ! θα το βρεις τελευταίο κάτω.

Edited by george_x
διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από καθαρή εγκατάσταση του mango στο τηλέφωνο μας (εννοώ reset κ.λ.π.) μπορούμε να

ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνο μας πάλι με τον γνωστό τρόπο και να εγκαταστήσουμε εφαρμογές όπως το advanced configuration tool ;

 

Επίσης το HTC update έρχεται μόνο του θα με ενημερώσει το τηλέφωνο ή θα φανεί από το zune;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

προσπαθώ από εχθές να αναβαθμίσω την συσκευή αλλά δεν καταλαβαίνει τίποτα!

"Your phone is up to date.

Current phone software version: 7.0 (7392)"

 

Έχω δοκιμάσει τα πάντα ccleaner, βάλε βγάλε το νετ καμιά εικοσαριά φορές, reset το τηλέφωνο, άλλαξα λογαριασμό στο zune για Ελλάδα τίποτα, εκεί αυτό!

 

Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από καθαρή εγκατάσταση του mango στο τηλέφωνο μας (εννοώ reset κ.λ.π.) μπορούμε να

ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνο μας πάλι με τον γνωστό τρόπο και να εγκαταστήσουμε εφαρμογές όπως το advanced configuration tool ;

 

Επίσης το HTC update έρχεται μόνο του θα με ενημερώσει το τηλέφωνο ή θα φανεί από το zune;

ξεκλειδωνεις κανονικα με την διαδικασια! το htc update α κανεις καθαρη εγκατασταση ειναι ενσωματομενο, ερχετε μονο αν εισαι σε mango rtm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...