Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπράβο Colosus,τουλάχιστον να έχουμε μια βάση όσοι το έχουμε η το πάρουμε(εμένα μου έχουν πει το απόγευμα τις Πέμπτης του πάσχα από κατάστημα:wacko:)

 

Καλή ανάσταση σε όλους παιδιά!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bρε πικρόχολε, χθες το απογευμα το πηρα....με τα βιντεο του youtube θα ειχα αποκτησει εμπειρια;;; :p

 

εμπειρια οχι αλλα μπορεις να δεις απο το βιντεο οτι στο browsing το wp7 παει βουτηρο οπως και στο iphone ενω στο android κανει σπασιμο. το ιδιο παρατηρεις και στο UI. δε νομιζω οτι χρειαζεται κανεις εμπειρια για τετοιες διαπιστωσεις :!:

 

Εγω τσιμπησα ενα μεταξυ τελος αποθεματος και τελος αποθεματος :cool:

 

ε? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@athanaso

Σε παρακαλω -επειδη εχω φυγει μια φορα απο το φορουμ (2007) για τετοιου ειδους πιεση-

ας το τελειωσουμε εδω.

 

Από τη μεριά μου δεν τίθεται κάποιο θέμα πάντως. :rolleyes:

 

Και παρεπιπτόντως... πολύ καλός οδηγός. Θα ήταν χρήσιμο κάποιος mod να βάλει σχετικό link στο πρώτο post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ε? :wacko:

Πεμπτη ειχε τελειωσει στο Vodafone.gr και καποια στιγμη χθες ειχε παλι διαθεσιμοτητα και το τσιμπησα. Μετα απο λιγο παλι ειχε τελειωσει :)

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από τη μεριά μου δεν τίθεται κάποιο θέμα πάντως. :rolleyes:

 

Και παρεπιπτόντως... πολύ καλός οδηγός. Θα ήταν χρήσιμο κάποιος mod να βάλει σχετικό link στο πρώτο post.

 

Έτσι ο athanaso για όσους το ξέρουν έστω και λίγο είναι υπόδειγμα και με αμέριστη βοηθεια σε όλους και συνεχώς!

πάντως εγώ είμαι αισιόδοξος μιας και βλέπω ότι έχουμε και άλλο ένα δυνατό παίχτη(το colosus)που η βοηθεια του σε όλους που θέλουν να ασχοληθούν τουλάχιστον στην αρχή είναι υπέρ πολιτιμη!!

 

athanaso μήπως να ασχοληθείς ξανα να κανεις το πρώτο ποστ του trophy σα το υπόδειγμα που έχεις κάνει στο thred του αγαπημένου HD2 μας?

λέω τώρα να δεις ώθηση που θα πάρει και εδώ μετά!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλος οδηγος του kolosus αλλα ρε παιδια πρεπει να εισαι γατα με πτυχιο στα κομπιουτερ για να τα κανεις αυτα πολυπλοκα ρε παιδια για καποιον που δεν ξερει πολλα απο pc αγοραζεις κατι καλο και μετα σπας το κεφαλι σου να το κανεις ποιο ανετο < ξεκλιδωμα κ,λ,π> σιγα σιγα μαθαινουμε . καλη ανασταση παιδια και καλο πασχα με υγεια .........:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
athanaso μήπως να ασχοληθείς ξανα να κανεις το πρώτο ποστ του trophy σα το υπόδειγμα που έχεις κάνει στο thred του αγαπημένου HD2 μας?

λέω τώρα να δεις ώθηση που θα πάρει και εδώ μετά!:)

 

Οι αρμοδιότητες μου είναι περιορισμένες πια για να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο.

 

Καλή Ανάσταση σε όλους παιδιά! :)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα . Ειμαι Κατοχος του trophy 7 απο την Μ. Πεμπτη και μετα την πρωτη φορτιση 8 ωρες περιπου μολις εβγαλα τον φορτιστη μετα απο 5-10 λεπτα κατευθειαν επεσε η μπαταρια λιγακι. εχει κανει κανεις καμια διαπιστωση για τη μπαταρια. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έτσι κάνει. Η μπαταρία μάλλον είναι από τα μειονεκτήματά του, καθώς τη βλέπω να "πέφτει" συνεχώς, τηλεφώνημα με τηλεφώνημα....
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσε μια φορτιση . εκανα ενα τηλεφωνημα διαρκειας ενος λεπτου και κατευθειαν επεσε λιγο η μπαταρια !!!! μηπως με το update διορθωθει ??? ας μας πεις και αλλος την εμπειρια του με την μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

H ενδειξη της μπαταριας μπορει να μπερδεψει καμμια φορα ...γιατι ενω φαινεται full τελικα ειναι γυρω στο 80...

Οπως και να εχει την μπαταρια την κρινουμε μετα απο 3-4 ημερες και αντιστοιχους κυκλους φορτισης/ξεφορτισης...

 

Αν ξεκλειδωσαμε υπαρχει ενα προγραμματακι της HTC για την μπαταρια που μπορω να ανεβασω αν το θελετε και ειναι

αρκετα ακριβες στις ενδειξεις του ..

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα και χρονια πολλα και χριστος ανεστη..βασικα το τηλεφωνο το πηρα μεγαλη πεμπτη (htc trophy)..και υπαρχει στο καταστημα λ.αλεξανδρας vodafone..απο εκει και περα οσο αφορα τη μπαταρια το φορτισα χθες το βραδυ και τωρα θελει παλι φορτιση με απλη χρηση που εχω κανει ..απλα δεν ξερω αν στην πορεια φτιαξει..απο κει και περα σαν τηλεφωνο ειναι αρκετα καλο και εχει πολυ καλη αισθηση αφης αλλα με αυτο που ξενερωσα ειναι οτι εχω το iphone το 3 και ειπα να παρω αυρο να βαζω και κανενα τραγουδι για ηχο κλησης και bluetooth ωστε να μην μπαινω στη διαδικασια οτι εκανα με το iphone που για να περασω ενα τραγουδι μου εβγαζε το λαδι και τελικα την πατησα ..βεβαια δεν ξερω αν θα φτιαξει αργοτερα με το update αλλα χλωμο ..μηπως ξερετε να μου πειτε για να βαλω ενα τραγουδι το κανω μονο απο το zune?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα και χρονια πολλα και χριστος ανεστη..βασικα το τηλεφωνο το πηρα μεγαλη πεμπτη (htc trophy)..και υπαρχει στο καταστημα λ.αλεξανδρας vodafone..απο εκει και περα οσο αφορα τη μπαταρια το φορτισα χθες το βραδυ και τωρα θελει παλι φορτιση με απλη χρηση που εχω κανει ..απλα δεν ξερω αν στην πορεια φτιαξει..απο κει και περα σαν τηλεφωνο ειναι αρκετα καλο και εχει πολυ καλη αισθηση αφης αλλα με αυτο που ξενερωσα ειναι οτι εχω το iphone το 3 και ειπα να παρω αυρο να βαζω και κανενα τραγουδι για ηχο κλησης και bluetooth ωστε να μην μπαινω στη διαδικασια οτι εκανα με το iphone που για να περασω ενα τραγουδι μου εβγαζε το λαδι και τελικα την πατησα ..βεβαια δεν ξερω αν θα φτιαξει αργοτερα με το update αλλα χλωμο ..μηπως ξερετε να μου πειτε για να βαλω ενα τραγουδι το κανω μονο απο το zune?

 

Αυτη τη στιγμη ο ευκολος τροπος ειναι μεσω Zune..

Δεν καταλαβαινω γιατι σε δυσκολευει...Μετεφερα 500 τραγουδια γρηγορα και ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με αυτο που ξενερωσα ειναι οτι εχω το iphone το 3 και ειπα να παρω αυρο να βαζω και κανενα τραγουδι για ηχο κλησης και bluetooth ωστε να μην μπαινω στη διαδικασια οτι εκανα με το iphone που για να περασω ενα τραγουδι μου εβγαζε το λαδι και τελικα την πατησα

 

Χωρίς να ξέρω αν το έχεις κάνει ήδη, για να βάλεις δικά σου ringtones πρέπει να ξεκλειδώσεις τη συσκευή σου. Πιο πάνω θα βρεις σχετικούς οδηγούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πεμπτη ειχε τελειωσει στο Vodafone.gr και καποια στιγμη χθες ειχε παλι διαθεσιμοτητα και το τσιμπησα. Μετα απο λιγο παλι ειχε τελειωσει :)

 

πωπω...λυσσαξατε :!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

πωπω...λυσσαξατε :!::!::!::!:

 

Εννοείται. Τετοιο hardware σε τετοια τιμη, δυσκολα την σημερον ημερα :cool:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τα μισα μου Post αφορουν αντοχη μπαταριας μιας και εχω κολλημα αλλα ρε παιδια οσοι το εχετε και το εχετε καιρο, πανω απο 6 μηνες,

τι ψαρια βγαζει αυτο το κινητο.

Αν μπορειτε με ωρες οχι με εκφρασεις 2 μερες.

2 μερες δικες μου μπορει να ειναι 6 ωρες δικες σας

Link to comment
Share on other sites

εγω οπως ειπα και πριν αν το βαλουμε με ωρες το υπολογιζω περιπου στις 12 ωρες μεχρι στιγμης ..αλλα το εχω 4 μερες μονο ..τωρα αν οπως ειπες το εχει καποιος αλλος περισσοτερο ας πει μια γνωμη....τα τραγουδια μπορω να τα περασω στο τηλεφωνο σαν ηχο κλησης πως τα βαζω αυτο δεν ξερω αν μπορει να μου πει καποιος..
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει η δυνατότητα να βάλεις ήχο κλήσεις απο τα δικά σου τραγούδια. Για να βάλεις πρέπει να το ξεκλειδώσεις, υπάρχει οδηγός απο το colossus_r σε προηγούμενα post
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οκ ευχαριστω αυτο το ειδα απλα ειπα μηπως και δεν εμπαινα στη διαδικασια αυτη αλλα δεν το γλυτωνω..:(

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλη λύση πέραν του ξεκλειδώματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...