Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 RTX Remix στο NFS Underground 2. Full path tracing θα φτιαξουν και το αμαξι σε επομενο build ακομα το δουλευουν να ειναι οσο πιο accurate γινεται. Το περασα εχει καμια ωριτσα και το χαζευω. DLSS 2 Balanced ειμαι απο 45 μεχρι 70fps αναμενουν να βαλουν και FG ειχε βασικα αλλα το εβγαλαν λογο καποιων θεματων και θα ξαναμπει. Παλι ειναι playable και δειχνει τελειο ειδικα φωτισμος reflections σε δρομους μιλαμε για 20 χρονων παιχνιδι που αν εφτιαξαν το παρακατω αποτελεσμα σε 1 βδομαδα με το remix δεν ξερω που μπορουν να το φτασουν σε λιγους μηνες. 

Spoiler

Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-
Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-
Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-
Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-
Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-
Need-for-Speed-Underground-2-Screenshot-

 

Link to comment
Share on other sites

Τι μας έχεις κάνει τώρα τι μας έχεις θυμίσει  πω… Θυμάμαι εποχές  2003 αντεργκράουντ και μετά το 2!! 
Έχω ακόμα τα cd όπως και πολλά άλλα παιχνίδια έτσι παλιά. Σκέφτομαι να το κατεβάσω να το παίξω στον υπολογιστή μου τον καινούριο έχεις κανένα link ή από τα κλασσικά που γνωρίζουμε;

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Inevar said:

Τι μας έχεις κάνει τώρα τι μας έχεις θυμίσει  πω… Θυμάμαι εποχές  2003 αντεργκράουντ και μετά το 2!! 
Έχω ακόμα τα cd όπως και πολλά άλλα παιχνίδια έτσι παλιά. Σκέφτομαι να το κατεβάσω να το παίξω στον υπολογιστή μου τον καινούριο έχεις κανένα link ή από τα κλασσικά που γνωρίζουμε;

Παιχνιδαρως οντως μπηκα κατευθειαν στο 2 με 2 φορες 100% το ειχα λιωσει μετα carbon most wanted το κλασικο κλασικες παιχνιδαρες. 

Αναλυτικα για το mod θα μπεις στο discrord εδω

https://discord.gg/xEs8tSR6qr

 

και θα πας στα remix projects και underground 2. Στο pinned message εχει αναλυτικα τι κατεβαζεις ακριβως και που τα περνας στο φακελο του παιχνιδιου. Ειναι πολυ βαρυ να ξερεις εγω ειμαι 45-60fps στα 3440x1440 με dlss balanced αλλα εχουν κανιε πολυ καλη δουλεια και ακομα το φτιαχνουν να το κανουν ακομα καλυτερο.

hxxps://www.youtube.com/watch?v=L24-UeiVxU0&t=494s

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho
Marvel-s-Spider-Man-Remastered-Screensho

Marvel’s Spider-Man Remastered[100%]

sgvsvsfv.jpg

https://store.steampowered.com/app/1817070/Marvels_SpiderMan_Remastered

Ακομα ενα exclusive υπερπαιχνιδι που ερχεται απο την Sony στον υπολογιστη και μπορω να πω οτι το περιποιηθηκαν εξαιρετικα με developer την Nixxes γνωστη για τα υπεροχα port της εχουμε αυτο που λεμε το τελειο port. 

Αρχικα ενα μπραβο στην Insomniac Games οι περισσοτεροι την μαθαμε απο τα Spyro και επειτα απο τα Ratchet παιχνιδια αλλα και τα Resistance και εδω και λιγα χρονια εχει πιασει χαρακτηρες απο το συμπαν της Marvel με τα 2 παιχνιδια Spider-Man με το νουμερο 2 να ερχεται τωρα και να ακολουθει και το Wolverine αργοτερα. Της πανε το εχει οποτε καλως που ασχολειται με τετοια franchise. 

Στα της ιστοριας μπορουμε να πουμε οτι πιανει λιγο απο ολες τις ταινιες αλλα κυριως αυτης με τον Doctor Octopus και μας παει τελειως στην αρχη πως ξεκινησε ολο αυτο και φτασαμε στον Octopus οπως και ποσο ρολο επαιξε ο δημαρχος Οσμπορν που γνωρισαμε επισης στις πρωτες ταινιες. Δεν λειπουν και αλλοι γνωστοι εχθροι του Spider-Man οπως Scorpio Rhino Electro αλλα και ο Mister Negative η δουλεια που εχει γινει στους χαρακτηρες ειναι υποδειγματικη καλους και κακους και γενικα ολη η πολη που βρισκομαστε ειναι αρκετα ζωντανη με πολυ κοσμο αμαξια και πολλα μα παρα πολλα πραγματα να κανουμε. 

Το gameplay το εκαναν οσο πιο fun γινεται με παρα πολυ ξυλο τρομερο swinging μπορεις να καθεσαι με τις ωρες να κανεις βολτες απο το ενα κτηριο στο αλλο και ειδικα οσο ξεκλειδωνεις και μαθαινεις κινησεις η περιηγηση στον χαρτη γινεται ενα απολαυστικο παιχνιδακι. Στη διαθεση μας εχουμε πολλα gadgets που ξεκλειδωνουμε σιγα σιγα οπως και πολλα skills που μας δινουν οι στολες μας καποια passive και καποια active που τα ενεργοποιουμε εμεις οποτε θελουμε. Γενικως τα στυλ που μπορουμε να παιξουμε στις μαχες ειναι απειρα και θα ικανοποιησουν τον καθενα να βρει αυτο που ζηταει. Εχουμε πολλα collectibles προσωπικα δεν με ενοχλησαν καθολου αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι για να ανεβασουμε τις ωρες του παιχνιδιου εχουμε αρκετες δραστηριοτητες ιδιες ειδικα αυτη που πρεπει να σκοτωσουμε απο 20 φορες κακοποιους σε καθε περιοχη ειναι αρκετα μονοτονο και βαρετο αλλα κυριως θα ενοχλησει αυτους που θελουν να πανε για το 100% και λιγοτερο τους υπολοιπους παιχτες. 

Παμε σε ενα απο τα πιο δυνατα ατου του παιχνιδιου που ειναι τα γραφικα. Δεν θυμιζει με τιποτα παιχνιδι που βγηκε πρωτα στο PS4 η Nixxes μεγαλουργησε και εδωσε οτι πρεπει να εχει ενα παιχνιδι στον υπολογιστη. Ray tracing με πολυ ομορφα reflections εξαιρετικα textures φωτισμοι σκιες εδωσε DLSS FG FSR γενικα απο τα πιο αναλυτικα μενου γραφικων για να το φερει ο καθενας οπως θελει στο συστημα του και να παιξει σωστα και ομορφα χωρις θεματα. Το καλυτερο native ultrawide support που θα μπορουσαμε να εχουμε και τα cutscenes κανονικη υποστηριξη αψογο mouse/keyboard support που κανοντας binding καποιες κινησεις στο ποντικι η κινηση του χαρακτηρα γινεται πανευκολη ακομα και στις πιο δυσκολες συνθηκες.

Μετα το βασικο παιχνιδι εχουμε και 3 DLC με ονομασια "Η πολυ που δεν κοιματε ποτε" που μπορουμε να πουμε οτι ειναι ενα υπεροχο extra παιχνιδι για οσους θελουν να ζησουν τον spiderman ακομα περισσοτερο μετα το τελος του βασικου παιχνιδιου. Και μπραβο που το εκαναν και αρκετα πιο δυσκολο απο το βασικο με ωραια challenges. 

Επισης μην ξεχασω και τα ελληνικα στα μενου και σε υποτιτλους ειχαν καποια μικρα sync θεματακια αλλα τιποτα σοβαρο. Κλασικα πηγα για 100% στα παντα οπως μου αρεσει να κανω σε τετοια παιχνιδια και δεν το μετανιωσα. Καποια challenges ειναι δυσκολο για το χρυσο αλλα ειδικα στο βασικο παιχνιδι ηταν αυτα που μου εδωσαν την μεγαλυτερη δυσκολια ενω στα DLC ηταν επισης πολυ δυσκολα για χρυσο αλλα εχουμε και τις πιο δυσκολες μαχες οποτε συνολικα υπηρχε πιο ισορροπια μεταξυ μαχων-challenges σε δυσκολια ενω στο βασικο παιχνιδι οι μαχες ηταν λιγο ευκολες μολις εμπαινες στο νοημα.

Συνολικα απο τα καλυτερα παιχνιδια που θα παιξετε μεχρι σημερα ειδικα οσοι θαυμαζετε τον Spider-Man θα το αγαπησετε. Μπραβο Insomniac Games μπραβο Nixxes για το port μπραβο και στη Sony που μας εφερε αυτη την παιχνιδαρα στον υπολογιστη οπως επρεπε. 52 ωριτσες για το 100% που ειναι παραπανω απο καλα θα μπορουσε να ειναι καμια 10αρια λιγοτερες αν δεν ειχαμε τις καπως βαρετες δραστηριοτητες που ανεφερα αλλα δεν πειραζει ειναι τοσο ωραιος ο κοσμος του παιχνιδιου που το προσπερνας. 9.5/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

Βασικο Παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/4pmt3cS

DLCS

https://postimg.cc/gallery/fV69P8x

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν πολυπαιζω παιχνιδια αλλα ενα που με κρατησε πραγματικα και αρεσε και στην 9χρονη κορη μου ειναι το Planet Of Lana...

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, mol said:

Πολύ ωραίο! 

Το ξεκίνησα αλλα το παράτησα λόγω έλλειψης χρονου

Δεν ειναι μεγαλο σε διαρκεια, καπου 4 με 5 ωρες αλλα ειναι απολαυστικο.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, GMF80 said:

Δεν ειναι μεγαλο σε διαρκεια, καπου 4 με 5 ωρες αλλα ειναι απολαυστικο.

Κάποια στιγμή ελπίζω συντομα να το τελειώσω 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδη το επαιζα λιγο λιγο με τη μικρη μαλλον εχασα τη διαρκεια. Ειδα τις προαλλες στα στατιστικα του xbox και μας πηρε καπου 9 ωρες να το τελειωσουμε. Στο Planet Of Lana αναφερομαι 

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχετε δοκιμάσει ποτέ να παίξετε Μinecraft σε φορητή συσκευή, βρήκα ένα δωρεάν παιχνίδι Minecraft Atualizado, μπορείτε να δοκιμάσετε να το χρησιμοποιήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Ghostwire: Tokyo[100%]

MV5-BMDk1-NDdl-Mjct-Zjhl-ZS00-OGUy-LTk4-

https://store.steampowered.com/app/1475810/Ghostwire_Tokyo

Ενα απο τα πιο αμφιλεγομενα παιχνιδια των τελευταιων χρονων απο την Bethesda Softworks με developers το studio Tango Gameworks το οποιο καταλαβαινω γιατι εχει φανατικους που το αγαπησαν και φανατικους που το μισησαν. Ειναι ενα απο τα παιχνιδια που ειτε θα σε τραβηξουν στον κοσμο τους ειτε θα σε διωξουν απο τις πρωτες κιολας ωρες. Κατι ενδιαμεσο δεν υπαρχει. 

Ο κοσμος του λαμβανει μερος σε ενα μετα αποκαλυπτικο Τοκυο το οποιο για μενα τουλαχιστον αντικειμενικα ειναι απο τους πιο ομορφους που εχω δει με φοβερα γραφικα που δεν λειπουν τα αρνητικα τους ενας κοσμος τοσο ιδιαιτερος οπως ειναι η Ιαπωνικη κουλτουρα στο ζενιθ της. Ενας κοσμος που σε τραβαει να τον εξερευνησεις και να δεις τι κρυβει ακομα και στα πιο σκοτεινα του σημεια. 

Η ιστορια μας ειναι αρκετα συναισθηματικη μιας και εχουμε να κανουμε με τον κοσμο των πνευματων λυτρωσεις καθαρση απολυτος εξαγνισμος ακομα και των πιο κακων πνευματων για να ησυχασουν εκει που ειναι. Αναλαμβανουμε το ρολο του Ακιτο που ξαφνικα ενω οδηγαμε με τη μηχανη εξαφανιζονται ολοι οι ανθρωποι απο το Τοκυο. Εμεις οι μονοι ζωντανοι η καλυτεροι η μονοι τυχεροι οπου ενας μεγαλος ερευνητης πνευματων ο ΚΚ μπαινει στο σωμα μας ως πνευμα για να μας βοηθησει να καταπολεμησουμε το κακο και να βρουμε τι κρυβεται πισω απο ολη αυτη την εξαφανιση. Ο Hannya ο μεγαλος κακος στο παιχνιδι φερνει επισκεπτες απο τον αλλο κοσμο σε μορφη τερατων και κυριαρχουν στο Τοκυο. Ο Hannya απαγαγει την αδερφη μας και εμεις ξεκιναμε εναν αγωνα να την σωσουμε. Ποιες ειναι οι πραγματικες προθεσεις του ομως? Πιστευω οτι ολο το παιχνιδι κινειται γυρω απο το συναισθημα την απωλεια και ολη η βασικη ιστορια μαζι με τα side missions περικλειουν ακριβως αυτο. 

Οι εχθροι μας απλετοι και διαφορετικοι οσο ανεβαινουμε level και γινομαστε ολο και πιο δυνατοι τοσο θα αντιμετωπιζουμε και πιο δυσκολους επισκεπτες που θελουν να μας σκοτωσουν. Καποιοι μπορω να πω οτι ειναι αρκετα creepy και τρομακτικοι στις πρωτες ωρες προσφερει καποιες ανατριχιλες οσο προχωραμε ομως τοσο θα γινομαστε και οι ιδιοι αταραχοι στις πιο δυσκολες προκλησεις. 

Δεν ειναι ενα δυσκολο παιχνιδι τουλαχιστον εφοσον κανουμε τα side missions μιας και ετσι μεχρι να φτασουμε στο τελος θα ειμαστε ηδη στο max level με ολα τα skills και τιποτα δεν θα μας στεκεται εμποδιο. Οι δυναμεις μας αερας φωτια παγος τοξο μαζι με καποια talisman και βραχιολια που μας δινουν passive δυναμεις για αντιμετωπιση καθε εχθρου ειναι αρκετα μονοτονες οι μαχες κυριως στην αρχη μιας και αργοτερα στα πιο δυσκολα τερατα χρειαζεται διαφορετικος τροπος αντιμετωπισης. Απο collectibles εχουμε τα παντα. Απο ανθρωπινες ψυχες μεχρι graffiti μεχρι relics μεχρι audio logs μεχρι παλιες υποθεσεις του ΚΚ μαζι με των συναδελφων του. Ειναι αρκετα grindy αλλα ειναι τοσο ωραιο που ειναι απολαυση η περιπλανηση στον κοσμο του παιχνιδιου. 

Στα των γραφικων εχουμε απο τα καλυτερα παιχνιδια με ray tracing reflections εχουν κανει τρομερη δουλεια και φαινεται παντου στον κοσμο ο οποιος βγαζει μια αρκετα φουτουριστικη αρχιτεκτονικη. 

Οσοι λοιπον θελετε ενα παιχνιδι που ξεφευγει απο τα κλασικα το οποιο σε ωθει να εξερευνησεις και να διαβασεις για ολη την Ιαπωνικη κουλτουρα απο τα παλια χρονια μεχρι σημερα το οποιο εχει κατι απο horror και ας ειναι πιο action το προτεινω ανεπιφυλακτα. Απο το DLC που εχουν βγαλει εχουν βαλει παρα πολλα πραγματα στο βασικο παιχνιδι και αξιζει να ασχοληθειτε με ολα μιας και ακολουθει μια πιο horror προσεγγιση. Δεν ασχοληθηκα με αυτο το mode μιας και ειναι στυλ rogue like συγκριτικα με το βασικο. 7.8/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/KxBjGDv

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, είναι στα δωρεάν παιχνίδια του PS Plus, οπότε μετά και από αυτό το review λέω να το κατεβάσω.

Να'ξέρες φίλε μου, πόσο σε ζηλεύω με τόσα παιχνίδια που παίζεις. Αγόρασα PS5 και Xbox Series S και έχω Spiderman Miles Morales, Days Gone, Ghost of Tshusima, Far Cry 6 και AC Mirage στο ένα και Hogwarts Legacy, Ac Valhalla στο άλλο και δεν προλαβαίνω να παίξω τίποτα! Αν έχω 2-3 ώρες για να παίξω ,παίζω Siege (ναι, μετά από 8 χρόνια σερί) για να χαλαρώσω που είναι online και να grindάρω λίγα χρήματα και τέλος. 

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ParafronGR said:

Αν δεν κάνω λάθος, είναι στα δωρεάν παιχνίδια του PS Plus, οπότε μετά και από αυτό το review λέω να το κατεβάσω.

Να'ξέρες φίλε μου, πόσο σε ζηλεύω με τόσα παιχνίδια που παίζεις. Αγόρασα PS5 και Xbox Series S και έχω Spiderman Miles Morales, Days Gone, Ghost of Tshusima, Far Cry 6 και AC Mirage στο ένα και Hogwarts Legacy, Ac Valhalla στο άλλο και δεν προλαβαίνω να παίξω τίποτα! Αν έχω 2-3 ώρες για να παίξω ,παίζω Siege (ναι, μετά από 8 χρόνια σερί) για να χαλαρώσω που είναι online και να grindάρω λίγα χρήματα και τέλος. 

Να το παιξεις φιλε μου ευχομαι να σου αρεσει. Εχει πολλες παιχνιδαρες χρονος χρειαζεται ναι το χειμωνα εχω αρκετο χρονο και το απολαμβανω στο 100% οσο μπορω. Εχω φιλο που παιζει fifa ενω εχει ξεκινησει days gone και spiderman και εκει με το online συνεχεια. Καταλαβαινω οτι ειναι κολλημα και εγω το ειχα παλιοτερα με lineage αλλα εχω 14 χρονια κοντα δεν εχω ακουμπησει online παιζω καθαρα single player για την ιστορια και τους κοσμους που εχει να με προσφερει καθε παιχνιδι. Μακαρι να μπορεσεις να παιξεις οσα παιχνιδια ανεφερες ολα ειναι παιχνιδαρες. Days gone αγαπη και το spiderman. Το hogwarts περιμενω να πεσει η τιμη του να το αγορασω στον υπολογιστη και το tsushima μαζι με το forbidden west απο του χρονου που ερχονται και αυτα σε υπολογιστη. Ειναι μεγαλη αγαπη τα παιχνιδια μακαρι να μπορω μεχρι 100 χρονων να παιζω και να απολαμβανω τον καθε κοσμο των παιχνιδιων. 

Ξεκινησα Death Stranding σημερα απο gameplay δεν ξερω αλλα σεναριακα ειναι απο τα πιο κινηματογραφικα παιχνιδια. Kojima rules.

Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho
Death-Stranding-Director-s-Cut-Screensho

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

συνέχισε έτσι, δυνατά!

το πρόβλημα με μένα είναι ότι επειδή ήμουν 10+χρόνια ΜΟΝΟ single player, δεν μπορώ πλέον με τους ρυθμούς της καθημερινότητάς μου να ξεκινήσω ένα παιχνίδι και να μην ξέρω πότε θα το τελειώσω. έχω συνηθίσει που ξεκινούσα ένα παιχνίδι ιστορίας και μέσα σε μία βδομάδα ΜΑΞ (!) το είχα τελειώσει, τώρα να ξεκινήσω το SpiderMan πχ να παίξω 2-3 ώρες και να το ξαναπιάσω καλά Χριστόυγεννα, δεν λέει.

Σκέψου μπήκα στα τρόπαια του Far Cry 6 γιατί το είχα περιέργεια πότε το έπαιξα για τελευταία φορά και ήταν Μαίος (!!!) κι πιστευα ότι ήταν αρχές Αυγούστου..

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ParafronGR said:

συνέχισε έτσι, δυνατά!

το πρόβλημα με μένα είναι ότι επειδή ήμουν 10+χρόνια ΜΟΝΟ single player, δεν μπορώ πλέον με τους ρυθμούς της καθημερινότητάς μου να ξεκινήσω ένα παιχνίδι και να μην ξέρω πότε θα το τελειώσω. έχω συνηθίσει που ξεκινούσα ένα παιχνίδι ιστορίας και μέσα σε μία βδομάδα ΜΑΞ (!) το είχα τελειώσει, τώρα να ξεκινήσω το SpiderMan πχ να παίξω 2-3 ώρες και να το ξαναπιάσω καλά Χριστόυγεννα, δεν λέει.

Σκέψου μπήκα στα τρόπαια του Far Cry 6 γιατί το είχα περιέργεια πότε το έπαιξα για πρώτη φορά και ήταν Μαίος (!!!) κι πιστευα ότι τελευταια φορά το έπαιξα αρχές Αυγούστου..

Σε καταλαβαινω απολυτα με αυτο ειδικα αν εισαι τελειομανης και θες να κανεις και τα περισσοτερα αν οχι ολα τα achievements χρειαζεται πολυς χρονος. Το Online σε αυτο το κομματι ειναι πιο χαλαρο μπαινεις παιζεις περνας καλα δεν σε ενδιαφερει να ξανα μπεις αμεσα να δεις τη συνεχεια οπως σε ενα single player. Προτεινω λογο χρονου η να πιανεις μικροτερα παιχνιδια η να πηγαινεις καθαρα για story που τα περισσοτερα παιχνιδια πανω κατω ειναι 10-20 ωρων. Οταν ξερεις οτι δεν θα εχεις χρονο παιζε online η καποιο ποιοτικο indie λιγων ωρων υπαρχουν απειρα διαμαντια εκει εξω που θα σου δωσουν αυτο που αγαπας. Τα τεραστια ΑΑΑ θελει χρονο. Το RDR 2 δεν ειχα χρονο το ειχα αφησει στις 20-30 ωρες δεν θυμαμαι ακριβως. Οταν βρηκα χρονο το ελιωσα σε 2 μηνες και εφτασα 220 ωρες. Οταν εχω δουλεια και εγω μικρα πιανω δεν γινεται αλλιως γιατι οπως σωστα λες θα το παιξεις τωρα και μπορει παλι μετα απο μηνες και λογικο να εχεις ξεχασει τα παντα απο το παιχνιδι. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...