Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

reshade.png
reshade-2.png
reshade-3.png
reshade-4.png
reshade-5.png
reshade-6.png

Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-
Watch-Dogs-Legion-Screenshot-2023-03-29-

  

1 ώρα πριν, firepc είπε

Αρκίνωε σου άρεσε το HL ε?

Οχι δεν το εχω παιξει απλα τεσταρα την καρτα να δω πως παει στο παιχνιδι και βρηκα ευκαιρια για screens. Το παιχνιδι θα αγοραστει οταν πεσει απο το 30αρι να το παιξω οπως πρεπει.

 

Πολυ δυνατο photo mode το watch dogs legion

o20230329205429466.jpg
o20230329205451712.jpg
o20230329205506466.jpg
o20230329205827273.jpg
o20230329205839774.jpg
o20230329205906100.jpg
o20230329210437645.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

L.A. Noire

Ξεκίνησα πρόσφατα να παίζω αυτό το διαμαντάκι της Rockstar Games, αστυνομική περιπέτεια με ύφος Νουάρ (και πολύ τζάζ μουσική που μου αρέσει) , το οποίο διαδραματίζεται στο Los Angeles αμέσως μετά τον Β' Παγκόσμιο πόλεμο. Κεντρικός πρωταγωνιστής, ο νυν αστυνόμος Φέλπς και πρώην ήρωας πολέμου που καλείται να εξιχνιάσει δολοφονίες αλλά και ληστείες , μέσω συλλογής στοιχείων αλλά και ανάκριση υπόπτων. Παραθέτω τα 2 από τα 4 βίντεο από το κανάλι μου ( δεν έβγαλα σκρινσοτ διότι έχω κάνει unbind keys διότι προκαλούσε πρόβλημα στην ροή του παιχνιδιού)

https://youtu.be/EP5cEXXBUVU

https://youtu.be/c3C6V5jkE_c

 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

path tracing or ray tracing?
Path tracing μπήκε προχθές στο παιχνίδι. Ray tracing είχε από όταν βγήκε. Σχεδόν φωτορεαλιστικο το παιχνίδι αλλά πάρα πολύ βαρύ όπως είναι λογικό.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, king2009 said:

Watch-Dogs-2-Screenshot-2023-04-13-20-51
Watch-Dogs-2-Screenshot-2023-04-13-21-27
Watch-Dogs-2-Screenshot-2023-04-13-21-46
Watch-Dogs-2-Screenshot-2023-04-13-21-48

watch dogs 2

 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Inevar said:

watch dogs 2

 

Yep. Πολυ δυνατο 7 χρονια μετα. Κρυσταλλο η εικονα τα παντα ultra δειχνει πανεμορφο. Το 1 μου αρεσε πολυ αρκετα πιο σκοτεινο αυτο δειχνει τερμα fun πολυ φωτεινο παιχνιδι με ευχαριστο gameplay. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, king2009 said:

Yep. Πολυ δυνατο 7 χρονια μετα. Κρυσταλλο η εικονα τα παντα ultra δειχνει πανεμορφο. Το 1 μου αρεσε πολυ αρκετα πιο σκοτεινο αυτο δειχνει τερμα fun πολυ φωτεινο παιχνιδι με ευχαριστο gameplay. 

Πρώτα έπαιξα το 2 στο ps4pro και είναι αυτό που είπες, φωτεινό και ευχάριστο. Όταν έπαιξα όμως το 1 (στον υπολογιστή ) αμέσως το αγάπησα, με κέρδισε και καθήλωσε με την πλοκή και τους χαρακτήρες του, τόσο που το βάζω και κοντά στον ανταγωνιστη της Rockstar games (GTA). Όσο για το legion, θα πω ότι ναι μεν πρόσθεσε πολλά νέα χαρακτηριστικά όπως παίκτες και ντροουνς, αλλά είναι τέρμα ρηχό και προπαγανδιστικό (κατάλαβες).

 

Μωρέ μου έρχεται να το ξαναπαίξω το ένα (είχα βάλει και το μοντ που μου είχες πει). Ας ολοκληρώσουμε πρώτα το L.A. Noire (δε έβαλα mod) , να αγοράσω μετά και να παίξω το GTA 4 και βλέπουμε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Inevar said:

Πρώτα έπαιξα το 2 στο ps4pro και είναι αυτό που είπες, φωτεινό και ευχάριστο. Όταν έπαιξα όμως το 1 (στον υπολογιστή ) αμέσως το αγάπησα, με κέρδισε και καθήλωσε με την πλοκή και τους χαρακτήρες του, τόσο που το βάζω και κοντά στον ανταγωνιστη της Rockstar games (GTA). Όσο για το legion, θα πω ότι ναι μεν πρόσθεσε πολλά νέα χαρακτηριστικά όπως παίκτες και ντροουνς, αλλά είναι τέρμα ρηχό και προπαγανδιστικό (κατάλαβες).

 

Μωρέ μου έρχεται να το ξαναπαίξω το ένα (είχα βάλει και το μοντ που μου είχες πει). Ας ολοκληρώσουμε πρώτα το L.A. Noire (δε έβαλα mod) , να αγοράσω μετά και να παίξω το GTA 4 και βλέπουμε.

Το 1 μαζι με το mod οντωςι δειχνει και πανεμορφο και οντως ο Aiden ηταν τρομερος χαρακτηρας και ηταν αρκετα σκοτεινο με οτι του ειχε συμβει και γενικα η ολη πλοκη. Με τη σειρα φιλε μου οσα πιο πολλα παιζεις ταυτοχρονα τοσο πιο λιγα τερματιζεις. Εγω εχω πιασει watch dogs uncharted 4 DLC forza 4 και δεν ξερω πιο να πρωτοπαιξω. 2077/last of us κτλ παιχνιδια που βαζω ειναι απλα για testing των γραφικων και του ray tracing μονο οταν αγοραστουν θα τα παιξω σπασμενα εχω να παιξω πανω απο 3 χρονια. Το legion μου αρεσε πολυ ο κοσμος του αλλα περα απο αυτο μου φανηκε αρκετα ρηχο στα υπολοιπα οσο το ειδα δηλαδη. LA Noire πως σου φαινεται μεχρι στιγμης? Εποχες ps3 το ειχα βαλει ειχα κολλησει στην πρωτη αποστολη δεν ηξερα τι κανεις και το παρατησα. Αλλα ψηνομαι παλι στον υπολογιστη η αυτο η το GTA 4 που πρεπει να ειναι επικο αλλα ποτε δεν το επιασα. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, king2009 said:

Το 1 μαζι με το mod οντωςι δειχνει και πανεμορφο και οντως ο Aiden ηταν τρομερος χαρακτηρας και ηταν αρκετα σκοτεινο με οτι του ειχε συμβει και γενικα η ολη πλοκη. Με τη σειρα φιλε μου οσα πιο πολλα παιζεις ταυτοχρονα τοσο πιο λιγα τερματιζεις. Εγω εχω πιασει watch dogs uncharted 4 DLC forza 4 και δεν ξερω πιο να πρωτοπαιξω. 2077/last of us κτλ παιχνιδια που βαζω ειναι απλα για testing των γραφικων και του ray tracing μονο οταν αγοραστουν θα τα παιξω σπασμενα εχω να παιξω πανω απο 3 χρονια. Το legion μου αρεσε πολυ ο κοσμος του αλλα περα απο αυτο μου φανηκε αρκετα ρηχο στα υπολοιπα οσο το ειδα δηλαδη. LA Noire πως σου φαινεται μεχρι στιγμης? Εποχες ps3 το ειχα βαλει ειχα κολλησει στην πρωτη αποστολη δεν ηξερα τι κανεις και το παρατησα. Αλλα ψηνομαι παλι στον υπολογιστη η αυτο η το GTA 4 που πρεπει να ειναι επικο αλλα ποτε δεν το επιασα. 

 

L.A. Noire είναι αστυνομική περιπέτεια, εξιχνιαζεις ατυχήματα/δολοφονίες, ανακρινεις ανθρώπους και στο τέλος ή σκοτώνεις τον ένοχο ή τον φυλακιζεις!

Πρέπει να δίνεις προσοχή στους τόπους εγκλήματος για εύρεση στοιχείων αλλά και να προσέχεις τις απαντήσεις που σου δίνουν οι υποψήφιοι ύποπτοι (βοηθάει και η γλώσσα του σώματος τους).

 

 Gta iv θα αγοράσω οπωσδήποτε..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Inevar said:

 

L.A. Noire είναι αστυνομική περιπέτεια, εξιχνιαζεις ατυχήματα/δολοφονίες, ανακρινεις ανθρώπους και στο τέλος ή σκοτώνεις τον ένοχο ή τον φυλακιζεις!

Πρέπει να δίνεις προσοχή στους τόπους εγκλήματος για εύρεση στοιχείων αλλά και να προσέχεις τις απαντήσεις που σου δίνουν οι υποψήφιοι ύποπτοι (βοηθάει και η γλώσσα του σώματος τους).

 

 Gta iv θα αγοράσω οπωσδήποτε..

Αψογος με αυτα που εγραψες φανταζομαι σου αρεσε ετσι? Στυλ sherlock holmes ετσι? Το εχω στο steam πανω απο 2 χρονια αλλα θα το βαλω σε προτεραιοτητα σιγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μου ναι στυλ Σέρλοκ Χολμς αλλά χωρίς το μεταφυσικό (δυστυχώς)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S
UNCHARTED-Legacy-of-Thieves-Collection-S

UNCHARTED™ Legacy of Thieves Collection

j2oyqjp8g-Yw-L81-OF-f-Nq-I9-Kayrz1-Yb40-

https://store.steampowered.com/app/1659420/UNCHARTED_Legacy_of_Thieves_Collection

Το τεταρτο και μαλλον τελευταιο μερος μιας πολυαγαπημενης σειρας που ξεκινησε το 2007 απο την τεραστια Naughty Dog και μας χαρισε καποιες απο τις καλυτερες gaming εμπειριες για 15 ολοκληρα χρονια μεσα απο τα 4 παιχνιδια της. 

Η ιστορια μας στα προτυπα των προηγουμενων παιχνιδιων που σημαινει κυνηγι ενος τεραστιου θυσαυρου του καπετανιου Henry Every και του πληρωματος του με τον κεντρικο μας χαρακτηρα Nathan Drake αλλα και την προσθηκη του αδερφου του που πρωτη φορα βλεπουμε στη σειρα και που κανει τους χαρακτηρες μας να εχουν ακομα μεγαλυτερη υποσταση στον κοσμο των παιχνιδιων. 

Καταιγιστικη δραση κινηματογραφικες σεκανς δυνατο χωρις καθολου κοιλια σεναριο φτιαχνουν μια ανεπαναληπτη εμπειρια απο αυτες που θα μεινουν για πολλα χρονια στο μυαλο του gamer μετα το τελος του παιχνιδιου. Η collection περιλαμβανει και το αρκετα δυνατο DLC με την αγαπημενη μας Chloe Frazer αλλα και την Nadine που θα δουμε στο βασικο παιχνιδι σε νεες περιπετειες. Μπορω να πω οτι ηταν διασκεδαστικοτατο οσο και το βασικο παιχνιδι παρολο που λειπει ο Nathan Drake. Και εδω κρυβετε το μυστικο της σειρας που μπορει να ειναι οτι πιο διασκεδαστικο απο αποψη ιστοριας αλλα οι χαρακτηρες ειναι αυτοι που εκαναν τον κοσμο να βαλει την σειρα στην καρδια του και ολα τα αλλα ειναι ο συνδετικος κρικος πανω σε αυτο. 

Στα του gameplay οσοι εχετε παιξει τα προηγουμενα παιχνιδια θα ξερετε πανω κατω τι να περιμενετε. Ισορροπια μεταξυ εξερευνησης μαχων γριφων αλλα και πολυ σκαρφαλωματος με μερικα πολυ δυνατα cutscenes ενδιαμεσα και αρκετα αστεια μεταξυ χαρακτηρων αλλα και πολλων μυστικων αποτελουν το βασικο κορμο του παιχνιδιου. Πολλα collectibles προαιρετικες συζητησεις θυσαυροι θα μας κανουν να θελουμε να εξερευνησουμε καθε σπιθαμη του χαρτη. Μια μεγαλη διαφορα απο τα προηγουμενα μερη ειναι οτι το καθε chapter μοιαζει αρκετα μεγαλυτερο σε ελευθερια και πιο open world στην πραγματικοτητα μπορει να μην ειναι τοσο αλλα και μονο η ψευδαισθηση αρκει. Το DLC και συγκεκριμενα το chapter 4 ειναι το πιο open world σημειο σε ολο το παιχνιδι μαζι με το chapter 10 του βασικου παιχνιδιου ειναι απο τα chapter που εχουμε το αμαξι. Παρα πολλα οπλα για εξοντωση των εχθρων μας χειροβομβιδες αλλα και ποιοτικος stealth μηχανισμος που χρειαζεται για τις μεγαλυτερες δυσκολιες κυριως του crushing. 

Τα γραφικα ειδικα στο interior κομματι ειναι τρομερα ρεαλιστικα και ειναι κατορθωμα μιας και ειναι παιχνιδι αρκετων χρονων που βγηκε πρωτα στο PS4 ενα συστημα αρκετα χαμηλοτερων επιδοσεων απο εναν καλο υπολογιστη. Στους εξωτερικους χωρους ειναι διφορουμενα με αλλα σημεια να ειναι πανερμοφα και καποια αλλα να δειχνουν τα χρονια του παιχνιδιου. Συνολικα ομως ειναι αρτιο τρομερη λεπτομερεια και οπως ειπα τα cutscenes κλεβουν την παρασταση με καποια κοντινα πλανα των χαρακτηρων που ειναι απο τις πιο ρεαλιστικες στιγμες που θα δουμε σε παιχνιδι μεχρι σημερα. 

Προσωπικα τετοια παιχνιδια προσπαθω να τα παω για 100% αλλα στο βασικο παιχνιδι μου εγινε corrupted το save κλασικο θεμα της naughty dog και μου χαλασε τα collectibles χωρις ομως να μου χαλασει το κανονικο gameplay και που ημουν. Τερματιστικε κανονικα στη μεσαια δυσκολια και παιχτηκε και δευτερη φορα στο crushing με καποια συν που μας δινονται μολις τερματισουμε το παιχνιδι. Απειρα πυρομαχικα 1 hit ολοι οι αντιπαλοι και εχουμε οτι οπλο θελουμε σε καθε chapter. Το DLC το επαιξα απο την αρχη στο crushing χωρις καμια ευκολια με παιδεψε αρκετα σε καποιες μαχες μιας και το παιχνιδι δεν συγχωρει και θελει προσοχη ενα λαθος και τελος οπως και δινει πολυ λιγα πυρομαχικα. Με τα πολλα το τελειωσα καταφερα εκανα και ολα τα collectibles και το απολαυσα μπορω να πω περισσοτερο απο το βασικο. 50 ωρες εγραψε το steam  εκανα ολα τα achievements του DLC και μου εμειναν και 6 απο το βασικο τα 5 collectibles achievements και ενα το speedrun το οποιο δεν προκειται να το εκανα ετσι και αλλιως. 

Συνολικα ενα απο τα πιο διασκεδαστικα παιχνιδια που θα παιξει καποιος με αξιομνημονευτους χαρακτηρες ισορροπημενο gameplay πανεμορφα γραφικα με λιγα λογια θα σας ταξιδεψει κυριολεκτικα. Μπραβο Naughty Dog και μπραβο και στην Sony που το εφερε στον υπολογιστη και το παιζουμε οπως πρεπει με ποντικι/πληκτρολογιο και σε ultrawide που ανεβαινει πολλα επιπεδα ακομα. 9.5/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/13tYfQ5

Link to comment
Share on other sites

Observation

eb5c251ee56faa1638d77eed3765b3d0b177c972

https://store.steampowered.com/app/906100/Observation

Ενα απο τα πιο μοναδικα παιχνιδια που θα παιξετε στα τοσες χιλιαδες που υπαρχουν με παραγωγο την Devolver Digital και developers ενα σχετικα αγνωστο studio που συνεργαστηκε με την Devolver το 2017 και 2019 την No Code Studio και εχει βγαλει το Stories Untold και το Observation και θα ετοιμασει το επερχομενο Silent Hill: Townfall με παραγωγο την Konami. 

Το παιχνιδι θα συναρπασει οσους ειναι λατρεις ταινιων οπως 2001 A Space Odyssey/Gravity/Interstellar. Προσωπικα τις αγαπω τις ταινιες που ανεφερα οποτε το παιχνιδι με εβαλε στον κοσμο του απο το πρωτο λεπτο και με ταξιδεψε σε μια πραγματικα πρωτογνωρη εμπειρια οχι μονο απο αποψη gameplay αλλα και ως ενα σκοτεινο ταξιδι στα περαντα του γαλαξια μας μπορω να πω οτι ηταν μια πρωτοφανης σε ενταση εμπειρια μεχρι το τελος. 

Η ιστορια του παιχνιδιου μια αποστολη με ονομα Observation και ενα πληρωμα απο διαφορες χωρες του κοσμου το ετος 2026 με τροχια την γη. Μετα απο ενα λαθος του συστηματος του διαστημοπλοιου κατα την επικοινωνια μας με το Χιουστον θα βρεθουμε στην τροχια του Κρονου. Απο εκει και περα ξεκιναει ενα ταξιδι επιβιωσης και επιστροφης στη γη με την Δοκτωρ Εμμα Φισερ σε πρωταγωνιστικο ρολο απο το πληρωμα να προσπαθει να καταλαβει τι συμβαινει. 

Μηπως ξεχασα να πω ποιοι ειμαστε εμεις στο παιχνιδι? ΕΙΜΑΣΤΕ Ο SAM η AI του διαστημοπλοιου κατι αντιστοιχο του HAL9000 απο το 2001 A Space Odyssey και κυριολεκτικα ελεγχουμε ολο το διαστημοπλοιο απο τις πιο απλες λειτουργιες οπως το ανοιγμα των πορτων μεχρι τον ελεγχο καθε πιθανης βλαβης μεχρι τα ΠΑΝΤΑ. Ειναι κατι τελειως πρωτογνωρο το ολο gameplay μιας και χειριζομαστε τις καμερες του διαστημοπλοιου σε καθε θαλαμο αλλα και μια σφαιρα που μας βοηθαει στην περιηγηση στο διαστημοπλοιο περα απο τις καμερες αλλα και εξω στο απολυτο κενο. 

Οτι πιο ιδιαιτερο και μοναδικο εχω παιξει. Δεν ειναι ενα ευκολο παιχνιδι μεχρι να κατανοησετε απολυτα τους μηχανισμους του gameplay θα περασει καποιος σεβαστος χρονος αλλα μολις πιασετε το νοημα και πως περιηγουμαστε σε ολα τα μενου/υπομενου και λειτουργιες του SAM θα το λατρεψετε. 

Στα των γραφικων ειναι σχεδον real life και οπως θα περιμενατε να φαινεται ενα διαστημοπλοιο μεσα αλλα και εξω στο διαστημα μεσα απο καμερες ειναι καταπληκτικο. Για την ιστορια δεν θα πω κατι παραπανω θα πω μονο οτι κρυβει μια τρομερη εμπειρια στο αγνωστο που οι λατρεις του sci-fi θα αγαπησουν. Να μην ξεχασω και τον πολυ δυνατο ηχο προτεινετε αποκλειστικα με ακουστικα. Μπραβο λοιπον στην No Code Studio για αυτο το sci-fi αριστουργημα που εφτιαξε επεσε πολυ μερακι λεπτομερεια με τα παντα απο το gameplay και χειρισμο μιας τοσο εξελιγμενης AI μεχρι την λεπτομερεια στο διαστημοπλοιο μεσα και εξω αλλα και το πολυ πολυ δυνατο σκοτεινο σεναριο. 9/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/grz7dLp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rollerdrome[100%]

RD-accolades-616x616-No-Rating.jpg

https://store.steampowered.com/app/1294420/Rollerdrome

Βραβειο BAFTA σε ενα απο τα καλυτερα third person παιχνιδια δρασης με δημιουργο την roll7 η οποια εχει βγαλει τα 2 OlliOlli παιχνιδια. Μολις 44 ανθρωποι δημιουργησαν αυτο το αγνωστο διαμαντι το οποιο το εμαθα απο το humble για ακομα μια φορα. 

Το rollerdrome μπορουμε να πουμε οτι ειναι μια κατηγορια μονο του. Βρισκομαστε στο 2030 οπου εχουν δημιουργηθει ειδικα διαμορφωμενες πιστες οπου ανθρωποι απο ολο τον κοσμο πηγαινουν σε αυτη την τεραστια διοργανωση οπου παρακολουθουν ενα αιματηρο γεματο δραση γεματο τεχνικη γεματο κολπα με αδρεναλινη που πιανει ταβανι υπερθεαμα. Εμεις ως νεοφερμενη στην διοργανωση Kara Hassan θα παλεψουμε με νυχια και δοντια για να αντεπεξελθουμε σε ολα τα levels μιας και το καθενα ειναι πιο δυσκολο απο το προηγουμενο. 

11 levels λοιπον 110 challenges για οποιον ειναι completionist το βασικο πρωταθλημα που πρεπει να ξεπερασουμε τα ορια μας. Εννοειται υπαρχουν αντιπαλοι και προηγουμενοι πρωταθλητες εννοειται υπαρχουν απροοπτα σε ολο αυτο που διαδραματιζεται. Μολις τελειωσουμε το βασικο πρωταθλημα ξεκλειδωνει το Out For Blood πρωταθλημα που ειναι ιδια levels στο 2031 σε ενα ακομα πιο αιματηρο πρωταθλημα.

Το gameplay ειναι τρομερα fluid και ειναι απο τα παιχνιδια που τα βαζω στην κατηγορια easy to play hard to master μιας και θελει τρομερα αντανακλαστικα σβελταδα στρατηγικη και λιγη τυχη ειδικα αν θελουμε μια καλη καταταξη στο παγκοσμιο leaderboard του παιχνιδιου. Στη διαθεση μας εχουμε 4 οπλα τα οποια γεμιζουν οταν κανουμε κολπα στον αερα και σε ειδικα διαμορφωμενο δαπεδο με τα rollers μας. Καθε φορα που σκοτωνουμε καποιον αντιπαλο γεμιζει και ενα ποσοστο η ζωη μας το gameplay ειναι απλα πανεξυπνο και μοναδικο. Ποικιλια εχθρων απο snipers ρουκετοβολα ιπταμενους αλλα και τηλεμεταφερομενους μολις τους χτυπησουμε φτιαχνουν εχθρους που θελει στρατηγικη για να εξοντωθουν. Μην ξεχασω και την αργη κινηση που εχουμε στη διαθεση μας που θα βοηθησει απειρα απλα προσοχη δεν κραταει παρα πολυ και θελει προσοχη στο που και ποτε την χρησιμοποιουμε.

Το score μεγαλωνει οσο κανουμε περισσοτερα κολπα και οσο δεν αφηνουμε να περασει ο χρονος απο τον τελευταιο αντιπαλο που σκοτωσαμε ωστε να συμπληρωσουμε οσο μεγαλυτερο combo το οποιο πολλαπλασιαζεται με το score και βγαινει το αποτελεσμα. Να πω οτι οταν το ξεκινησα ημουν στα χαμενα και στο τελος μετα απο πολυ κοπο και 17 ωρες κοντα καταφερα να βγω 24ος στην παγκοσμια καταταξη σε μια πιστα του out for blood αλλα και κοντα στην 100αδα στις περισσοτερες μεσα απο χιλιαδες παιχτες το γουσταρα απειρα το παιχνιδι με λιγα λογια.

Οι developers γνωριζοντας το ποσο δυσκολο ειναι το δημιουργημα τους αφησαν απο την αρχη τις assists που ειναι σαν cheat με απειρα πυρομαχικα no damage κτλ τα οποια ομως οταν τα βαζουμε δεν μετραει το score μας στο παγκοσμιο leaderboard. Ειναι δηλαδη βοηθειες για καποια challenges και τιποτα παραπανω το πραγματικο challenge ειναι το μεγαλο score στο κανονικο παιχνιδι χωρις καμια assist. Με αυτα και εκεινα εκανα 100% το παιχνιδι στα παντα και προς το τελος μπορω να πω οτι μπηκα στο νοημα αποκτησα ενα καλο skill και ανεβηκα και αρκετα στα leaderboard. Σιγουρα θα συνεχισω να παιζω για ακομα καλυτερα score το παιχνιδι εχει απειρο replay value και μπραβο στην roll7 και στους 44 ανθρωπους για αυτο το masterpiece γεματο αδρεναλινη παιχνιδι δρασης. Δωστε του μια ευκαιρια και θα σας ανταμειψει. 9.6/10

 

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/N0HKW2m

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...