Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελείωσα το God Of War 3 και πραγματικά ντρέπομαι που δεν το χα παίξει τόσο καιρό..

 

όντως είναι τέλειο το παιχνίδι.. εγώ τώρα θέλω να πάρω το god of war ascension αλλά λυπάμαι να δώσω 60 ευρώ για ένα παιχνίδι που θα το τελειώσω σε τρείς μέρες..

Link to comment
Share on other sites

Λόγω περιορισμένης ευθύνης λάπτοπ αναγκάζομαι και παίζω παιχνίδια των χρυσών 90s.

Έτσι baldurs gate II,pharaoh+cleopatra,age of empires.

Με το ζόρι retro mania ένα πράγμα.:lol:

Πάντως με το BGII είδα τι σημαίνει RPG.;)

Link to comment
Share on other sites

Το resident evil 6 έχει πολύ άθλια κάμερα, μάλλον γιαυτό είναι και άθλιο στο χειρισμό, έχει πιο χάλια γραφικά από το resident evil 5, γενικά δεν ξετρελάθηκα, αλλά πέρασα πολύ ωραία, είχε ωραίες ώρες διασκέδασης.

Κρίμα που το φτιάξανε τόσο πρόχειρα, δεν έπρεπε να το κάνουνε έτσι βιαστικά. Τελικά χαλάει όλη τη σειρά resident evil, εντελώς μέτριο παιχνίδι.

 

Το assasins creed II, ξεκίνα το, είναι φοβερό παιχνίδι, εγώ το έχω τερματίσει εδώ και πολύ καιρό.

Ωραία γραφικά, ωραία περιπέτεια. Το assasins creed I δεν το έχω παίξει για να μπορώ να το συγκρίνω.

Μόνο έχε υπόψη σου ότι θέλει καλή κάρτα γραφικών, δηλαδή κάτι καλύτερο από 6870 amd, για να μπορείς να δεις όλα τα εφέ και anti - aliasing. Ειδάλλως θα σου ρίχνει πολλά fps κάτω και γενικά θα σου κολλάει.

Σε ps3 θα το παιξω οποτε δεν υπαρχει θεμα...

Link to comment
Share on other sites

όντως είναι τέλειο το παιχνίδι.. εγώ τώρα θέλω να πάρω το god of war ascension αλλά λυπάμαι να δώσω 60 ευρώ για ένα παιχνίδι που θα το τελειώσω σε τρείς μέρες..

 

Βγήκε ήδη?

Στο easy το 3 το τελείωσα σε 1μιση μέρα σκέψου χωρίς να χω ξαναπαίξει κάποιο gow..

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ήδη?

Στο easy το 3 το τελείωσα σε 1μιση μέρα σκέψου χωρίς να χω ξαναπαίξει κάποιο gow..

 

ναι έχει βγει το άτιμο και διαβάζω πολύ καλά σχόλια.. και εγώ το 3 κάπου εκεί το είχα τερματίσει.. αξίζει πάντως να παίξεις και τα δύο πρώτα παιχνίδια για να μπεις στο κλίμα.. υπάρχουν πολύ καλές προσφορές εγώ τα πήρα και τα δύο στα 20 ευρώ στην έκδοση που είναι optimized για ps3 σε hd..

Link to comment
Share on other sites

Σταθερα League of legends θα ελεγα οτι ειναι το παιχνιδι που με εχει καθηλωσει,απο εκει και περα δοκιμασα Path of Exile το οποιο δε μου εκανε μεγαλη εντυπωση και τελος δυο παιχνιδια που δε μου αρεσαν και τα χρυσοπληρωσα ειναι το Diablo 3 (Collector's Edition) και Guild Wars 2,τζαμπα καθονται στα κουτια τους. :mad:
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακόμα κόσμο το COD 4;;

 

Yeap! Τα καλα παιχνιδια εχουν για πολυυυυ καιρο πωρωμένους gamers

Δεν παιζω και πολυ λογο σχολειου αλλα οποτε εχω χρονο σαββατοκυριακα,αργιες ;)

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

σωστή σειρά. πολύ καλά παιχνίδια και τα 3. ειδικά max payne και tomb raider, σε ζηλεύω που δεν τα έχεις παίξει
Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγορασω ενα ποδοσφαιρακι για το ps3 και δεν βγάζω ακρη fifa η pro;

 

Fifa.

Πιστεύω πως εχει καλύτερη κίνηση

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Προ από εμένα, αλλά για συναισθηματικούς λόγος.

Το fifa είναι ελάχιστα καλύτερο, το προ όμως χωρίς να ξέρω το γιατί μου φαίνεται πιο διασκεδαστικό.

Link to comment
Share on other sites

GT 5 σε Playstation 3.

Κολλημένος εδώ και 2 χρόνια περίπου. Το παιχνίδι είναι πολύ καλοφτιαγμένο. Το παίζω κομπλέ σε gamestation με τιμονιέρα και 32΄ αρα HD . Ότι και να λέω δεν μπορώ να περιγράψω την αληθοφάνεια των γραφικών του.

ΑΠΛΑ ΤΕΛΟΙΟ.

 

Υ.Γ. Αν το παίζει και κάποιος άλλος θα ήθελα λίγη βοήθεια για να κάνω χρυσά 3 δοκιμασίες που μου έμειναν στο δίπλωμα .

Π.Α.Ο.Κ. Θύρα 4

Αγαπάτε Αλλήλους

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω και εγω κατι σαν μικρο παιδι :P

 

Οταν ημουν πιο μικρο παιδι επεζα καποια games.. Ενα απο αυτο που κολησα ηταν το Age Of Mythology.. Προσφατα το ξεθαψα απο την ντουλαπα μου..

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει ακομα server για να παιζει το game online?? η τσαμπα χαρικα που το βρηκα

 

Επισης κολημενος χρονια με Frozen throne και COD

Edited by SourTouki
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω και εγω κατι σαν μικρο παιδι :P

 

Οταν ημουν πιο μικρο παιδι επεζα καποια games.. Ενα απο αυτο που κολησα ηταν το Age Of Mythology.. Προσφατα το ξεθαψα απο την ντουλαπα μου..

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει ακομα server για να παιζει το game online?? η τσαμπα χαρικα που το βρηκα

 

Επισης κολημενος χρονια με Frozen throne και COD

 

http://support.microsoft.com/kb/331406

Link to comment
Share on other sites

GT 5 σε Playstation 3.

Κολλημένος εδώ και 2 χρόνια περίπου. Το παιχνίδι είναι πολύ καλοφτιαγμένο. Το παίζω κομπλέ σε gamestation με τιμονιέρα και 32΄ αρα HD . Ότι και να λέω δεν μπορώ να περιγράψω την αληθοφάνεια των γραφικών του.

ΑΠΛΑ ΤΕΛΟΙΟ.

 

Υ.Γ. Αν το παίζει και κάποιος άλλος θα ήθελα λίγη βοήθεια για να κάνω χρυσά 3 δοκιμασίες που μου έμειναν στο δίπλωμα .

 

Συμφωνώ μαζί σου! Και μόλις τελειώσω με τις Πανελλήνιες ξαναρχίζει το λιώσιμο!

Τα έχω περάσει όλα χρυσά. Που έχεις σκαλώσει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...