Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πια ρομ έβαλες αν επιτρέπετε??

 

εβαλα την elegancia ROM V 9.5 και το 2.12.50.02 radio...:) δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης και δεν εχω εμπεριστατωμενη γνωμη μεχρι στιγμης... ειμαι ακομα στις πρωτες επαφες με το λεο.. παντως ειναι πολυ σταθερη και γρηγορη σε σχεση με την προηγουμενη μου.. :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την elegancia ROM V 9.5 και το 2.12.50.02 radio...:) δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης και δεν εχω εμπεριστατωμενη γνωμη μεχρι στιγμης... ειμαι ακομα στις πρωτες επαφες με το λεο.. παντως ειναι πολυ σταθερη και γρηγορη σε σχεση με την προηγουμενη μου.. :)

 

Ειρήνη αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις και κάποιες από τις δικές μου οι οποίες όλες είναι και στα Ελληνικά.

 

Πληροφορίες αν θέλεις εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Θελω να φλασάρω HardSPL στο HD2. Απ'το bootloader ειδα οτι εχω 1.42.0000 SPL ...

Πρεπει να βάλω το HSPL ή HSPL2 ?

 

Επίσης σκέφτομαι να βάλω την Energy ROM που ενεργοποιεί τα 576 RAM με συγκεκριμένο radio...Αυτο το radio πρεπει να το φλασάρω πριν την εγκατασταση της cooked ROM ετσι ??

 

αυτά !ευχαριστω !;);)

ROM: Omega v22.5 ELL

Radio: 2.15.50.14

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κατι συμβαινει στο τηλεφωνο σου. Δεν δικαιολογουνται κολληματα σ αυτη την συσκευη.

Πιθανως στο στησιμο να εχεις βαλει εφαρμογές μη συμβατες οι οποιες επιρεαζουν.

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι ενα hard reset και περασμα μονο επαφων, μαιλ κλπ.

Τσεκαρισε το μια μερα πως δουλευει και μετα εφοσον ειναι οκ, προχωρα στην εγκατασταση προγραμματων κρατοντας παντα ενα backup πριν ωστε να μπορεις να ξαναγυρισεις.

Πες μας τι προγραμματα βαζεις.

 

Να εχεις υπ οψη σου οτι οπως ενας χρηστης windows χρειαζεται προσαρμογη στα mac η στο iphone, το ιδιο χρειαζεται καποιος που προερχεται απο iphone.

Mε το Leo εχει περισσοτερες δυνατοτητες στην διαθεση σου, αλλα χρειαζεται να ξερεις λιγα πραγματα.

 

 

Οπως σου ειπα εχθες το touching στο Leo εχει πλεον την ιδια αποκριση αλλα χρειαζεται λιγο παραπανω πιεση. Πρεπει να το συνηθισεις. Ακομα εχεις την αισθηση του iphone και γι αυτο προβληματιζεσαι. Δωσε λιγο χρονο.

 

Επισης δεν ειναι τιποτα να φλασαρεις καποια custom rom. Εχουμε εδω στο φορουμ δυο cookers οι οποιοι φτιαχνουν πολυ καλες ρομ.

 

Ειχα κι εγω πριν το 3Gs, εχω iPad και χρησιμοποιω μονο mac στην δουλεια και στο σπιτι.

Οποτε κατι γνωριζω για να σου λεω οτι το HD2 αν ξερει καποιος να το στησει και πως να εκμεταλευτει τις δυνατοτητες του ειναι πληρεστερη συσκευη.

φιλε μου ευτυχώς που έχω και εγώ ipad...απλά δεν μπορώ να βρω την εφαρμογή που "αποθικευιντε" τα πάντα στην κάρτα γιατί θέλω να δω ένα βιντεάκι από internet και μου λέει όταν πατάω open ότι δεν υπάρχει αρκετός χώρος και δεν ξέρω τι ακριβώς να μετά φέρω από αρχεία από μνήμη του κινητού σε κάρτα μνήμης φωτό music και αρχεία cab τα έχω μεταφέρει τα αλλα είναι windows.όσο για την έκδοση που έχω είναι καλή η υπάρχει κάποια άλλη πιο γρηγορη?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ευτυχώς που έχω και εγώ ipad...απλά δεν μπορώ να βρω την εφαρμογή που "αποθικευιντε" τα πάντα στην κάρτα γιατί θέλω να δω ένα βιντεάκι από internet και μου λέει όταν πατάω open ότι δεν υπάρχει αρκετός χώρος και δεν ξέρω τι ακριβώς να μετά φέρω από αρχεία από μνήμη του κινητού σε κάρτα μνήμης φωτό music και αρχεία cab τα έχω μεταφέρει τα αλλα είναι windows.όσο για την έκδοση που έχω είναι καλή η υπάρχει κάποια άλλη πιο γρηγορη?

 

Βιντεακια θα βλεπεις απο την εφαρμογη YouTube που εχει εγκατεστημενη η συσκευη σου.

Για να τα αποθηκευεις υπαρχει η free εφαρμογη Youtube downloader.

 

Θα σου προτεινα να διαβασεις την πρωτη σελιδα και να φλασαρεις την rom του συμφορουμιτη ioath V3.0 XT ελληνικη η αγγλικη η οποια εχει ολα οσα χρειαζεσαι εγκατεστημενα και δεν θα δυσκολευτεις πουθενα.

 

Θα κανεις πολυ ευκολα hardspl δηλαδη κατι σαν Jailbreak και θα εγκαταστησεις την ρομ.

Οδηγιες υπαρχουν και εδω στην πρωτη σελιδα και στο thread με τις ρομ του ioath.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις και κάποιες από τις δικές μου οι οποίες όλες είναι και στα Ελληνικά.

 

Πληροφορίες αν θέλεις εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

 

ευχαριστω φιλε μου. τωρα που μπηκα στο νοημα θα δοκιμασω πολλες

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Βιντεακια θα βλεπεις απο την εφαρμογη YouTube που εχει εγκατεστημενη η συσκευη σου.

Για να τα αποθηκευεις υπαρχει η free εφαρμογη Youtube downloader.

 

Θα σου προτεινα να διαβασεις την πρωτη σελιδα και να φλασαρεις την rom του συμφορουμιτη ioath V3.0 XT ελληνικη η αγγλικη η οποια εχει ολα οσα χρειαζεσαι εγκατεστημενα και δεν θα δυσκολευτεις πουθενα.

 

Θα κανεις πολυ ευκολα hardspl δηλαδη κατι σαν Jailbreak και θα εγκαταστησεις την ρομ.

Οδηγιες υπαρχουν και εδω στην πρωτη σελιδα και στο thread με τις ρομ του ioath.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

φιλε μου αν μπορείς δοε μου τα φώτα σου για τα πια rom να βάλω συγκεκριμένη γιατί υπάρχουν πολλές και δεν ξέρω τι να διαλέξω πες μου μια καλή που νομίζεις εσύ

Link to comment
Share on other sites

Θελω να φλασάρω HardSPL στο HD2. Απ'το bootloader ειδα οτι εχω 1.42.0000 SPL ...

Πρεπει να βάλω το HSPL ή HSPL2 ?

 

Επίσης σκέφτομαι να βάλω την Energy ROM που ενεργοποιεί τα 576 RAM με συγκεκριμένο radio...Αυτο το radio πρεπει να το φλασάρω πριν την εγκατασταση της cooked ROM ετσι ??

 

αυτά !ευχαριστω !;);)

HSPL, νομίζω όμως ότι σε καλύπτει και το HSPL2, αλλά για σίγουρα να βάλεις HSPL.

Όταν αλλάζουμε rom πάντα βάζουμε πρώτα το ράδιο που προτείνει ο μάγειρας.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν μπορείς δοε μου τα φώτα σου για τα πια rom να βάλω συγκεκριμένη γιατί υπάρχουν πολλές και δεν ξέρω τι να διαλέξω πες μου μια καλή που νομίζεις εσύ

 

::indie:: Omega XT v3.0

Με Co0kie's Home Tab v1.8.5

Ελληνική

http://rapidshare.com/files/40277158...LL_XT.rar.html

 

και radio να βαλεις το 2.12.50.02_2

 

Αν εχει την καλοσυνη καποιος να δωσει το λινκ

 

Διαβασε ομως προσεκτικα τις οδηγιες που πρεπει να ακολουθησεις.

 

Καλο θα ηταν να ειχες κοντα σου καποιον εμπειρο να σε βοηθησει. Αλλα αν διαθεσεις λιγο χρονο να διαβασεις θα τα καταφερεις δεν ειναι τιποτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν μπορείς δοε μου τα φώτα σου για τα πια rom να βάλω συγκεκριμένη γιατί υπάρχουν πολλές και δεν ξέρω τι να διαλέξω πες μου μια καλή που νομίζεις εσύ

 

Σου προτείνω να τις δοκιμάσεις όλες και να διαλέξεις, έχουμε μεγάλη ποικιλία :lol::lol:

 

Ο Κώστας σου πρότεινε την Omega XT Με Co0kie's Home Tab 1.8.5.

 

Αν σου αρέσουν τα χρώματα βάλε την Diniks Anastasia customization και Co0kie's Home Tab 1.8.5

 

Αν σου αρέσει το μαύρο Omega Black με Great Alexander Theme και Co0kie's Home Tab 1.8.5

 

Οδηγίες για hspl και προτεινόμενα ράδιο στην πρωτη σελιδα

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
HSPL, νομίζω όμως ότι σε καλύπτει και το HSPL2, αλλά για σίγουρα να βάλεις HSPL.

 

Την ίδια δουλειά κάνουν με το HSPL2 να έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες όπως το να επιλέξεις όποιο HSPL θέλεις να περάσεις αλλά και τη δυνατότητα να επαναφέρεις το stock SPL.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω να τις δοκιμάσεις όλες και να διαλέξεις, έχουμε μεγάλη ποικιλία :lol::lol:

 

Ο Κώστας σου πρότεινε την Omega XT Με Co0kie's Home Tab 1.8.5.

 

Αν σου αρέσουν τα χρώματα βάλε την Diniks Anastasia customization και Co0kie's Home Tab 1.8.5

 

Αν σου αρέσει το μαύρο Omega Black με Great Alexander Theme και Co0kie's Home Tab 1.8.5

 

Οδηγίες για hspl και προτεινόμενα ράδιο στην πρωτη σελιδα

 

Γιαννη δωστε του μια βοηθεια γιατι ειναι καινουργιος, μην τον χασουμε απο πελατη και ξαναγυρισει στο iphone:lol::X

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kαλημερα, πως συγχρονιζουμε τις επαφες μας απο το Outlook με το Gmail...?

Καπου υπηρχε ενας οδηγος αν θυμαμαι καλα αλλα δεν μπορω να τον βρω!

Εξαγωγη μονο σε pst βλεπω οτι μου κανει ενω το Gmail μου ζηταει (Επιλέξτε ένα αρχείο CSV ή vCard για μεταφόρτωση) .....

Πως το κανω αυτο?

 

Οι οδηγοί στο πρώτο post δεν σε καλύπτουν;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη δωστε του μια βοηθεια γιατι ειναι καινουργιος, μην τον χασουμε απο πελατη και ξαναγυρισει στο iphone:lol::X

 

Καλά ότι θα γυρίσω στο iphone μάλλον θα πάω στο iphone4 είναι σίγουρο χάχα...παιδιά πραγματικά δεν ξέρω από που να αρχίσω..δεν ξέρω πια έκδοση να βάλω και δεν ξέρω καν πως να το κάνω τόσο άσχετος πια....

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια δουλειά κάνουν με το HSPL2 να έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες όπως το να επιλέξεις όποιο HSPL θέλεις να περάσεις αλλά και τη δυνατότητα να επαναφέρεις το stock SPL.
Δηλαδή εγώ που έχω HSPL αν τρέξω το HSPL2 δεν θα μου δώσει επιλογή stock SPL, γιατί έχουν βγάλει το HSPL2 ?να το περάσω και εγώ ? και αν ναι, ποιο HSPL να βάλω .ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

EDIT: με προλαβε ο μενιος ..

 

Mε to HSPL2 ποιο hspl να διαλεξω (HSPL 1.42, HSPL 1.66, HSPL 2.08)?

εχει διαφορά ? (εγω έχω SPL 1.42.0000).

 

Α! και οταν εγκαθιστώ καινουρια ROM καλυτερα ειναι να κάνω Hard reset πριν η μετα την εγκατασταση ?

ROM: Omega v22.5 ELL

Radio: 2.15.50.14

Link to comment
Share on other sites

EDIT: με προλαβε ο μενιος ..

 

Mε to HSPL2 ποιο hspl να διαλεξω (HSPL 1.42, HSPL 1.66, HSPL 2.08)?

εχει διαφορά ? (εγω έχω SPL 1.42.0000).

 

Α! και οταν εγκαθιστώ καινουρια ROM καλυτερα ειναι να κάνω Hard reset πριν η μετα την εγκατασταση ?

 

Το HSPL 1.66.

Hard reset μετα την εγκατάσταση.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους! μεσω του spb backup και ενω θελω να κανω restore buckup τι φακελο να επιλεξω σ αυτους που μου εμφανιζει ωστε να κανει restore ΜΟΝΟ τις τηλεφωνικες μου επαφες? ειναι η πρωτη φορα που επιχειρησα αλλαγη ρομ, και τωρα ξαναστηνω το τηλεφωνο και θελω πισω τις επαφες μου. ξερεις κανεις που αποθηκευτηκαν? :blink:

 

Καλήμερα,

Αν έχεις επιλέξει full backup στο spb backup, δεν γίνετε.

Πάρε back στην νέα ρομ που έβαλες.

Γύρνα στην παλιά με restore με το backup που είχες πάρει.

Μετά να επιλέξεις στο spb backup την επιλογή pim backup για να κάνεις backup τις επαφες σου.

Μέτα πέρασε πάλι την νέα ρομ και κανε restore το backup τις νέας ρομ

και μετά restore το Spb pimbackup και θα έχεις τις επαφές σου.

Γιαννη νομιζω οτι την μπερδεψες για τα καλα :lol:

 

Ειρηνη, αν εχεις παρει full backup απο την παλια σου ρομ με το spb backup, τοτε στη νεα ρομ τρεξε το αρχειο του backup που εχεις για να κανεις restore και στην πρωτη οθονη πατα επομενο και στην επομενη επιλεξε customize restore και στην οθονη που θα σου εμφανισει τσεκαρε ΜΟΝΟ το PIM data. ετσι θα σου επαναφερει μονο επαφες, ημερολογιο και εργασιες.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! έχω την εξής απορία : γίνεται στο today screen του manilla με κάποιο τρόπο να βάλω μαζί με το ημερολόγιο να βλέπω και το ιστορικό κλήσεων? έχω την oficial ελληνική ρομ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! έχω την εξής απορία : γίνεται στο today screen του manilla με κάποιο τρόπο να βάλω μαζί με το ημερολόγιο να βλέπω και το ιστορικό κλήσεων? έχω την oficial ελληνική ρομ..

αυτο που μπορεις να κανεις,ειναι να βαλεις το cookies home tab,να ενεργοποιησεις notifications,και θα σου δειχνει στην αρχικη οθονη αναπαντητες,sms και emails.πατωντας πανω στο εικονιδιο αναπαντητες κλησεις,θα βλεπεις ολη τη λιστα με τις κλησεις σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα! έχω την εξής απορία : γίνεται στο today screen του manilla με κάποιο τρόπο να βάλω μαζί με το ημερολόγιο να βλέπω και το ιστορικό κλήσεων? έχω την oficial ελληνική ρομ..

 

Βάλε το CHT με το CHT Editor που παραμετροποιούν το manila με τον καλύτερο δυνατό τρόπο κάνοντας και αυτό που ζητάς αλλά και πολλά άλλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,επειδη και γω θελω να βαλω μια custom rom θελω να ρωτησω αν ειναι εξισου σταθερη με την official ή θα τρωει κολληματα???

Ενδιαφερομαι και γω για omega αλλα θελω να εχει htc sense,οχι max sense....ποια μου προτεινετε???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! έχω την εξής απορία : γίνεται στο today screen του manilla με κάποιο τρόπο να βάλω μαζί με το ημερολόγιο να βλέπω και το ιστορικό κλήσεων? έχω την oficial ελληνική ρομ..

 

αυτο που μπορεις να κανεις,ειναι να βαλεις το cookies home tab,να ενεργοποιησεις notifications,και θα σου δειχνει στην αρχικη οθονη αναπαντητες,sms και emails.πατωντας πανω στο εικονιδιο αναπαντητες κλησεις,θα βλεπεις ολη τη λιστα με τις κλησεις σου

1) Να προσθεσω οτι με τον chtEditor οπως αναφερει και ο Γιαννης, υπαρχει επιλογη απ'οπου μπορεις να ενεργοποιησεις την επιλογη "Ιστορικο" να φαινεται παντα στην αρχικη οθονη και πατωντας να του εμφανιζει το ιστορικο.

 

2) σαν δευτερη λυση υπαρχει και το history tab για το htc sense. θα το βρεις στο xda φυσικα

 

3) σαν τριτη λυση ειναι να αλαξεις το αριστερο softkey στην αρχικη οθονη (κατω αριστερα) και αντι να λεει τηλεφωνο, να λεει ιστορικο.

αυτο γινεται μεσω registry με τον παρακατω τροπο :

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila]

"HomeLSKText"="Ιστορικο"

"HomeLSKPath"="Manila://people/browserlayer/peopleCallHistory.page"

 

 

απο τους 3 τροπους, ο τριτος ειναι ο πιο ευκολος και ο πρωτος ειναι ο πληρστερος (προσωπικη αποψη).

 

Ρε παιδια,επειδη και γω θελω να βαλω μια custom rom θελω να ρωτησω αν ειναι εξισου σταθερη με την official ή θα τρωει κολληματα???

Ενδιαφερομαι και γω για omega αλλα θελω να εχει htc sense,οχι max sense....ποια μου προτεινετε???

Φιλε να βαλεις την omega v3 extreme με cookie tab 1.8.5 την ελληνικη. εγω αυτην χρησιμοποιω. καμια σχεση με την μαμα. πολυ καλυτερη, πολυ πιο γρηγορη , το ιδιο σταθερη με την επισημη, με μεγαλυτερο χωρο αποθηκευσης ελευθερο, μεγαλυτερο ελευθερο χωρο για εκτελεση προγραμματων.

κατεβασε την απευθειας απο εδω :

http://rapidshare.com/files/402771583/indie_-Omega-_v3.0_ELL_XT.rar.html

 

πρεπει πρωτα να εχεις ξεκλειδωσει την συσκευη σου αν δεν το εχεις κανει ηδη. σου προτεινω να διαβασεις το thread της ρομ. εδω ειναι :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη νομιζω οτι την μπερδεψες για τα καλα :lol:

 

Τoσο απλό ήταν :p

 

Ρε παιδια,επειδη και γω θελω να βαλω μια custom rom θελω να ρωτησω αν ειναι εξισου σταθερη με την official ή θα τρωει κολληματα???

Ενδιαφερομαι και γω για omega αλλα θελω να εχει htc sense,οχι max sense....ποια μου προτεινετε???

 

Μπορείς να δοκιμάσεις μια από τις πιο κάτω,

Omega XT

Με Co0kie's Home Tab 1.8.5

Με GTX Sense 2.5 Theme

Με Diniks Anastasia customization και Co0kie's Home Tab 1.8.5

Omega Black με Great Alexander Theme και Co0kie's Home Tab 1.8.5

 

Δες εδώ φωτογραφίες και αποφάσισε ποια σου αρέσει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

1)

3) σαν τριτη λυση ειναι να αλαξεις το αριστερο softkey στην αρχικη οθονη (κατω αριστερα) και αντι να λεει τηλεφωνο, να λεει ιστορικο.

αυτο γινεται μεσω registry με τον παρακατω τροπο :

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila]

"HomeLSKText"="Ιστορικο"

"HomeLSKPath"="Manila://people/browserlayer/peopleCallHistory.page"

]

αντωνη μηπως εχειςκοιταξει ποιο reg key να κανω export για τα wifi settings?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...