Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε να μπω και εγω στα βαθια…

Διαβαζω τοσες μερες για radio rom και topix και δεν θα ελεγα ότι καταλαβαίνω και πολλά..

1 - Τι είναι το καθενα (radio ,rom ,topix) ;;

Εγω από ότι βλεπω στην εκκίνηση όταν το ανοιγω μου γραφει

  • R 2.06.51.07
  • G 15.30.50.07U
  • D 1,48.71294

2 - Τι σημαινει το καθενα;

3- Με αυτά που εχω χρειαζομαι καποια αναβάθμιση και ποια προτεινετε;

4 – Η εγκατάσταση ας πουμε μιας νεας rom η radio ακυρώνει πληρως ότι εχει ηδη εγκατεστημένο η συσκευή , και αν ναι αυτό σημαινει πως η διαδικασία του hard reset δεν ξαναφέρνει το κινητο στην πρώτη του κατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

- Ο kwbr δίνει την επιλογή (με ή χωρίς) στις δύο ρομς για το e-Reader.

 

- Λυπάμαι που βλέπω την διαπίστωσή σου για την εφαρμογή Cookie's Home Tab (φαντάζομαι αυτή εννοείς εσύ και ο Κώστας), γιατί είναι πολύ βολική που "τραβάει" το ημερολόγιο προς τα κάτω.. εκτός βέβαια απο τα πολλά shortcuts που είναι κι αυτό βολικό :(

 

ευτυχως που με διορθωσες Κωστη,δεν το ειχα προσεξει οτι ειναι για τον e-reader....σορυ...

 

οσο για την εφαρμογη,ναι αυτη ειναι που λες...εγω την εχω διαγραψει απο παντου...και μενα μου αρεσε σαν ιδεα,αλλα στην πραξη δεν δουλεψε σωστα,σε οσες ρομς και αν την δοκιμασα....

 

@TeSalat

 

Κωστα ειμαι ετοιμος,να την δοκιμασω την 1.4? η να κατσω στα αυγα μου,με την ταχυτατη και σταθεροτατη 1.2?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα από σήμερα. Πέρασα την νέα ΡΟΜ 1.66 και από τότε το κινητό κάθε 5..10..20 λεπτα μπένει σε 3G λειτουργία από μόνο του. Με την 1.48 δεν είχα ποτέ αυτό το πρόβλημα. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

τωρα βγαζει την 1.4.2 topix.τι γινεται σημερα ρε παιδια.γιατι ετσι?μαλλον εκανε βιαστικες δουλειες κ να τα αποτελεσματα..
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που με διορθωσες Κωστη,δεν το ειχα προσεξει οτι ειναι για τον e-reader....σορυ...

 

οσο για την εφαρμογη,ναι αυτη ειναι που λες...εγω την εχω διαγραψει απο παντου...και μενα μου αρεσε σαν ιδεα,αλλα στην πραξη δεν δουλεψε σωστα,σε οσες ρομς και αν την δοκιμασα....

 

@TeSalat

 

Κωστα ειμαι ετοιμος,να την δοκιμασω την 1.4? η να κατσω στα αυγα μου,με την ταχυτατη και σταθεροτατη 1.2?

 

τωρα βγαζει την 1.4.2 topix.τι γινεται σημερα ρε παιδια.γιατι ετσι?μαλλον εκανε βιαστικες δουλειες κ να τα αποτελεσματα..

http://img.skitch.com/20100224-pwyf5275ksck777b35hkqh3g7y.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Για documents μιλαω οχι για e-reader. Ειναι καταπληκτικη εφαρμογη, οταν πατησεις all documents σου δειχνει και τα αρχεια που περιεχονται σε μαιλ που εχεις λαβει τα οποια δεν εχεις κανει καν αποθηκευση. Τρομερο.

Τι iphone μου λενε και ασπρα αλογα :) αυτο εμενα μου λυνει τα χερια.

Με μια ματια εχω μπροστα μου ολα τα αρχεια που ελαβα και πιθανως δεν εχω προλαβει να κοιταξω.

Για παραδειγμα μου εστιλαν μια φορτωτικη με mail, hmoyn απασχολημενος και δεν το διαβασα. Με παιρνουν αργοτερα τηλεφωνο και μου λενε ειδες το ταδε υλικο που σου στελνουμε;

Σε διαφορετικη περιπτωση θα επρεπε να ψαξω να κατεβασω και να ανοιξω το αρχειο.

Τωρα με μια κινηση το εχω ανοιγμενο μπροστα μου και το παιζω εξυπνος.

Αυτο θα πει tablet μαγκες μου. Οχι απλα να σερφαρεις και να χαζευεις στο facebook.

 

 

Δεν ξερω τι τον επιασε και καθε μια ωρα βγαζει αλλη.

Δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Δεν με νοιαζει ομως γιατι ολες ειναι ιδιες και το στησιμο που κανω τωρα θα περασει μια χαρα στην εκδοση που θα σταθεροποιηθει.

 

Μ αρεσει σαν ρομ, δειχνει γρηγορη. Ειναι νωρις ακομα.

Δημητρη δοκιμασε την δεν χανεις τιποτα

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

@TeSalat

 

Κωστα ειμαι ετοιμος,να την δοκιμασω την 1.4? η να κατσω στα αυγα μου,με την ταχυτατη και σταθεροτατη 1.2?

 

Δημήτρη τη δοκίμασα για λίγο το απόγευμα με το ράδιο που προτείνει αλλά δεν έλεγε με τίποτα να δει το bluetooth (itech) και την παράτησα, φαινότανε γρήγορη, έχει και τον task manager της htc (υποθέτω ότι θα "ενθουσιαστείς"). Σήμερα έχει δώσει ρέστα ο kwbr με τις ρομ που έχει ανεβάσει και δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια!

Επέστρεψα στην 1.1.7. και ησύχασα!:O

Edited by sb68s

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τη δοκίμασα για λίγο το απόγευμα με το ράδιο που προτείνει αλλά δεν έλεγε με τίποτα να δει το bluetooth (itech) και την παράτησα, φαινότανε γρήγορη, έχει και τον task manager της htc (υποθέτω ότι θα "ενθουσιαστείς"). Σήμερα έχει δώσει ρέστα ο kwbr με τις ρομ που έχει ανεβάσει και δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια!

Επέστρεψα στην 1.1.7. και ησύχασα!:O

 

Σ᾽εμενα ειδε με την μια το ΒΤ HTC m200 που εχω και μαλιστα ρυθμιζει και την ενταση που παραπονεθηκαν καποιοι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σ᾽εμενα ειδε με την μια το ΒΤ HTC m200 που εχω και μαλιστα ρυθμιζει και την ενταση που παραπονεθηκαν καποιοι.

 

Το πάλευα κάνα μισάωρο, μόνο το radio δεν άλλαξα, δεν συνδεότανε με τίποτα και έτσι επέστρεψα στις σίγουρες λύσεις (1.1.7). Όταν σταθεροποιήσει τη δουλειά του ο kwbr θα ξαναδοκιμάσω, αλλά μου κάνει εντύπωση ότι έχει ανεβάσει τόσες εκδόσεις σήμερα, τον παρακολουθώ από το hd και μετά τον onko ήταν οι δικές του οι τελευταίες rom που χρησιμοποιούσα στο hd, δεν μας έχει συνηθίσει σε προχειροδουλειές!:(

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τη δοκίμασα για λίγο το απόγευμα με το ράδιο που προτείνει αλλά δεν έλεγε με τίποτα να δει το bluetooth (itech) και την παράτησα, φαινότανε γρήγορη, έχει και τον task manager της htc (υποθέτω ότι θα "ενθουσιαστείς"). Σήμερα έχει δώσει ρέστα ο kwbr με τις ρομ που έχει ανεβάσει και δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια!

Επέστρεψα στην 1.1.7. και ησύχασα!:O

 

Σπυρο,μονο και μονο η υπαρξη του μαμα task manager...με κανει να το σκεφτομαι ακομη πιο αρνητικα...δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα...απορω γιατι το ξαναβαλανε μεσα αυτο το χρεπι....

 

Για documents μιλαω οχι για e-reader. Ειναι καταπληκτικη εφαρμογη, οταν πατησεις all documents σου δειχνει και τα αρχεια που περιεχονται σε μαιλ που εχεις λαβει τα οποια δεν εχεις κανει καν αποθηκευση. Τρομερο.

Τι iphone μου λενε και ασπρα αλογα :) αυτο εμενα μου λυνει τα χερια.

Με μια ματια εχω μπροστα μου ολα τα αρχεια που ελαβα και πιθανως δεν εχω προλαβει να κοιταξω.

.... το εχω ανοιγμενο μπροστα μου και το παιζω εξυπνος.

Αυτο θα πει tablet μαγκες μου. Οχι απλα να σερφαρεις και να χαζευεις στο facebook.

 

 

Δεν ξερω τι τον επιασε και καθε μια ωρα βγαζει αλλη.

Δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Δεν με νοιαζει ομως γιατι ολες ειναι ιδιες και το στησιμο που κανω τωρα θα περασει μια χαρα στην εκδοση που θα σταθεροποιηθει.

 

Μ αρεσει σαν ρομ, δειχνει γρηγορη. Ειναι νωρις ακομα.

Δημητρη δοκιμασε την δεν χανεις τιποτα

 

Κωστα προσεξε πολυ το θεμα της Cache που σου ειπα πριν!!

 

τσεκαρισες τον φακελο που σου ειπα??

αν σου αρεσει τοσο πολυ και σε βολευει,σεταρισε τουλαχιστον,το clear temp να σου καθαριζει στον custom folder2 την cache του documents tab;)

 

περιμενω να μου πεις τι ειδες στην cache ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο,μονο και μονο η υπαρξη του μαμα task manager...με κανει να το σκεφτομαι ακομη πιο αρνητικα...δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα...απορω γιατι το ξαναβαλανε μεσα αυτο το χρεπι....

 

 

Δημήτρη, στη λίγη ώρα που τη δούλεψα με τον htc task manager αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ο χρόνος που ήθελε για να φορτωθεί στο sense, μου θύμισε εποχές hd, δουλεύει όμως, όταν με το καλό φορτωθεί, πολύ καλά :lol::lol:

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, στη λίγη ώρα που τη δούλεψα με τον htc task manager αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ο χρόνος που ήθελε για να φορτωθεί στο sense, μου θύμισε εποχές hd, δουλεύει όμως, όταν με το καλό φορτωθεί, πολύ καλά :lol::lol:

 

θα περιμενω την 1.4.2 να δοκιμασω..αλλα δεν βλεπω τον λογο να το κανω...εκτος του νεου sence:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω την 1.4.2 να δοκιμασω..αλλα δεν βλεπω τον λογο να το κανω...εκτος του νεου sence:O

 

Εγω εκτος απο καλυτερο ρολαρισμα στο μανιλα την βλεπω σαν πιο finger friendly ακομα και στην πληκτρολογιση.

Αν δεν μου ειχε κανει εντυπωση δεν θα την κραταγα. Εχω δοκιμασει κι αλλες τελευταια αλλα τις εβγαζα με την μια. Εδω κατι μου εκατσε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αντε να μπω και εγω στα βαθια…

Διαβαζω τοσες μερες για radio rom και topix και δεν θα ελεγα ότι καταλαβαίνω και πολλά..

1 - Τι είναι το καθενα (radio ,rom ,topix) ;;

Εγω από ότι βλεπω στην εκκίνηση όταν το ανοιγω μου γραφει

  • R 2.06.51.07
  • G 15.30.50.07U
  • D 1,48.71294

2 - Τι σημαινει το καθενα;

3- Με αυτά που εχω χρειαζομαι καποια αναβάθμιση και ποια προτεινετε;

4 – Η εγκατάσταση ας πουμε μιας νεας rom η radio ακυρώνει πληρως ότι εχει ηδη εγκατεστημένο η συσκευή , και αν ναι αυτό σημαινει πως η διαδικασία του hard reset δεν ξαναφέρνει το κινητο στην πρώτη του κατάσταση;

 

1,2,3 R 2.06.51.07 -radio ,αφορα τηλεφωνικο σημα και gps σημα

D 1,48.71294 - rom ,ειναι οτι τα windows στημενα επανω στη συσκευη μαζι με αλλα προγραμματα ,καθε κινητο με wm εχει δικια του ρομ και υπαρχουν επισημες αλλα και μαγειρεμενες(cooked rom) οπως του kwbr που τις ονομαζει topix

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=595318

4 με το περασμα μιας ρομ φερνεις το κινητο σε αρχικη κατασταση οπως και με hard reset η διαφορα ειναι οτι με το πρωτο περνας νεα ρομ (με τις οποιες αλλαγες-βελτιωσεις) ενω με το hard reset φερνεις το κινητο στην αρχικη κατασταση της ρομ που εχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

εχω μανιλα 2012 και εγκατεστημενο το ελληνικο πληκτρολογιο του tsipistri αλλα ο παραληπτης βλεπει μονο ερωτιματικα --> ? οταν γραφω ελληνικα ξερει κανεις κατι?? η μηπως μπορει να γινει κατι?

Don't argue with idiots...they will bring you down to their level and bit you with experience....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα,

εχω μανιλα 2012 και εγκατεστημενο το ελληνικο πληκτρολογιο του tsipistri αλλα ο παραληπτης βλεπει μονο ερωτιματικα --> ? οταν γραφω ελληνικα ξερει κανεις κατι?? η μηπως μπορει να γινει κατι?

 

Πατάς το πλήκτρο 12# για να πας στη σελίδα με τα κεφαλαία Ελληνικά;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

εχω μανιλα 2012 και εγκατεστημενο το ελληνικο πληκτρολογιο του tsipistri αλλα ο παραληπτης βλεπει μονο ερωτιματικα --> ? οταν γραφω ελληνικα ξερει κανεις κατι?? η μηπως μπορει να γινει κατι?

 

ο παραληπτης σε τι??sms η email?;) δεν τα λετε ολα :)

 

μαλλον στα μειλ σου θα εχεις προβλημα ετσι δεν ειναι? δοκιμασε να γραψεις αγγλικα και στειλε ενα μειλ στον εαυτο σου...διαβαζονται?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

4 με το περασμα μιας ρομ φερνεις το κινητο σε αρχικη κατασταση οπως και με hard reset η διαφορα ειναι οτι με το πρωτο περνας νεα ρομ (με τις οποιες αλλαγες-βελτιωσεις) ενω με το hard reset φερνεις το κινητο στην αρχικη κατασταση της ρομ που εχεις

1- Στη περίπτωση που η νεα rom δεν είναι οκ και θα θελω να ξαναπαω στην πρωταρχική, … με hard reset επαναφέρεται η θα πρέπει να την ξαναβρώ ( η κατεβάσω από καπου);

Ολες αυτές η πειραγμένες rom που κυκλοφορούν υποθετω πως θα σβήνουν τα ελληνικά μενου της υπάρχουσας ελληνικής rom…

2- Υπαρχουν πειραγμένες που διατηρούν τα ελληνικά;

 

 

1,2,3 R 2.06.51.07 -radio ,αφορα τηλεφωνικο σημα και gps σημα

3- Υπάρχει τετοιο πρόβλημα στο τηλεφωνικό σημα και gps ώστε να υπάρχει τοση αναζήτηση ( όπως διαβαζω) για νέες πιθανόν καλύτερες radio version ;

Εγω τουλάχιστον δεν εχω παρατηρήσει κατι παραξενο με την υπάρχουσα που εχει η συσκευή μου…

Link to comment
Share on other sites

1- Στη περίπτωση που η νεα rom δεν είναι οκ και θα θελω να ξαναπαω στην πρωταρχική, … με hard reset επαναφέρεται η θα πρέπει να την ξαναβρώ ( η κατεβάσω από καπου);

Ολες αυτές η πειραγμένες rom που κυκλοφορούν υποθετω πως θα σβήνουν τα ελληνικά μενου της υπάρχουσας ελληνικής rom…

2- Υπαρχουν πειραγμένες που διατηρούν τα ελληνικά;

3- Υπάρχει τετοιο πρόβλημα στο τηλεφωνικό σημα και gps ώστε να υπάρχει τοση αναζήτηση ( όπως διαβαζω) για νέες πιθανόν καλύτερες radio version ;

Εγω τουλάχιστον δεν εχω παρατηρήσει κατι παραξενο με την υπάρχουσα που εχει η συσκευή μου…

1.οχι πρεπει να ξαναφλασαρεις τη ρομ που ειχες (με hard reset φερνεις σε αρχικη κατασταση τη ρομ που εχει το κινητο σου εκεινη τη στιγμη

2.για το hd2 υπαρχει μια

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=612580

 

3. μαλλον περισσοτερο για ναχουμε να ασχολουμαστε

---------------

μαλλον παμε για kwbr topix 1.5 κατευθειαν (αναμενεται το ανεβασμα)

Edited by hellas200
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Προσπαθώ να απεγκαταστήσω τον TCPMP player και δεν γίνεται. Μου βγάζει σφάλμα και αναφέρει '' Το netDrg δεν καταργήθηκε πλήρως.Θέλετε να καταργηθεί από τη λίστα των εγκατεστημένων προγραμμάτων ;"

Επιλέγω ΝΑΙ και τίποτα!!!

Έχει συναντήσει κάποιος το ιδιο πρόβλημα και αν ναι πως το έλυσε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

@zaharakis

 

Σε ευχαριστώ.

Όλα εντάξει τώρα. Μόνο η αναφορά έμεινε αλλά who cares...!

Η (λάθος) πληροφόρηση που είχα για το συγκεκριμένο πρόγραμμα, ήταν ότι είναι το κορυφαίο και ότι διαβάζει srt αρχεία κλπ.

 

Επίσης κάποιο software (όπως το Microsoft money) για έλεγχο των οικονομικών , έχετε να προτείνετε;
Edited by xpatmobile
I am technophobic. Technology scares me.I try to avoid technology whenever possible, and I publish this very blog from a typewriter and telegraph. STOP
Link to comment
Share on other sites

Κανενα προγραμματακι για αντιστοιχιση ηχων/εικονων με επαφες...Ξυπνητηρη (PtravelAlarm) μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε και εδω?Γενικα πειτε κανα καλο προγραμματακι να φορτωσω...!!! Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω . . . . . . .! ! ! ! ! !
[sIGPIC][/sIGPIC]ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΚΡΗΤΗ ΜΑΣ....!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Προσπαθώ να απεγκαταστήσω τον TCPMP player και δεν γίνεται. Μου βγάζει σφάλμα και αναφέρει '' Το netDrg δεν καταργήθηκε πλήρως.Θέλετε να καταργηθεί από τη λίστα των εγκατεστημένων προγραμμάτων ;"

Επιλέγω ΝΑΙ και τίποτα!!!

Έχει συναντήσει κάποιος το ιδιο πρόβλημα και αν ναι πως το έλυσε;

Επίσης κάποιο software (όπως το Microsoft money) για έλεγχο των οικονομικών , έχετε να προτείνετε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

 

για ποιον λογο τον εβαλες φιλε μου?

 

σβησε οτι αρχεια υπαρχουν στην συσκευη σου απο αυτην την εφαρμογη,χειροκινητα και μετα κανε αναζητηση στην registry και σβησε ενα ενα καθε αρχειο που θα σου εμφανιστει που εχει σχεση με το προγραμμα που θελεις να απεγκαταστησεις...

 

λογικα θα εχεις ενα φακελο στο my device\program files

 

και στην registry δυο με τρεις φακελους σχετικους με το προγραμμα,αλλα και καποια κλειδια χυμα..ολα αυτα πρεπει να σβηστουν χειροκινητα μεσω resco file explorer & resco registry editor.

 

μετα πηγαινε στο windows\start menu\programs και σβησε και το εικονιδιο του προγραμματος....

μετα με καποια εφαρμογη (memaid-sKtools) να γινει ενας καθαρισμος ,επανεκινηση και θα μεινεις μονο με την απλη αναφορα του προγραμματος που ηθελες να απεγκαταστησεις ,στην λιστα με τα εγκατεστημενα προγραμματα σου....

 

η απλα κανε hard reset....

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανενα προγραμματακι για αντιστοιχιση ηχων/εικονων με επαφες...Ξυπνητηρη (PtravelAlarm) μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε και εδω?Γενικα πειτε κανα καλο προγραμματακι να φορτωσω...!!! Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω . . . . . . .! ! ! ! ! !

 

Σε κάθε επαφή ξεχωριστά μπορείς να βάλεις τη δικιά σου επαφή αλλά και ringtone.

 

Το ptravelalarm δουλεύει και εδώ αν και πλέον συνιστώ το g-alarm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2.για το hd2 υπαρχει μια

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=612580

 

Σε ευχαριστω για την ενημερωση...

 

Εχοντας την συγκεκριμένη rom ( D 1,48.71294 ) θα πρότεινες να προχωρήσω σε Artemis HD2 ROM Ver 4.5;; ( αφου διατηρεί τα ελληνικά)

Την εχει δοκιμάσει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα τα νεα tabs του manilla δεν μου χρειαζονται αν δεν υπαρχει κατι διαφορετικο σε ταχυτητα αποκριση κτλ,δεν παω στην 1.5 αν υπαρχουν καλα στοιχεια απο το νεο base βλεπουμε..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...