Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητέ Βαγγέλη, ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Πράγματι έχω ¨περάσει¨ μια custom Taskbar και εάν αυτή ευθύνεται για το συγκεκριμένο ¨πρόβλημα¨ δεν σκοπεύω να την απεγκαταστήσω αφού την προτιμώ σε σχέση με την default της HTC και επιπλέων το ¨πρόβλημα¨ είναι αισθητικό και όχι λειτουργικό. Αναρωτιέμαι όμως μήπως η Taskbar επηρεάζει και άλλες λειτουργίες που μέχρι τώρα δεν τις έχω εντοπίσει. Κάθε υπόδειξη δεκτή και καλοδεχούμενη.

Ευχαριστώ.

 

Οσο την ειχα εγκατεστημενη δε παρατηρησα αλλο προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει κάποιο cab που να περιστρέφει αυτόματα η έστω χειροκίνητα την οθόνη σε όλα τα προγράμματα.

Πρώτο post, τελευταίο tip.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει την Spike’s MicNeo Varient 1 V2 και παρεμπιπτόντως κάτι άλλο που παρατηρώ είναι ότι με διπλό click στα e-mail δεν ¨ανοίγει¨ το mail σε πλήρη σελίδα αλλά πρέπει να ¨πάω¨ από το ¨ περισσότερα¨ και να το ανοίξω. Βέβαια δεν θυμάμαι τώρα πια εάν αυτή η λειτουργία (διπλό click στο mail=> άνοιγμα σε πλήρη σελίδα) υποστηρίζετω εξ αρχής από το τηλέφωνο ή η custom Taskbar ή ίσως κάποιο άλλο πρόγραμμα ευθύνεται και γι αυτό.

Και μιας και είστε τόσο πρόθυμοι για βοήθεια και φυσικά σας ευχαριστώ γι αυτό, ας αναφέρω και κάτι ακόμα.

¨Πέρασα¨ το cab Duttys_Cyberon_Voice_Speed_Dial__Updated__1 με σκοπό να δουλεύει η φωνητική κλήση από το bluetooth (ένα παλαιό μοντέλο της sony = HBH-60) και ενώ πράγματι με το κουμπί που υπάρχει επάνω στο bluetooth ακουστικό ανοίγει το πρόγραμμα Cyberon Voice Speed Dial ωστόσο δεν δέχεται φωνητικές εντολές από το ακουστικό παρά μόνο από το mic του τηλεφώνου (αυτό επιβεβαιώνεται από το γεγονός ότι εάν κλείσω το μικρόφωνο του HTC με το δάκτυλο το πρόγραμμα δεν ανταποκρίνεται με φωνητική εντολή από το bluetooth ακουστικό). Ενδεχομένως το συγκεκριμένο ακουστικό να μην είναι συμβατό με το εν λόγω πρόγραμμα.

Αυτά και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις υποδείξεις – παρατηρήσεις – συμβουλές σας.

Link to comment
Share on other sites

μα καλα αφου οταν κλεισεις τη συσκευη (stand by), η οθονη κλειδωνει ουτως η αλλως οταν πας να το ξανανοιξεις, οποτε δεν καταλαβαινω ποια η λειτουργικοτητα ενος τετοιου "κουμπιου¨:confused:

 

Ειναι θεμα αισθησης(ολα τατς σε 1 οθοναρα με φοβερη αισθηση και μετα το hardware κουμπι κλειδωματος),συνηθειας τοσων χρονων και τελος αποφυγης διπλου πατηματος για να δω την οθονη κλειδωμενη αλλα οχι ΣΒΗΣΤΗ οπως εκανα με το κλειδωμα του spb η του S2U2.

 

Οταν ειχα παραλληλα και το spb εβαζα το λουκετακι του spb στο 1ο δεξι πληκτρο απ τις 20 συντομευσεις το οποιο οταν το παταγες κλειδωνε τη συσκευη αλλα αφηνε την οθονη για λιγα sec φωτισμενη το οποιο μου αρεσε πολυ αλλα μιας και το μανιλα σενς ειναι αρκετα βελτιωμενο σε σχεση με παλια και πολυ πιο ομορφο απεγκατεστησα οπως ειπα το spb και το μονο που μου λειπη κυριως ειναι το λουκετακι του..οποτε αν ξερει καποιος!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ειναι θεμα αισθησης(ολα τατς σε 1 οθοναρα με φοβερη αισθηση και μετα το hardware κουμπι κλειδωματος),συνηθειας τοσων χρονων και τελος αποφυγης διπλου πατηματος για να δω την οθονη κλειδωμενη αλλα οχι ΣΒΗΣΤΗ οπως εκανα με το κλειδωμα του spb η του S2U2.

 

Οταν ειχα παραλληλα και το spb εβαζα το λουκετακι του spb στο 1ο δεξι πληκτρο απ τις 20 συντομευσεις το οποιο οταν το παταγες κλειδωνε τη συσκευη αλλα αφηνε την οθονη για λιγα sec φωτισμενη το οποιο μου αρεσε πολυ αλλα μιας και το μανιλα σενς ειναι αρκετα βελτιωμενο σε σχεση με παλια και πολυ πιο ομορφο απεγκατεστησα οπως ειπα το spb και το μονο που μου λειπη κυριως ειναι το λουκετακι του..οποτε αν ξερει καποιος!:)

Η μόνη λύση με δύο κινήσεις: Start (πάνω αριστερά ή το hard key start)-> Lock (κάτω αριστερά) :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε δημητρη.... εισαι αρχοντας!

οντως ενα mms, το μοναδικο που εχω λαβει τοσα χρονια :p , ηταν η αιτια...

ενα delete ki ola ok!

πολυ κουλη η αιτια...αλλα σημασια εχει οτι δουλευει αψογα!

 

thanks φιλε μου!

 

To ίδιο πρόβλημα ακριβώς είχα και εγώ φίλε μου!!Είμαι και λίγο κωλόφαρδος που έτυχες και σύ το ίδιο πρόβλημα και το έθεσες πρώτος, να σαι καλά!Ημουνα έτοιμος για hard reset αλλά αν πρόσεξες αν έκανες επανεκίννηση και έτρεχες το destinator κατευθείαν το έτρεχε κανονικά αλλά μετά δεν..

Βέβαια να ευχαριστήσω και εγώ τον zaharakis που μας έλυσε το πρόβλημα!!Αλλά ρε φίλε πως το βρήκες αυτό?Που το σκέφτηκες?Εγώ έλεγα κάποιο πρόγραμμα έτρεχε εκ των υστέρων και κολλούσε το destinator.Όλα εντάξει αλλά πες ότι θέλουμε να μη σβήσουμε κάποιο mms, τι γίνεται?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

To ίδιο πρόβλημα ακριβώς είχα και εγώ φίλε μου!!Είμαι και λίγο κωλόφαρδος που έτυχες και σύ το ίδιο πρόβλημα και το έθεσες πρώτος, να σαι καλά!Ημουνα έτοιμος για hard reset αλλά αν πρόσεξες αν έκανες επανεκίννηση και έτρεχες το destinator κατευθείαν το έτρεχε κανονικά αλλά μετά δεν..

Βέβαια να ευχαριστήσω και εγώ τον zaharakis που μας έλυσε το πρόβλημα!!Αλλά ρε φίλε πως το βρήκες αυτό?Που το σκέφτηκες?Εγώ έλεγα κάποιο πρόγραμμα έτρεχε εκ των υστέρων και κολλούσε το destinator.Όλα εντάξει αλλά πες ότι θέλουμε να μη σβήσουμε κάποιο mms, τι γίνεται?

 

Δες την απάντηση στο post #4522

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη λύση με δύο κινήσεις: Start (πάνω αριστερά ή το hard key start)-> Lock (κάτω αριστερά) :)

 

Μπα με τιποτα!!

Μαλλον θα ξαναβαλω το spb και θα συνεχισω να το ψαχνω οπως και με τους φακελους των sms!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

εμενα με αυτη τη θηκη εδω και 3 βδομαδες δουλευει μια χαρα.

 

θα μπωρουσες να μου πεις οδηγειεσ για να παραγγειλω καπια πραγματα για το hd2 απο το nettimes...τι χρειαζεται να κανω!!..register σιγουρα αλλα στα στοιχεια μου τι βαζω?και πως με χρεωνει!

Link to comment
Share on other sites

θα μπωρουσες να μου πεις οδηγειεσ για να παραγγειλω καπια πραγματα για το hd2 απο το nettimes...τι χρειαζεται να κανω!!..register σιγουρα αλλα στα στοιχεια μου τι βαζω?και πως με χρεωνει!

 

τα στοιχεια σου βαζεις με αγγλικους χαρακτηρες. πληρωνεις με χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα ή με paypal. απο εκει και περα εγω εχω παρει 2 θηκες http://www.netimes.com/shop/resin-soft-jelly-case-for-htc-hd2-t8585-htc-leo-p-2455.html?cPath=80_731 και ενα car kit αυτο http://www.netimes.com/shop/universal-suction-car-mount-holder-for-mobile-mp4-pda-gps-p-1770.html?cPath=80_731 τα οποια ειναι αρκετα καλα αλλα οχι σαν το car kit το οποιο εχει η kidigi το οποιο ειδα δειγμα εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.HTC-touch-HD-2-car-kit-vasi-aytokinitou-fortistis-4-se-ena.117481.html το οποιο δεν το εχει ακομα το παληκαρι. απο το τελαιυταιο μαγαζι εχω παρει screen protector τα οποια μου ειναι μια χαρα. το car kit της kidigi βεβαια δεν ειναι universal αλλα ειναι ποιο κομψο και ποιο γερο , πηγα απο το μαγαζι του παιδιου και μου εδειξε δειγμα απο ομνια 2. οτι θες διαλεγεις και παιρνεις.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Μπα με τιποτα!!

Μαλλον θα ξαναβαλω το spb και θα συνεχισω να το ψαχνω οπως και με τους φακελους των sms!:)

 

Πάντως γενικά τελευταία ανακαλύπτω ελείψεις στο sence, όπως οι φάκελοι που αναφέρεις και η επιλογή όταν προθέτεις επαφη να μπει στο τηλέφωνο ή στο windows live. Φαίνεται ότι η htc έχει ξεχάσει/ παραλείψει μερικές δυνατότητες των windows

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

To ίδιο πρόβλημα ακριβώς είχα και εγώ φίλε μου!!Είμαι και λίγο κωλόφαρδος που έτυχες και σύ το ίδιο πρόβλημα και το έθεσες πρώτος, να σαι καλά!Ημουνα έτοιμος για hard reset αλλά αν πρόσεξες αν έκανες επανεκίννηση και έτρεχες το destinator κατευθείαν το έτρεχε κανονικά αλλά μετά δεν..

Βέβαια να ευχαριστήσω και εγώ τον zaharakis που μας έλυσε το πρόβλημα!!Αλλά ρε φίλε πως το βρήκες αυτό?Που το σκέφτηκες?Εγώ έλεγα κάποιο πρόγραμμα έτρεχε εκ των υστέρων και κολλούσε το destinator.Όλα εντάξει αλλά πες ότι θέλουμε να μη σβήσουμε κάποιο mms, τι γίνεται?

 

Επειδή όμως αυτή η λύση δεν είναι και η πιο ενδεδειγμένη, καλύτερα να σβηστεί το «άχρηστο» αρχείο smsmodule.dll που βρίσκεται στον φάκελο του Destinator. Έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα με την παρουσία MMS στην συσκευή.

 

;)

δεν το δοκιμασα αλλα για να το λεει ο γιαννης...κααατι θα ξερει ;)

 

θα μπωρουσες να μου πεις οδηγειεσ για να παραγγειλω καπια πραγματα για το hd2 απο το nettimes...τι χρειαζεται να κανω!!..register σιγουρα αλλα στα στοιχεια μου τι βαζω?και πως με χρεωνει!

 

τη θηκη αυτη την εχω παταγγειλει κι εγω και την περιμενω οπου να ναι....

η ποιο ευκολη αγορα απο το εν λογω καταστημα ειναι μεσω paypal (το οποιο εκανα κι εγω), 5 clicks και τελειωσες!

Edited by mcosgeorge

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ SMS, ΠΟΥ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ HOTFIXES ΤΗΣ HTC ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΩΡΑΣ....

ΕΠΙΣΗΣ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Ι ΙΔΙΑ Η ΜΑΜΜΑ HTC ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΤΑ SMS HOTFIXES . ΠΙΘΑΝΩΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΑΝ..... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Δες την απάντηση στο post #4522

 

Ok φίλε μου!!Παρόλο που έχω διαβάσει όλα τα ποστ δε το πήρα γραμμή.Σας ευχαριστώ για τη διευκρινίσεις και για τις λύσεις σας!!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

εχω ψηθει και μολις το φερει η cosmote θα το παρω..εχω αρχισει και διαβαζω σιγα -σιγα το topic και εχω κανα 2 αποριες..

 

-αν βαλεις το Nodata κοβει οταν παει να συνδεθει για ανανεωσεις...υπαρχει τροπος να συνδεεται πχ καθε τεσσερις ωρες αλλα ΜΟΝΟ αν υπαρχει ΣυΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ασυρματο δικτυο....(πχ οταν παω σπιτι ή στο γραφειο και βρει το ασυρματο δικτυο μου να συνδεθει και να κανει ολα τα updates Που θελει)

-αυτη η "μπαρα κυλισης" στο κατω μερος του τηλεφωνου ειναι παραμετροποιησιμη?Δηλαδη μπορεις να βγαλεις και να βαλεις εφαρμογες?

-Facebook , twitter ktl γινονται remove?

-Σκεφτομαι να παραγγειλω αυτο απο τωρα για να ειμαι ετοιμος ,το εχει δοκιμασει κανεις? http://www.egalaxy.gr/productdesc.php?mid=11&subid=34&id=1534

 

thanks :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Resin Soft Jelly Case For HTC HD2

 

Απίστευτη θήκη, καμμιά σχέση με τις silicon που χρησιμοποιούσα τόσο καιρό

 

http://www.netimes.com/shop/resin-soft-jelly-case-for-htc-hd2-t8585-htc-leo-p-2455.html?cPath=80_731

 

μέσα σε μιά εβδομάδα την παρέλαβα μέσω ΕΛΤΑ.

 

ΕΠΙΣΗΣ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Ι ΙΔΙΑ Η ΜΑΜΜΑ HTC ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΤΑ SMS HOTFIXES . ΠΙΘΑΝΩΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΑΝ..... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

 

Έχεις δίκιο. Ίδωμεν.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
-αν βαλεις το Nodata κοβει οταν παει να συνδεθει για ανανεωσεις...υπαρχει τροπος να συνδεεται πχ καθε τεσσερις ωρες αλλα ΜΟΝΟ αν υπαρχει ΣυΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ασυρματο δικτυο....(πχ οταν παω σπιτι ή στο γραφειο και βρει το ασυρματο δικτυο μου να συνδεθει και να κανει ολα τα updates Που θελει)

 

To No Data σταματά μόνο τη σύνδεση στο internet μέσω GPRS (δηλαδή του provider σου), όχι το Wifi.

 

-αυτη η "μπαρα κυλισης" στο κατω μερος του τηλεφωνου ειναι παραμετροποιησιμη?Δηλαδη μπορεις να βγαλεις και να βαλεις εφαρμογες?

 

Start / Settings / Personalize / Home Screen tabs

Να προσθαφαιρέσεις τα υπάρχοντα γίνεται. Αυτό που δεν γίνεται είναι να βάλεις δικά σου.

 

-Facebook , twitter ktl γινονται remove?

 

Ναι.

 

-Σκεφτομαι να παραγγειλω αυτο απο τωρα για να ειμαι ετοιμος ,το εχει δοκιμασει κανεις? http://www.egalaxy.gr/productdesc.php?mid=11&subid=34&id=1534

 

Όχι. Αυτά χρησιμοποιούν λιπαντική κόλλα και δεν βγαίνουν εύκολα μετά. Βάλε ένα απλό screen protector και εάν θέλεις full protection, πάρε τη soft gelly θήκη που δίνει ο φίλος παραπάνω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τα στοιχεια σου βαζεις με αγγλικους χαρακτηρες. πληρωνεις με χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα ή με paypal. απο εκει και περα εγω εχω παρει 2 θηκες http://www.netimes.com/shop/resin-soft-jelly-case-for-htc-hd2-t8585-htc-leo-p-2455.html?cPath=80_731 και ενα car kit αυτο http://www.netimes.com/shop/universal-suction-car-mount-holder-for-mobile-mp4-pda-gps-p-1770.html?cPath=80_731 τα οποια ειναι αρκετα καλα αλλα οχι σαν το car kit το οποιο εχει η kidigi το οποιο ειδα δειγμα εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.HTC-touch-HD-2-car-kit-vasi-aytokinitou-fortistis-4-se-ena.117481.html το οποιο δεν το εχει ακομα το παληκαρι. απο το τελαιυταιο μαγαζι εχω παρει screen protector τα οποια μου ειναι μια χαρα. το car kit της kidigi βεβαια δεν ειναι universal αλλα ειναι ποιο κομψο και ποιο γερο , πηγα απο το μαγαζι του παιδιου και μου εδειξε δειγμα απο ομνια 2. οτι θες διαλεγεις και παιρνεις.

 

Φιλε μου να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου η θηκη απ το Ελληνικο site πως ειναι,εφαρμοζει καλα αν ειναι να παραγγειλο αντικαταβολη μιας και απ το Netimes δε μπορω να παραγγειλω καθοτι μαλλον δε δεχοντε με αντικαταβολη και δυστυχως ΔΕ θελω να δωσω καρτα δικια μου στο νετ η να μπω στη διαδικασια της προπληρωμενης!

 

σσ

Οποιος εχει καμια θηκη σιλικονης μαυρη απ το netimes και του περισευει την αγοραζω!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα δυο προβληματα για γερους λυτες :P

 

Επαναληψη του ποστ γιατι χαθηκε πολυ πισω!

 

Πρωτο.. Οποτε μου ερθει μηνυμα και παω να πατησω απαντηση απευθειας απο το αρχικο μενου παντα μου βαζει να απαντησω με αριθμους.. Οχι με κειμενο.. Οτι και να πατησω αγγλικα ελληνικα λεξικα τπτ.. Μονο αριθμους γραφω.

 

Αν πατησω πανω στη συνομιλια ξεκολλαει και γραφω κανονικα η αν το ανοιξω απο το μενου..

 

Ξερετε τι ειναι?

 

Δευτερο.. Θελω να συγχρονισω τα Favorites του υπολογιστη μου με τον ΟΠΕΡΑ.

Οταν παταω συγχρονισμο τα βγαζει αλλα ντ' αλλον.. Αν κανω copy paste απο τα favorites του PC στο Mobile Favorites που μου εμφανιστηκε στα Αγαπημενα βαζει τα μισα τα αλλα μισα δε τα εχει κτλ...

 

Τι μπορω να κανω??

 

Τριτον οταν γραφω μηνυμα με ελληνικους χαρακτηρες και ξεπερνω τους 70 εμφανιζεται ενα (2) πανω απο τον αριθμο που μετραει τους χαρακτηρες.. Αυτο σημαινει οτι ειναι δευτερο μνμ? ειναι ελληνικο το κινητο..

 

Καμια ιδεα??????????

N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανει σε κανενα απο σας διακοπη το σημα του κινητού .. ? δηλαδη που δειχνει οτι χανει εντελως το σημα και μετα απο λιγη ωρα ξαναρχιζει και το βρισκει .. εχω 2.06 ραδιο χωρις να προσθεσω κατι αλλο πανω...
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φιλε μου να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου η θηκη απ το Ελληνικο site πως ειναι,εφαρμοζει καλα

 

Η συγκεκριμένη θήκη είναι μια πολύ καλή εναλλακτική σε σχέση με τις θήκες σιλικόνης. Ακόμα πιο διακριτική, για κάποιον που δεν γνωρίζει μπορεί καν να μην καταλάβει ότι είναι θήκη, με πολύ καλή εφαρμογή και σωστή προστασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Resin Soft Jelly Case For HTC HD2

 

Απίστευτη θήκη, καμμιά σχέση με τις silicon που χρησιμοποιούσα τόσο καιρό

 

http://www.netimes.com/shop/resin-soft-jelly-case-for-htc-hd2-t8585-htc-leo-p-2455.html?cPath=80_731

 

μέσα σε μιά εβδομάδα την παρέλαβα μέσω ΕΛΤΑ.

 

Παρηγγειλα 4 χρωματακια να υπαρχουν, ασπρη, γκρι, μαυρη, μπλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη θήκη είναι μια πολύ καλή εναλλακτική σε σχέση με τις θήκες σιλικόνης. Ακόμα πιο διακριτική, για κάποιον που δεν γνωρίζει μπορεί καν να μην καταλάβει ότι είναι θήκη, με πολύ καλή εφαρμογή και σωστή προστασία.

ποιο site εννοειται παιδια?????ποια θηκη???

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...