Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αυτό με το καλώδιο το έχω καταλάβει... :D Είπαμε είμαι ξανθιά αλλά όχι και έτσι!!

Απλά επειδή ακριβώς δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να ξαναστήνω το τηλέφωνο από την αρχή, θέλω πρώτα να άξιολογήσω αν αξίζει να το κάνω. Αν μπορώ να κάνω τη δουλειά μου με το Leo και 'ετσι και δεν πρόκειται να κερδίσω κάτι παραπάνω, γιατί τζάμπα να τρώω τον χρόνο μου;;;

Επίσης, έχω και ένα άγχος (πάντα!!!) μην χάσω επαφές, τηλέφωνα, γίνει μια στραβή και "κάψω" το τηλέφωνο, κλπ,κλπ...:O

 

1.αξιζει να το κανεις και μην το σκεφτεσαι καθολου!!βελτιωνει το τηλ σε παρα πολλα σημεια,τοσο που θεωρειται απαραιτητη η αναβαθμιση!

2.δεν γλυτωνεις το στησιμο απο την αρχη

3.επαφες,ημερολογιο δεν χανονται και δεν τα ξαναπερνας απο την αρχη!τα χουμε ξαναπει απειρες φορες...

ειτε απλα συγχρονιζεις το τηλ σου με το microsoft outlook ειτε παιρνεις backup (με μονο την επιλογη pim τσεκαρισμενη) με το spb backup 2.10 η το sprite backup και απλα τα επαναφερεις μετα την αναβαθμιση.

4.δεν καιγεται το τηλεφωνο:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εκτος του οτι μενω απο μνημη βλεπετe τιποτα αλλο περιεργο σε αυτη την εικονα εννοω τα συνολα μνημης μου φαινονται χαμηλα τι μπορει να παιζει , το τηλ δεν το εχω στησει εγω... στα specs παντως λεει ROM: 512 MB RAM: 448 :cry::cry::cry:MB...

 

[ATTACH]15285[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη ευχαριστουμε πολυ για τα must have apps & add ons ;)

 

στην διαθεση σας φιλε μου :)

 

Εκτος του οτι μενω απο μνημη βλεπετe τιποτα αλλο περιεργο σε αυτη την εικονα εννοω τα συνολα μνημης μου φαινονται χαμηλα τι μπορει να παιζει , το τηλ δεν το εχω στησει εγω... στα specs παντως λεει ROM: 512 MB RAM: 448 :cry::cry::cry:MB...

 

[ATTACH]15285[/ATTACH]

 

μηπως θα επρεπε να διαβαζεις λιγο φιλε μου πριν ?

τα εχουμε πει τοσες φορες ...

απλα αδειαζεις την cashe(σβηνεις τα αρχεια απο εκει μεσα )

sto

συσκευη μου/application data/htc/htc album/cashe

 

οπως επισης πρεπει να αδειασεις την cashe του οπερα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με το Footprints τι παίζει; Χρησιμοποιεί μόνο google maps μέσω internet ή μπορεί να χρησιμοποιήσει χάρτες και από άλλες εφαρμογές;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οπως επισης πρεπει να αδειασεις την cashe του οπερα ;)

 

Μπορείς να το αλλάξεις να αποθηκεύει την cache κατευθείαν στην κάρτα μνήμης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το αλλάξεις να αποθηκεύει την cache κατευθείαν στην κάρτα μνήμης.

 

μην του βαζεις δυσκολα του ανθρωπου,θα τον μπλεξεις :D

 

edit

 

μια πληροφορια για οσους το δουνε και θελησουν να το δοκιμασουν..

 

βγηκε εκδοση του HD2Tweak στα αγγλικα,αλλα θα συνιστουσα να χρησιμοποιειτε μονο το BsB Tweaks ;)

εχει γινει απλη μεταφραση του HDtweak και εχουν προστεθει καποια registry keys για το λεο.

 

αλλα στην πραξη δεν κανει οτι εκανε το HDtweak στο HD,δλδ να δουλευει αψογα σε ολες τις αλλαγες κλειδιων στην registry :!:

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

[quote=zaharakis;3041548

 

μηπως θα επρεπε να διαβαζεις λιγο φιλε μου πριν ?

τα εχουμε πει τοσες φορες ...

απλα αδειαζεις την cashe(σβηνεις τα αρχεια απο εκει μεσα )

sto

συσκευη μου/application data/htc/htc album/cashe

 

οπως επισης πρεπει να αδειασεις την cashe του οπερα ;)

 

Τα εχω κανει ολα αυτα , και με SK tools , δεν ειμαι χτεσινός :worry: απλα επειδη πηρα την συσκευη σημερα δεν καταλαβαινω γιατι τα συνολικα νουμερα ειναι μικροτερα στο Hd που ειχα μεχρι σημερα δεν ηταν ετσι:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μην του βαζεις δυσκολα του ανθρωπου,θα τον μπλεξεις :D

 

Δεν θα έλεγα ότι είναι δυσκολότερο από το να επισκέπτεται συχνά πυκνά τον σχετικό φάκελο και να τον αδειάζει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κανει ολα αυτα , και με SK tools , δεν ειμαι χτεσινός :worry: απλα επειδη πηρα την συσκευη σημερα δεν καταλαβαινω γιατι τα συνολικα νουμερα ειναι μικροτερα στο Hd που ειχα μεχρι σημερα δεν ηταν ετσι:blink:

 

φιλε Μανωλη, δεν ηθελα να σε προσβαλλω!

τσεκαρες την μνημη της cashe στο htc album στον φακελο που σου ειπα?

οπως μπορεις να κοιταξεις και στο windows/opera9 ποσο ογκο εχει ο φακελος της οπερα...δεν πρεπει να ξεπερναει σε φυσιολογικες συνθηκες τα 4-6mbs;)

 

 

Δεν θα έλεγα ότι είναι δυσκολότερο από το να επισκέπτεται συχνά πυκνά τον σχετικό φάκελο και να τον αδειάζει.

 

δεν εχεις αδικο αλλα δεν ηξερα οτι ηξερε ο φιλος Μανωλης για αυτο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το πρώτο post. Σε ευχαριστούμε Δημήτρη.

 

και ολα τα διαθεσιμα ραδιος για το Λεο :)

 

Leo_RADIO_15.26.50.07U_2.04.50_22_2.rar

 

Leo_RADIO_15.28.50.07U_2.05.50.11.rar

 

Leo_RADIO_15.28.50.07U_2.05.51.05_2.rar

 

Leo_RADIO_15.29.50.07U_2.06.50.04.rar

 

Leo_RADIO_15.30.50.07U_2.06.51.07.rar

 

χρειαζεται Hspl για να περαστουν στο τηλ ;)

 

[HSPL] HowTo flash everything ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χρήσιμη η πληροφορία Δημήτρη αλλά νομίζω πως δεν απασχολεί τον μέσο χρήστη ούτως ώστε να κρίνεται απαραίτητο να μπει στο πρώτο post. Η συντριπτική πλειοψηφία εδώ μέσα δεν ξέρει καν τι κάνει το radio και καλό είναι να μην flashάρουν ότι βρίσκουν διαθέσιμο παρά μόνο ότι προτείνουν οι πιο έμπειροι χρήστες συγκεκριμένα και σε συνδυασμό με κάποια ROM ενδεχομένως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμη η πληροφορία Δημήτρη αλλά νομίζω πως δεν απασχολεί τον μέσο χρήστη ούτως ώστε να κρίνεται απαραίτητο να μπει στο πρώτο post. Η συντριπτική πλειοψηφία εδώ μέσα δεν ξέρει καν τι κάνει το radio και καλό είναι να μην flashάρουν ότι βρίσκουν διαθέσιμο παρά μόνο ότι προτείνουν οι πιο έμπειροι χρήστες συγκεκριμένα και σε συνδυασμό με κάποια ROM ενδεχομένως.

σωστα και οταν ρωτησα ο καιμενος τη κανει αυτο το ρατιο κανεις δεν μπηκε στον κοπο να πει το παραμικρο... ευχαριστω παντως...

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

σωστα και οταν ρωτησα ο καιμενος τη κανει αυτο το ρατιο κανεις δεν μπηκε στον κοπο να πει το παραμικρο... ευχαριστω παντως...

 

φιλε Κουλη,δεν ειχα προσεξει το μηνυμα σου...

το ραδιο ειναι ενα ξεχωριστο κοματι λογισμικου που εχει να κανει με οτι εχει σχεση με την ασυρματη επικοινωνια/λειτουργιες της συσκευης.

δλδ wifi/phone/bluetooth/gprs-3G connections/gps ;)

 

μπορει να περαστει ανεξαρτητα απο το λογισμικο του τηλ που λεγεται ρομ χωρις να χαθει τπτ απο τα δεδομενα του χρηστη μετα την αναβαθμιση/αλλαγη ραδιο:)

η μονη προυποθεση ειναι να εχεις ξεκλειδωσει το τηλ σου (hspl) κατι που ομως καταργει την εγγυηση της συσκευης σου:!:

ειναι βεβαια πληρως αναστρεψιμο αυτο το "ξεκλειδωμα"" για οποια περιπτωση χρειαστει το τηλ να παει στο σερβις για τυχον βλαβη,ωστε να ισχυει η καλυψη της εγγυησης .

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε Κουλη,δεν ειχα προσεξει το μηνυμα σου...

το ραδιο ειναι ενα ξεχωριστο κοματι λογισμικου που εχει να κανει με οτι εχει σχεση με την ασυρματη επικοινωνια/λειτουργιες της συσκευης.

δλδ wifi/phone/bluetooth/gprs-3G connections/gps ;)

 

μπορει να περαστει ανεξαρτητα απο το λογισμικο του τηλ που λεγεται ρομ χωρις να χαθει τπτ απο τα δεδομενα του χρηστη μετα την αναβαθμιση/αλλαγη ραδιο:)

η μονη προυποθεση ειναι να εχεις ξεκλειδωσει το τηλ σου (hspl) κατι που ομως καταργει την εγγυηση της συσκευης σου:!:

ειναι βεβαια πληρως αναστρεψιμο αυτο το "ξεκλειδωμα"" για οποια περιπτωση χρειαστει το τηλ να παει στο σερβις για τυχον βλαβη,ωστε να ισχυει η καλυψη της εγγυησης .

 

βέβαια στην περιπτωση που εγινε αναβάθμιση απο το τελευτεο πατσ που ανεβηκε απο την htc εκει πιστευω οτι δεν υπαρχη προβλημα με τ5ην εγγυηση

Δημήτρη σε ευχαριστό πολυ . νομιζω την παρεμβαση αυτη θα την διαβασουν πολα παιδια.εγω δεν επανιρθα με την απορια μου γιατι φανταστικα οτι τοσεσς μερες αφου δεν ασχολιθηκε κανεις θα ήταν κατι γελεία απλό.και φαντάσου ότι τεχνολογικά είμαι πολυ πανω απο το μέσο όρο...ευχαριστω

Edited by koulis1grk

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη σε ευχαριστό πολυ . νομιζω την παρεμβαση αυτη θα την διαβασουν πολα παιδια.εγω δεν επανιρθα με την απορια μου γιατι φανταστικα οτι τοσεσς μερες αφου δεν ασχολιθηκε κανεις θα ήταν κατι γελεία απλό.και φαντάσου ότι τεχνολογικά είμαι πολυ πανω απο το μέσο όρο...ευχαριστω

 

φιλε μου με την απιστευτη πληθωρα των ποστς που γινονται καθημερινα εδω μεσα,πιστεψε με,ειναι πολυ δυσκολο να τα παρακολουθησεις ολα:O

 

οχι με αυτην την αναβαθμιση δεν τιθεται θεμα μιας και ειναι επισημη :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εδω και λιγη ωρα σεταρισα το hd2 με την ρομ του λαβρεντη!

σε συγκρισει με την τοπιξ νομιζω οτι ειναι πιο γρηγορη στο touch feeling!

στην ρομ του λαβρεντη δεν μου αρεσε το χαος που επικρατουσε απο εικονιδια στο σταρτ μενου.. φυσικα και τα εβαλα σε φακελους ανα κατηγορια οπως κανω παντα! :p

 

αυτα για την ωρα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

εδω και λιγη ωρα σεταρισα το hd2 με την ρομ του λαβρεντη!

σε συγκρισει με την τοπιξ νομιζω οτι ειναι πιο γρηγορη στο touch feeling!

στην ρομ του λαβρεντη δεν μου αρεσε το χαος που επικρατουσε απο εικονιδια στο σταρτ μενου.. φυσικα και τα εβαλα σε φακελους ανα κατηγορια οπως κανω παντα! :p

 

αυτα για την ωρα!

 

αυτο το ειδες?;)

 

3910

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μιας και τον τελευταιο καιρο οτι χρειαζομε το κανω μεσο macbook ειναι δυνατον τα αρχεια που στελνω με μπλε δοντι απο το μακ στο λεο να αποθηκευοντε κατευθιαν στην microSD ?

 

καπια ρυθμηση στην registry ισως??

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

μιας και τον τελευταιο καιρο οτι χρειαζομε το κανω μεσο macbook ειναι δυνατον τα αρχεια που στελνω με μπλε δοντι απο το μακ στο λεο να αποθηκευοντε κατευθιαν στην microSD ?

 

καπια ρυθμηση στην registry ισως??

 

μεσω του μενου στο bl ;)

κοιταξε τις επιλογες που εχει,καπου σου δινει να επιλεξεις που να πανε τα αρχεια που δεχεσαι μεσω bl :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδες?;)

 

3910

αν λες για της εφαρμογες ετσι πρατω παντα με τα winmobile κινητα μου!

προς το παρων δεν εχω βαλει backup προγραμμα και ig08 (δεν το βρισκω ρε γμτ..:blink:)

 

οσο για τα στατιστηκα τα ειχα δει στους xda.. το θεμα με την βαθμολογια στα graphics που οφειλεται? αν θυμαμε καλα καπου ειχα κατεβασει ενα πατσακι για τα 3δ γραφικα του λεο χρειαζετε να το εγκαταστησουμε εξτρα η ειναι προεγκατεστημενο στην ρομ ?:confused:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Οι απόψεις διίστανται. Μπορείς πάντως να το δοκιμάσεις και αν δεν μείνεις ευχαριστημένος να επιστρέψεις.

 

Το σήμα έχει ενισχυθεί αρκετά μου έλυσε προβλήματα με χαμηλό σήμα σε δύσκολα σημεία , αξίζει .

Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 3η μέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

αν λες για της εφαρμογες ετσι πρατω παντα με τα winmobile κινητα μου!

προς το παρων δεν εχω βαλει backup προγραμμα και ig08 (δεν το βρισκω ρε γμτ..:blink:)

 

οσο για τα στατιστηκα τα ειχα δει στους xda.. το θεμα με την βαθμολογια στα graphics που οφειλεται? αν θυμαμε καλα καπου ειχα κατεβασει ενα πατσακι για τα 3δ γραφικα του λεο χρειαζετε να το εγκαταστησουμε εξτρα η ειναι προεγκατεστημενο στην ρομ ?:confused:

 

για τα benchmarks μιλαω φυσικα,η πιο γρηγορη ρομ που εχει παρουσιαστει ως τωρα σε γενικη αποδοση μαλιστα και οχι σε καποια κοματια που παρουσιαζαν,οπου τους συμφερε αλλοι μαγειρες...;)

 

δεν εγκαθιστας τπτ απο τα patches ειναι ολα μεσα,εκτος αν θελεις να αλλαξεις ραδιο,αλλα την στιγμη που εισαι με hspl δεν σε ενδιαφερει το επισημο update του ραδιο,απλα βαζεις οποιο γουσταρεις εσυ;)

 

Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 3η μέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

κοψε κατι φιλε μου:wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μεσω του μενου στο bl ;)

κοιταξε τις επιλογες που εχει,καπου σου δινει να επιλεξεις που να πανε τα αρχεια που δεχεσαι μεσω bl :)

 

οραιος!! εγινε και αυτο!!

βασικα το μηχανακι πεταει!! ολα γινοντε πολυ γρηγορα!!! ακομα και το στησιμο του μου φανικε να εγινε στο τσακ μπαμ!!:D:D

 

για τα benchmarks μιλαω φυσικα,η πιο γρηγορη ρομ που εχει παρουσιαστει ως τωρα σε γενικη αποδοση μαλιστα και οχι σε καποια κοματια που παρουσιαζαν,οπου τους συμφερε αλλοι μαγειρες...

 

δεν εγκαθιστας τπτ απο τα patches ειναι ολα μεσα,εκτος αν θελεις να αλλαξεις ραδιο,αλλα την στιγμη που εισαι με hspl δεν σε ενδιαφερει το επισημο update του ραδιο,απλα βαζεις οποιο γουσταρεις εσυ

 

μιας και το εχεις σκαλισει το θεμα ραδιο το θεωρεις κατι απαραιτητο για την ωρα?

η καταναλωση ενεργειας ειναι τοσο δραματικη μετα το update?

σε κλησεις σημα κλπ παρατηρω πολυ καλη ληψη! εκει που τα χαλαμε λιγο ειναι με το wifi.. σε ασχετες στιγμες εκει που δειχνει συνδεδεμενο με3+ γραμμες σημα ξαφνηκα συνδεετε με gprs.. :wacko:

 

πιστευω οτι το iphone στο wifi του τουλαχιστον δεν παιζεται!! ακομα και με 1 γραμμη σημα φορτωνε αστραπη χωρις καν να χανει το σημα!! :O

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

μιας και το εχεις σκαλισει το θεμα ραδιο το θεωρεις κατι απαραιτητο για την ωρα?

η καταναλωση ενεργειας ειναι τοσο δραματικη μετα το update?

σε κλησεις σημα κλπ παρατηρω πολυ καλη ληψη! εκει που τα χαλαμε λιγο ειναι με το wifi.. σε ασχετες στιγμες εκει που δειχνει συνδεδεμενο με3+ γραμμες σημα ξαφνηκα συνδεετε με gprs.. :wacko:

 

πιστευω οτι το iphone στο wifi του τουλαχιστον δεν παιζεται!! ακομα και με 1 γραμμη σημα φορτωνε αστραπη χωρις καν να χανει το σημα!! :O

 

υπαρχουν 2 ραδιος 2.06

2.06.50.04 και

2.06.51.07

 

το 2ο ειναι το επισημο update απο την htc και για μενα οτι πιο μπαταριοφαγο εχω δοκιμασει.

 

με το μαμα,(2.05.50.11)αυτο που εχει και η ρομ του λαβρεντη,ειμαι πιο πολυ ευχαριστημενος.

δοκιμαζω και τα υπολοιπα σιγα σιγα,αλλα τα ραδιος ειναι κοματια που θελουν πολυωρη χρηση και τεσταρισμα για να εχεις γνωμη και σωστη κριση...

παιζει ρολο ακομη και ο παροχος αλλα και η χωρα που βρισκεσαι....

 

για αυτο και θα ακουσεις πολλα και παραλληλα ασχετα με οτι μπορει να εχεις διαπιστωσει ο ιδιος;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για τα benchmarks μιλαω φυσικα,η πιο γρηγορη ρομ που εχει παρουσιαστει ως τωρα σε γενικη αποδοση μαλιστα και οχι σε καποια κοματια που παρουσιαζαν,οπου τους συμφερε αλλοι μαγειρες...;)

 

δεν εγκαθιστας τπτ απο τα patches ειναι ολα μεσα,εκτος αν θελεις να αλλαξεις ραδιο,αλλα την στιγμη που εισαι με hspl δεν σε ενδιαφερει το επισημο update του ραδιο,απλα βαζεις οποιο γουσταρεις εσυ;)

 

 

 

κοψε κατι φιλε μου:wacko:

 

αφου είμαι σε standby τον περισσότερο καιρό ... αχαχαχαχαχα

εγώ ρώτησα κάτι πριν , και δεν μου απαντήσατε

ΡΕ ΜΗΠΩΣ τα ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ???

:D:lol::lol::D

περασα τις εφαρμογούλες , το έστησα όπως το γουστάρω και τώρα απολαμβάνω

τί θα κερδίσω δηλαδή αμα φλασάρω συνεχώς ? 2ms καλύτερη ταχύτητα??

θα βγάλει major update η htc που θα διορθώνει ένα κάρο πράμματα

θα δώ αμα βρίζουν στα φορουμ , και θα κρίνω αν θα κουμπώσω ρομ ή όχι

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...