Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν...

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ρομ και να βάλω, το Co0kie μου κάνει αυτό στην Home tab: ΚΑΠΟΙΑ icons (που όλα τα 'χω αλλάξει σε glossy "τύπου DINIK") ΔΕΝ μπαίνουν στα λινκ με την μορφή που τα έφτιαξα, αλλά μπαίνουν με την "αρχική/μαμίσια" εμφάνισή τους.

Π.χ. στην εικόνα μου εδώ, έχουν την αρχική τους μορφή (κάποια ήταν εξ' αρχής glossy, αλλά π.χ. του RescoExp έχει μείνει το κλασσικό icon που έχει ως συνήθως...). Ενώ, μέσα στο "Start" menu (όταν πατήσω κάτω αριστερά), ΜΙΑ ΧΑΡΑ είναι τα εικονίδια. Ακριβώς όποια διάλεξα να έχω...

 

ΤΙ πρέπει να κάνω να έχουν ΚΑΙ αυτά τα λινκ, τα glossy icons που υπάρχουν μέσα στο "Start" menu;;;

 

Resco explorer > My Device > Application Data > HTC > ProgLauncher > και σβήνεις ότι υπάρχει εκεί μέσα > Soft Reset

 

ΥΣ: 4 μήνες φαντάρος - 4 μήνες εμπλοκή, 10 μέρες υπόλοιπο για άδεια, 5 μήνες ακόμα θητεία, την παλεύω?

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα το iMobile SMS Back Up, μια χαρά είναι, έχει πολύ-πολύ απλο interface και κάνει ακριβώς αυτο που θέλω, back Up restore στα SMS. Eχει επίσης διάφορες επιλογές για Export--> .txt κτλ...

 

WebVirus, καλή δύναμη φίλε μου.

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Resco explorer > My Device > Application Data > HTC > ProgLauncher > και σβήνεις ότι υπάρχει εκεί μέσα > Soft Reset

 

ΥΣ: 4 μήνες φαντάρος - 4 μήνες εμπλοκή, 10 μέρες υπόλοιπο για άδεια, 5 μήνες ακόμα θητεία, την παλεύω?

 

Ευχαριστώ θερμά! Το δοκιμάζω!

 

Υ.Γ.: ΠΛΑΚΑ κάνεις, έτσι;;; Το... '91 πήγα φαντάρος, 22 μήνες - στην καλύτερη μας πήγαινε 3 μέσα 1 έξω, 1-2 "ΣουΚου" το μήνα εκτός. (Κάθε μέρα-παραμέρα διπλό "Γερμανικό" - εξάωρο - και κάθε μέρα 2-3 προβλεπόμενοι συναγερμοί - με ΟΜΑΕ και θέσεις μάχης, εκτός τα ΕΚΤΑΚΤΑ περιστατικά!!!). Λοχίας ήμουν και "έγραψα"... 2 "Κέρβερους" ασκήσεις, 1 "Παρμενίωνα", 1 μεγάλη πυρκαγιά στην Αρκαδία (4-5 μέρες στο βουνό με... "ΣΒΑΝ" κονσέρβες και νερό πόσιμο απ' τη... πυροσβεστική κάνουλα!), 2-3 αγήματα τιμής σε εορτές, 1563 ώρες σκοπιάς (και ήμουν και ΥΠΑΞ/ΚΟΣ!)... ενώ στο "παρατρίχα" την γλύτωσα από 'κείνο το άγημα τιμής που ΕΠΕΣΑΝ ΜΕ ΤΟ C-130 στο Πήλιο και σκοτώθηκαν!!!... Είπες τίποτα; Για να μη πιάσει κάποιος που πήγε ΤΟΤΕ Ειδ. Δυνάμεις να σου πει ΤΙ τράβηξε!

 

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρετε αν μπορούμε με κάποιο τρόπο, μια εφαρμογή ίσως να κανουμε βιντεοκλησεις με την μπροστινή κάμερα;

 

Tην μπροστινή κάμερα;;;;; Έχει το Leo μπροστινή κάμερα;;;

 

===================

 

kosmos, είσαι ΓΙΓΑΝΤΑΣ!!!! ΔΟΥΛΕΨΕ το κολπάκι με την μετ' ονομασία της συντόμευσης! Βλέπω μια χαρά τα glossy μου!

 

===================

 

Θέλω να φτιάξω animated wide wallpapers για το Co0kie Home... Η κανονική διάστασή τους, είναι 400x800, έτσι;... ΠΟΣΟ ΦΑΡΔΙΑ πρέπει να τα φτιάξω για το Co0kie, αφού ΑΝΟΙΓΕΙ η Home δεξιά-αριστερά σε άλλες δύο έξτρα οθόνες με κουμπάκια;... 800x800 ή μια "wide" που λένε, 1440x800;;;... Και, υπάρχει κάποιο template που να ξέρω π.χ. στην ΦΑΡΔΙΑ εικόνα ΠΟΥ βρίσκονται τα όρια της αρχικής home και από που ξεκινούν οι άλλες οι έξτρα οθόνες;

Edited by andrewmaslim
Link to comment
Share on other sites

ΥΣ: 4 μήνες φαντάρος - 4 μήνες εμπλοκή, 10 μέρες υπόλοιπο για άδεια, 5 μήνες ακόμα θητεία, την παλεύω?

Όλα OK φίλε μου, τα πάντα είναι στο μυαλό μας, δες τη θετική πλευρά (εμπειρία κτλ. κτλ.) και θα το παλέψεις μια χαρά! Εγώ υπηρέτησα στον Έβρο, σκοπιά με -24 *C και να παγώνει το μπουκαλάκι το νερό... Με ένα Nokia 8850 που η οθόνη του αργούσε να κάνει refresh το χειμώνα λόγω χαμηλής θερμοκρασίας... Του είχα βάλει μια επαφή που αντί για αριθμό έβαζα τις μέρες "και σήμερα" που μου έμεναν. :lol: :lol: :lol:

 

Καλή δύναμη!!! :ninja: :ninja: :ninja:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κάποιος το Skype; έβαλα το skype for mobile στο hd2, αλλα δεν με συνδεει, λέει διαρκώς να τσεκάρω την σύνδεση μου. Σαφώς και δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα γιατί στο ιντερνετ μπαίνω κανονικά.

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

wallpapers για το Co0kie Home... Η κανονική διάστασή τους, είναι 400x800, έτσι;

 

 

480Χ800 , για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω .

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κάποιος το Skype; έβαλα το skype for mobile στο hd2, αλλα δεν με συνδεει, λέει διαρκώς να τσεκάρω την σύνδεση μου. Σαφώς και δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα γιατί στο ιντερνετ μπαίνω κανονικά.

 

Ναι παίζει κανονικά....και εγώ είχα πρόβλημα αλλά ήταν το password λάθος όπως αποδείχτηκε, και αφού το έκανα reset έπαιξε μια χαρά....:)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Ναι παίζει κανονικά....και εγώ είχα πρόβλημα αλλά ήταν το password λάθος όπως αποδείχτηκε, και αφού το έκανα reset έπαιξε μια χαρά....:)

 

Το password είναι σωστό, καθώς απ το PC μου συνδέομαι κανονικότατα, δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...τώρα που η Microsoft αγόρασε το Skype, λογικά θα δούμε ξανά κάποια επίσημη έκδοση στα windows mobile 6.5..

 

UPDATE: Λοιπόν παιδιά, το Skype συνδέετε ΜΟΝΟ όταν ενεργοποιώ την σύνδεση δεδομένων μέσω του παρόχου. Όταν προσπαθώ να συνδεθώ έχοντας το USB βγάζει αυτο το σφάλμα..ίσως να είναι κάποιο bug, καθώς η συσκευή έχει ιντερνετ κανονικά μέσω του Active Sync.

Edited by George_mob

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Το password είναι σωστό, καθώς απ το PC μου συνδέομαι κανονικότατα, δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...τώρα που η Microsoft αγόρασε το Skype, λογικά θα δούμε ξανά κάποια επίσημη έκδοση στα windows mobile 6.5..

 

UPDATE: Λοιπόν παιδιά, το Skype συνδέετε ΜΟΝΟ όταν ενεργοποιώ την σύνδεση δεδομένων μέσω του παρόχου. Όταν προσπαθώ να συνδεθώ έχοντας το USB βγάζει αυτο το σφάλμα..ίσως να είναι κάποιο bug, καθώς η συσκευή έχει ιντερνετ κανονικά μέσω του Active Sync.

 

Κάτι ακόμα....ποια έκδοση έχεις?

EDIT: Έχει ρύθμιση για αυτό τι συνδέσεις να χρησιμοποιεί. Έχεις επιλέξει ActiveSync/WiFi/Mobile ???

Edited by staurakis
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα....ποια έκδοση έχεις?

EDIT: Έχει ρύθμιση για αυτό τι συνδέσεις να χρησιμοποιεί. Έχεις επιλέξει ActiveSync/WiFi/Mobile ???

 

Η έκδοση είναι η 3

 

φίλε μου αρχικά είχα την ρύθμιση ActiveSync/WiFi και ΔΕΝ συνδεόταν. Μετά είπα να δοκιμάσω με τον ιντερνετ της κινητής που έχω οπότε το άλλαξα σε ActiveSync/WiFi/Mobile και συνδέθηκε κανονικά!

 

Τώρα, το ξαναγύρισα πίσω σε ActiveSync/WiFi και συνδέομαι κανονικά :blink: ! Δεν ξέρω, ίσως να είχε κολλήσει για κάποιο λόγο και με το να μπω μέσω 3G και μετα μέσω Active Sync έστρωσε, τι να πω!

Edited by George_mob

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Το password είναι σωστό, καθώς απ το PC μου συνδέομαι κανονικότατα, δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...τώρα που η Microsoft αγόρασε το Skype, λογικά θα δούμε ξανά κάποια επίσημη έκδοση στα windows mobile 6.5..

 

UPDATE: Λοιπόν παιδιά, το Skype συνδέετε ΜΟΝΟ όταν ενεργοποιώ την σύνδεση δεδομένων μέσω του παρόχου. Όταν προσπαθώ να συνδεθώ έχοντας το USB βγάζει αυτο το σφάλμα..ίσως να είναι κάποιο bug, καθώς η συσκευή έχει ιντερνετ κανονικά μέσω του Active Sync.

 

Εμένα η συσκευή μου ΔΕΝ έχει Internet όταν συνδέεται μέσω USB και active sync.. Δεν μπαίνει ούτε καν στο google... Έχεις ενεργοποιήσει κάτι για να έχει; Η by default γίνεται; Παρόλα αυτά, το skype είχε θέμα λίγο καιρό πριν, αλλά όχι πια απ' όσο ακούω.. (παίζει να μαι κι ο μοναδικός άνθρωπος του πλανήτη που δεν έχω ούτε ένα φίλο στο skype να το δοκιμάσω.. :rolleyes:)

 

Greetings from my iPhone 4G via Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η συσκευή μου ΔΕΝ έχει Internet όταν συνδέεται μέσω USB και active sync.. Δεν μπαίνει ούτε καν στο google... Έχεις ενεργοποιήσει κάτι για να έχει; Η by default γίνεται; Παρόλα αυτά, το skype είχε θέμα λίγο καιρό πριν, αλλά όχι πια απ' όσο ακούω.. (παίζει να μαι κι ο μοναδικός άνθρωπος του πλανήτη που δεν έχω ούτε ένα φίλο στο skype να το δοκιμάσω.. :rolleyes:)

 

Greetings from my iPhone 4G via Tapatalk

 

By Default γίνεται, δεν είχα/έχω εγκαταστήσει ποτέ τίποτα..

 

Πάντως όσο είμαι συνδεδεμένος με Active Sync ΔΕΝ μπορώ να ενεργοποιήσω το WAN. Δοκλιμασες να έχεις το WAN κλειστό και να δοκιμάσεις;

 

Επίσης, στον υπολογιστή σου, στο Πίνακα Ελέγχου --> Κέντρο Δικτύων , όταν συνδέεσαι με το USB σου εμφανίζει μία σύνδεση "Microsoft Windows Mobile Remote Adapter";

 

Δοκίμασε στο να πας στις ιδιότητες του τοπικου δικτύου στον υπολογιστή σου και στην καρτέλα Sharing δες τι είναι επιλεγμένο, εμένα είναι μόνο το δεύτερο κουτάκι.

Edited by George_mob

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η συσκευή μου ΔΕΝ έχει Internet όταν συνδέεται μέσω USB και active sync.. Δεν μπαίνει ούτε καν στο google... Έχεις ενεργοποιήσει κάτι για να έχει; Η by default γίνεται; Παρόλα αυτά, το skype είχε θέμα λίγο καιρό πριν, αλλά όχι πια απ' όσο ακούω.. (παίζει να μαι κι ο μοναδικός άνθρωπος του πλανήτη που δεν έχω ούτε ένα φίλο στο skype να το δοκιμάσω.. :rolleyes:)

 

Greetings from my iPhone 4G via Tapatalk

 

Στις επιλογές σύνδεσης, τσεκάρεις ότι είναι από τις 5 επιλογές που έχεις είναι όλες τικαρισμένες εκτός της τρίτης (της μεσαίας) ?

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές σύνδεσης, τσεκάρεις ότι είναι από τις 5 επιλογές που έχεις είναι όλες τικαρισμένες εκτός της τρίτης (της μεσαίας) ?

 

εννοείς το USB σε PC στο menu συνδέσεις του ΗΤC;

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

εννοείς το USB σε PC στο menu συνδέσεις του ΗΤC;

 

Στις "Ρυθμίσεις Σύνδεσης" στο active sync. Με δεξί κλικ στο εικονίδιο κάτω δεξιά στην Taskbar των Windows σου εμφανίζεται η επιλογή... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι αυτές οι ρυθμίσεις και έχει ίντερνετ η συσκευή.

 

[ATTACH]20837[/ATTACH]

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι αυτές οι ρυθμίσεις και έχει ίντερνετ η συσκευή.

 

[ATTACH]20837[/ATTACH]

 

Ναι...αυτό δεν είναι active sync....από όσο βλέπω πρέπει να είναι η εφαρμογή των Vista ή Windows 7 (Mobile Center ή κάτι τέτοιο) και ναι είναι οι default. Εγώ αναφερόμουν σε active sync και Windows XP στα οποία υπάρχει αυτό.... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Ναι...αυτό δεν είναι active sync....από όσο βλέπω πρέπει να είναι η εφαρμογή των Vista ή Windows 7 (Mobile Center ή κάτι τέτοιο) και ναι είναι οι default. Εγώ αναφερόμουν σε active sync και Windows XP στα οποία υπάρχει αυτό.... :)

 

Ναι, με συγχωρείς, έχεις δίκιο, ειναι το Windows Mobile Device Center, εγώ δεν κατάλαβα σωστά.

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι αυτές οι ρυθμίσεις και έχει ίντερνετ η συσκευή.

 

[ATTACH]20837[/ATTACH]

το ιδιο ακριβως βλεπω και σ εμενα τικαρισμενο, αλλα internet εχω ΜΟΝΟ αμα κανω το κινητο modem του laptop

Ναι...αυτό δεν είναι active sync....από όσο βλέπω πρέπει να είναι η εφαρμογή των Vista ή Windows 7 (Mobile Center ή κάτι τέτοιο) και ναι είναι οι default. Εγώ αναφερόμουν σε active sync και Windows XP στα οποία υπάρχει αυτό.... :)

εχω windows 7 ultimate αρα οχι active sync...:(

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ακριβως βλεπω και σ εμενα τικαρισμενο, αλλα internet εχω ΜΟΝΟ αμα κανω το κινητο modem του laptop

 

εχω windows 7 ultimate αρα οχι active sync...:(

 

κοίταξες στον πίνακα ελέγχου αυτό που έγραψα παραπάνω;

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

κοίταξες στον πίνακα ελέγχου αυτό που έγραψα παραπάνω;

 

ειμαι στο αεροδρομιο και μπαινω μεσω κινητου... :) Οταν φτασω Ελλαδα, θα το ψαξω μηπως και εστιαζεται εκει το προβλημα! Ευχαριστω! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπάρει κάποιος συμφορουμήτης που να έχει αγοράσει το Co Pilot για το HD2;

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ακριβως βλεπω και σ εμενα τικαρισμενο, αλλα internet εχω ΜΟΝΟ αμα κανω το κινητο modem του laptop

 

εχω windows 7 ultimate αρα οχι active sync...:(

 

Ναι, έχει και εκεί επιλογές σύνδεσης και διαμοιρασμού του internet του υπολογιστή.... Την πρώτη φορά που συνδέεσαι σε ρωτάει αν θα διαμοιράζει το internet (μεταξύ άλλων) ή όχι... μάλλον εκεί άφησες όχι... Πρέπει όμως να είναι στις επιλογές και στο control panel του Active Sync από το κινητό όπως λέει και ο George_mob αλλά και στις επιλογές του Mobile Device Center ώστε να αλλάξεις την επιλογή. :)

 

EDIT: Δυστυχώς και εγώ τώρα είμαι σε XP και δεν μπορώ να το δω στα 7. Αργότερα θα το διπλοτσεκάρω να δω που βόσκει η επιλογή ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάτι θέλω να μοιραστώ μαζί σας, που μου έτυχε:

 

Ήμουν έξω όλη τη μέρα σήμερα και χρειάστηκα ίντερνετ. Ρωτώ εκεί στον Χολοργό αν έχει κάπου WiFi και μου λένε στα Everest. Πάω, ανοίγω το WiFi, βλέπω καμιά 8ριά δίκτυα - τα 5 κλειδωμένα, τα άλλα ελεύθερα. Επιλέγω το πρώτο, πατώ για σύνδεση... τίποτα! Κόκκινο το icon του WiFi. Επιλέγω άλλο, το ίδιο, Άλλο... μια απ' τα ίδια. Επιλέγω τέλος "Cosmote Internet"... και "τσακ", συνδέεται μέσα σε 1 λεπτό (με GPRS).

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ; Και πιο κάτω, στην οδό Τζαβέλα (που 'ναι κι η πρεσβεία της Κροατίας και η Vodafon πιο κάτω), ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ: έβλεπα αρκετά WiFi δίκτυα, κάμποσα ελεύθερα, αλλά ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ η σύνδεση - παρά μόνο με GPRS "Cosmote Internet"!

Τι κάνω λάθος;... Ή, τι ρύθμιση πρέπει να κοιτάξω αν είναι εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρει κάποιος συμφορουμήτης που να έχει αγοράσει το Co Pilot για το HD2;

Το έχω αγοράσει εγώ (με τους πανευρωπαϊκούς χάρτες). Σίγουρα δεν είναι πολύ δημοφιλές όπως άλλα s/w, αλλά είναι πολύ ποιοτικό και καλοσχεδιασμένο και δένει όμορφα με το Leo, λόγω της ειδικής έκδοσης που είναι σχεδιασμένη ειδικά γι' αυτό.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...