Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως το κανετε το calibration παιδια στην μπαταρια???

 

Απο οσο γνωριζω στην ουσια γινεται μονο του μετα απο 3-4 κυκλους πληρης φορτισης και εκφορτισης της μπαταριας.

 

εγω αυτο που εκανα ειναι πηγα properties-system-g sensor,και το εβαλα ακινητο πανω στο τραπεζι και πατησα calibrate.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι calibration του g-sensor....δεν εχει σχεση με τη μπαταρια...

 

Οντως. Το calibration της μπαταριας γινεται μονο του.

Με την αλλαγη μιας rom συνηθως εχουμε περιεργα φαινομενα στην καταναλωση ενεργειας διοτι αλλαζει ο τροπος διαχειρισης ενεργειας της μπαταριας αν εχω καταλαβει σωστα. Οπως και να χει ειναι φυσιολογικο και διορθωνεται με τους κυκλους φορτισης.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Οντως. Το calibration της μπαταριας γινεται μονο του.

Με την αλλαγη μιας rom συνηθως εχουμε περιεργα φαινομενα στην καταναλωση ενεργειας διοτι αλλαζει ο τροπος διαχειρισης ενεργειας της μπαταριας αν εχω καταλαβει σωστα. Οπως και να χει ειναι φυσιολογικο και διορθωνεται με τους κυκλους φορτισης.

παντως δεν εχω δει να εχει παραμετρο π.χ. battery calibration.ισως κατι δεν πηγαινε καλα στην προηγουμενη energy που ειχα,ισως εφταιγε που ειχε και το cht επανω.τωρα εβαλα την απλη και προσθεσα το CHT ετσι ωστε σε δυο τρεις μερες που θα το αναβαθμισουν,να μη χρειαστει να αλλαξω και ρομ.

παντως φαινεται οτι τη βελτιωσε και αλλο τη ρομ και δουλευει τελεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

Μπορει κανεις να μου πει πως μπορω να βαλω περρισοτερες απο 1 σελιδες στο home screen με τα quick links (3 στο co0kie's home tab)?

Καπου σε ενα βιντεο ειχα δει εναν να πηγαινει μεχρι και 5 σελιδες.

Αν ξερει καποιος πως να το κανω ας μου πει.

Ανοιξε τον editor και πηγαινε στις "ρυθμισεις γρηγορων συντομευσεων" και στο "Αριθμος σελιδων" βαλε οσες θες, μεχρι 5.

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε τον editor και πηγαινε στις "ρυθμισεις γρηγορων συντομευσεων" και στο "Αριθμος σελιδων" βαλε οσες θες, μεχρι 5.

παντως οσο πιο πολλες σελιδες βαλει στο CHT,τοσο πιο αργη γινεται η συσκευη,

καλυτερα να κανει μια βολικη οργανωση των προγραμματων στο start menu,και να βαλει στα quick links αυτα μονο που χρησιμοποιει καθε μερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως δεν εχω δει να εχει παραμετρο π.χ. battery calibration.ισως κατι δεν πηγαινε καλα στην προηγουμενη energy που ειχα,ισως εφταιγε που ειχε και το cht επανω.τωρα εβαλα την απλη και προσθεσα το CHT ετσι ωστε σε δυο τρεις μερες που θα το αναβαθμισουν,να μη χρειαστει να αλλαξω και ρομ.

παντως φαινεται οτι τη βελτιωσε και αλλο τη ρομ και δουλευει τελεια!

 

Οχι, μην μπερδευσαι, δεν θα βρεις πουθενα τετοια επιλογη. Ορος ειναι που περιγραφει την διαδικασια που σου ανεφερα ;)

Εγω εχω αυτην με το cht, και νεο να βγει μπορεις να το περασεις απο πανω κανονικα. Αν και εγω ειναι αληθεια πως αλλαζω ολη την rom συνηθως.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Οχι, μην μπερδευσαι, δεν θα βρεις πουθενα τετοια επιλογη. Ορος ειναι που περιγραφει την διαδικασια που σου ανεφερα ;)

Εγω εχω αυτην με το cht, και νεο να βγει μπορεις να το περασεις απο πανω κανονικα. Αν και εγω ειναι αληθεια πως αλλαζω ολη την rom συνηθως.

αυτο το UC που εχει η ρομ και λεει οτι περναει στο background τις ρυθμισεις,ξερεις τι ακριβως κανει?

παντως τη μπαταρια πολυ καλα τη βλεπω μεχρι τωρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το UC που εχει η ρομ και λεει οτι περναει στο background τις ρυθμισεις,ξερεις τι ακριβως κανει?

παντως τη μπαταρια πολυ καλα τη βλεπω μεχρι τωρα!

 

Αυτο ειναι ενα πολυ χρησιμο προγραμμα. Συνοπτικα: Φτιαχνεις εναν φακελο xda_uc στην καρτα μνημης. Μεσα πετας τα προγραμματα που θελεις να εγκατασταθουν μετα απο hard reset ή rom update. Αυτα εγκαθιστανται στην συσκευη. Οσα θελεις να πανε στην καρτα τα πετας σε εναν υποφακελο με ονομα sd. Απο κει και περα μπορεις να πεταξεις μεσα και registry exports (ρυθμισεις κλπ) οι οποιες περνανε και αυτες αυτοματα. Με αυτο το σκελος δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα καθως τις ρυθμισεις τις συσκευης τις περναω με το προγραμματακι του nrg και των εκαστοτε προγραμματων manualy..

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το καινουριο προγραμμα της cosmote, internet on the phone, και επιτελους εχω internet στο κινητο μου!!:happy:

 

Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι, οτι οταν συνδεεται πρωτη φορα, οταν ανοιγω το κινητο, πανω απο τις μπαρες για το σημα, βγαινει το G... Αυτο, ομως, μενει ετσι, μεχρι να το κλεισω το κινητο... Δεν θα επρεπε οταν σταματαει να χρησιμοποιει το internet να εφευγε και το G? Τωρα, πχ, το σταματησα μονος μου απο τα Ασυρματα Χειριστηρια>> Συνδεση δεδομενων...:worry:

 

Και κατι αλλο... Χρησιμοποιω το spb wireless για να βλεπω τον ογκο των δεδομενων που κατεβαζω... Αλλα δεν φαινεται να λειτουργει σωστα... Ενω μου γραφει οτι εχω κατεβασει 64Κ, αν στειλω μηνυμα στην cosmote μου λενε οτι εχω καταναλωσει 2,3MB... :confused:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο... Χρησιμοποιω το spb wireless για να βλεπω τον ογκο των δεδομενων που κατεβαζω... Αλλα δεν φαινεται να λειτουργει σωστα... Ενω μου γραφει οτι εχω κατεβασει 64Κ, αν στειλω μηνυμα στην cosmote μου λενε οτι εχω καταναλωσει 2,3MB... :confused:

 

Αν θυμαμαι καλα (γιατι δεν το εχω πια το προγραμμα) εχει επιλογες για εμφανιση τελευταιας ημερας, ωρων, μηνα κλπ. Κοιταξε μηπως το εχεις βαλει να σου δειχνει τα πολυ προσφατα δεδομενα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να εχω ελληνικα γραμματα στη μπαρα με τα ονοματα(εκει που κανεις γρηγορη αναζητηση)

Ευχαριστω!Εχω την energy την τελευταια!

Everything is touchable...
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το καινουριο προγραμμα της cosmote, internet on the phone, και επιτελους εχω internet στο κινητο μου!!:happy:

 

Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι, οτι οταν συνδεεται πρωτη φορα, οταν ανοιγω το κινητο, πανω απο τις μπαρες για το σημα, βγαινει το G... Αυτο, ομως, μενει ετσι, μεχρι να το κλεισω το κινητο... Δεν θα επρεπε οταν σταματαει να χρησιμοποιει το internet να εφευγε και το G? Τωρα, πχ, το σταματησα μονος μου απο τα Ασυρματα Χειριστηρια>> Συνδεση δεδομενων...:worry:

 

Και κατι αλλο... Χρησιμοποιω το spb wireless για να βλεπω τον ογκο των δεδομενων που κατεβαζω... Αλλα δεν φαινεται να λειτουργει σωστα... Ενω μου γραφει οτι εχω κατεβασει 64Κ, αν στειλω μηνυμα στην cosmote μου λενε οτι εχω καταναλωσει 2,3MB... :confused:

 

Θα σε παρακαλουσα μετα τη μηνιαια χρηση του ιντερνετ μεσω της cosmote να μου πεις ποσα περιπου MB χρησιμοποιησες γιατι ενδιαφερομαι και γω γ'αυτο το προγραμμα....συγνωμη αν ειμαι :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να εχω ελληνικα γραμματα στη μπαρα με τα ονοματα(εκει που κανεις γρηγορη αναζητηση)

Ευχαριστω!Εχω την energy την τελευταια!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=229809

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το καινουριο προγραμμα της cosmote, internet on the phone, και επιτελους εχω internet στο κινητο μου!!:happy:

 

 

 

Θα σε παρακαλουσα μετα τη μηνιαια χρηση του ιντερνετ μεσω της cosmote να μου πεις ποσα περιπου MB χρησιμοποιησες γιατι ενδιαφερομαι και γω γ'αυτο το προγραμμα....συγνωμη αν ειμαι :offtopic:

κι'εγω επισης αν ειναι ευκολο. τον επομενο μηνα θυμησου να μας πεις ποσα mb περιπου χρησιμοποιησες και με τη χρηση (email, internet κ.τ.λ).

 

τσεκαρε τις επομενες μερες ποσα περιπου kb/mb ξοδευεις σε μια μερα και με τι χρηση και πες μας. εγω εχω cosmote αλλα νομιζω οτι η cosmote την εχει δει πολυ καπως τελευταια και την ενδιαφερει πως θα κερδισει νεους πελατες παρα να ικανοποιησει τους ηδη υπαρχοντες πελατες της.

αυτη η πελατειακη πολιτικη ειναι παντελως λανθασμενη (κατα την γνωμη μου) γι'αυτο και θα παω στην wind Που εχει καλυτερες τιμες και σου δινει και ιντερνετ με λιγοτερο κοστος.

αν καποιος το εχει ψαξει ας μου στειλει ενα pm για να μην βγουμε off topic.

 

Αν και καποιος αλλος εχει καποιο πακετο internet στο hd2, ας μας πει αν τον καλυβει καθε μηνα και τι χρηση κανει.

 

Για email (μονο κατεβασμα επικεφαλιδων και ολοκληρωτικο κατεβασμα μονο επιλεγμενων) και σχετικο ιντερνετ (Myphone και 1-2 site με νεα αθλητικα και τετοια), θα φθανουν 250mb το μηνα.

τι λετε ?

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

κι'εγω επισης αν ειναι ευκολο. τον επομενο μηνα θυμησου να μας πεις ποσα mb περιπου χρησιμοποιησες και με τη χρηση (email, internet κ.τ.λ).

 

τσεκαρε τις επομενες μερες ποσα περιπου kb/mb ξοδευεις σε μια μερα και με τι χρηση και πες μας. εγω εχω cosmote αλλα νομιζω οτι η cosmote την εχει πολυ καπως και θα παω στην wind Που εχει καλυτερες τιμες και σου δινει και ιντερνετ με λιγοτερο κοστος.

αν καποιος το εχει ψαξει ας μου στειλει ενα pm για να μην βγουμε off topic.

 

Αν και καποιος αλλος εχει καποιο πακετο internet στο hd2, ας μας πει αν τον καλυβει καθε μηνα και τι χρηση κανει.

 

Για email (μονο κατεβασμα επικεφαλιδων και ολοκληρωτικο κατεβασμα μονο επιλεγμενων) και σχετικο ιντερνετ (Myphone και 1-2 site με νεα αθλητικα και τετοια), θα φθανουν 250mb το μηνα.

τι λετε ?

 

Ας μου επιτραπει να απαντησω προς ενημερωση και μονο,πως εγω χρησιμοποιω πακετο της εταιριας με 200 mb τον μηνα και περιτο να σας πω

πως ειναι υπεραρκετα για την κανονικη χρηση που του κανω(email καθημερινα 2-5 φορες την ημερα,καιρος παλι 2-3 φορες καθημερινα και κανα 20λεπτο περιηγηση στο διαδικτυο).

 

Γενικα εχω παρατηρησει πως αμα δεν υπαρχει 3G στην περιοχη (μονο GPRS) δεν καταναλωνει πολυ ογκο..με παρομοια χρηση σε 3G δικτυο

εχω την εντυπωση πως καναλωνει περισσοτερο ογκο.Ισως να μειωνετε αυτοματα η ποιοτητα στην ιστοσελιδα (ποιοτητα στις εικονες κλπ).

 

Επισης παιδια,κατι που δεν ξερω αν υπαρχει σε αλλες εταιριες,το υπολοιπο ογκο που δεν θα καταναλωσω μου τον

προσθετει στον επομενο μηνα.Αν απο τα 200mb δηλαδη χρησιμοποιησω τα 100,στον επομενο μηνα θα μου δωσει τα

200 κανονικα που δικαιουμαι συν τα 100 του προηγουμενου.

 

Για περισσοτερες πληροφοριες στειλτε μου πμ!

"Ποτε μην πιστευεις αυτο που πιστευεις, γιατι μπορει να πιστεψεις αυτο που δεν πιστευεις"... (Κωνσταντινος):p

Emulator games στο HD2-> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3106354#post3106354

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι ενα πολυ χρησιμο προγραμμα. Συνοπτικα: Φτιαχνεις εναν φακελο xda_uc στην καρτα μνημης. Μεσα πετας τα προγραμματα που θελεις να εγκατασταθουν μετα απο hard reset ή rom update. Αυτα εγκαθιστανται στην συσκευη. Οσα θελεις να πανε στην καρτα τα πετας σε εναν υποφακελο με ονομα sd. Απο κει και περα μπορεις να πεταξεις μεσα και registry exports (ρυθμισεις κλπ) οι οποιες περνανε και αυτες αυτοματα. Με αυτο το σκελος δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα καθως τις ρυθμισεις τις συσκευης τις περναω με το προγραμματακι του nrg και των εκαστοτε προγραμματων manualy..

πετρο σ ευχαριστω πολυ εισαι πολυ σαφης! αν δεν γινομαι κουραστικος,να ρωτησω κατι τελευταιο:πως κανουμε export π.χ. τα settings απο το wifi για να τα βαλουμε στο xda UC?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πετρο σ ευχαριστω πολυ εισαι πολυ σαφης! αν δεν γινομαι κουραστικος,να ρωτησω κατι τελευταιο:πως κανουμε export π.χ. τα settings απο το wifi για να τα βαλουμε στο xda UC?

Δημητρη σου δινω το Link για τον οδηγο πως θα κανεις ετοιμες ρυθμισεις για το wifi αλλα και για το registry.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3170870#post3170870

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη σου δινω το Link για τον οδηγο πως θα κανεις ετοιμες ρυθμισεις για το wifi αλλα και για το registry.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3170870#post3170870

τελεια!!! αντωνη πολλα ευχαριστω!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα (γιατι δεν το εχω πια το προγραμμα) εχει επιλογες για εμφανιση τελευταιας ημερας, ωρων, μηνα κλπ. Κοιταξε μηπως το εχεις βαλει να σου δειχνει τα πολυ προσφατα δεδομενα.

Το εχω βαλει να μου δειχνει το διαστημα απο 16-6 μεχρι 16-7, που θα ισχυει το πακετο με το internet... Δεν ξερω γιατι εχει σταματησει να μετραει δεδομενα...:confused:

Θα σε παρακαλουσα μετα τη μηνιαια χρηση του ιντερνετ μεσω της cosmote να μου πεις ποσα περιπου MB χρησιμοποιησες γιατι ενδιαφερομαι και γω γ'αυτο το προγραμμα...

τσεκαρε τις επομενες μερες ποσα περιπου kb/mb ξοδευεις σε μια μερα και με τι χρηση και πες μας.

Μετα απο 2 μερες χρησης, εχω χαλασει 2,5ΜΒ περιπου... Με ανανεωση καιρου αυτοματα καθε 1 ωρα, ελεγχο για mail καθε 1 και χρηση της εφαρμογης του facebook...

Η χρηση του internet ειναι καθαρα θεμα του χρηστη... Πχ, εμενα φαινεται οτι μου φτανουν και μου περισσευουν τα 60ΜΒ το μηνα... Αλλα εχω ακουσει παιδια που δεν τους φτανουν 200ΜΒ... Οποτε ειναι αναλογα τη χρηση του καθενος...

Επισης παιδια,κατι που δεν ξερω αν υπαρχει σε αλλες εταιριες,το υπολοιπο ογκο που δεν θα καταναλωσω μου τον

προσθετει στον επομενο μηνα.

Το internet on the phone παντως της cosmote εχει μηνιαια καταναλωση, και δεν μεταφερεται το υπολοιπο...

οταν συνδεεται πρωτη φορα, οταν ανοιγω το κινητο, πανω απο τις μπαρες για το σημα, βγαινει το G... Αυτο, ομως, μενει ετσι, μεχρι να το κλεισω το κινητο... Δεν θα επρεπε οταν σταματαει να χρησιμοποιει το internet να εφευγε και το G?

Τελικά δεν μου ειπατε... Να ανησυχω που δεν φευγει το G απο το σημα? Μηπως χανω τσαμπα ογκο δεδομενων? Ή ετσι πρεπει να ειναι για να εχει συνδεση?

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Το εχω βαλει να μου δειχνει το διαστημα απο 16-6 μεχρι 16-7, που θα ισχυει το πακετο με το internet... Δεν ξερω γιατι εχει σταματησει να μετραει δεδομενα...:confused:

 

 

Μετα απο 2 μερες χρησης, εχω χαλασει 2,5ΜΒ περιπου... Με ανανεωση καιρου αυτοματα καθε 1 ωρα, ελεγχο για mail καθε 1 και χρηση της εφαρμογης του facebook...

Η χρηση του internet ειναι καθαρα θεμα του χρηστη... Πχ, εμενα φαινεται οτι μου φτανουν και μου περισσευουν τα 60ΜΒ το μηνα... Αλλα εχω ακουσει παιδια που δεν τους φτανουν 200ΜΒ... Οποτε ειναι αναλογα τη χρηση του καθενος...

 

Το internet on the phone παντως της cosmote εχει μηνιαια καταναλωση, και δεν μεταφερεται το υπολοιπο...

 

Τελικά δεν μου ειπατε... Να ανησυχω που δεν φευγει το G απο το σημα? Μηπως χανω τσαμπα ογκο δεδομενων? Ή ετσι πρεπει να ειναι για να εχει συνδεση?

Το spb το εχεις ρυθμισει να ελεγχει τον ογκο δεδομενων της συνδεσης που θελεις;Εχει πολλες επιλογες συνδεσης.Εσυ πρεπει να βαλεις την καταλληλη.Τωρα για το G που δεν φευγει μην ανησυχεις.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Tελικά βρήκα που είχα κανει τη βλακεία...:O Ειχα επιλεγμένη κανονικα τη συνδεση (Cosmote Internet), αλλα εκει που πατησα να μου μετραει τα δεδομενα απο τις 16/6, νομιζα οτι αυτοματα θα βαλει μεχρι 16/7... Αλλα ειχε απο 16/6 μεχρι 16/6, για αυτο...:p

Τωρα που το διορθωσα, ειδα οτι μου εχει μετρησει οσα ακριβως μου λεει και η cosmote οτι καταναλωσα... Οποτε, μια χαρα...:happy:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να δημιουργησουμε συντομευση απο την καρτελα που εμφανιζεται με παρατεταμενο πατημα του end key?????ξερει καποιος ποιο ειναι το exe??
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλουσα μετα τη μηνιαια χρηση του ιντερνετ μεσω της cosmote να μου πεις ποσα περιπου MB χρησιμοποιησες γιατι ενδιαφερομαι και γω γ'αυτο το προγραμμα....συγνωμη αν ειμαι :offtopic:

 

καλησπερα εγω με ανοικτό ολη μερα το data και με πολυ χρηση αφου δεν εχω αλλη συνδεση στο σπιτι δίνω με το wifi δρομολογιτη ασυρματα στο λαπτοπ καταναλώνω γυρω στα 100 μβ τη μερα εχω το απεριόριστο της βονταφον και ετσι ειμαι καλημενος....απλα δεν κατεβαζω μεγαλα αρχεια απλα μονο για σελιδες (τα παντα ομως )

τωρα απλα να ξερεται οτι το κινητο μας εχει την ταση να χρισιμοπειη τη καλυτερη συνδεση οποτε οταν σινδεεστε για 3g αυτο γύριζε σε gprs με συνέπεια να σερνόταν.μετα απο αμέτρητα τηλεφωνα κανενας δεν μου ειπε αυτο που καταλαβα μονος. πριν κανουμε συνδεση ρυθμίζουμε το τηλ να περνη σημα μονο απο 3g και οχι στο αυτοματο που σε ριχνη κατευθειαν σε gprs .....:) τηλεφωνο/μενου/επιλογες/ζωνη/τυπος δικτυου wcdma/συχνοτητα ζωνης umts 2100:lol::lol: και εχουμε τρελες ταχυτητες απλα να εχουμε το αναλογο σημα ετσι? απλα θα προτεινα να βαλετε ενα προγραμα data πανω στη γραμμη του τηλ γιατι μην ξεχνατε οτο ο λεοντας μας ειναι καταρχην τηλεφωνο....και οχι μονο προγραμμα data χωρις τηλ γραμμη.

Edited by koulis1grk

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να δημιουργησουμε συντομευση απο την καρτελα που εμφανιζεται με παρατεταμενο πατημα του end key?????ξερει καποιος ποιο ειναι το exe??

κωστα δεν γινεται αυτο γιατι ειναι μεσα στη ρομ.βαλε το προγραμματακι TD2 Tools 3, που εχει και περισσοτερες επιλογες,θα σε καλυψει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...