Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα το βιντεακι με τα κλειδια μαχαιρι και ψαλιδι σε ποιο ποστ ειναι γιατι δεν θυμαμαι

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

zaharaki για πεσ μας.....τι λεει η 2.1 του λαβρεντη...λεω να στησω το βραδυ.......

 

 

καλη ειναι Κωστη :)

 

αλλα οπως καθε φουλ ρομ,ειναι βαρια για τα γουστα μου ;)

 

ειμαι της λιτοτητας και της ευχρηστιας που συνοδευονται παντα απο την αξιοπιστια/σταθεροτητα και την ταχυτητα;)

 

ετσι βαζω οτι εγω θελω και μετα απλα χρησιμοποιω το τηλ στην καθημερινοτητα μου απροβληματιστα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οποτε Δημητρη ποια χρησιμοποιεις???δυστυχως δεν εχουμε καμια lite onkolog ακομα...
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

καλη ειναι Κωστη :)

 

αλλα οπως καθε φουλ ρομ,ειναι βαρια για τα γουστα μου ;)

 

ειμαι της λιτοτητας και της ευχρηστιας που συνοδευονται παντα απο την αξιοπιστια/σταθεροτητα και την ταχυτητα;)

 

ετσι βαζω οτι εγω θελω και μετα απλα χρησιμοποιω το τηλ στην καθημερινοτητα μου απροβληματιστα :)

 

Θα συμφωνησω, και μενα μου φαινεται βαρια (οσο μπορει σε αυτο το κινητο βεβαια)

Ημουν πολυ ευχαριστημενος με του Topix και λεω να δοκιασω την καινουρια του.

Απο αυριο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω σαν βαση εχω την 1.1.2...ολες οι topix απο εκει και μετα δεν δουλευουν σωστα!

 

και απο οτι βλεπω ο Kwbr μαλλον εχασε την συνταγη μετα την 1.1.2:)

 

οποτε Δημητρη ποια χρησιμοποιεις???δυστυχως δεν εχουμε καμια lite onkolog ακομα...

 

Κωστη θα σε μαλωσω:D

 

Θα συμφωνησω, και μενα μου φαινεται βαρια (οσο μπορει σε αυτο το κινητο βεβαια)

Ημουν πολυ ευχαριστημενος με του Topix και λεω να δοκιασω την καινουρια του.

Απο αυριο.

 

μεινε με την 1.1.2 Βαγγελη...δεν εχει καμια πιο καινουρια του κατι που θα σε κανει να μεινεις μαζι της ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχχ........νομιζα απο kwbr χρησιμοποιεισ την 1.1.2.....αχχαχα...περιττη ερωτηση sorry Δημητρη.....
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από τότε που έκανα τις αλλαγές δεν μπορώ να ανοίξω τα mail με ένα πάτημα αλλά πρέπει να πάω στα περισσότερα και να τα ανοίξω κατά σειρά.

Ξέρει κανείς γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουνα να το αγορασω αλλα με προβληματιζει πολυ η οθονη του. 65Κ χρωματα ειναι αρκετα για παρακολουθηση βιντεο? Μεχρι τωρα ειχα συνιθησει τα 16Μ. Νομιζω οτι ειναι οτι χειροτερο για ενα κινητο με τετοια οθονη να εχει τοσο λιγα χρωματα. :(

 

Εξαρταται οπως ειπε ενας φιλος απο τι χρησιμοποιουσες πριν..

Σιγουρα απο χρωματικη αποδοση και απο ευκρινεια κατω απο ηλιο δεν ειναι και η καλυτερη οθονη που εχω δει σε κινητο αλλα σιγουρα και ανω του μετριου.

Αλλωστε δεν περνεις ενα τετοιο κινητο για multimedia κυριως αλλιως κανεις λαθος αγορα. Το περνεις για την αναλυση του και κυριως για το μεγεθος της οθονης, που για μενα τουλαχιστον το κανει ενα υβριδιο internet tablet και ppc. :shifty:

Και τα 16M χρωματα που αναφερεσε απο μονα τους δεν μου ελεγαν τπτ μεχρι να τα δω στο omnia hd που ειχα με την amoled οθονη..Aπο την αλλη σιγουρα δεν εχει να ζηλεψει κατι απο την οθονη του iphone ας πουμε οπως το βλεπω εγω.. Εκει ναι πραγματικα η οθονη ηταν ολα τα λεφτα και ασυγκριτη. Αλλα οπως ειπα σαν οθονη και με βαση τις εμπειριες μου ειναι σιγουρα ανω του μετριου..

 

Πως είχες συνηθίσει τα 16M χρώματα αφού το μάτι δεν μπορεί να τα συλλάβει και ειδικά σε τέτοια μεγέθη οθόνης; Θα συνιστούσα να μην πέφτετε στις παγίδες του marketing με τα εκατομμύρια χρώματα που δίνουν τόσο απλόχερα οι εταιρίες. Για να δεις καλή ποιότητα εικόνας σε αυτά τα μεγέθη οθόνης, είναι εντελώς διαφορετικοί οι παράγοντες που το καθορίζουν κάτι που δεν θα αναλύσουμε εδώ μιας και είναι off-topic συζήτηση.

 

Οπως υποτιθεται οτι το ματι δεν βλεπει πανω απο καποιο ρυθμο ανανεωσης στα panels αλλα ορκιζεσαι οτι ειναι πολυ πιο smooth τα 100Ηz απο τα 60..

Αλλα οπως ειπες ειναι αλλη συζητηση αυτη.. Υπαρχουν οντως κινητα οπως πολυ καλα ξερεις και εσυ φυσικα που εχουν τρομερη χρωματικη αποδοση και δικαιολογουν την μεγαλη παλεττα χρωματων.

 

Γειά σας παιδιά! Εδώ και καιρό ψάχνω να περάσω στην εποχή των touch smartphones. Ο κύριος λόγος που ψάχνω για συσκευή τέτοιου τύπου είναι για να μπορώ να έχω μία αξιοπρεπή internet browsing εμπειρία ενώ παράλληλα να μπορώ να φτιάξω και κανένα excelακι on the go που μου χρειάζεται για την δουλειά μου. Συγκεκριμένα είχα βάλει στο μάτι το Nokia Ν900. Όμως διαβάζω στο forum ότι είναι ακόμα σχετικά ακατέργαστο για να χρησιμοποιηθεί για πρωτεύον τηλέφωνο. Έτσι άρχισα να κοιτάω αλλού και έπεσα πάνω στο HTC HD2! Επειδή είμαι στρατιώτης αυτή την περίοδο δυστυχώς δεν έχω αρκετό χρόνο για να διαβάσω το thread για τη συσκευή. Με επείγει όμως να καταλήξω κάπου ώστε να μπορώ να απολαμβάνω το net εντός της μονάδος. Μερικές ερωτήσεις θα ήθελα να κάνω σε αυτούς που χρησιμοποιούν το τηλέφωνο για να με βοηθήσουν να αποφασίσω.

 

Αυτή τη στιγμή είμαι χρήστης ενός τηλεφώνου Nokia με λειτουργικό Symbian S60. Έχω όλες τις επαφές μου στα ελληνικά, οι περισσότερες με μορφή όνομα-επώνυμο-αριθμός.

 

Α) Θα μπορέσω να περάσω της επαφές μου στο HD2; Αν ναι είναι εύχρηστο στην αναζήτηση και χρήση των επαφών (για τηλέφωνο-μηνύματα-κτλ).

Β) Από internet browsing πως στέκεται; Οι περισσότεροι λένε πως το N900 μπορεί να εμφανίσει τις ιστοσελίδες όπως ένα PC. Το HD2 έχει αυτή τη δυνατότητα; Μπορεί να αναπαράγει flash περιεχόμενο; Δεν με ενδιαφέρουν τόσο τα youtube κτλ όσο να έχω τη δυνατότητα να μπορώ να δω όποια σελίδα θέλω.

Γ) Βολεύει για χρήση SMS; Έχει καλό ελληνικό λεξικό, και καλή απόκριση στα πατήματα της οθόνης;

Δ) Πόσο κρατά η μπαταρία με μία τυπική χρήση;

Ε) Υπάρχουν κάποια ενοχλητικά πράγματα που έχει αλλά αναγκάζεστε να συμβιβαστείτε προκειμένου να απολαύσετε τις υπόλοιπες δυνατότητές του;

Z) Το μενού του τηλεφώνου έχει καλή απόκριση, ή έχει την τάση να lagαρει;

H) Θα μπορέσει εν τέλει να αντικαταστήσει επαρκώς το κινητό που έχω τώρα; Η ερώτηση απευθύνεται και σε αυτούς που έτυχε να έχουν κινητό με S60 πριν καταλήξουν στο HD2.

 

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας!

 

Α) Θα μπορεσεις αρκει να εχεις κανει backup με ovi suite και οχι με pc suite που υποστηριζει non specific model backup

Β)Το HD2 ειναι για μενα η καλυτερη internetικη εμπειρια overall απο τα κινητα που εχω δοκιμασει.. Μπορει το iphone να εχει ελαχιστο καλυτερο multitouch (pinch 2 zoom σε htc) και στα σημεια να λαγκαρει ελαχιστα λιγοτερο, αλλα συνολικα η αναλυση και το ποσο βελτιωμενο ειναι το browsing στο hd2 λαμβανοντας υποψιν οτι ειναι και win mo πλατφορμα το καθιστα για μενα ισως το απολυτο κινητο αυτη τη στιγμη για internet μεσω κινητου με το μεγεθος της οθονης του.

Γ)Ναι μια χαρα ειναι και εχει και αλλα πληκτρολογια να βαλεις που ειναι ακομη καλυτερα. Capacitive οθονη τα λεει ολα..

Δ)1 μερα μ.ο.. Απο τα σημεια που ειναι μειον.. Δεν ξερω αν μπορουσαν να στριμωξουν 1500mah αλλα με τα 1230 ειμαστε οριακα για χρηση μιας μερας με μια μεση καθημερινη χρηση.. Αν λαβεις υποψιν σου ομως τα specs του κινητου.. Ειναι οκ η αυτονομια..

Ε)Εμενα το μονο που μου λειπει ειναι σωστοι codecs για την αναπαραγωγη hd αρχειων χωρις μετατροπη.. Θα μου πεις.. Ρε φιλε σε τετοια οθονη τι να το κανεις το hd video; Οκ μαζι σου.. Αλλα εστω και χωρις καποιο συνεπεξεργαστη τυπου power vr sgx που ειχε το omnia hd, πιστευω οτι με σωστους codecs to 1GHz της cpu αρκει για μια σωστη αναπαραγωγη hd αρχειων..

Z)Δεν ξερω την εμπειρια σου με αλλα touch win mo κινητα αλλα αν εχεις δει θα καταλαβεις οτι ειναι μια κλαση απο μονο του το hd2 και τι εχει πετυχει με αυτο η HTC ;)

H)Εξαρταται απο τις προτεραιοτητες σου καθαρα. Εγω ειχα περαν του Iphone και το omnia hd.. Οποτε ερχομαι απο symbian.. Και το παρατησα ετσι για πλακα για το hd2.. :lol:

 

p.s Σορρυ για την μη χρησιμοποιηση multiquote :/

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχω πει και παλαιοτερα,αφηστε μονο τα specs και κοιταξτε και τη πραξη!

Εχω δει οθονες και οθονες και μαλιστα απ τα κινητα που αγοραζω εχω και τη δυνατοτητα να τις συγκρινω αμεσα και κυριως σε διαφορετικες συνθηκες.

Π.χ.πριν λιγες αλλα και αυτο το καιρο εχω αγορασει λογο λοξας διαφορα κινητα και μπορω να τα συγκρινω αμεσα(οχι μονο οθονες αλλα και λειτουργικα).

Λοιπον τα 16 milion colors δε μου λενε τιποτα ειδικα μερα σε ηλιοφανια οπου και οι οθονες oled ειναι ΔΥΣΔΙΑΚΡΙΤΕΣ!

Βραδυ ΟΚ δινουν ρεστα αλλα τα χρωματα του ειναι αφυσικα τονισμενα σα μπουκωμενα πολλες φορες και μενει μονο το εντυπωσιακο κοντραστ.

 

Και ερχομαστε τωρα στα χρωματα,65Κ ειχε(και εχει μιας και το εχω ακομα) το αγαπημενο μου κινητακι το Siemens S65,λοιπον εχει ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο σα νουμερο με την οθοναρα του HD2....βαλτε τα διπλα διπλα και μετα τα ξαναλεμε,σα να συγκρινης ferari με Yugo στην ευθεια της Θηβας(οταν ειναι ανοιχτη απ τα μπλοκα!!)

Και ομως 65Κ εχει το 1 και ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο και το αλλο..αλλα...στη πραξη..:D:lol::p

Λοιπον οπως ειπα και στην αρχη...αφηστε μονο τα specs και κοιταξτε και τη πραξη!:D

 

@Tonyk

Aντωνη το PIM Backup σε επαφες κ.τ.λ. δουλευει 1 χαρα

Με τα sms υπηρχε 1 προβλημα αλλα εχω γραψει τη λυση πιο πισω και δουλευει και με αυτα αν απενεργοποιησης το sense και περασεις το backup!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από τότε που έκανα τις αλλαγές δεν μπορώ να ανοίξω τα mail με ένα πάτημα αλλά πρέπει να πάω στα περισσότερα και να τα ανοίξω κατά σειρά.

Ξέρει κανείς γιατί?

 

με καποιο τροπο (sk tools/memaid/registry setting ) εχεις απενεργοποιησει να ξεκιναει με τα windows η υπηρεσια windows live ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχω πει και παλαιοτερα,αφηστε μονο τα specs και κοιταξτε και τη πραξη!

Εχω δει οθονες και οθονες και μαλιστα απ τα κινητα που αγοραζω εχω και τη δυνατοτητα να τις συγκρινω αμεσα και κυριως σε διαφορετικες συνθηκες.

Π.χ.πριν λιγες αλλα και αυτο το καιρο εχω αγορασει λογο λοξας διαφορα κινητα και μπορω να τα συγκρινω αμεσα(οχι μονο οθονες αλλα και λειτουργικα).

Λοιπον τα 16 milion colors δε μου λενε τιποτα ειδικα μερα σε ηλιοφανια οπου και οι οθονες oled ειναι ΔΥΣΔΙΑΚΡΙΤΕΣ!

Βραδυ ΟΚ δινουν ρεστα αλλα τα χρωματα του ειναι αφυσικα τονισμενα σα μπουκωμενα πολλες φορες και μενει μονο το εντυπωσιακο κοντραστ.

 

Και ερχομαστε τωρα στα χρωματα,65Κ ειχε(και εχει μιας και το εχω ακομα) το αγαπημενο μου κινητακι το Siemens S65,λοιπον εχει ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο σα νουμερο με την οθοναρα του HD2....βαλτε τα διπλα διπλα και μετα τα ξαναλεμε,σα να συγκρινης ferari με Yugo στην ευθεια της Θηβας(οταν ειναι ανοιχτη απ τα μπλοκα!!)

Και ομως 65Κ εχει το 1 και ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο και το αλλο..αλλα...στη πραξη..:D:lol::p

Λοιπον οπως ειπα και στην αρχη...αφηστε μονο τα specs και κοιταξτε και τη πραξη!:D

 

@Tonyk

Aντωνη το PIM Backup σε επαφες κ.τ.λ. δουλευει 1 χαρα

Με τα sms υπηρχε 1 προβλημα αλλα εχω γραψει τη λυση πιο πισω και δουλευει και με αυτα αν απενεργοποιησης το sense και περασεις το backup!:)

 

Μια χαρα τα λες ετσι ειναι ακριβως ειναι πολλες παραμετροι που παιζουν ρολο στην χρωματικη αποδοση περα απο τα ιδια τα πανελς και την χρωματικη παλετα.

Και φυσικα αλλο πραγμα η ευκρινεια και αλλο η χρωματικη αποδοση.

 

p.s Παλι ξεφυγαμε απο το θεμα.. Αθανασο ριξε σκουπα :p

Link to comment
Share on other sites

Οσοι θέλουν να μετατρέπουν ταινίες για το HD2 για να τις παίζει με το δικό του Player υπάρχει και αυτό και είναι εντελώς δωρεάν για απεριόριστη χρήση..

 

http://www.formatoz.com/

 

Μπορείτε να επιλέξετε μετατροπή για πολλά είδη κινητών και διάφορες αναλύσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Οπως και το παρακατω που κανει μετατροπη ακριβως στην αναλυση του HD2 και εγω εχω καταβολευτει:)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=467112

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Α) Θα μπορεσεις αρκει να εχεις κανει backup με ovi suite και οχι με pc suite που υποστηριζει non specific model backup

:/

 

αν δεν περασει τις επαφες σε outlook ή αλλο πρόγραμμα των windows πως θα μπορεσει να τις περασει απο μια εφαρμογη της νοκια σε ενα win κινητο?

Link to comment
Share on other sites

αν δεν περασει τις επαφες σε outlook ή αλλο πρόγραμμα των windows πως θα μπορεσει να τις περασει απο μια εφαρμογη της νοκια σε ενα win κινητο?

 

Δεν θα μπορεσει.. :D

Απλα ειναι πιο ευκολος αν δεν κανω λαθος ο συγχρονισμος με outlook αν εχεις περασει τις επαφες μεσω ovi suite

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια πηρα και εγω αυτο το φοβεο κινητο φοραει την τελευτεα επισημη ρομ

1 ερωτησουλα

πρεπει να βαλω οπωσδηποτε τα official hotfixes ναι η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

1) Πως μπορω να πειραξω τη registry παιδια? Με τι προγραμμα?

2) Τα μνμτα οταν πληκτρολογω γρηγορα μου βγαινουν κολλητα οι λεξεις (λογω του αυτοματου βοηθου..) υπαρχει τροπος να δεχεται πιο γρηγορα τη πληκτρολογηση??

N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση μονο, flash στις δελιδες υποστυριζει κανονικα? δηλαδη ανοιγει ολα τα σαιτς και παιζει τις εφαρμογες απο facebook κλπ κανονικα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

 

γνωρίζετε αν μπορώ να flashαρω μια WWE official ROM σε ελληνική συσκευή με τη διαδικασία SOFTSPL που περιγράφετε εδώ ?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=606713

 

επίσης, τελικά αν σας βγάζει πρόβλημα με το services.exe πρέπει να κάνετε Hard Reset !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουν απαντηθεί όλα 1000 φορές, άντε και μ' αυτή 1001!!!!!!!

 

Καλησπερα!

1) Πως μπορω να πειραξω τη registry παιδια? Με τι προγραμμα?

2) Τα μνμτα οταν πληκτρολογω γρηγορα μου βγαινουν κολλητα οι λεξεις (λογω του αυτοματου βοηθου..) υπαρχει τροπος να δεχεται πιο γρηγορα τη πληκτρολογηση??

1) Μια λύση είναι το δωρεάν PHM Registry Editor

2) Μια λύση υπάρχει: πιο προσεκτική πληκτρολόγηση! Αυτό μέχρι να βγει υποστήριξη multi-touch για το πληκτρολόγιο! (αν βγει ποτέ :rolleyes: )

μια ερωτηση μονο, flash στις δελιδες υποστυριζει κανονικα? δηλαδη ανοιγει ολα τα σαιτς και παιζει τις εφαρμογες απο facebook κλπ κανονικα?

Ανάλογα τον browser που θα χρησιμοποιήσεις!

καλημέρα σας

 

γνωρίζετε αν μπορώ να flashαρω μια WWE official ROM σε ελληνική συσκευή με τη διαδικασία SOFTSPL που περιγράφετε εδώ ?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=606713

 

επίσης, τελικά αν σας βγάζει πρόβλημα με το services.exe πρέπει να κάνετε Hard Reset !!!

Όχι μόνο με την χρήση gold card μπορείς! Το sspl είναι για να φλασάρεις μόνο rom της ίδιας περιοχής! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Οπως και το παρακατω που κανει μετατροπη ακριβως στην αναλυση του HD2 και εγω εχω καταβολευτει:)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=467112

 

Με core player τα παίζεις?Έχεις κάποιο πρόβλημα?Διότι κάτι λέει να μη το κάνεις αναπαραγωγή με αυτόν το player

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

 

γνωρίζετε αν μπορώ να flashαρω μια WWE official ROM σε ελληνική συσκευή με τη διαδικασία SOFTSPL που περιγράφετε εδώ ?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=606713

μπορεις να περασεις οποια ρομ θελεις ,δε μπορεις να περασεις radio ξεχωριστα (αν το περιεχει η ρομ που θα βαλεις δεν υπαρχει προβλημα)

"We disabled SPL and Radio flashing, so it can only flash Splashes and OS images."

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση μονο, flash στις δελιδες υποστυριζει κανονικα? δηλαδη ανοιγει ολα τα σαιτς και παιζει τις εφαρμογες απο facebook κλπ κανονικα?

 

ποιν borwser πρεπει να χρησιμοποιησει καποιος για να παιξει τα flash παιχνιδια του facebook?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως η τελευταια ελληνικη ρομ η Greek 1.48.482.4 υπαρχει στο rapidshare γιατι δεν μπορω να την κατεβασω απο το επισημο site
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...