Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια δοκιμασε κανεις τη φρογιο του ντεξτερ?ο τυπος ειναι πολυ τσακαλι λεμε,δεν εκατσα να δοκιμασω διαφορες σε ταχυτητες και τετοια γιατι ημουν ξαπλα και βαριομουν,αλλα λιγο που την εβαλα επαθα πλακα,σχεδον πληρως λειττουργικη!μολις δορθωσει ενα δυο bugs την υιοθετω παραυτα και την αφηνω μονιμα.

Απο οτι λενε το φλας δουλευει κομπλε!τρελο?

Δεν εχει βεβαια καινουργιο κερνελ,αλλα και παλι κατι ειναι,ετσι να παιζουμε κι εμεις λιγο με τη συσκευη....

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια κατι ασχετο τωρα προσπαθω να στειλω ενα sms και μου λεει οτι δεν γινετε να κανει αποστολη μεχρι να διορθοθει το προβλημα στην υπερεσια cosmokarta εχω μου το εχει κανει καμια 2 φορες ακομα ξερετε γιατι το κανει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δοκιμασε κανεις τη φρογιο του ντεξτερ?ο τυπος ειναι πολυ τσακαλι λεμε,δεν εκατσα να δοκιμασω διαφορες σε ταχυτητες και τετοια γιατι ημουν ξαπλα και βαριομουν,αλλα λιγο που την εβαλα επαθα πλακα,σχεδον πληρως λειττουργικη!μολις δορθωσει ενα δυο bugs την υιοθετω παραυτα και την αφηνω μονιμα.

Απο οτι λενε το φλας δουλευει κομπλε!τρελο?

Δεν εχει βεβαια καινουργιο κερνελ,αλλα και παλι κατι ειναι,ετσι να παιζουμε κι εμεις λιγο με τη συσκευη....

Sent from my Milestone

 

 

Παιζω μαζι της κανα δυο μερες τωρα...!

Με overclocking στα 800 παει πολυ καλα στα benches(1050 περιπου στο quadrant) αλλα να πω την αληθεια σε γενικη χρηση μου φαινεται λιγο laggy.Το flash δουλευει μια χαρα στα περισοτερα sites.Ειχα και προβλημα με το δικτυο μετα το πρωτο boot.Ειναι μια παρα πολυ καλη προσπαθεια και πιστευω πως θα βελτιωνεται αρκετα μερα με τη μερα.Ηδη εφτιαξε το overclocking και το usb...!

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένεις όμως λίγο, γιατί εχθές μου έπεσε ο 500αρης σκληρός και χτύπησε η κεφαλή μάλλον και ο υπολογιστής δεν τον βλέπει καθόλου... Και είχα μέσα όλες τις δουλειές μου για το Αndroid...

Η απογοήτευση τεράστια.... Πήρα μια εταιρεία ανάκτησης δεδομένων να τους τον στείλω μπας και καταφέρουν να κάνουν ανάκτηση των δεδομένων...

Ότι έχει σχέση με το Android και το Milestone το είχα εκεί μέσα...

OFFTOPIC

kalagas , για να κανεις ανακτηση δεδομενων θα σου παρουν ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ. ειναι 90 € τα 2gb? κατι τετοιο...

 

Αν ηταν εξωτερικος κι εσπασε το κελυφος αγορασε ενα καλωδιο sata και τοποθετησε τον μεσα στον υπολογιστη συνδεοντας τον βεβαια...

Αν παλι ηταν εξωτερικος/εσωτερικος και εχει παθει ζημια καποιο σημειο του μπορεις να ανακτησεις δεδομενα μονος σου με δυο ακραιους τροπους.

1. να τον βαλεις σε σακουλα και να τον κλεισεις αεροστεγως , τοποθετωντας τον στην καταψυξη για 4-5 ωρες . Υστερα για κανα 10' θα εχεις την ικανοτητα να παρεις οσα αρχεια θελεις και προλαβεις.

2. να δοκιμασεις να του κανεις καποια πτωση, εχουν σημειωθει αρκετες επιτυχίες .

 

 

ddr@

Συμφωνώ , λίγο μυαλό δεν έχουνε να κρατήσουνε τον κόσμο τους! Πρεπει να τους στειλουμε εναν οικονομικο διαχειριστη !

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιζω μαζι της κανα δυο μερες τωρα...!

Με overclocking στα 800 παει πολυ καλα στα benches(1050 περιπου στο quadrant) αλλα να πω την αληθεια σε γενικη χρηση μου φαινεται λιγο laggy.Το flash δουλευει μια χαρα στα περισοτερα sites.Ειχα και προβλημα με το δικτυο μετα το πρωτο boot.Ειναι μια παρα πολυ καλη προσπαθεια και πιστευω πως θα βελτιωνεται αρκετα μερα με τη μερα.Ηδη εφτιαξε το overclocking και το usb...!

 

1050 στο quadrant??

Το διπλάσιο από όσο δίνει με τη 2.1 και o/c στα 900!!

Παρόλα αυτά είναι laggy?

Μάλλον είναι θέμα που θα διορθωθεί.

Αν μπορέσω να βάλω 2.2 στο μιλεστόνε, με οποιοδήποτε τρόπο και να δουλεύει καλά εννοείται, δεν θα αλλάξω τηλέφωνο για πολλούς μήνες...

Και πιστεύω ότι θα βρεθούν λύσεις, θέλει δεν θέλει η μοτορόλα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC

kalagas , για να κανεις ανακτηση δεδομενων θα σου παρουν ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ. ειναι 90 € τα 2gb? κατι τετοιο...

 

Αν ηταν εξωτερικος κι εσπασε το κελυφος αγορασε ενα καλωδιο sata και τοποθετησε τον μεσα στον υπολογιστη συνδεοντας τον βεβαια...

Αν παλι ηταν εξωτερικος/εσωτερικος και εχει παθει ζημια καποιο σημειο του μπορεις να ανακτησεις δεδομενα μονος σου με δυο ακραιους τροπους.

1. να τον βαλεις σε σακουλα και να τον κλεισεις αεροστεγως , τοποθετωντας τον στην καταψυξη για 4-5 ωρες . Υστερα για κανα 10' θα εχεις την ικανοτητα να παρεις οσα αρχεια θελεις και προλαβεις.

2. να δοκιμασεις να του κανεις καποια πτωση, εχουν σημειωθει αρκετες επιτυχίες .

 

OFFTOPIC: Μου είπανε από 200€ μέχρι 900€ ανάλογα με την ζημιά. Δεν πάει με το όγκο δεδομένων που θα κάνουν ανάκτηση, αλλά με το πόση ζημιά έχει. Και εξάλλου μου είπαν ότι μόλις τον δουν θα μου πουν πόσο κάνει και αν θέλω προχωράω. Αλλιώς μου επιστρέφουν τον δίσκο χωρίς να πληρώσω τίποτα... Πάντως όσα και να μου πουν ειδικά οι ώρες που έχω φάει για τις 7 ROM που έχω ανεβάσει δεν πληρώνονται με τίποτα... Οπότε η στεναχώρια μου μην χάσω τόσες ώρες δουλειά, είναι πάνω από τα χρήματα που θα μου ζητήσουν... Και βάλε και πάρα πολλά άλλα που είχα μέσα που τα θέλω...καταλαβαίνεις!!!

 

@agekalp τι εννοείς ότι το flash στην froyo του Dexter δουλευει μια χαρα στα περισοτερα sites? Δηλαδή σε μερικά site δεν δουλεύει??? Έχω την εντύπωση ότι ή θα παίζει ή δεν θα παίζει...

 

Επίσης όσοι την έχετε δοκιμάσει και έχετε περάσει όλα τα fix της MotoFrenzy (Froyo 2.2 for milestone) γιατί δεν φτιάχνετε ένα nandroid backup (μαζί με μια παρουσίαση-περιγραφή εγκατάστασης) να το ανεβάσετε στο thread με τις ROM να έχουμε και ποικιλία, μόνο υπάρχουν μόνο οι δικές μου ROM και νιώθουν μοναξιά???

Αντε να πάρει τα πάνω του thread με τις ROM...

 

Σημείωση Νο1: Λοιπόν όσοι έχουν την G.O.T_0.36 μπορούν να κατεβάσουν την ROM No7 (Mixed ROM for G.O.T_0.36) από ΕΔΩ.

 

Σημείωση Νο2: @ivyhae περιμένω να μας πεις αν δουλεύουν όλα καλά...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

την επόμενη παρασκευή ξεκινάει η διάθεση του android 2.2 σε Motorola Droid X, HTC Droid Incredible, και Motorola Droid.

 

http://androidspin.com/2010/07/26/froyo-to-roll-out-on-3-devices-next-week/?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+yahoo%2FrVwx+%28Meta+Search+Alerts+Android+Froyo

 

το link!λέτε να γίνει κανα θαύμα, να βάλουν μυαλό και να μας την δώσουν;

Edited by tassosmer
Link to comment
Share on other sites

@agekalp τι εννοείς ότι το flash στην froyo του Dexter δουλευει μια χαρα στα περισοτερα sites? Δηλαδή σε μερικά site δεν δουλεύει??? Έχω την εντύπωση ότι ή θα παίζει ή δεν θα παίζει...

 

Επίσης όσοι την έχετε δοκιμάσει και έχετε περάσει όλα τα fix της MotoFrenzy (Froyo 2.2 for milestone) γιατί δεν φτιάχνετε ένα nandroid backup (μαζί με μια παρουσίαση-περιγραφή εγκατάστασης) να το ανεβάσετε στο thread με τις ROM να έχουμε και ποικιλία, μόνο υπάρχουν μόνο οι δικές μου ROM και νιώθουν μοναξιά???

Αντε να πάρει τα πάνω του thread με τις ROM...

 

Για το flash:

Μολις εγκατεστησα το flash 10.1(γιατι πρεπει να εγκαταστασεις απο το market) μπηκα στο "what flash version do i have"(καπως ετσι το ελεγαν) και μου ελεγε 10.1...!Μπηκα στο farmville και μου ελεγε πως δεν υποστηριζεται απο τη συσκευη μου και να κανω update στον flash player???!!!Μετα μπηκα σε διαφορα sites με flash banners και ολα OK.Eπαιξα και μερικα παιχνιδακια flash online και πηγαινε αρκετα γρηγορα.Οποτε κατα βαση δουλευει.

 

Για το quadrant:

Παιδια απεξω εβγαλαν με 1200mhz πανω απο 2000 στο Quadrant.Στατιστικα ειναι απιαστο...και πανω απο το Ν1!Αλλα στη πραξη αισθανομαι πως ετσι οπως εχω φταιξει το δικο μου ειναι πιο γρηγορο,ειδικα στο browsing...!Πιστευω πως οφειλεται στο οτι η ROM ειναι για Ν1 και παρχει καποια ασυμβατοτητα(λογω επεξεργαστη ισως??)

 

Για nandroid-backup:

Αν θελετε μπορω να σας πω πως να το κανετε αν και δε ξερω πως να ανεβασω τα nandroid files αφου δεν ειμαι γραμμενος σε καποιο server(ειμαι λιγο πισω σε αυτο το τομεα).Αλλα δε πιστευω ακομα πως αξιζει γιατι δεν το εχω δουλεψει πολυ και πρεπει καταρχειν να βρω ακρη με το προβλημα του δικτυου(μαλλον πρεπει να παρω τα αρχεια που αντιστοιχουν στο radio απο την 2.1 και να τα περασω μετα στη 2.2).Να ελεγξω αν ειναι ολα οκ με το 3g και διαφορα αλλα.Ασε που ειναι και μονο στα αγγλικα...και καποιοι θα θελουν ελληνικα.

Προς το παρον,αριθμημενα τα προβλημα ειναι τα εξης:

1)Δεν εχει καμερα

2)Δεν εχει app2sd(ουτε του froyo,ουτε τη πατεντα του 2.1)

3)Ειναι μονο στα αγγλικα

4)Δεν εχει μονιμο overclocking

5)Δε λειτουργει το mic των bluetooth headsets

Δε θυμαμαι άλλα,αλλά υπαρχουν!!

Πιστευω πως ολα θα διορθωθουν σιγα σιγα.

Το μεγαλο προβλημα ομως ειναι να βρω χρονο να ασχοληθω...

 

 

Offtopic

Ο kalagas μας εχει προσφερει τοσα πολλα...!Μηπως εχει καποιος,καποιον γνωστο που να μπορει να κανει τη διαδικασια που λετε με το σκληρο του,αλλα με καποια καλυτερη τιμη?Δε γνωριζω αν υπαρχουν πολλοι που το κανουν αυτο,απλα μια ιδεα ριχνω

Edited by agekalp
Link to comment
Share on other sites

@agekalp

Για nandroid-backup:

Αν θελετε μπορω να σας πω πως να το κανετε αν και δε ξερω πως να ανεβασω τα nandroid files αφου δεν ειμαι γραμμενος σε καποιο server(ειμαι λιγο πισω σε αυτο το τομεα).Αλλα δε πιστευω ακομα πως αξιζει γιατι δεν το εχω δουλεψει πολυ και πρεπει καταρχειν να βρω ακρη με το προβλημα του δικτυου(μαλλον πρεπει να παρω τα αρχεια που αντιστοιχουν στο radio απο την 2.1 και να τα περασω μετα στη 2.2).Να ελεγξω αν ειναι ολα οκ με το 3g και διαφορα αλλα.Ασε που ειναι και μονο στα αγγλικα...και καποιοι θα θελουν ελληνικα.

Προς το παρον,αριθμημενα τα προβλημα ειναι τα εξης:

1)Δεν εχει καμερα

2)Δεν εχει app2sd(ουτε του froyo,ουτε τη πατεντα του 2.1)

3)Ειναι μονο στα αγγλικα

4)Δεν εχει μονιμο overclocking

5)Δε λειτουργει το mic των bluetooth headsets

Δε θυμαμαι άλλα,αλλά υπαρχουν!!

Πιστευω πως ολα θα διορθωθουν σιγα σιγα.

Το μεγαλο προβλημα ομως ειναι να βρω χρονο να ασχοληθω...

 

Offtopic

Ο kalagas μας εχει προσφερει τοσα πολλα...!Μηπως εχει καποιος,καποιον γνωστο που να μπορει να κανει τη διαδικασια που λετε με το σκληρο του,αλλα με καποια καλυτερη τιμη?Δε γνωριζω αν υπαρχουν πολλοι που το κανουν αυτο,απλα μια ιδεα ριχνω

 

Σε ευχαριστώ αλλά τον έχω στείλει ήδη τον σκληρό και μου είπανε παρασκευή-Δευτέρα θα μου πούνε πόσο κάνει η ανάκτηση και πόσο τις εκατό μπορεί να ανακτηθεί. Είναι 4-5 οι εταιρείες που το κάνουν αυτό.... και πάνω κάτω παίζουν στις ίδιες τιμές....

 

Πάντως κάπου διάβασα ότι αν πάρεις τα αρχεία που λες του radio από την 2.1 φτιάχνει το 3G...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον (μιας που είμαι εδώ :D) μην το παρακάνετε με τα off topic ,και δεύτερον γιατί δεν φτιάχνουμε μια αίτηση στο petitionsonline για εγκατάσταση της 2.2 στο milestone,να την υπογράψουν όσο πιο πολλοί γίνεται και να τη στείλουμε στη Moto; Αν το βρίσκετε σωστό,ανοίγουμε νέο θέμα με αυτό το αντικείμενο.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον (μιας που είμαι εδώ :D) μην το παρακάνετε με τα off topic ,και δεύτερον γιατί δεν φτιάχνουμε μια αίτηση στο petitionsonline για εγκατάσταση της 2.2 στο milestone,να την υπογράψουν όσο πιο πολλοί γίνεται και να τη στείλουμε στη Moto; Αν το βρίσκετε σωστό,ανοίγουμε νέο θέμα με αυτό το αντικείμενο.

 

Φυσικα!!! Πολυ καλη ιδεα... φανταρακι :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον (μιας που είμαι εδώ :D) μην το παρακάνετε με τα off topic ,και δεύτερον γιατί δεν φτιάχνουμε μια αίτηση στο petitionsonline για εγκατάσταση της 2.2 στο milestone,να την υπογράψουν όσο πιο πολλοί γίνεται και να τη στείλουμε στη Moto; Αν το βρίσκετε σωστό,ανοίγουμε νέο θέμα με αυτό το αντικείμενο.

 

Καλώς το παλικάρι μας... Πάντως δεν μπορείς να πεις και χωρίς Moderator (που να παρακολουθεί το thread συνέχεια, μια και λείπεις), έχουμε κρατήσει το thread σε πολύ καλό επίπεδο έτσι???

 

Άντε κάνε καμιά κίνηση να το υπογράψουμε πριν ξαναμπεις μέσα και κάνουμε να σε δούμε κανα 2μηνο πάλι....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το παλικάρι μας... Πάντως δεν μπορείς να πεις και χωρίς Moderator (που να παρακολουθεί το thread συνέχεια, μια και λείπεις), έχουμε κρατήσει το thread σε πολύ καλό επίπεδο έτσι???

 

Άντε κάνε καμιά κίνηση να το υπογράψουμε πριν ξαναμπεις μέσα και κάνουμε να σε δούμε κανα 2μηνο πάλι....

 

Το τραγικοτερο απο ολα ειναι οτι οι κατοχοι του hd2 μπορουν και παιζουν στο wm κινητο τους με τη 2.2 , τη στιγμη που εμεις δεν μπορουμε να την εχουμε στο καινουριο μας android κινητο!!

Αυτο ειναι πραγματικα τραγικο...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το έχετε αν αναλογιστούμε ότι το Moderation είναι ελλειπές λόγω της στράτευσης μου.

 

Στα του Petition,θα μας έκανε μεγάλη χάρη,όποιος συντάξει ένα κείμενο στα αγγλικά στο Petitionsonline.com,κοιτάζοντας αν δεν έχει ήδη συνταχθεί.

Αν το κάνουμε,θα το προωθήσω εγώ και φαντάζομαι και ο kalagas στα διεθνή φόρουμ (είμαι ακόμα μοντ σε κάποια).

Link to comment
Share on other sites

Το τραγικοτερο απο ολα ειναι οτι οι κατοχοι του hd2 μπορουν και παιζουν στο wm κινητο τους με τη 2.2 , τη στιγμη που εμεις δεν μπορουμε να την εχουμε στο καινουριο μας android κινητο!!

Αυτο ειναι πραγματικα τραγικο...

 

Tι άλλο να πούμε... Η Motorola φτιάχνει καταπληκτικά κινητά, αλλά το marketing της είναι το λιγότερο πολύ πίσω... Νομίζουν ότι επειδή εφηύραν το κινητό μπορούν να κάνουν ότι θέλουν... Το κακό είναι ότι αφού πήραν τα πάνω τους με το Milestone, έχουν βάλει μπροστά και ετοιμάζουν πάρα τηλέφωνα σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα και όλα με Android... οπότε σου λέει για να πουλήσουμε τα καινούργια τέρμα η υποστήριξη στο Milestone...

Ακόμα πιο τραγικό από αυτό που λες είναι ότι στο αδερφάκι του (το Droid) και ξεκλέιδωτο bootloader έχει (για να ενεργοποιήσουν οι developers το multitouch, μια και στην Αμερική δεν μπορούσαν να το βγάλουν κατευθείαν με multitouch, γιατί έχει κατοχυρώσει την πατέντα η Apple, οπότε δεν θα πουλούσαν αν δεν ελευθέρωναν τον bootloader) και θα πάρει και επίσημα την 2.2.

Το Milestone γιατί όχι??? Δηλαδή βγάζεις 2 τηλέφωνα ακριβώς τα ίδια που αλλάζει μόνο το radio τους και υποστηρίζεις το ένα και όχι το άλλο? Αυτό και αν είναι τρέλα.... Ότι και να πούμε λοιπόν είναι λίγο....

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Kalagas εισαι αψογος.Ειμαι ακομα στην δουλεια μολις γυρισω θα το δοκιμασω και θα σου πω.Ελπιζω να προλαβω γιατι μολις ηρθε και το starcraft 2 στα χερια μου:D
Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα petiiton (με την παρότρυνση του bomber21) για την Motorola...

Mόλις μου το κάνουν visible θα το δώσω εδώ να το υπογράψει όποιος θέλει...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την εβαλα την ρομ ολα φαινονται οκ εκτος απο ενα προβληματακι.Στο app drawer οσες εφαρμογες εχουν ονομα που πιανει 2 σειρες τα γραμματα της δευτερης σειρας φαινονται μισα σαν να τα σκεπασει το icon της εφαρμογης που ειναι απο κατω
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την εβαλα την ρομ ολα φαινονται οκ εκτος απο ενα προβληματακι.Στο app drawer οσες εφαρμογες εχουν ονομα που πιανει 2 σειρες τα γραμματα της δευτερης σειρας φαινονται μισα σαν να τα σκεπασει το icon της εφαρμογης που ειναι απο κατω

 

Ελα μωρέ πως κάνεις έτσι??? χαχαχαχαχα

Δεν είναι τίποτα τα comics sans φταίνε...

Αν σε ενοχλεί άλλαξε fonts...

Πάντως όλα καλά και με την μπάρα ειδοποιήσεων έχει άσπρα γράμματα και το εκκαθάριση είναι με κόκκινα γράμματα???

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τη συνομιλία μάλλον δεν εξαλείφθηκε δυστυχώς και έχω αρχίσει και τα παίρνω,ακόμα μου κάνουν παράπονά ότι η φωνή μου κάνει αυξομειώσεις σα να πηγαινοερχομαι.

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Φιλε kalaga θα σε στεναχωρήσω... ημπάρα ειδοποιήσεων δεν έχει άσπρα γράμματα στην ROM 7...

 

PS. Ολόψυχα καλή τύχη με τον σκληρό μου εχει συμβεί και μένα και κόντεψα να σκάσω.....

function cdl { cd $1; ls;}
Link to comment
Share on other sites

Φιλε kalaga θα σε στεναχωρήσω... ημπάρα ειδοποιήσεων δεν έχει άσπρα γράμματα στην ROM 7...

 

PS. Ολόψυχα καλή τύχη με τον σκληρό μου εχει συμβεί και μένα και κόντεψα να σκάσω.....

Οκ τώρα θα ανεβάσω μόνο το services.jar να το βάλεις να μου πεις... πάλι με το GOT OpenRecovery όπως πριν...

Για κατέβασε το από ΕΔΩ και βάλε το στο φάκελο /sdcard/OpenRecovery/GOT/framework αντικαθηστώντας το προηγούμενο και ξανακάνε πάλι την ιδια διαδικασία να μου πεις...

 

Σημείωση: Το services.jar αυτό είναι μόνο για την GOT 0.36.

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μια απο τα ιδια...παλι τα γραμματα ειναι μαυρα!

FYI δοκίμασα και να το περάσω χειροκίνητα στο /system/framework/ αλλα χωρις διαφορα...

Edited by xoulis_
function cdl { cd $1; ls;}
Link to comment
Share on other sites

Οχι μια απο τα ιδια...παλι τα γραμματα ειναι μαυρα!

 

Για ξανακατέβασε το και δοκίμασε πάλι... Το άλλαξα

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...