Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οσοι το εχετε με τα ελληνικα πως παει? το μενου θα ειναι στα ελληνικα? ο τηλεφωνικος καταλογος θα ειναι στα ελληνικα? αν μπορειτε πειτε μου γιατι μεχρι το βραδυ πρεπει να αποφασισω.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια σημερα που εκανα ενα τηλ απο το μιλεστονε ακουγα τριγμους απο το ακουστικο σας εχει παρουσιασει εσας κατι τετιο? το δοκιμασα απηρες φορες με κλησεις σε διαφορα τηλ και κανει το ιδιο , τι μου προτεινεται να κανω? Το πηρα απο wind και ειναι 2 μηνων το κινητο με τις αρχικες ζελατινες στην οθονη αγρατσουνιστο και χωρις πεσιμο!Μονο τα σαβατοκυριακα το επερνα οταν εβγαινα εξω για καφε λιγο παραξενο δεν ειναι να τριζει το ακουστικο ? Ενταξει δεν ειναι σε βαθμο που δεν ακους η επηρεαζει την κληση αλλα αλλα ακουγετε λιγο βραχνα η φωνη του αλλου που μιλαει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα που εκανα ενα τηλ απο το μιλεστονε ακουγα τριγμους απο το ακουστικο σας εχει παρουσιασει εσας κατι τετιο? το δοκιμασα απηρες φορες με κλησεις σε διαφορα τηλ και κανει το ιδιο , τι μου προτεινεται να κανω? Το πηρα απο wind και ειναι 2 μηνων το κινητο με τις αρχικες ζελατινες στην οθονη αγρατσουνιστο και χωρις πεσιμο!Μονο τα σαβατοκυριακα το επερνα οταν εβγαινα εξω για καφε λιγο παραξενο δεν ειναι να τριζει το ακουστικο ? Ενταξει δεν ειναι σε βαθμο που δεν ακους η επηρεαζει την κληση αλλα αλλα ακουγετε λιγο βραχνα η φωνη του αλλου που μιλαει.

 

Πήγαινε το στο σέρβις.

Δεν μου έχει τύχει ποτε, παρότι το ακουστικό είναι πάντα στο τέρμα, από θέμα έντασης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

οταν λες σερβις που στην μοτορολα γιατι εγψ απο κιλκις το πηρα

 

Για Β. Ελλάδα δεν ξέρω.

Για Αθήνα μόνο....

Για δες στο site της μότο.

Πάντως, το δοκίμασες σε αρκετές κλήσεις, προς διαφορετικούς αριθμούς???

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

χεχε τωρα που το φυσιξα με το στομα λιγο στο ακουστικο δεν το κανει αλλο θα δειξει αν στρωσει:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ποιο μενου πρεπει να απενεργοποιησω βρε παιδια για να ειμαι σιγουρος οτι δε θα ενεργοποιησω κατα λαθος το ιντερνετ μέσω της wind με αποτελεσμα να με χρεώσει...αυτο το μυνημα που μου βγάζει και λέει ενημερωση λογισμικου και κατι αλλα μηνυματα περι συνδεσεων... φοβάμαι μηπως συνδεθει μόνο του στο παροχο WIND και με χρεώνει...?
TO KAΛΗΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ! ;)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα περασα μεσω SBF την rom της GOT το Σ/Κ την τεσταρα οσο παει... Ο kernel δεν ειναι σταθερος αν το κιν. αν ειναι themed (?????) κανει συχνα reboot, εχει προβλημα με το on boot overclock, και τα fonts σε καποια themes οπως το Glasstone δεν εμφανιζουν σωστα τα κεφαλαια ελληνικα στην κουμπι του ξεκληδωματος. Απο την αλλη δεν feels snappier που λεμε και στα ελληνικα, με ελαφρως καλητερη διαχειρηση μνημης και μπαταριας καθως και καποια μικρες βελτιωσεις στο κλειδωμα του κιν. ( δες στο GOT blog). ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

Καλησπέρα,

 

προσπαθώ, ανεπιτυχώς, να περάσω το igo myway στο κινητό! Δοκίμασα και το motonav, την ολόκληρη έκδοση. Βγάζει το μήνυμα ότι το πρόγραμμα δεν είναι εγκατεστημένο. Το κινητό είναι rooted και έχω βγάλει το Motonav τη δοκιμαστική έκδοση και με τον root explorer έσβησα ότι υπόλοιπα βρήκα! Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει και δεν το περνάει; Είναι το μονοαδικό πρόγραμμα που δεν περνάει!

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Στην απεγκατασταση εφαρμογων βαλε φιλτρο ΟΛΑ και ψαξε για igo.javaclient η κατι παρομοιο δεν θυμαμαι ακριβως και απεγκατεστησε το!!!

Edited by xoulis_
function cdl { cd $1; ls;}
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για Voice Dialling που χρησιμοποιείτε; Εχω την ROM No6 του Kalaga και ειναι η πρώτη που δεν έχει το Voice Dialler (με το οποίο αν και δεν ήταν και πολύ σταθερό είχα μείνει ικανοποιημένος). To χρησιμοποιούσα κυρίως για κλήσεις απο το Bluetooth οταν ήμουν στο αμάξι. Έχετε να προτείνετε κατι αντίστοιχο; To Voice Dialler δεν το βρίσκω στο Μαrket....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για Voice Dialling που χρησιμοποιείτε; Εχω την ROM No6 του Kalaga και ειναι η πρώτη που δεν έχει το Voice Dialler (με το οποίο αν και δεν ήταν και πολύ σταθερό είχα μείνει ικανοποιημένος). To χρησιμοποιούσα κυρίως για κλήσεις απο το Bluetooth οταν ήμουν στο αμάξι. Έχετε να προτείνετε κατι αντίστοιχο; To Voice Dialler δεν το βρίσκω στο Μαrket....

 

Έκανες κλήσεις μέσω bluetooth σε Ελληνικά ονόματα???

Μπορείς να το κατεβάασεις από εδώ... Ψάχνετε και λίγο στο google, θα βρείτε ότι θέλετε...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Έκανες κλήσεις μέσω bluetooth σε Ελληνικά ονόματα???

Μπορείς να το κατεβάασεις από εδώ... Ψάχνετε και λίγο στο google, θα βρείτε ότι θέλετε...

 

Ελληνικά ονόματα δεν ειχα δοκιμάσει. Όλα στα αγγλικά τα είχα π.χ το Παπαδόπουλος το είχα στα contacts σαν Papadopoulos.

Αν ήθλελα να χρησιμοποιήσω το voice dialler για να καλέσω τo contact απο το Bluetooth, πατούσα μια φορά το πλήκτρο του ακουστικού, η εφαρμογή έμπαινε σε λειτουργία αυτόματα ("Say a command...") και εδινα το command π.χ "Call Papadopoulos mobile 1". Αν όλα πηγαιναν καλα.... μπορούσα να κάνω κλήσεις χωρίς να ακουμπήσω το κινητό (που βολέυει οταν οδηγείς). Στην αρχή μου φαίνοταν παράξενο (σε σχέση με τα common voice dialers στα προηγόυμενα κινητά που είχα). Μετά το συνήθισα - αφού δεν εχω βρεί κατι καλύτερο ως τώρα....

 

Δεν θυμάμαι το ακριβές όνομα της εφαρμογής. Έψαξα στο Google αλλα δεν βρήκα την συγκεκριμένη - αυτές που βρήκα δεν έχουν και τα καλύτερα σχολια....

 

Thanx Kalagas!

Edited by mikal
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ερώτηση: rootάρα το milestone. Όλα τελείωσαν ΟΚ, όμως δεν κάνει login το googletalk και δεν παίζει και το market...

 

Καμιά ιδέα;

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Τελικα περασα μεσω SBF την rom της GOT το Σ/Κ την τεσταρα οσο παει... Ο kernel δεν ειναι σταθερος αν το κιν. αν ειναι themed (?????) κανει συχνα reboot, εχει προβλημα με το on boot overclock, και τα fonts σε καποια themes οπως το Glasstone δεν εμφανιζουν σωστα τα κεφαλαια ελληνικα στην κουμπι του ξεκληδωματος. Απο την αλλη δεν feels snappier που λεμε και στα ελληνικα, με ελαφρως καλητερη διαχειρηση μνημης και μπαταριας καθως και καποια μικρες βελτιωσεις στο κλειδωμα του κιν. ( δες στο GOT blog). ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

 

Στην απεγκατασταση εφαρμογων βαλε φιλτρο ΟΛΑ και ψαξε για igo.javaclient η κατι παρομοιο δεν θυμαμαι ακριβως και απεγκατεστησε το!!!

 

εαν βαλει φιλτρο «ΟΛΑ» δεν θα σβησει ΟΛΕΣ τις εφαρμογες και οχι μονο τις downloaded ??????

LG G4
Link to comment
Share on other sites

εαν βαλει φιλτρο «ΟΛΑ» δεν θα σβησει ΟΛΕΣ τις εφαρμογες και οχι μονο τις downloaded ??????

 

Ευχαριστώ πολύ!Εγκαταστάθηκε αμέσως!!!

Link to comment
Share on other sites

εαν βαλει φιλτρο «ΟΛΑ» δεν θα σβησει ΟΛΕΣ τις εφαρμογες και οχι μονο τις downloaded ??????

Ρυθμισεις -->εφαρμογες-->διαχειριση εφαρμογων-->( πατας μενου)φιλτρο-->ΟΛΑ

:blink: ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ ΟΛΑ ;;

ΛΕΣ;;

Νομιζω οτι η ζεστη σε εχει επιρεασει περισοτερο απο μενα :lol:

 

Οσο για την 2.36 βρηκα οτι τα themes δεν δουλευουν σωστα γιατι εχει νεο framework structure και το OC θελει καθορισμο της memory address στο script που το φορτωνει (πχ στην LMF openrecovery).

function cdl { cd $1; ls;}
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις -->εφαρμογες-->διαχειριση εφαρμογων-->( πατας μενου)φιλτρο-->ΟΛΑ

:blink: ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ ΟΛΑ ;;

ΛΕΣ;;

Νομιζω οτι η ζεστη σε εχει επιρεασει περισοτερο απο μενα :lol:

 

Οσο για την 2.36 βρηκα οτι τα themes δεν δουλευουν σωστα γιατι εχει νεο framework structure και το OC θελει καθορισμο της memory address στο script που το φορτωνει (πχ στην LMF openrecovery).

Για αυτό πρέπει να τα παίρνεις όπως είναι τα .apk και το framework και να τους αλλάζεις μόνο τα pngs και όχι τα xml. Αν θέλει κάποιος που την έχει να κάνει copy όλα μα όλα τα apk από το /system/app καθώς και το services.jar και το framework-res.apk από /system/framework και να τα κάνει ένα zip για να προσαρμόσω την τελευταία Blue ROM στην G.O.T. .36.

 

Καλησπέρα.

 

Ερώτηση: rootάρα το milestone. Όλα τελείωσαν ΟΚ, όμως δεν κάνει login το googletalk και δεν παίζει και το market...

 

Καμιά ιδέα;

 

Κάνε restart. Μόλις ανοίξει σβήσε με τον Root Explorer (αφού είσαι rooted) το φάκελο /data/data/com.android.providers.settings κα μετά ξανα κάνε restart.

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας...!ειναι ενα φιλος μου που θελει να παρει κινητο και εγω του προτεινα για το χρηματικο ποσο που διαθετει το milestone...αυτουνου ομως δεν του αρεσε η ιδεα καθως εχει πολλες κακες εμπειριες με μοτορολα συσκευες....αν μπορειτε πειτε μου αν σας εχει παρουσιασει προβληματα ειδικοτερα στο hardware αλλα και στο software(αν και αυτα λυνοντε)...

ευχαριστω εκ των προτερων:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με την 2.36 είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Ελαφρώς πιο γρήγορη η συσκευή, ΣΙΓΟΥΡΑ μειώθηκαν τα reboots που ειχα με την 2.31 και επίσης το overclocking δουλεύει κανονικα, ή τουλάχιστον με τα cpu bench προγραμματα που δοκίμασα μου δείχνει παντα τον επεξεργαστη overclocked στα 720. Ισως γιαυτο και το ελαφρως γρηγοροτερο feeling της λειτουργιας. Δεν χρησιμοποιώ όμως κάποια modded/custom rom ούτε περίεργα themes. Τον launcher pro beta εχω ο οποιος επισης παει σφαίρα. Αυτες οι δικες μου εντυπωσεις...
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας...!ειναι ενα φιλος μου που θελει να παρει κινητο και εγω του προτεινα για το χρηματικο ποσο που διαθετει το milestone...αυτουνου ομως δεν του αρεσε η ιδεα καθως εχει πολλες κακες εμπειριες με μοτορολα συσκευες....αν μπορειτε πειτε μου αν σας εχει παρουσιασει προβληματα ειδικοτερα στο hardware αλλα και στο software(αν και αυτα λυνοντε)...

ευχαριστω εκ των προτερων:)

 

Motorola σε Hardware, πάντα ήταν ένα βήμα μπροστά (κατ'εμέ).

Στα menu όμως ήταν μάπα...

Με συνδυασμό όμως Motorola (Hardware) + Android (Software) νομίζω είναι ένας ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟΣ λόγος να αγοράσεις αυτό το κινητό!

(Και το slide-in qwerty πληκτρολόγιο είναι και αυτό από μόνο του ένα καλό κίνητρο! Όταν έχεις μάθει στο BlackBerry...)

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με την 2.36 είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Ελαφρώς πιο γρήγορη η συσκευή, ΣΙΓΟΥΡΑ μειώθηκαν τα reboots που ειχα με την 2.31 και επίσης το overclocking δουλεύει κανονικα, ή τουλάχιστον με τα cpu bench προγραμματα που δοκίμασα μου δείχνει παντα τον επεξεργαστη overclocked στα 720. Ισως γιαυτο και το ελαφρως γρηγοροτερο feeling της λειτουργιας. Δεν χρησιμοποιώ όμως κάποια modded/custom rom ούτε περίεργα themes. Τον launcher pro beta εχω ο οποιος επισης παει σφαίρα. Αυτες οι δικες μου εντυπωσεις...

Εμένα ρε παιδιά ποτέ ότι έκδοση και να είχα δεν μου έκανε reboots το κινητό. Το διαβάζω κ σε αλλά forums ότι σαν bug έχουν reboots και εμένα δεν μου έχει τύχει ποτέ... Δεν ξέρω αν φταίει το γεγονός ότι αφαιρώ πολλές από τις default εφαρμογές σε ότι Rom και να χρησιμοποιώ...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την πολύτιμη συμβουλή και βοήθειά σας και πάλι:

Σκέφτομαι να παω το πρώτο μου Smartphone (εδώ και 2 χρόνια είμαι με το LG Viewty) και κοιτούσα και το Milestone. Βασικά χαρακτηριστικά επιλογής για μένα είναι:

Όμορφο design, εύχρηστο, άνετο σερφάρισμα, και καλή κάμερα γιατί τραβάω αρκετές φωτό.

Σκεπτόμενος λοιπόν το Milestone έχω μερικές απορίες:

1) Βλέπω βιντεάκια στο YouTube με reviews κυρίως για το web surfing, με το overclocking στα 800ΜΗz πχ γίνεται πιο "smooth" το σερφάρισμα? Γιατί βλέπω ότι όταν κάνει zoom-in/out με τα δαχτυλα αργεί ένα κλικ να κάνει render την σελίδα..

2) Απ'ότι κατάλαβα περιμένουμε επίσημα έκδοση Froyo 2.2 κάποια στιγμή μέσα στο 2010?

3) Το να κάνεις Root την συσκευή, το να περνάς νέες ROM (όπως οι πολύ όμορφες και με νέα features που βλέπω στο φόρουμ :) ), κλπ, είναι απλό για κάποιον που δεν έχει ξανασχοληθεί με σμαρτπηονεσ, rom, κλπ?

4) Κοιτούσα και το Desire, απ' ότι διαβάζω αξίζει γιατί είναι πιο γρήγορο και λόγω AMOLED, αλλά το Milestone μου αρέσει γιατί είναι μεταλλικό, ενώ το Desire έχει πλαστικό περίβλημα.. Θα δω τρελλές διαφορές στο Desire τόσο που να αξίζει να το προτιμήσω?

5) Με χαλάει λίγο είναι η αλήθεια η μνήμη RAM του, που δεν είναι 512. Επηρεάζει πολύ την απόδοση της συσκευής. Έχετε χρησιμοποιοιήσει κάποια εφαρμογή, που να είπατε: "Εδώ θα χρειαζόταν η παραπάνω RAM.."

6) Διαβάζω ότι όπου να ναι θα κυκλοφορήσει το Droid 2, με αρκετές βελτιώσεις σε σχέση με το 1. Μήπως πρέπει να περιμένω να κυκλοφορήσει και σε μας το Milestone 2, ή θα αργήσει πάρα πολύ?

7) Μετά από το Froyo η Motorola πιστεύετε θα υποστηρίξει την συσκευή και με νέα Updates, ή ότι κάνουμε μόνοι μας με Custom ROM κλπ?

8) Υπάρχουν κάπου φωτό τραβηγμένες με το Milestone ώστε να δούμε τι κάνει και σε αυτόν τον τομέα? Γιατί για μένα είναι αρκετά σημαντικός.

9) Στο πληκτρολόγιο δεξιά είναι trackball? Η χρήση του βολεύει?

 

Οποιαδήποτε άλλη πρόταση (ακόμα και κινητού), συμβουλή, κλπ, είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας, περιμένω εναγωνίως τις απαντήσεις σας!

Μπάμπης

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την πολύτιμη συμβουλή και βοήθειά σας και πάλι:

Σκέφτομαι να παω το πρώτο μου Smartphone (εδώ και 2 χρόνια είμαι με το LG Viewty) και κοιτούσα και το Milestone. Βασικά χαρακτηριστικά επιλογής για μένα είναι:

Όμορφο design, εύχρηστο, άνετο σερφάρισμα, και καλή κάμερα γιατί τραβάω αρκετές φωτό.

Σκεπτόμενος λοιπόν το Milestone έχω μερικές απορίες:

1) Βλέπω βιντεάκια στο YouTube με reviews κυρίως για το web surfing, με το overclocking στα 800ΜΗz πχ γίνεται πιο "smooth" το σερφάρισμα? Γιατί βλέπω ότι όταν κάνει zoom-in/out με τα δαχτυλα αργεί ένα κλικ να κάνει render την σελίδα..

2) Απ'ότι κατάλαβα περιμένουμε επίσημα έκδοση Froyo 2.2 κάποια στιγμή μέσα στο 2010?

3) Το να κάνεις Root την συσκευή, το να περνάς νέες ROM (όπως οι πολύ όμορφες και με νέα features που βλέπω στο φόρουμ :) ), κλπ, είναι απλό για κάποιον που δεν έχει ξανασχοληθεί με σμαρτπηονεσ, rom, κλπ?

4) Κοιτούσα και το Desire, απ' ότι διαβάζω αξίζει γιατί είναι πιο γρήγορο και λόγω AMOLED, αλλά το Milestone μου αρέσει γιατί είναι μεταλλικό, ενώ το Desire έχει πλαστικό περίβλημα.. Θα δω τρελλές διαφορές στο Desire τόσο που να αξίζει να το προτιμήσω?

5) Με χαλάει λίγο είναι η αλήθεια η μνήμη RAM του, που δεν είναι 512. Επηρεάζει πολύ την απόδοση της συσκευής. Έχετε χρησιμοποιοιήσει κάποια εφαρμογή, που να είπατε: "Εδώ θα χρειαζόταν η παραπάνω RAM.."

6) Διαβάζω ότι όπου να ναι θα κυκλοφορήσει το Droid 2, με αρκετές βελτιώσεις σε σχέση με το 1. Μήπως πρέπει να περιμένω να κυκλοφορήσει και σε μας το Milestone 2, ή θα αργήσει πάρα πολύ?

7) Μετά από το Froyo η Motorola πιστεύετε θα υποστηρίξει την συσκευή και με νέα Updates, ή ότι κάνουμε μόνοι μας με Custom ROM κλπ?

8) Υπάρχουν κάπου φωτό τραβηγμένες με το Milestone ώστε να δούμε τι κάνει και σε αυτόν τον τομέα? Γιατί για μένα είναι αρκετά σημαντικός.

9) Στο πληκτρολόγιο δεξιά είναι trackball? Η χρήση του βολεύει?

 

Οποιαδήποτε άλλη πρόταση (ακόμα και κινητού), συμβουλή, κλπ, είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας, περιμένω εναγωνίως τις απαντήσεις σας!

Μπάμπης

Θα σου απαντήσω λακωνικά... Το κινητό είναι φοβερό αλλά έχει μάπα κάμερα. Αν και 5 Mp για μένα παίρνει πολύ μαπα φωτογραφίες σε σχέση με τα HTC και τα Nokia που έχουν 5MP. Το desire έχει καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά το Milestone 2 όπως λες που ήδη κυκλοφορεί στην Αμερική είναι αρκετά καλύτερο με 8 ΜP κάμερα και hdmi. Μικρότερο επεξεργαστή από το Desire θα έχει αλλά με overlook θα το σκίζει.

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω λακωνικά... Το κινητό είναι φοβερό αλλά έχει μάπα κάμερα. Αν και 5 Mp για μένα παίρνει πολύ μαπα φωτογραφίες σε σχέση με τα HTC και τα Nokia που έχουν 5MP. Το desire έχει καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά το Milestone 2 όπως λες που ήδη κυκλοφορεί στην Αμερική είναι αρκετά καλύτερο με 8 ΜP κάμερα και hdmi. Μικρότερο επεξεργαστή από το Desire θα έχει αλλά με overlook θα το σκίζει.

 

Eυχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε kalagas. Αυτό με την κάμερα η αλήθεια είναι ότι με μπλόκαρε κάπως, καθότι έχω συνηθίσει με το Viewty που βγάζει αρκετά καλές (για τα λεφτά που κοστίζει ειδικά).

Το Droid 2 θα έχει θύρα HDMI? Έχουμε κάποιο site που να το δείχνει? Γιατί κοιτούσα σε διάφορα android site και δεν το πήρα πρέφα..!

8MP camera το καινούριο, ε? χμ.. Σημαντική βελτίωση.

Ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει Ελλάδα, στο περίπου? Να περιμένω αν είναι..

 

Off Topic: Ήδη χαζεύω τις Gold ROMs σου..! :)

 

Οποιαδήποτε άλλη απάντηση στο προηγούμενο post μου είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη παιδιά!

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...