Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ndrive9 δεν εχει τραπεζες?.βρισκω ολα τα αλλα εκτος απο αυτες.

και εγω τωρα που το ειδα δεν εχει!!!μαλλον θελει ''poi'' αν δεν κανω λαθος!!!μαλλον το 10 που θα βγει θα εχει ελπιζω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρατε ότι διαρκώς εργαζόματε για να βελτιώνουμε το λογισμικό των συσκευών μας? Για 2 χρόνια από το λανσάρισμα του κάθε κινητού, η ομάδα ανάπτυξης λογισμικού της εταιρίας μας εργάζεται εντατικά για να σας προσφέρει διαρκώς νέες εμπειρίες χρήσης, αναβαθμισμένες λειτουργίες, και καλύτερη απόδοση. Έχετε την τελευταία έκδοση λογισμικού?

 

Σαν να θέλουν να παίξουν με τα νεύρα μας είναι:mad:

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

...εμενα με καιει που δεν μπορω να βρω ενα προγραμμα ηχογραφησης συνομιλιας που να παιζει.......:(:mad:
Link to comment
Share on other sites

...εμενα με καιει που δεν μπορω να βρω ενα προγραμμα ηχογραφησης συνομιλιας που να παιζει.......:(:mad:

 

Ουτε σε java ουτε σε symbian?

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε java ουτε σε symbian?

μπα ακομα τιποτα απο αυτα και οσα εχουν βγει δεν συνεργαζονται καθολου με το satio!! :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση,.έκανε εγκατάσταση κάποιες εφαρμογές-παιχνίδια στην μνήμη τηλεφώνου,,μετά τα έκανα μετακίνηση,στην κάρτα μνήμης,αλλά τα εμφανίζει,στην μνήμη τηλεφώνου,τι να κάνω βρε παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση,.έκανε εγκατάσταση κάποιες εφαρμογές-παιχνίδια στην μνήμη τηλεφώνου,,μετά τα έκανα μετακίνηση,στην κάρτα μνήμης,αλλά τα εμφανίζει,στην μνήμη τηλεφώνου,τι να κάνω βρε παιδιά.

απεγκατεστησετα και καντα ξανα εγκατασταση στην καρτα μνημης...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει κανενας απο εσας κανενα προγραμμα για το bluetooth που να το ρυθμιζει να δεχεται οτι του στελνουν κατευθειαν στην καρτα μνημης?ευχαριστω εκ των προτερων....
Link to comment
Share on other sites

μπα!!!!με καμια παναγια δεν γινεται αυτο!!!!εκει η SE θελει να μας πεδευει!!! :(

 

Ούτε αν βάλεις να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης?

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αν βάλεις να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης?

α σε αυτο δεν το εχω ψαξει να σου πω την αληθεια!!

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη που κρατα τον φωτισμο της συσκευης αναμενο σταθερα χωρις να σκαμπανεβαζει η φωτεινοτητα του?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη που κρατα τον φωτισμο της συσκευης αναμενο σταθερα χωρις να σκαμπανεβαζει η φωτεινοτητα του?

 

Δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι τέτοιο. Ο φωτισμός ανεβοκατεβαίνει ανάλογα με το πόσο εκτείθεται ο αισθητήρας στο φως. Οπότε κόλλα ένα μαύρο αυτοκόλλητο πάνω στον αισθητήρα και θα είσαι οκ! :p

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

 

Πήρα το satio πριν από 3 εβδομάδες περίπου και θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κρατάει η μπαταρία στα δικά σας satio;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εβαλα προσφατα το ndrive εκδοση 9.3.15. μπορειτε να μου πει καποιος πια η διαφορα του να επιλεξεις στις ρυθμισεις την αυτοματη εναλλαγη στο προτυπο ημερας-νυχτας?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

 

Πήρα το satio πριν από 3 εβδομάδες περίπου και θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κρατάει η μπαταρία στα δικά σας satio;

 

Ευχαριστώ

 

Εξαρτάται από την χρήση, περίπου 1-2 μέρες, ίσως και 3 με ελάχιστη χρήση.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εβαλα προσφατα το ndrive εκδοση 9.3.15. μπορειτε να μου πει καποιος πια η διαφορα του να επιλεξεις στις ρυθμισεις την αυτοματη εναλλαγη στο προτυπο ημερας-νυχτας?

Αλλαζουν τα χρωματα στην πλοηγηση αυτοματα αναλογα την ωρα.πιο σκουρα το βραδυ-πιο φωτινα την ημερα....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.κινεττικ σκρολ δεν μπορει να μπει σε αυτο το κινητο?
Στο 5800 βαλανε! Σε μας...ουτε με ταμα!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Στο 5800 βαλανε! Σε μας...ουτε με ταμα!:mad:

 

Το κινητό σαν hardware έχει τόσες δυνατότητες και η SE το έχει καταστρέψει ρε ****το!

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σαν hardware έχει τόσες δυνατότητες και η SE το έχει καταστρέψει ρε ****το!

Το hardware το εχει φτιαξει η SE!!!

Link to comment
Share on other sites

Το hardware το εχει φτιαξει η SE!!!

 

Και δεν βγάζει ενα update να το εκμεταλευτεί, μόνο το έχει αφήσει με ενα σωρό μπαγκς. Και το κινητό ενώ έχει δυνατότητες έχει καταλήξει κάτω του μετρίου.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Και δεν βγάζει ενα update να το εκμεταλευτεί, μόνο το έχει αφήσει με ενα σωρό μπαγκς. Και το κινητό ενώ έχει δυνατότητες έχει καταλήξει κάτω του μετρίου.

οπως ειπε και ενας λιγα post πιο πισω που η αδερφη του δουλευει στην SE μεχρι τον νοεμβριο θα εχουν βγαλει update.και εγω το πιστευω βαθιαααααααααααααααααα μεσα μου!!!!!! υπομονη!!!και το κηνιτο αυτο θα χτυπουσε το iphone4!!!χαχαχαχαχαχαχα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπως ειπε και ενας λιγα post πιο πισω που η αδερφη του δουλευει στην SE μεχρι τον νοεμβριο θα εχουν βγαλει update.και εγω το πιστευω βαθιαααααααααααααααααα μεσα μου!!!!!! υπομονη!!!και το κηνιτο αυτο θα χτυπουσε το iphone4!!!χαχαχαχαχαχαχα

 

Μακάρι ρε φίλε αν και δεν το νομίζω.

Πάντως από φανατικός της SE, δεν πρόκειται να ξαναδώσω τόσα λεφτά σε αυτήν, η συμπεριφορά της προς τους αγοραστές της είναι ελεεινή, καθόλου υποστήριξη στο κινητό.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...