Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε 'μένα η τελευταία έκδοση είναι η R2AK006 18/02/2010 και το SEUS λέει ότι δεν υπάρχει νεότερη.

Εσύ ποια έκδοση έχεις που βγήκε 15/3/2010?

Το δικο μου (ειναι vodafone) εκδοση λογισμικου 1218-9500_R2AK007

ημ/νια εκδ. λογισμικου 2-3-10

προσαρμοσμενη εκδοση 1225-9492_R2AK007

ημ/νια προσαρ. εκδοσης 2-3-10

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το δικο μου (ειναι vodafone) εκδοση λογισμικου 1218-9500_R2AK007

ημ/νια εκδ. λογισμικου 2-3-10

προσαρμοσμενη εκδοση 1225-9492_R2AK007

ημ/νια προσαρ. εκδοσης 2-3-10

 

Είναι branded οι συσκευές σας;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Είναι branded οι συσκευές σας;

Το δικο μου εχει και το μενου της vodafone μεσα....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου εχει και το μενου της vodafone μεσα....

 

Χμμ και πάλι νομίζω είσαι οκ,τότε νομίζω βγήκε...Γιατί και το δικο μου έτσι είναι.Η άλλη λύση είναι wotan ή davinciteam .ΑΝ θες να είσαι σίγουρος.

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

H R2AK006 είναι η πιο πρόσφατη για μη-customised εκδόσεις και η R2AK007 για τις Βόνταφον-customised συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Και σε 'μένα η τελευταία έκδοση είναι η R2AK006 18/02/2010 και το SEUS λέει ότι δεν υπάρχει νεότερη.

Εσύ ποια έκδοση έχεις που βγήκε 15/3/2010?

 

03-15-2010

Αποκτήστε το πιο πρόσφατο λογισμικό για το Satio™ με υποστήριξη για DLNA και εγγραφή video ποιότητας WVGA.

 

Τώρα υπάρχει νέο λογισμικό διαθέσιμο για το τηλέφωνό σας, που περιλαμβάνει νέες δυνατότητες και βελτιώσεις, όπως:

Υποστήριξη DLNA για εύκολη μεταφορά ήχου και εικόνων μέσω οποιασδήποτε συσκευής με δυνατότητα DLNA, για παράδειγμα, PS3™ ή τηλεόραση που υποστηρίζει DLNA.

Υποστήριξη εγγραφής video ποιότητας WVGA, με βελτιωμένη δυνατότητα προσαρμογής για μορφή εικόνας ευρείας θέασης και αυξημένη ανάλυση σε 864 x 480 pixel.

Εφαρμογή Facebook™.

'Ανεβάστε' φωτογραφίες στο Facebook™, απευθείας καθώς τις προβάλλετε.

'Ανεβάστε' βίντεο στο YouTube™ απευθείας από το Video player.

Ενσωματωμένο μενού συνομιλιών στο μενού Μηνύματα.

 

Αυτό εδώ είναι εδώ και καιρό στο σάιτ της σονυ

Δεν ξέρω όμως πότε βγήκε η έκδοση της βονταφον

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ είναι εδώ και καιρό στο σάιτ της σονυ

Δεν ξέρω όμως πότε βγήκε η έκδοση της βονταφον

Βγηκε αργοτερα

 

Υποστήριξη εγγραφής video ποιότητας WVGA, με βελτιωμένη δυνατότητα προσαρμογής για μορφή εικόνας ευρείας θέασης και αυξημένη ανάλυση σε 864 x 480 pixel.

την εχει

 

Εφαρμογή Facebook™.

την εχει

 

'Ανεβάστε' φωτογραφίες στο Facebook™, απευθείας καθώς τις προβάλλετε.

δεν το βρηκα

 

'Ανεβάστε' βίντεο στο YouTube™ απευθείας από το Video player.

δεν το βρηκα

 

Ενσωματωμένο μενού συνομιλιών στο μενού Μηνύματα

το εχει

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση γιατι προκειται να το αγορασω το satio....

 

στο chat του facebook μιλας κανονικα?

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τους χαρτες Garmin που μπορω να τους βρω για να του περασω στο satio μου?

Εινε δωρεαν καταρχας για να τους κατεβασω? Και για να τους περασω?

Δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω.

 

Ξερει κανεις και κανα site με παιχνιδια η διαφορα προγραματα?

 

Να ρωτησω και κατι ακομα, προσπαθησα να κατεβασω το ebuddy για το satio, αλλα δεν καταφερα να βρψ το μοντελο satio, δεν υπαρχει το ebuddy για satio?

Edited by MaZzzZ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τους χαρτες Garmin που μπορω να τους βρω για να του περασω στο satio μου?

Εινε δωρεαν καταρχας για να τους κατεβασω? Και για να τους περασω?

Δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω.

 

Ξερει κανεις και κανα site με παιχνιδια η διαφορα προγραματα?

 

Να ρωτησω και κατι ακομα, προσπαθησα να κατεβασω το ebuddy για το satio, αλλα δεν καταφερα να βρψ το μοντελο satio, δεν υπαρχει το ebuddy για satio?

oτι θες περι sato εδω: http://www.se-satio.co.uk τα εχει ολα

Υ.Γ καλα θα ηταν να διαβαζες μερικα post ποιο πριν!!!! :)

 

Nα κανω μια ερωτηση γιατι προκειται να το αγορασω το satio....

 

στο chat του facebook μιλας κανονικα?

εχει το nimbuzz!!!! πολυ καλο το εχω και δουλευει αψογα σε μενα

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τους χαρτες Garmin που μπορω να τους βρω για να του περασω στο satio μου?

Εινε δωρεαν καταρχας για να τους κατεβασω? Και για να τους περασω?

Δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω.

 

Ξερει κανεις και κανα site με παιχνιδια η διαφορα προγραματα?

 

Να ρωτησω και κατι ακομα, προσπαθησα να κατεβασω το ebuddy για το satio, αλλα δεν καταφερα να βρψ το μοντελο satio, δεν υπαρχει το ebuddy για satio?

 

κατέβασε απο το επισημο site του ebuddy για το nokia n97 δουλεύει μια χαρα στο satio

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

oτι θες περι sato εδω: http://www.se-satio.co.uk τα εχει ολα

Υ.Γ καλα θα ηταν να διαβαζες μερικα post ποιο πριν!!!! :)

 

Διαβασα αρκετα, αλλα εινε υπερβολικα πολλα, δεν γινεται να τα διαβασεις ολα με τιποτα.

Σε ευχαριστω παντως.

 

 

κατέβασε απο το επισημο site του ebuddy για το nokia n97 δουλεύει μια χαρα στο satio

 

Σε ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση γιατι προκειται να το αγορασω το satio....

 

στο chat του facebook μιλας κανονικα?

 

Δηλαδή σκοπεύεις να αγοράσεις 500 ευρώ κινητό και σε απασχολεί το αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το chat στο fb; :p:p:p

Από την εφαρμογή που έχει εγκαταστημένη νομίζω όχι, όπως επίσης όχι και από τον browser. Νομίζω όμως ότι τα fringe και e-buddy πρέπει να έχουν chat ανάμεσα στις επαφές του fb.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν καταφερα να βρω καποιο προγραμα το οποιο να ανηγει FaceBook και να εχει το Chat.

Παντως θα ελεγα και εγω το ιδιο, να δωσεις τοσα λεφτα για ενα κινητο και να σε νοιαζει αν εχει Chat το FaceBook?...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν καταφερα να βρω καποιο προγραμα το οποιο να ανηγει FaceBook και να εχει το Chat.

Παντως θα ελεγα και εγω το ιδιο, να δωσεις τοσα λεφτα για ενα κινητο και να σε νοιαζει αν εχει Chat το FaceBook?...

 

Επειδη θα δωσω 500 ευρω που λετε...Γιατι να μην με νοιαζουν καποιες δυνατοτητες που με ενδιαφερουν? Αν ειναι παιρνω το iphone 3gs στα ιδια λεφτα που μπαινει και ειναι και πολυ ανωτερο για μενα...Επειδη δεν εχει ψηφιακη με 12mpixel?

 

Eσεις δηλαδη το πηρατε για να βγαζετε φωτογραφιες? με 500 ευρω παιρνατε επαγγελματικη ψηφιακη!

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα..εχω κανει εγκατασταση το προγραμμα πλοηγησης sygic αλλα δεν μπορει να εντοπιστει η θυρα com του gps,παταω αυτοματη επιλογη gps και το τηλεφωνο κολλαει...ξερει κανεις τιποτα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eαν βρισκει τους χαρτες τοτε το θεμα ειναι οτι δεν βρισκει σημα το gps. Διαβασε στις πιο πισω σελιδες και θα δεις ενα κολπακι για να πιανεις πιο γρηγορα σημα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα δωσω 500 ευρω που λετε...Γιατι να μην με νοιαζουν καποιες δυνατοτητες που με ενδιαφερουν? Αν ειναι παιρνω το iphone 3gs στα ιδια λεφτα που μπαινει και ειναι και πολυ ανωτερο για μενα...Επειδη δεν εχει ψηφιακη με 12mpixel?

 

Eσεις δηλαδη το πηρατε για να βγαζετε φωτογραφιες? με 500 ευρω παιρνατε επαγγελματικη ψηφιακη!

 

Κοιτα αλλο το iphone και αλλο το satio.

Και μην νομιζεις εχει κατι λιγες ωρες που το πηρα και εγω, το πηρα εχθες, και σημερα ολη μερα το φορτιζω.

Αυτο που λες παντως για FaceBook Chat το δοκιμασα οπως μπορουσα και δεν βρηκα να εχει Chat καπου.

Υπαρχει δηλαδη κινητο το οποιο να μπαινει FaceBook και να εχει Chat?

To iphone το εχει αυτο το πραγμα? Εγω παντως δεν το γνωριζω αυτο.

Αλλα ναι, εγω εδωσα τα λεφτα γιατι ηθελα καλη καμερα, και γιατι ειμε λατρης της Sony Ericsson.

Και το iphone 3gs δεν κανει τα ιδια λεφτα.

To Satio κανει στα 400 με 420, και το iphone 3gs κανει παραπανω, δεν θυμαμαι ποσο ακριβως.

Παντως και εγω ημουν στο διλειμα ενα απο τα δυο να παρω, και πηρα παλι Sony Ericsson, ασε που σε λιγο καιρο βγαινει το iphone 4 και λεω τζαμπα θα παρω το iphone 3gs.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ειπα και το ξαναλεω!!!!κατεβαστε το nimbuzz ειναι αψογο!!!μα κανενασ δεν με ακουει εδω? :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ειπα και το ξαναλεω!!!!κατεβαστε το nimbuzz ειναι αψογο!!!μα κανενασ δεν με ακουει εδω? :)

 

Το εχω κατεβασει αλλα δεν το εχω δοκιμασει.

Εχει και FaceBook Chat αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κατεβασει αλλα δεν το εχω δοκιμασει.

Εχει και FaceBook Chat αυτο?

εχει facebook,msn,skype(αλλα εχει και skype για το satio),yahoo,google talk,my space και κατι αλλα που δεν τα ξερω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει facebook,msn,skype(αλλα εχει και skype για το satio),yahoo,google talk,my space και κατι αλλα που δεν τα ξερω...

 

Okay σε ευχαριστω θα το δοκιμασω αν εινε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,απο την αρχη που βγηκε το τηλεφονο δεν εχω κανενα προβλημα ειναι απλα γαματο,τωρα τελευταια ομωσ οταν μιλαω η ειμαι στο ιντερνετ αρχηζει κ ζεστενετε η μπαταρια αρκετα,μηπωσ ξερει κανεισ τι παιζει;;να περιμενω να κανει κανενα μπαμ η μπαταρια;;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,απο την αρχη που βγηκε το τηλεφονο δεν εχω κανενα προβλημα ειναι απλα γαματο,τωρα τελευταια ομωσ οταν μιλαω η ειμαι στο ιντερνετ αρχηζει κ ζεστενετε η μπαταρια αρκετα,μηπωσ ξερει κανεισ τι παιζει;;να περιμενω να κανει κανενα μπαμ η μπαταρια;;;;;;;;

 

Εχει 2 ημερες που εχο παρει το κινητο εγω, και αυτο που λες το παρατηρησα μονο την πρωτη μερα που το ειχα κανει το κινητο σκουπα, θελω να πω το εψαχνα το σκαλιζα συνεχεια, με αποτελεσμα η μπαταρια απο πισω, με το καπακι κιολας, να εχει ζεσταθει παρα πολυ, και εγω ανησυχυσα και λεω τι γινεται τωρα, τοσο πολυ ζεστενεται? Θα κανει κανα μπαμ? Τα ιδια ελεγα και εγω.

Αλλα την δευτερη μερα που δεν το σκαλιζα και πολυ, νορμαλ θα ελεγα, τηλεφωνα μηνυματα και λιγο παιχνιδια και πολυ ελαχιστα που το σκαλιξα, δεν ζεσταθηκε και παρα πολυ η μπαταρια.

Τωρα δεν ξερω, λογικα για να εχω και εγω και εσυ το προβλημα αυτο, προβλημα, ε και καλα, τοτε λογικα το εχουμε ολοι μας.

Δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα, και εγω τα επαιξα στην αρχη αλλα εντακσει δεν ξερω.

Ας περιμενουμε να πουνε και οι αλλοι χρηστες που το εχουνε κατι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...