Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλαξαν τον τρόπο που σου στέλνουν από το site τις ρυθμίσεις για το ιντερνετ και δεν μπορώ να βρω άλλο τρόπο. Ούτε και στο site της βονταφον δεν το έχει το κινητό.

Δοκίμασα αυτό που λέει εδώ αλλά τίποτα http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/howtogetinternetsettings/satio?cc=gr&lc=el

 

 

Κανείς καμιά ιδέα?:wacko:

καντο μεσου κηνιτου......εχει επιλογη να τισ κατεβασει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν μπορεί να μου φορτώσει την εφαρμογή του Facebook? Την έσβησα και την έκανα εγκατάσταση ξανά και πάλι τα ίδια. :wacko:
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, το έκανα μόνος μου!!!

πήγα στην ελληνική σελίδα της se και αφού πρώτα μου κατεβασε δύο προγράμματα, pc suite και ένα άλλο το media go στον υπολογιστή, μετά έκανα αναβάθμιση λογισμικού.

επιτυχής έγραψε.

Είχα λογισμό 7/9/09 ή 9/7/09 δεν θυμάμαι, και τώρα έχω λογισμικό με ημερομηνία έκδοσης 18-02-10.

Δεν μου έσββησε τίποτα. Ούτε καν τις ρυθμισεις που είχα. Εύκολο ήταν.

Μένει να δουμε αν θα ξανασβήσει το κινητό.

 

κουφό... σοσ

χθες και σήμερα γύρω στις 2, έκανε restart μόνο του!!! δεν έσβησε και έπρεπε να βγαλω την μπαταρία και να την ξαναβάλω για να ανοίξει όπως πριν την αναβάθμιση που του έκανα, έκλεισε και άνοιξε και ζητούσε το πιν!!!

τι κουφό είναι αυτό? τι κανω?

υ.γ. κατά τα άλλα την υπόλοιπη ημέρα, δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη facebook? που την βρηκες?
Αυτην που ειχε μεσα το κινητο μετα την τελευταια αναβαθμιση και την εχει και το site της SE στο δωρεαν λογισμικο.

 

κουφό... σοσ

χθες και σήμερα γύρω στις 2, έκανε restart μόνο του!!! δεν έσβησε και έπρεπε να βγαλω την μπαταρία και να την ξαναβάλω για να ανοίξει όπως πριν την αναβάθμιση που του έκανα, έκλεισε και άνοιξε και ζητούσε το πιν!!!

τι κουφό είναι αυτό? τι κανω?

υ.γ. κατά τα άλλα την υπόλοιπη ημέρα, δουλεύει μια χαρά

Αυτο λογικα ειναι bug της νεας αναβαθμισης...αναμενουμε την καινουργια! Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Αυτο λογικα ειναι bug της νεας αναβαθμισης...αναμενουμε την καινουργια!

 

18-2-2010 η ημερομηνία του λογισμικού που την κατέβασα από το ελληνικό site της se και το έβαλα.

κάθε πότε περίπου βγάζει αναβάθμιση;

 

υ.γ. η πλάκα ειναι ότι το c510 που μου την είχε δώσει στα νεύρα επειδή ήταν αργό και γιαυτό πήρα νέο κινητό, του έκανα αναβάθμιση και πετάει!!!

Link to comment
Share on other sites

18-2-2010 η ημερομηνία του λογισμικού που την κατέβασα από το ελληνικό site της se και το έβαλα.

κάθε πότε περίπου βγάζει αναβάθμιση;

Λογικα τωρα το καλοκαιρι περιμενουμε μια αναβαθμισουλα.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα τωρα το καλοκαιρι περιμενουμε μια αναβαθμισουλα.

 

να το αφήσω λες? τι να κανω? να περιμενω?

κατά τα άλλα το κινητό, πετάει

Link to comment
Share on other sites

να το αφήσω λες? τι να κανω? να περιμενω?

κατά τα άλλα το κινητό, πετάει

Περιμενε να δουμε την νεα αναβαθμιση,δεν χανεις τπτ. Περιμενουμε και kinetic scrolling...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Περιμενε να δουμε την νεα αναβαθμιση,δεν χανεις τπτ. Περιμενουμε και kinetic scrolling...:rolleyes:

 

τι είναι τούτο πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

τι είναι τούτο πάλι!!!
Να δουλευει το μενου και η περιηγηση στο ιντερνετ οπως οταν ειναι οταν μπαινεις στα πολυμεσα. Να rollαρει σαν iphone φαση.
Link to comment
Share on other sites

Να δουλευει το μενου και η περιηγηση στο ιντερνετ οπως οταν ειναι οταν μπαινεις στα πολυμεσα. Να rollαρει σαν iphone φαση.

 

αναμενω λοιπόν. γιατί και για να το παω για αναβαθμιση στον... "Γ" πάλι την ίδια έκδοση λογισμικού θα βάλει λογικά. Οπότε περιμένω...

Link to comment
Share on other sites

αναμενω λοιπόν. γιατί και για να το παω για αναβαθμιση στον... "Γ" πάλι την ίδια έκδοση λογισμικού θα βάλει λογικά. Οπότε περιμένω...

Ναι, μην κανεις το λαθος και το πας στο ''Γ'' γιατι θα σου περασουν την ιδια αναβαθμιση. Ακου 30ευρω...μου πεσαν τα μαλλια:X:wacko:

Link to comment
Share on other sites

καντο μεσου κηνιτου......εχει επιλογη να τισ κατεβασει

 

Δοκίμασα αυτό που λέει εδώ αλλά τίποτα http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/howtogetinternetsettings/satio?cc=gr&lc=el

 

 

 

Τελικά έστειλα από την βονταφον τις ρυθμίσεις του Ν97 και δουλεύουν μια χαρα.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το βλέπω να αργεί πάρα πολύ το καινούριο update στο firmware, αν βγει ποτέ.:(

Η sonyericsson το έχει ρίξει στα android:!:

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για οσους εχουν το προβλημα με το GPS που δεν κλειδωνει δορυφορους κανετε το εξης:

Ανοιχτο το κινητο και πατατε τα κουμπια της κλησης με την εξης σειρα:

 

Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο - Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο

 

Μπαινουμε στο "κρυφο μενου". Πηγαινουμε στην επιλογη "Δοκιμες Συσκευης", ψαχνουμε με το GPS και κανουμε Διαγραφη Δεδομενων απο την επιλογη που εχει.

Εγω το εκανα και δουλεψε και μου λοκαρε δορυφορους σε χρονο απιστευτο. Δουλευει κομματια μιλαμε παλι. Αντε αυτα και καληνυχτα!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας αν κανω unbrand το satio μου που ειναι Βογκαφον αν υπαρχει προβλημα με την εγγυηση?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας αν κανω unbrand το satio μου που ειναι Βογκαφον αν υπαρχει προβλημα με την εγγυηση?

Την χάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για οσους εχουν το προβλημα με το GPS που δεν κλειδωνει δορυφορους κανετε το εξης:

Ανοιχτο το κινητο και πατατε τα κουμπια της κλησης με την εξης σειρα:

 

Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο - Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο

 

Μπαινουμε στο "κρυφο μενου". Πηγαινουμε στην επιλογη "Δοκιμες Συσκευης", ψαχνουμε με το GPS και κανουμε Διαγραφη Δεδομενων απο την επιλογη που εχει.

Εγω το εκανα και δουλεψε και μου λοκαρε δορυφορους σε χρονο απιστευτο. Δουλευει κομματια μιλαμε παλι. Αντε αυτα και καληνυχτα!

Παντως εγω μπηκα στο κρυφο μενου και εκανα "Διαγραφη Δεδομενων" σε vivaz και σημερα επιασε σημα μεσα σε ενα λεπτο πανω-κατω, ενω χθες τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Όντωωωωωωως

Έχει δίκιο ο EddieX

Πιάνει σήμα σε μισό λεπτοοοό!!!! :)

Thaaaaaaank you!!!

-----------------------

Knowledge Is Power

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτα το ειχα αφησει και σημα γιοκ. θα πρεπει να το αφησω περισσοτερο διοτι εκανα και ενα hard format χθες?

 

μετα την πρωτη φορα που το αφησα εξω για καμποσο χρονικο διαστημα (δεν ξερω ποσο ακριβως) και επιασε σημα, κατοπιν με το κολπο που ειπε ο φιλος EddieX, το κινητο πιανει σημα σε χρονο 0. τετοιο πραγμα δεν εχει ξαναγινει.

μπραβο στον EddieX!!!

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει κάποιο νέο update ;;

 

Λοιπον, για οσους εχουν το προβλημα με το GPS που δεν κλειδωνει δορυφορους κανετε το εξης:

Ανοιχτο το κινητο και πατατε τα κουμπια της κλησης με την εξης σειρα:

 

Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο - Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο

 

Μπαινουμε στο "κρυφο μενου". Πηγαινουμε στην επιλογη "Δοκιμες Συσκευης", ψαχνουμε με το GPS και κανουμε Διαγραφη Δεδομενων απο την επιλογη που εχει.

Εγω το εκανα και δουλεψε και μου λοκαρε δορυφορους σε χρονο απιστευτο. Δουλευει κομματια μιλαμε παλι. Αντε αυτα και καληνυχτα!

 

 

το έκανα,και έψαξα,και μου βρήκε 5 δορυφόρους και αποθήκευσε σε 2.05' .Για να δούμε..Παιδία...εκτός του google maps και του garmin ,τί άλλα υπάρχουν; Δεν θέλω να με χρεώνει όποτε ανοίγω το gps ..

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...