Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασα 00000 12345 01234 98765 09876 11111 22222 33333 44444 55555 66666 77777 88888 99999 και δεν ειναι κανεις απο αυτους

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπα.... πεντε αστερακια εχει, πενταψηφιο το νουμερο

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια χτες ανακαλυψα τυχαια μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελλειψη στο satio μου

πηγα να τραβηξω μια φωτογραφια χτες με χρηση χρονοδιακοπτη και δεν τραβαει φωτογραφια ουτε μπανει στη διαδικασια να μετρησει αντιστροφα για να βγει η φωτογραφια με καμια παναγια.μηπως το εχετε προσεξει?ή ειναι μονο σε μενα??:blink:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια χτες ανακαλυψα τυχαια μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελλειψη στο satio μου

πηγα να τραβηξω μια φωτογραφια χτες με χρηση χρονοδιακοπτη και δεν τραβαει φωτογραφια ουτε μπανει στη διαδικασια να μετρησει αντιστροφα για να βγει η φωτογραφια με καμια παναγια.μηπως το εχετε προσεξει?ή ειναι μονο σε μενα??:blink:

πατησες το κουμπι ??? μολις το δοκιμασα και δουλευει κανονικα

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

πατησες το κουμπι ??? μολις το δοκιμασα και δουλευει κανονικα

αν το πατησα λεει.........κοντεψα να το σπασω απο την πιεση........!!!

 

EDIT:το ξαναδοκιμασα μολις τωρα και δουλευει κανονικα........

ΠΡΕΠΕΙ να βγει αυτο το update συντομα.........

 

παιδες να ρωτησω κατι τα satio εχει απο μονο του screen protection η απλα ετυχε να εχει η δικη μου συσκευη?:confused:

 

κοιτα αν εννοεις ως screen protector την μεμβρανη που ειχε το κινητο πανω (οπως ολα) οταν το εβγαλες απο το κουτι οχι δεν ηταν μονο σε σενα

αλλα γενικα αυτο δεν το θεωρω screen protector και αμφιβαλλω αν θεωρειται και γενικα...!:D

Link to comment
Share on other sites

αν το πατησα λεει.........κοντεψα να το σπασω απο την πιεση........!!!

 

EDIT:το ξαναδοκιμασα μολις τωρα και δουλευει κανονικα........

ΠΡΕΠΕΙ να βγει αυτο το update συντομα.........

 

 

 

κοιτα αν εννοεις ως screen protector την μεμβρανη που ειχε το κινητο πανω (οπως ολα) οταν το εβγαλες απο το κουτι οχι δεν ηταν μονο σε σενα

αλλα γενικα αυτο δεν το θεωρω screen protector και αμφιβαλλω αν θεωρειται και γενικα...!:D

 

δε θα το ελεγα μεμβρανη ακριβος και σιγουρα σε καμια αλλη συσκευη μου δεν ειχε κατι παρομοιο ειναι τελεια κολιμενο πανω και δεν φευγει οπως στις συνιθισμενες μεμβραβες που εχουν μαμα τα κινιτα :)

Link to comment
Share on other sites

δε θα το ελεγα μεμβρανη ακριβος και σιγουρα σε καμια αλλη συσκευη μου δεν ειχε κατι παρομοιο ειναι τελεια κολιμενο πανω και δεν φευγει οπως στις συνιθισμενες μεμβραβες που εχουν μαμα τα κινιτα :)

 

τι να σου πω εγω το εβγαλα αμεσως απο ........συνηθεια και δεν το προσεξα....:D

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας. Απόκτησα πριν από δύο εβδομάδες περίπου ένα satiο και έκανα κανονικά την πρώτη φόρτιση της μπαταρίας όπως μου είπαν από το κατάστημα, Πρόσεξα όμως ότι η μπαταρία του τηέφώνου , χωρίς να κάνω την παραμικρή χρήση του, τελείωνει και αυτό κλείνει σε λιγότερο από 24 ώρες. Όταν λέω χωρίς την παραμικρή χρήση, εννοώ ότι φορτίζω το τηλέφωνο και το αφήνω ανοικτό, χωρίς όμως να κάνω ή να δέχομαι τηλεφωνήματα και χωρίς να χρησιμοποιώ κάποιες λειτουργίες του. Απλά το έχω ανοικτό . Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό και κάτι δεν πάει καλά. Μπορεί να βοηθήσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας. Απόκτησα πριν από δύο εβδομάδες περίπου ένα satiο και έκανα κανονικά την πρώτη φόρτιση της μπαταρίας όπως μου είπαν από το κατάστημα, Πρόσεξα όμως ότι η μπαταρία του τηέφώνου , χωρίς να κάνω την παραμικρή χρήση του, τελείωνει και αυτό κλείνει σε λιγότερο από 24 ώρες. Όταν λέω χωρίς την παραμικρή χρήση, εννοώ ότι φορτίζω το τηλέφωνο και το αφήνω ανοικτό, χωρίς όμως να κάνω ή να δέχομαι τηλεφωνήματα και χωρίς να χρησιμοποιώ κάποιες λειτουργίες του. Απλά το έχω ανοικτό . Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό και κάτι δεν πάει καλά. Μπορεί να βοηθήσει κανείς?

 

συνηθως οι μπαταριες για να αποδωσουν σωστα θελουν 4-5 φορτισεις.

αν συνεχισει πηγαινε να στην αλλαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια μολις πηρα κ εγω το satio . Και εχω το εξης προβλημα. Θελω να μεταφερω απο το προηγουμενο κιν. se c905 παλι . Δοκιμασα να κανω backup με το pcsuite αλλα δν ειναι συμβατο το restore . Δοκιμασα μαζικη αποστολη μεσω bluetooth αλλα φαινονται ανακατεμενα. Ο μονος τροπος που φαινονται κανονικα ειναι να στελνω ενα ενα με bluetooth κ να τα αποθηκευω ως επαγγελματικη καρτα.... αλλα δν γινεται να το συνεχισω καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Δες στη σελιδα 26 το 383 post μπορει να σε βοηθησει

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Εφαρμογες κανετε εγκατασταση στα τυφλα και οτι ειναι συμβατο σε σχεση με τα νοκια?Ειναι πολλες οι εφαρμογες οι συμβατες?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να μου απαντησετε αν φυσικα ξερεται αμα υπαρχει αλλη πιο προχωρημενη εκδοση του flash player απο αυτη που εχει το κινητο διοτι σε μερικες σελιδες που προσπαθω να μπω δεν μπορει να παιξει τα βινεο ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Απίθανο. Μέχρι στιγμής το μοναδικό που υποστηρίζει πλήρως flash περιεχόμενο είναι το Nokia N900 (flash player 9.4). Δε νομίζω να δούμε τέτοια υποστήριξη στα symbian 9.4.
Link to comment
Share on other sites

Οτι ειναι συμβατο με 5800/Ν97 ειναι συμβατο και με αυτο.

 

οχι ολα, πχ το torch που κανει φακο το 5800 δεν δουλευει ουτε στο ι8910 ουτε στο σασιο.

Link to comment
Share on other sites

οχι ολα, πχ το torch που κανει φακο το 5800 δεν δουλευει ουτε στο ι8910 ουτε στο σασιο.

 

πραγματι το παρατηρισα και εγω αυτο μιπος υπαρχει καποιο αλλο προγραμα που να μπορει να το κανει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

πραγματι το παρατηρισα και εγω αυτο μιπος υπαρχει καποιο αλλο προγραμα που να μπορει να το κανει αυτο?

 

ουτε το brightlight δουλευει. δεν ξερω αλλα μαλλον καμμια αντιστοιχη δεν πρεπει να δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

για αυτο λεω να δημιουργησουμε ενα θεμα με ποιοες εφαρμογες που δοκιμασαμε δουλευουν στο satio απροβληματιστα

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.Εχω παρει το satio εδω και 20 ημερες και παρατηρω πολλες διακυμανσεις στην αποδοση της μπαταριας.Αλλες φορές κραταει 3 μερες με ελάχιστη χρήση αλλες φορές με ίδια χρηση κρατάει 1 μέρα.Μεσα σε δίαστημα 2 ημερων με ενα 20 λεπτο σερφαρισμα και κανα μισαωρο ομιλια και η μπαταρία ειχε εξαντληθεί.Για πρωτη φορά κινητο το έβαλα να φορτίσει 2 φορές σε 2 ημερες.Πραγματικά αλλοπροσαλλη συμπεριφορά.Δεν ξέρω αν ειναι θεμα απλως μπαταριας η και λογισμικου.Εχω μετανοιώση που το πηρα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω θελω να μου πει καποιος αν ειναι δυνατον να εγκαταστησω το flash player 10 η μια ολοκληρωμενη εκδοση flash ωστε να μπορω να βλεπω βιντεακια απο ολα τα site
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι γενικότερη συμπεριφορά της S60?Διότι και στο Omnia HD την ίδια-και χειρότερη-συμπεριφορά παρατηρώ!Διαπιστωμένο και με άλλα 2 HD φίλων μου!Από άποψης hardware(πλην κάμερας)είναι ίδια τα τηλέφωνα.Και το HD,με 550 mAh παραπάνω κρατάει με το ζόρι 1,5 μέρα με μέτρια χρήση.Μήπως τρέχει κάτι με τη διαχείριση ενέργειας της 5th edition?:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...