Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον Marketer

 

gia to format, a exe to kai ston fortisti giati mporei na tin katevasei oli tin bataria kai den theleis na svisei tin wra tou format believe me!:)

 

Προσοχή στο format σε 3650.Αν δεν θέλετε να καταστρέψετε την mmc φροντίστε πριν το format να σβήσετε όποιο πρόγραμμα έχετε σε αυτή γιατί αν κάποιες εφαρμογές είχαν αρχεία στο c:/system μετά το φορμάτ θα κολλάει το κινητό γιατί δεν θα μπορούν να τρέξουν τα προγράμματα της mmc.Tην πάτησα δυστυχώς :worry: και επειδή δεν έχω mmc reader writer η mmc για να φορμάρω την mmc πήγε στα αζήτητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

les etsi na epathe kai idiki mou?

 

to edwsa gia upgrade to diko mou xwris na svisw tis efarmoges.

otan to ekane ,to til den empaine sto menu.telika anakalypsame oti eftaige i mmc.

 

akoma perimenw nea mmc edw kai 20 meres ..... :mad:

Spearfishing with greekdivers.com

Join us :)

Link to comment
Share on other sites

kalimera! :) :)

 

xthes dokimasa kai evala sto kinitaki mou (D:/) to ETI camcorder kai mou evgaze to minima "BETA EXPIRED" !!!!!!!!!!!!!!!!

Ti simenei auto??? Giati den leitourgise vre paidia????

 

Exei kaneis to programma pou na leitourgei???

Sas euxaristw para poli.

 

 

 

 

roula1981@mycosmos.gr

3650, The best mobile!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον roula1981

 

kalimera! :) :)

 

xthes dokimasa kai evala sto kinitaki mou (D:/) to ETI camcorder kai mou evgaze to minima "BETA EXPIRED" !!!!!!!!!!!!!!!!

Ti simenei auto??? Giati den leitourgise vre paidia????

 

Exei kaneis to programma pou na leitourgei???

Sas euxaristw para poli.

 

 

 

 

roula1981@mycosmos.gr

 

 

Θα πας εδώ !

Εχω δώσει ένα link και υπάρχει αναλυτικά όλη η διαδικασία!

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία: έχω αλλάξει όλα τα προφίλ με δικά μου. Παρατήρησα ότι όποιο και αν διαλέξω - εκτός από αυτό που έχω ενεργοποιημένη τη δόνηση μαζί με τον ήχο - το επιλεγμένο ringtone (HummingBird) παίζει πολύ σιγά - σιγότερα απ'ότι έχω ορίσει στις ρυθμίσεις του προφίλ. Χρησιμοποιώ το αξεσουάρ Text Phone (κειμενοτηλέφωνο) που είναι το ίδιο το κινητό.

 

Το 3650 είναι έκδοση 2.50, μπορεί να μου πει κάποιος τί συμβαίνει ή αν κάνω εγώ κάτι λάθος; Η μόνη λύση για να ακούγεται ο ήχος είναι να έχω ενεργοποιημένη και τη δόνηση, κάτι που όμως δε βολεύει (άσε που κινδυνεύει να πέσει η συσκευή κάτω από το έπιπλο...).

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Προσοχή στο format σε 3650.Αν δεν θέλετε να καταστρέψετε την mmc φροντίστε πριν το format να σβήσετε όποιο πρόγραμμα έχετε σε αυτή γιατί αν κάποιες εφαρμογές είχαν αρχεία στο c:/system μετά το φορμάτ θα κολλάει το κινητό γιατί δεν θα μπορούν να τρέξουν τα προγράμματα της mmc.Tην πάτησα δυστυχώς :worry: και επειδή δεν έχω mmc reader writer η mmc για να φορμάρω την mmc πήγε στα αζήτητα.

 

 

Kia to les twra pou to edwsa gia anavathmisi? tin epatha tin zimia! na doume twra pou tha valw tin MMC ti den tha doulevei!

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Προσοχή στο format σε 3650.Αν δεν θέλετε να καταστρέψετε την mmc φροντίστε πριν το format να σβήσετε όποιο πρόγραμμα έχετε σε αυτή γιατί αν κάποιες εφαρμογές είχαν αρχεία στο c:/system μετά το φορμάτ θα κολλάει το κινητό γιατί δεν θα μπορούν να τρέξουν τα προγράμματα της mmc.Tην πάτησα δυστυχώς :worry: και επειδή δεν έχω mmc reader writer η mmc για να φορμάρω την mmc πήγε στα αζήτητα.

 

 

Λογικά, δεν κάνουν abort οι εφαρμογές εάν δεν βρούν τα αρχεία τους; Εκτός αν είχες τίποτα patches (π.χ εκείνο το πρόγραμμα που κλειδώνει το κινητό σε περίπτωση κλοπής) τα οποία έπρεπε να είχαν εγκατασταθεί στην εσωτερική μνήμη.

 

Όπως και να έχει, έχω το iPAQ που διαβάζει mmc οπότε αν συμβεί κάτι μπορώ να κάνω format.

 

Σχετικά με το δικό μου πρόβλημα, έχει κανείς καμία ιδέα: έχω αλλάξει όλα τα προφίλ με δικά μου. Παρατήρησα ότι όποιο και αν διαλέξω - εκτός από αυτό που έχω ενεργοποιημένη τη δόνηση μαζί με τον ήχο - το επιλεγμένο ringtone (HummingBird) παίζει πολύ σιγά - σιγότερα απ'ότι έχω ορίσει στις ρυθμίσεις του προφίλ. Χρησιμοποιώ το αξεσουάρ Text Phone (κειμενοτηλέφωνο) που είναι το ίδιο το κινητό.

 

Το 3650 είναι έκδοση 2.50, μπορεί να μου πει κάποιος τί συμβαίνει ή αν κάνω εγώ κάτι λάθος; Η μόνη λύση για να ακούγεται ο ήχος είναι να έχω ενεργοποιημένη και τη δόνηση, κάτι που όμως δε βολεύει (άσε που κινδυνεύει να πέσει η συσκευή κάτω από το έπιπλο...).

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Exw tin entipwsi oti xriazese mia anavathmisoula, den eimai sigouros alla 2.50 einai poli palia version. isws giauto na exeis provlimata me ta profiles.

Edited:

Grapse lathos i ekdosi pou exeis einai mia xara, sorry my mistake!

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Egw pou exw to p800 edw k mia vdomada k den emeina k toso ikanopoihmenos 8elw na to dwsw. A3izei to 3650? Kapoios pou exei dei k ta 2 isws 8a mporouse na mou apantisei... pantws sto p800 gia na grapseis sms sta ellinika sou vgainei i panagia. Mono greeklish xrisimopoiw... :( K to 3upnhtiri tou einai apo ta pio korifaia! Gia na xtupisei prepei na exeis to tilefwno anoixto k oxi sto a8oruvo! :( Xwria pou den leei na kukloforeis me mia pena sto xeri gia na xrhsimopoieis tin touch screen... Ah, mhtera Nokia s'agapw! :D Tespa, eipa ton pono mou! A3izei to 3650?
History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Το μονο δυσκολο στο 3650 ειναι να συνηθισεις το πληκτρολογιο το οποιο μετα απο καμια 10 ημερες το εχεις ΜΑΘΕΙ .....μετα κλασικη ευχρηστια μενου ΝΟΚΙΑ οτι ζητας το εχεις.... εφαρμογες ....πληθος ... δεν μιλαμε βεβαια για παιδικες ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ..τ9.. αναφορες ,, VIDEO...κλπ φωτο κανε μια βολτα στις φωτο του 3650 και δες μονο σου για εμενα αυτη την στιγμη παιζει μονο του ......
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

@Frontier ....δοκιμασε τα παρακατω βαλε προφιλ ΓΕΝΙΚΟ αλλαξε ηχο κλησης ...βαλε ακουστικα σε χρηση αν δεν γινει τιποτε δοκιμασε το ringtone stydio οπου μπορεις να αυξησεις την ενταση των midi ηχων.... τελος δοκιμασε κανινικους ηχους μη midi
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς mmc της εταιρίας sandisk;Θέλω να πάρω μια 32mb αλλά δεν ξέρω αν είναι συμβατή με το 3650. :)
Link to comment
Share on other sites

i version 2.50 mexri ti mmc dexete?

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον wolfhawk

 

Egw pou exw to p800 edw k mia vdomada k den emeina k toso ikanopoihmenos 8elw na to dwsw. A3izei to 3650? Kapoios pou exei dei k ta 2 isws 8a mporouse na mou apantisei... pantws sto p800 gia na grapseis sms sta ellinika sou vgainei i panagia. Mono greeklish xrisimopoiw... :( K to 3upnhtiri tou einai apo ta pio korifaia! Gia na xtupisei prepei na exeis to tilefwno anoixto k oxi sto a8oruvo! :( Xwria pou den leei na kukloforeis me mia pena sto xeri gia na xrhsimopoieis tin touch screen... Ah, mhtera Nokia s'agapw! :D Tespa, eipa ton pono mou! A3izei to 3650?

 

 

Το P800 όπως και να το κάνουμε είναι πολύ ανώτερο κινητό!

Καταλαβαίνω οτι μπορεί να μην σε βολεύει αλλά σίγουρα θα πέσεις σε ένα κατώτερο κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Το P800 όπως και να το κάνουμε είναι πολύ ανώτερο κινητό!

Καταλαβαίνω οτι μπορεί να μην σε βολεύει αλλά σίγουρα θα πέσεις σε ένα κατώτερο κινητο!

 

φιλε μου θα διαφωνησω το P-800ειναι ενα υβριδιο κινητου υπολογιστη χωρις σαφη προσανατολισμο.... πιστευω οτι σαν κινητο εχει ελλειψεις ...παντα σαν κινητο ...η ευχρηστια ενος κινητου ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα πλεονεκτηματα του ....δεν θα αμφισβητησω το πληθος των δυνατοτητων αλλα το κατα ποσο αυτες ειναι οικειες και απλες στους περισσοτερους απο εμας ..... παντα φιλικα :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Nai sumfwnw johner oti einai polu anwtero, alla den einai k toso euxrhsto. Opws eipa k parapanw den mporeis na kukloforeis sto dromo me mia pena... :p
History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

φιλε μου θα διαφωνησω το P-800ειναι ενα υβριδιο κινητου υπολογιστη χωρις σαφη προσανατολισμο.... πιστευω οτι σαν κινητο εχει ελλειψεις ...παντα σαν κινητο ...η ευχρηστια ενος κινητου ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα πλεονεκτηματα του ....δεν θα αμφισβητησω το πληθος των δυνατοτητων αλλα το κατα ποσο αυτες ειναι οικειες και απλες στους περισσοτερους απο εμας ..... παντα φιλικα :)

 

 

Δεν διαφωνώ!

Το P800 είναι πολύ ανώτερο αλλά δυσχρηστο!

Αν οι ανάγκες σου ικανοποιούνται με το 3650 το P800 μάλλον είναι περιττό!

Link to comment
Share on other sites

Ok! Thanks paidia! :) 3650 Then. Apofasisa...

 

p.s. anefera oti exw k to 7650 pou an eixe 8esh gia epektash mnhmhs 8a itan to pio wraio kinhto... :p

History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

auto to pliktrologio na min eixe to 3650 kai tha itan ena kouklaki, alla poli me taleporei! na fantastite sms grafw apo to pc alliws pernw tilefono, den to mporw ! arnoume na to mathw! :):):)

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Marketer

 

auto to pliktrologio na min eixe to 3650 kai tha itan ena kouklaki, alla poli me taleporei! na fantastite sms grafw apo to pc alliws pernw tilefono, den to mporw ! arnoume na to mathw! :):):)

 

 

Συμφωνω μαζι σου. Αν δεν ειχε τετοιο πληκτρολογιο θα το ειχα παρει αμεσως...

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis an mia mmc 128mb pou douleyei se siemens sl45 douleyei sto 3650?poulaei ena paidi kai thelw na thn agorasw.Epishs,exw thn 1h version tou 3650,yposthrizei 128mb mmc e?
Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

san epektash tou post tou thanoskkk : uparxei k kapoio site me mmc gia to 3650?
History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον thanoskkk

 

paidia kserei kaneis an mia mmc 128mb pou douleyei se siemens sl45 douleyei sto 3650?poulaei ena paidi kai thelw na thn agorasw.Epishs,exw thn 1h version tou 3650,yposthrizei 128mb mmc e?

 

η στανταρ καρτα που εχει το sl45 ....32MB δουλευει μια χαρα το εχω δοκιμασει.........
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Εχει δοκιμάσει κανείς mmc της εταιρίας sandisk;Θέλω να πάρω μια 32mb αλλά δεν ξέρω αν είναι συμβατή με το 3650. :)

 

 

Είναι συμβατή,δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα!!

Η 64αρα Sandisk νομίζω έχει 43 ευρώ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...