Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai file mou to mixanima opws les pou exoun sta nokia clubs einai akrivo.alla an deis katw apo tin sim exei kati pins.ekei mporei na syndethei kalwdio pou mporeis na paremveis sto logismiko,na to flashareis ktl.to kalwdio to exw vrei,alla den to epsaxa poly k den xerw pws akrivws leitourgei.oso gia ta firmware yparxoun selides pou ta exoun k einai ontws paranoma.tespa,auti einai i politiki tis nokia k den tha allaxei.k ta 15 euros pou tha skasw aurio tha einai aeras.tha ta katasparaxoun oi tis nokia kai tha me moutzwnoun sta kryfa opws olous.xaxa.ainte kala thymata eimaste.....!!!

απο το να το βγαλω μπιελα το κινητο προτιμω να δοσω 15 ευρω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο το να το βγαλω μπιελα το κινητο προτιμω να δοσω 15 ευρω

wraia.to piga to kin sti nokia.ygrasia leei pire.twra pou tin vrike tin ygrasia,poios xerei.26 euros tha skasw,alla den xeroun lene an tha leitourgei swsta sto mellon.gia na doume ti tha doume.tha paw to apogeuma na to parw.thanx nokia!!!!!nokia rulezzz.....!!!!

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

paidia agorasa to 3650 kai ehw ena memory card reader kai evala thn karta MMC mesa kai ekana paste ta arheia.Otan paw sto nokia 3650 mou na ta dw den ta emfanizei para mono sti diahirisi arheion kai den anigoun

 

mhpws gia na steilw prepei na ehw mono yperithres kai tpt allo?

Link to comment
Share on other sites

paidia agorasa to 3650 kai ehw ena memory card reader kai evala thn karta MMC mesa kai ekana paste ta arheia.Otan paw sto nokia 3650 mou na ta dw den ta emfanizei para mono sti diahirisi arheion kai den anigoun

 

mhpws gia na steilw prepei na ehw mono yperithres kai tpt allo?

 

Τι αρχεια περασες στην καρτα;;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Απο την διαχειρηση τα εκανες εγκατασταση;;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

telika agorasa infra red siskevi kai isihase to kefali mou
an pernas arxeia sis stin mmc prepei na ta trexeis apo enan file manager(opws seleq) gia na egatastathoun.alliws den pezei fasi.tsiou man.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ένα 3650 και πριν λίγο καιρό στα ξαφνικά άρχισε να επανεκκινεί στην εκκίνηση,το πήγα σε ένα νόκια shop και μου είπαν ότι δεν γίνετε να το φτιάξουν και θα το στείλουν στα κεντρικά. Μετά από μια εβδομάδα πάω να το πάρω και μου λένε ότι ούτε στα κεντρικά γίνετε να το φτιαξουν:mad: . Το χαρτί που μου δώσαν γράφει:

Ελεγχος, πτωσεις, χτυπημενο COVER, προβλημα πλακετας.

Προσπαθεια επισκευης αρνητικη.

Κοστος επισκευης αγορα νεας συσκευης.

Ξέρετε κανένα μαγαζί που να επισκευάζει κινητά χωρίς να στέλνει σε nokia κτλ και να μπορεί να φτιάξει το πρόβλημα στη Θεσσαλονίκη;

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia thelo na balo themes sto kinhto mou to nokia 3650 ginete please apanthste starataras hrakleio krhths

 

Οχι φιλε μου δεν γινετε να βαλεις themes στο 3650.Themes παιρνουν τα κινητα που εχουν symbian 7.0 και μεταγενεστερα (δηλαδη απο το 6600 και μετα).Για το 3650 το μονο που μπορεις να κανεις ειναι με το smart launcher να βαλεις διαφορα skins.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Hi πάιδες!!Έχω ένα Nokia 3650...το έχω πνίξει στα apps...Άλλα θα ήθελα να μου πεί κάποιος ποια είναι τα MUST κ τα επιπλέον apps(πάντα για το 3650)thanx....Nick
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας,

Παρακαλώ πολύ έχω ένα 3650, και επειδή κόλλαγε αποφάσισα να κάνω format χρησιμοποιώντας το format των system tools της psiloc όμως φαίνεται ότι ήταν το χειρότερο που θα μπορούσα να κάων γιατί τώρα, και το vodafone live παραμένει (ήθελα να φύγει με το format) αλλά και δεν μοπρώ να κάνω τίποτα γιατί εμφανίζει την αρχική εικόνα της vodafone live αλλά όταν πατήσω κάμερα γράφει σφάλμα συστήματος, δεν βλέπει menu γενικά δεν λειτουργεί τίποτα. μπορώ να κάνω κάτι ή να το πάω κάπου; θα προτιμούσα το πρώτο βέβαια...Ευχαριστώ και χρόνια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνforumήτες!!

 

Έχω το Nokia 3650 και ένα laptop με bluetooth!

 

Θα ήθελα να χρησιμοποιήσο το κινητό ως ακουστικό.... Δηλαδή ως μικρόφονο και ηχείο μέσω bluetooth.

 

Αυτό θέλω να το κάνω γιατί χρησιμοποιώ πολύ το Skype και δε βολέυει να είμαι ακίνητος....

 

Όλες οι απαντήσεις σας είναι ευπρόσδεκτες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει τύχει σε κανέναν που έχει 3650 να μην λειτουργεί η κάμερα? κολάει και μετά δεν βγάινει εκτός άν κάνεις επανεκκίνηση. αυτό συμβαίνει μόνο σε ο,τι αφορά στην κάμερα, φωτ και βίντεο..τι μπορώ να κάνω;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

simfono... kane format stin mnimi tilefwnou...

thanks

Αλλα αν το κάνω αυτό πρώτον δεν θυμάμαι τον κωδικό κδι δεύτερον θα δημιουργηθούν προβλήματα με τις εφαρμογές;

Link to comment
Share on other sites

thanks

Αλλα αν το κάνω αυτό πρώτον δεν θυμάμαι τον κωδικό κδι δεύτερον θα δημιουργηθούν προβλήματα με τις εφαρμογές;

 

Ο κωδικος κλειδωματος αν δεν τον εχεις αλλαξει ειναι ο 12345 και τις εφαρμογες θα πρεπει να τις ξαναπερασεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνforumήτες!!

 

Έχω το Nokia 3650 και ένα laptop με bluetooth!

 

Θα ήθελα να χρησιμοποιήσο το κινητό ως ακουστικό.... Δηλαδή ως μικρόφονο και ηχείο μέσω bluetooth.

 

Αυτό θέλω να το κάνω γιατί χρησιμοποιώ πολύ το Skype και δε βολέυει να είμαι ακίνητος....

 

Όλες οι απαντήσεις σας είναι ευπρόσδεκτες...

Τελικά, υπάρχει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, υπάρχει κάτι?

 

mono an to logismiko pou sinodeuotan mazi me to bluetooth pou exeis an exei kapia efarmogi opos audio gateway h headset..alliws diskola na vreis..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ψάξει με τους Widcomm drivers, αλλά δεν βρήκα άκρη. Από ό,τι έδειχνε, δεν έδινε διαθέσιμη τη συγκεκριμένη λειτουργία με το 3650. Όπως πχ δε σου δίνει file transfer σε ΒΤ ακουστικό. Μάλλον δεν υποστηρίζεται από το τηλέφωνο...

 

 

 

Με την ευκαιρία να ρωτήσω και κάτι. Σήμερα τα έπαιξε το δικό μου. Το είχα κλείσει και έβαλα αφύπνιση. Χτύπησε, την έκλεισα στα τυφλά (μάλλον snooze έκανε) και από τότε δεν ανοίγει, ανάβει η οθόνη, γράφει NOKIA και χάνεται, αλλά όχι κανονικά. Η οθόνη παραμένει φωτισμένη, αλλά η ένδειξη nokia σβήνει όπως οταν βγάζεις τη μπαταρία ενώ λειτουργεί. Στο καπάκι ξαναγράφει NOKIA κ.ο.κ.. Κάνει συνέχεια αυτό το πράγμα. Έβγαλα βέβαια MMC, sim... ότι μπορούσα. Δεν άλλαξε κάτι. Αύριο παίρνω 6680 και ήθελα να μεταφέρω επαφές. Είχα προσθέσει μερικές επαφές μετά το τελευταίο backup στην MMC και δε θελω να τις χάσω. Υπάρχει περίπτωση να το διορθώσουν χωρίς να χαθούν; Παίζει μήπως να φταίει η μπαταρία; Δεν έχω άλλη να δοκιμάσω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...