Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανενα factory reset (αλλη ορεξη δεν εχω να τα ξαναπερναω ολα), απλα εκανε update, restart και πισω οπως ηταν πριν

good!

Ευχαριστώ! Ελπίζω να υπάρχει βελτίωση προς το καλύτερο μόνο, γιατί το κινητό φυσάει στην 4.4.2 και η μπαταρία του ήταν απίστευτη!

Δεν θα ήθελα περιπέτειες τώρα...

Αν και δε νομίζω να έχω θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις έσκασε σε εμένα πολωνικό 16αρι κατεβάζω και λέω εντυπώσεις
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

σε εμας που το πηραμε από ελλάδα του χρόνου το βλέπω :lol::lol::lol:

 

Τουλάχιστον τώρα ξέρουμε ότι μόλις βγει το 4.5 πάμε root, αμερικάνικη GPE stock και γειά σας. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση με root και όλα πήγαν καλά. Ξέρει κανείς πως κρύβουμε τον παροχο της κινητής? Νομίζω πως στην 4.4.4 είπαν πως θα γινόταν.
http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους ξεφορτωθηκα το carrier logo :D επισης πριν το update και ενω το εικονίδιο του wifi εδειχνε πχ 1 μπάρα, στις ρυθμίσεις εβλεπα να εχω πιο δυνατό σημα και μαλλον βελτιωθηκε.η gallery ανοίγει ταχυτατα και μ αρεσει η προσθήκη pause στο βίντεο.επισης για δοκιμάστε να ζουμάρετε σε μια μακρινή φωτο.εχει λιγο καλύτερη λεπτομερεια ή ειναι ιδεα μου;
Link to comment
Share on other sites

Για να κρύψεις τον παροχο πας ρυθμίσεις και δίκτυα τηλεφωνιας
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

εχω ρουτ και πατησα να κανω την αναβαθμιση. μπαινει σε καστομ ρικοβερι και βγαζει σφαλμα και κανει επανεκινηση. βαζω το πιν και μεχρι να συνδεθει με το wifi και να ανοιξουν ολα τα προγραμματα με ξαναπαει στο ρικοβερι. τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Καλά όλοι localised εκδόσεις έχετε; Κανένας σαν και μένα που να έχει το en.EU;

 

Έχω εγώ. Τελευταίοι μείναμε!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε εμενα σε οκταρι αμαζον.Δεν εχω καθολου wifi ξερει κανεις ποσα mb ειναι να το κατεβασω με 3g ?
Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε εμενα σε οκταρι αμαζον.Δεν εχω καθολου wifi ξερει κανεις ποσα mb ειναι να το κατεβασω με 3g ?

αν θυμάμαι καλα γυρω στα 180 MB

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι κάνατε εκκαθάριση στο google services και σε πόσους ήρθε με απλό έλεγχο;
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα την αναβαθμιση και εκανα και επαναφορα εργοστασιακων για να ειμαι κομπλεδουρα! Διαφορες μεγαλες δεν ειδα! Ο ηχος στις κλησεις το ιδιο πραγμα δυστυχως...και απογοητευτικα! Μπαταρια θα δω πως θα παει σε κανα 2-3 μερες!

Επισησ παρατηρησα οτι οταν κατεβαζω την notificatiom bar ειναι αλαγκαριστο καθως πριν υπηρχε ενα μικρο σκαλωματακι(το ειχαν κιαλλα ατομα)! Πιο γρηγορο δηλαδη!! Lets see..

Link to comment
Share on other sites

Επισησ παρατηρησα οτι οταν κατεβαζω την notificatiom bar ειναι αλαγκαριστο καθως πριν υπηρχε ενα μικρο σκαλωματακι(το ειχαν κιαλλα ατομα)! Πιο γρηγορο δηλαδη!! Lets see..

 

Εσύ πρέπει να χεις άλλο κινητό τελικά. Τα προβλήματα που αναφέρεις μόνο από σένα τα βλέπω να αναφέρονται :p

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πρέπει να χεις άλλο κινητό τελικά. Τα προβλήματα που αναφέρεις μόνο από σένα τα βλέπω να αναφέρονται :p

Παιζει η απλα ειμαι ψυχολογικα αρρωστος χαχαχα!!!

 

Edit:ρε παιδια πως βγαζουμε το cosmote gr απο οανω αριστερα

Edited by diecast
Link to comment
Share on other sites

Edit:ρε παιδια πως βγαζουμε το cosmote gr απο οανω αριστερα

 

πας settings, στην ενότητα wireless & networks επιλέγεις more και στο νέο μενου Mobile networks όπου και κάνεις uncheck το show Mobile network

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...