Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

apocalypsewhat?.com η εγκυρότητα ψηφιοποιημένη.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απεγκατέστησα το Clean Master αλλά συνεχίζει να μου έρχεται το ίδιο παράθυρο...

 

Ποιο παράθυρο, απεγκατεστημένης εφαρμογής.:wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το κινητό μαςθα πάρει android l επίσημα;

Με σιγουριά δεν μπορείς να το πεις μέχρι να βγει η αναβάθμιση διαθέσιμη για εγκατάσταση. Αλλα κατά πάσα πιθανότητα θα την πάρουμε ναι

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα 14 ιουλιου ξεκινά το μοιρασμα της 4.4.4 στα GSM.Φθινοπωρο το Lollipop.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα 14 ιουλιου ξεκινά το μοιρασμα της 4.4.4 στα GSM.Φθινοπωρο το Lollipop.

 

Το Android L μάλλον θα βγει με το επόμενο Nexus στο thank giving day, δηλαδή τέλος Νοεμβρίου.

Οπότε για Φθινόπωρο δεν υπάρχει, μάλλον θα πάει αρχές του 15.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/mobile/motorola-moto-g-e-and-x-android-4-4-4-update-0252/

Στην Ινδια εχει ηδη ξεινησει η αναβαθμιση 4.4.4., οχι μονο στη GP Edition...

Edited by atillas24

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Αυτα και αν ειναι νεα.Με βλεπω να σπαω τα ρεκορ με αυτο το κινητο.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τι σχέση έχει; :P

 

ειδες τι παθαίνεις αμα ξεχνάς να κανεις quote? :lol:

 

παντως το Moto G το ειχα για αρκετες εβδομαδες στα χερια μου επειδη το εκανα δώρο στον πατέρα μου και το εφερα και για μία φιλη μου που ηθελε να αγοράσει φθηνό και καλο κινητο... τα μηχανήματα πετάνε, τι να λεμε τωρα. Ταχύτατα, ελάχιστα κολλήματα, τιμιότατη καμερουλα για την τιμη και οι δυο έμειναν απιστευτα ευχαριστημένοι. Βεβαια προερχόντουσαν από τραγικα low-mid κινητα της samsung και της sony ου ειναι τιγκα στο σκουπιδαριο απο αποψη προγραμματα και σερνόντουσαν σαν τρελα.

 

5 μηνες μετά την συμβίωση με το Moto G μου λεγανε και οι δυο οτι νιώθουν λες πέντε-έξι κατηγορίες :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα και απο μενα...νεος κατοχοσ Motog 16gb και νεος στο φορουμ...:D

 

διαβασα αρκετεσ σελιδες (εως 120) και εχω μια απορια... ποια ειναι η τελευταα εκδση που πρεπει να εχει το κινητο...

 

αγορασα χθες το 16αρι απο το γνωστο μαγαζι στο σκρουτζ και εχει την 4.4.2... οταν παταω για ενημερωση συστηματος δε μου βγαζει αλλη ενημερωση... ειδα οτι καποιοι λενε για 4.4.3.... τι παιζει???

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα και απο μενα...νεος κατοχοσ Motog 16gb και νεος στο φορουμ...:D

 

διαβασα αρκετεσ σελιδες (εως 120) και εχω μια απορια... ποια ειναι η τελευταα εκδση που πρεπει να εχει το κινητο...

 

αγορασα χθες το 16αρι απο το γνωστο μαγαζι στο σκρουτζ και εχει την 4.4.2... οταν παταω για ενημερωση συστηματος δε μου βγαζει αλλη ενημερωση... ειδα οτι καποιοι λενε για 4.4.3.... τι παιζει???

4.4.3 δεν θα πάρουμε αφου βγήκε ήδη η 4.4.4. Η 4.4.2 ειναι η επίσημη μονο σε custom rom υπάρχει η 4.4.4 ηδη

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Motorola-Grip-Case-Cover-Shell-Black/dp/B00HSJVQ90/ref=sr_1_20?s=electronics&ie=UTF8&qid=1404893884&sr=1-20&keywords=moto+g+case

Παιδιά εγώ έχω πάρει αυτήν την θήκη , για κάποιο λόγο μάλιστα το αμαζον μου την εβγαλε σε προσφορα 3 λιρες! , είναι εξαιρετική , δεν ειναι κανονική θήκη αλλά καπάκι αφού βγάζεις το υπάρχον βέβαια ,αλλα προστατέυει γύρω γύρω , τώρα αν κάποια στιγμή γίνει τόσο χάλια το πίσω μέρος , το αλλάζεις και βάζεις το παλιό η παίρνεις άλλη..

Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Motorola-Grip-Case-Cover-Shell-Black/dp/B00HSJVQ90/ref=sr_1_20?s=electronics&ie=UTF8&qid=1404893884&sr=1-20&keywords=moto+g+case

Παιδιά εγώ έχω πάρει αυτήν την θήκη , για κάποιο λόγο μάλιστα το αμαζον μου την εβγαλε σε προσφορα 3 λιρες! , είναι εξαιρετική , δεν ειναι κανονική θήκη αλλά καπάκι αφού βγάζεις το υπάρχον βέβαια ,αλλα προστατέυει γύρω γύρω , τώρα αν κάποια στιγμή γίνει τόσο χάλια το πίσω μέρος , το αλλάζεις και βάζεις το παλιό η παίρνεις άλλη..

 

3λίρες?:blink: τέτοιες προσφορές τις λέμε νωρίτερα.. πολύ τυχερός ήσουν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. τις τελευταιες μερες παρατηρησα οτι το μοτο στα καλα καθουμενα εκανε μονο του επανεκκινηση.. χωρις να κανω κατι εγω. ξερετε που οφειλεται; πχ η ζεστη το επηρεαζει;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. τις τελευταιες μερες παρατηρησα οτι το μοτο στα καλα καθουμενα εκανε μονο του επανεκκινηση.. χωρις να κανω κατι εγω. ξερετε που οφειλεται; πχ η ζεστη το επηρεαζει;

Μάλλον κάποια εφαρμογή θα φταίει. Δες τι εγκατέστησες τις τελευταίες μέρες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. τις τελευταιες μερες παρατηρησα οτι το μοτο στα καλα καθουμενα εκανε μονο του επανεκκινηση.. χωρις να κανω κατι εγω. ξερετε που οφειλεται; πχ η ζεστη το επηρεαζει;

Η ζέστη δεν φταίει το χω φτάσει μέχρι 46°C και δεν έσβησε :Ρ αρα κάποια εφαρμογή σου κάνει την ζημιά

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποια εφαρμογή θα φταίει. Δες τι εγκατέστησες τις τελευταίες μέρες.

 

6εφαρμογες εχω ολες κ ολες απο την αρχη που το πηρα αλλα δεν υπηρχε προβλημα.. θα απεγκαταστησω μια μια για να τσεκαρω. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...