Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες πήρα το μαυρο flip cover :3 πολύ ωραίο και πρακτικό για να παταω λιγοτερο τα κουμπιά.

My Devices:

Motorola Moto G (Stock, no root) Current Phone

Viewsonic G-Tablet (Smoother Bean 4.1.2, Rooted) Current Tablet

Samsung Galaxy 550 (OmniROM 4.4, Rooted)

Vodafone 858 Smart (Stock, Rooted)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον δεν εισαι hevy user εσυ με τιποτα...κοιτα εδω αριθμους :

 

Απο τις 9 το πρωι ανοιχτα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ , 3G data,sync , 10 email,facebook ( 3λογαριασμοι) , 2 browsers με 20 παραθυρα ανοιχτα,insomnia,myphone,techblog κλπ.

 

Ομιλια : 2-3 ωρες σιγουρα στο 10ωρο . Sms : πανω απο 50. Viber: συνεχεια μηνυματα . This is hevy user .

Το κινητο σβηνει στο 15ωρο με 3 ωρες οθονη περιπου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Στα ιδια επιπεδα ειναι η καμερα....δηλαδη σχεδον χαλια :) Σε εμενα αρκει φυσικα αλλα γενικως ειναι χαλια.

 

Μια χαρά είσαι! Πολύ καλό σκορ! Εγώ θέλω να βγάζω πολλές ώρες οθόνη γι'αυτό και ανοιγοκλείνω data

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι! Πολύ καλό σκορ! Εγώ θέλω να βγάζω πολλές ώρες οθόνη γι'αυτό και ανοιγοκλείνω data

 

Γιατι να βγαζεις πολλες ωρες οθονη εφοσον το φορτιζεις καθε βραδυ ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σοβαρα τωρα? Ειπαμε ειναι καλο αλλα οχι και ετσι!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια ηρεμιστε λιγο με το ποσο καλο ειναι το κινητο σε λιγο θα το βγαλουμε το καλυτερο που κυκλοφορει! Ειναι ενα καλι κινητο και σε αυτα τα λεφτα ειναι αψογο τελο;

 

εσενα σου lagαρει?

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να βγαζεις πολλες ωρες οθονη εφοσον το φορτιζεις καθε βραδυ ;

Σωστό κ αυτό :-P

Όλο το βράδυ το αφήνεις στη φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Σωστό κ αυτό :-P

Όλο το βράδυ το αφήνεις στη φόρτιση;

 

Ολο το βράδυ δεν είναι καλό για την μπαταρια χαλαει..

Link to comment
Share on other sites

Ολο το βράδυ δεν είναι καλό για την μπαταρια χαλαει..

 

Φυσικα ολο το βραδυ . Δεν παθαινει τιποτα χαλαρωστε...:)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε Εγώ νομίζω πως είναι κακό, αφού κόβει τη φόρτιση όταν γεμίσει κάτι ξεκινάει πάλι όταν χάσει λίγο,
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κι αυτό δεν είναι κακό; Δηλαδή θα πηγαίνει πχ 95% και πάλι 100% και συνέχεια το ίδιο όλο το βράδυ..
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κι αυτό δεν είναι κακό; Δηλαδή θα πηγαίνει πχ 95% και πάλι 100% και συνέχεια το ίδιο όλο το βράδυ..

 

ρε φιλε πως θα κατεβει ενω κοιμασαι ; Δηλαδη να σκεφτομαστε τι λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω τα πάντα κλειστά, συγχρονισμοί, email, data κτλ σε 14ω και 3ω 20λ οθόνη έχω 44% μπαταρία ακόμα, ότι καταναλώνω είναι τηλέφωνο μηνύματα Και browsing Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

Ούτε Εγώ νομίζω πως είναι κακό, αφού κόβει τη φόρτιση όταν γεμίσει κάτι ξεκινάει πάλι όταν χάσει λίγο,

 

Οταν εσυ κοιμασαι και αυτο φορτιζει δεν προκειται να χασει τιποτα. Δοκιμασμενο. Για να σταματησει να χανει εστω και 1% πρεπει να το αποσυνδεσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ που έχω τα πάντα κλειστά, συγχρονισμοί, email, data κτλ σε 14ω και 3ω 20λ οθόνη έχω 44% μπαταρία ακόμα

 

με τι φωτεινοτητα ; Καλα φαινεται...σου βγαζει ανετα 25 ωρες αλλα δεν εχει νοημα αν δεν του κανεις τιποτα. Αυτα τα κινητα ειναι για να τα βαζεις " χερι" .

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματη φωτεινότητα 17λ κλήσεις καμία 20 άρια μηνύματα Και μπόλικο ιντερνέτ, σερφάρισμα, whatsapp, κτλ
Link to comment
Share on other sites

Αυτόματη φωτεινότητα 17λ κλήσεις καμία 20 άρια μηνύματα Και μπόλικο ιντερνέτ, σερφάρισμα, whatsapp, κτλ

 

μια χαρα,δυνατη μπαταρια εχεις ! Αλλα αν ανοιξεις Data...τελειωνει στο μισο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα,δυνατη μπαταρια εχεις ! Αλλα αν ανοιξεις Data...τελειωνει στο μισο χρονο.

Μόνο data χρησιμοποιώ, 3g πάντα ανοιχτό Και ανοιγοκλείνω data, στο περίπου κάθε φορά που ξεκλειδώνω το κινητό ανοίγω τα data, εκτός αν πρόκειται για τηλέφωνο ή σμσ Δηλαδή από τις 3ω 20λ οθόνη πιστεύω η 1,5 είναι σίγουρα με data σερφάρισμα. Μην πω και παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Μόνο data χρησιμοποιώ, 3g πάντα ανοιχτό Και ανοιγοκλείνω data, στο περίπου κάθε φορά που ξεκλειδώνω το κινητό ανοίγω τα data, εκτός αν πρόκειται για τηλέφωνο ή σμσ Δηλαδή από τις 3ω 20λ οθόνη πιστεύω η 1,5 είναι σίγουρα με data σερφάρισμα. Μην πω και παραπάνω

 

δεν ειναι πολυ 1,5 ωρα..φαντασου στο δικο μου τα data ειναι συνεχεια ανοιχτα και σε μερικες περιοχες που πηγαινω δηλαδη στη μιση πολυ δεν εχω 3g παρα μονο e. Δηλαδη αστα να πανε...οπως και να εχει η μπαταρια του κινητου ειναι φοβερη σε συνδιασμο με το os ομως,η motorola εκανε καλη δουλεια ( Επιτελους). Ελπιζω να βγαλει ενα ιδιο μηχανακι στις 4,8 ιντσες στο ιδιο σκαφος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάποιες φορές καταναλώνει 1% κάθε 4-5 ώρες και Τώρα μέσα σε 1,5 ώρα έχει πέσει από 100 στο 97 Δεν μπορώ να το καταλάβω.

Αυτήν την αστάθεια δεν μπορώ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάποιες φορές καταναλώνει 1% κάθε 4-5 ώρες και Τώρα μέσα σε 1,5 ώρα έχει πέσει από 100 στο 97 Δεν μπορώ να το καταλάβω.

Αυτήν την αστάθεια δεν μπορώ...

Μη το ψάχνεις τόσο πολύ, κάτι θα έτρεχε από πίσω.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μη το ψάχνεις τόσο πολύ, κάτι θα έτρεχε από πίσω.

Σαν τι να έτρεχε; όλο το βράδυ το φόρτιζα κλειστό Και τώρα το πρωί που το άνοιξα Η μπαταρία έπεφτε έτσι..

Link to comment
Share on other sites

Σαν τι να έτρεχε; όλο το βράδυ το φόρτιζα κλειστό Και τώρα το πρωί που το άνοιξα Η μπαταρία έπεφτε έτσι..

Κάτι από το σύστημα, το οποίο δεν βγαίνει στα στατιστικά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Εχετε υποψη σας καποιο μαγαζι που να εχει το Moto G Dual?

 

Γιατί δεν το κάνεις scroutz.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω θα δείξει...

Και κάτι άλλο, στον boat browser πώς γίνεται να αποθηκεύονται οι κωδικοί;

 

Εμενα μ αποθηκευονται απο μονοι τους χωρις ν αλλαξω καποια ρυθμιση..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...