Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καποιο screen protector απο ebay εχετε να προτεινεται? Κ καποια θηκη που να καλυβει κ τα κουμπια?

 

Θα φέρει η Wind τις επίσημες θηκούλες οι οποίες θα ξεκινάνε από τα 10 ευρώ και θα φτάνουν μέχρι 20 για τα flip covers

ck
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καποιο screen protector απο ebay εχετε να προτεινεται? Κ καποια θηκη που να καλυβει κ τα κουμπια?

 

επειδη ψωνιζω αρκετα πραγματα απο ebay θα σου προτεινω να προτιμησεις οποιοδηποτε θελεις (ολα μια ποιοτητα ειναι,εκτος και αν δωσεις 15Ε για πιο κλασατα) και οχι κατι ακριβο γιατι τα screen protector ΟΛΑ εχουν γρατζουνιες μετα απο πολυ καιρο..παρε καμια 6 που δινουν σχεδον ολοι στα 2-3Ε και θα εισαι μια χαρα.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με την εγγυηση δεν το γνωριζα αλλα μου κανει εντυπωση που το αμαζον δινει μονο ενα χρονο

 

έτσι είναι, καλώς ή κακώς...

Link to comment
Share on other sites

επειδη ψωνιζω αρκετα πραγματα απο ebay θα σου προτεινω να προτιμησεις οποιοδηποτε θελεις (ολα μια ποιοτητα ειναι,εκτος και αν δωσεις 15Ε για πιο κλασατα) και οχι κατι ακριβο γιατι τα screen protector ΟΛΑ εχουν γρατζουνιες μετα απο πολυ καιρο..παρε καμια 6 που δινουν σχεδον ολοι στα 2-3Ε και θα εισαι μια χαρα.

 

Οκ φιλε μου σε ευχαριστω πολυ! Αν εχεις να προτεινεις και καποιο συγκεκριμενο με λινκ θα ηταν ακομα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου σε ευχαριστω πολυ! Αν εχεις να προτεινεις και καποιο συγκεκριμενο με λινκ θα ηταν ακομα καλυτερα

 

απο εδω παρηγγειλα..θα αργησει λιγο αλλα ειναι 6 για 1Ε περιπου

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα το κίτρινο battery door case

Έχει ακριβώς την ίδια υφή με το μαύρο, αυτό το μαλακό ματ.

Αλλάζεις τα καπάκια και σου έρχονται αναμνήσεις από nokia 3310 :D

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα το κίτρινο battery door case

Έχει ακριβώς την ίδια υφή με το μαύρο, αυτό το μαλακό ματ.

Αλλάζεις τα καπάκια και σου έρχονται αναμνήσεις από nokia 3310 :D

 

Καλοταξιδο χαχα! Απο που το πηρες φιλε leftace?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν εχεις βαλει λινκ

το ξεχασα φαινεται:lol::lol::lol::lol:

οριστε http://www.ebay.com/itm/310812850389?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω εχω κανονικα mobile internet με το what's up δεν μπορω να στειλω mms. Εψαξα στο site τους και εβαλα τις ιδιες ρυθμισεις με το defy (το δικο μας δεν το ειχε) αλλα καμια τυχη. Καρτα εχω μεσα οποτε δεν ειναι αυτο :) Εστειλα sms και μου ηρθε απαντηση να τους παρω τηλεφωνο στο 13838. Πριν το κανω αυτο ειπα να ρωτησω μπας και ξερει καποιος ηδη. Εκανα αναζητηση εδω αλλα δεν βρηκα κατι. Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

το ξεχασα φαινεται:lol::lol::lol::lol:

οριστε http://www.ebay.com/itm/310812850389?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Ευχαριστω πολυ! Σου βγηκαν κομπλε αυτα εσενα? Καθεται καλα στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω εχω κανονικα mobile internet με το what's up δεν μπορω να στειλω mms. Εψαξα στο site τους και εβαλα τις ιδιες ρυθμισεις με το defy (το δικο μας δεν το ειχε) αλλα καμια τυχη. Καρτα εχω μεσα οποτε δεν ειναι αυτο :) Εστειλα sms και μου ηρθε απαντηση να τους παρω τηλεφωνο στο 13838. Πριν το κανω αυτο ειπα να ρωτησω μπας και ξερει καποιος ηδη. Εκανα αναζητηση εδω αλλα δεν βρηκα κατι. Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

 

Νομίζω ότι πρέπει να έχεις ανοιχτά τα data για να στείλεις / λάβεις mms

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρέπει να έχεις ανοιχτά τα data για να στείλεις / λάβεις mms

 

Το δοκιμασα μολις τωρα αλλα τζιφος. Περιμενα κατι λεπτα αλλα τιποτα. Χρησιμοποιω το handcent sms.

Edited by an8rwpofagos
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι θέμα ρυθμίσεων. Σε άλλο κινητό που δοκίμασα πρόσφατα να στείλω και να λάβω mms, δεν χρειάζεται να έχεις ανοιχτά τα δεδομένα. Απλά όταν πραγματοποιείται η αποστολή/λήψη ανοίγει αυτόματα κάποια σύνδεση δεδομένων για όσο διαρκεί. Υποθέτω πως η σύνδεση που ανοίγει είναι με τις ρυθμίσεις για τα mms, ώστε να έχει κάποια διαφοροποίηση στη χρέωση συγκριτικά με την "απλή" σύνδεση δεδομένων στο internet.
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι έχουν ρωτήσει και άλλοι αλλά επειδή δεν το βρίσκω τώρα θα ξαναρωτήσω:χρησιμοποιώ την εφαρμογή handcent sms.Γιατί τα μηνύματα στέλνονται με κεφαλαία?Πώς απενεργοποιείται αυτή η επιλογή?
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι έχουν ρωτήσει και άλλοι αλλά επειδή δεν το βρίσκω τώρα θα ξαναρωτήσω:χρησιμοποιώ την εφαρμογή handcent sms.Γιατί τα μηνύματα στέλνονται με κεφαλαία?Πώς απενεργοποιείται αυτή η επιλογή?

 

Για να έχεις την δυνατότητα να στέλνεις 160 χαρακτήρες...

Πίστεψε με δεν θες να το απενεργοποιήσεις... :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Τι ενημερωτικό οργασμό έχει πιάσει τη μοτορόλα τελευταίες μέρες στο play store;

Ενημέρωση και στη κάμερα !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή είχε συζητηθεί και πρόσφατα το θέμα με το κάθε πότε πρέπει να φορτίζεται το κινητό και μέσα από εμπεριστατωμένα άρθρα, όλα έλεγαν πως δεν πρέπει ποτέ να αφήνουμε να ξεφορτίζει το κινητό (εκτός από μία φορά το μήνα για καλιμπράρισμα) και κυρίως να μην το φορτίζουμε πότε εντελώς στο 100%. Τις προάλλες όμως, η "Βοηθεια"(πρώην Moto Care) του Moto G μου, έβγαλε την εξής συμβουλή

 

http://i.imgur.com/o1fZKth.png?1?3206

 

Τι πιστεύετε ότι ισχύει τελικά; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τι ενημερωτικό οργασμό έχει πιάσει τη μοτορόλα τελευταίες μέρες στο play store;

Ενημέρωση και στη κάμερα !!!

 

Wow οντως απιθανο!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή είχε συζητηθεί και πρόσφατα το θέμα με το κάθε πότε πρέπει να φορτίζεται το κινητό και μέσα από εμπεριστατωμένα άρθρα, όλα έλεγαν πως δεν πρέπει ποτέ να αφήνουμε να ξεφορτίζει το κινητό (εκτός από μία φορά το μήνα για καλιμπράρισμα) και κυρίως να μην το φορτίζουμε πότε εντελώς στο 100%. Τις προάλλες όμως, η "Βοηθεια"(πρώην Moto Care) του Moto G μου, έβγαλε την εξής συμβουλή

 

http://i.imgur.com/o1fZKth.png?1?3206

 

Τι πιστεύετε ότι ισχύει τελικά; :wacko:

 

 

Μεταξυ σοβαρου κι αστειου, απο θεμα marketing τους συμφερει να αποδυναμωθει η μπαταρια σου και να παρεις καινουργιο motorola κινητο :) :) :)

 

Πραγματικα δε γνωριζω ποιοι εχουνε δικιο.

Ειναι το πρωτο κινητο που απο την αρχη το φορτιζω με τον διαφορετικο τροπο (30% με 90%) και οχι με τον κλασσικο.

Πιστευω οτι στο εξαμηνο θα μπορω να βγαλω ενα ασφαλες συμπερασμα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείται; Το βάζετε για φόρτιση στο 30 και το βγάζετε όταν πάει 90;

 

 

Ναι, ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...