Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ειναι να μας δωσουν απροβληματιστη την 3, δεν θα εχουμε αναγκη τη 4.

Στο χερι της μοτορολα ειναι.

 

Όχι, έχει και security fixes η 4.4.4.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι, έχει και security fixes η 4.4.4.

Επισης το εικονίδιο για το σημα φαίνεται σαν του iphone με κυκλακια στο αριστερό ακρο της γραμμής κατάστασης

Link to comment
Share on other sites

Το Moto G δηλαδή σου κρατάει ποιο πολύ από ότι το LG G2?

 

Τα προηγουμε 3 moto G που ειχα ναι κρατουσαν πανω απο 12 ωρες με 3-3μιση ωρες οθονη...το LG G2 μου εβγαζε 2 μιση ωρες οθονη.

 

Το χτεσινο G το εστειλα πισω τελικα..επεσα σε προβληματικο !!! Δεν προκειται να ψωνισω ΠΟΤΕ ξανα απο skroutz καλυτερα να δωσω λιγα παραπανω ευρω για να εχω DOA 15 ημερες. ΛΑΛΑΚΙΑ εκανα .

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγουμε 3 moto G που ειχα ναι κρατουσαν πανω απο 12 ωρες με 3-3μιση ωρες οθονη...το LG G2 μου εβγαζε 2 μιση ωρες οθονη.

 

Το χτεσινο G το εστειλα πισω τελικα..επεσα σε προβληματικο !!! Δεν προκειται να ψωνισω ΠΟΤΕ ξανα απο skroutz καλυτερα να δωσω λιγα παραπανω ευρω για να εχω DOA 15 ημερες. ΛΑΛΑΚΙΑ εκανα .

Ισχύει η διαφορα για το μοτο γ απο κατάστημα είναι πολύ μικρή αξίζει πιστεύω να το πάρεις απο μαγαζί αντι απο σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει η διαφορα για το μοτο γ απο κατάστημα είναι πολύ μικρή αξίζει πιστεύω να το πάρεις απο μαγαζί αντι απο σκρουτζ

 

Την εκανα την βλακεια αστα...τωρα θα περιμενω 10-15 ημερες να βρουνε ακρη .

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα την βλακεια αστα...τωρα θα περιμενω 10-15 ημερες να βρουνε ακρη .

Κι εγώ γι αυτο ειχα σκεφτει την περίπτωση που θα χει κάποιο θεμα η συσκευή ποσο θ αργήσει γι αυτο το πήρα απο κατάστημα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι αυτο ειχα σκεφτει την περίπτωση που θα χει κάποιο θεμα η συσκευή ποσο θ αργήσει γι αυτο το πήρα απο κατάστημα :Ρ

 

Ενταξει αυτο ας γινει μαθημα στους νεους..Εννοειται εχω ξαναπαρει απο Skroutz...αλλα τωρα την πατησα. ΠΟΤΕ ξανα λοιπον αν δεν υπαρχει διαφορα τουλαχιστον 200-250 ευρω. Δεν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το δικο μου απο amazon.com,16gb 185 € κομπλε.πραγματικα απίστευτο κινητό αν κ ηδη κάτοχος nexus 5,είναι τρέλλα το pure android.αρκετά γρήγορο,όμορφη οθόνη κ ελπίζω κ σε καλη αυτονομία.μια ερώτηση:το μαυρο κινητό έχει στο κουτί του λευκό usb καλώδιο φορτισηςή έχει γίνει λαλακια;ποια προστασία οθόνης κ ποια θήκη προτείνεται;
Link to comment
Share on other sites

Τα προηγουμε 3 moto G που ειχα ναι κρατουσαν πανω απο 12 ωρες με 3-3μιση ωρες οθονη...το LG G2 μου εβγαζε 2 μιση ωρες οθονη.

 

Το χτεσινο G το εστειλα πισω τελικα..επεσα σε προβληματικο !!! Δεν προκειται να ψωνισω ΠΟΤΕ ξανα απο skroutz καλυτερα να δωσω λιγα παραπανω ευρω για να εχω DOA 15 ημερες. ΛΑΛΑΚΙΑ εκανα .

2 μιση ωρες οθονη φιλε μου σε ποσες μερες αναμονη?Γιατι εμενα 2 μιση με 3 ωρες οθονη τις βγαχει σε 5 με 6 ημερες αναμονη το g2.μαλλον κατι σου ετρωγε μπατατια.

Υ.Γ παντως το moto g ειναι πολυ καλο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το δικο μου απο amazon.com,16gb 185 € κομπλε.πραγματικα απίστευτο κινητό αν κ ηδη κάτοχος nexus 5,είναι τρέλλα το pure android.αρκετά γρήγορο,όμορφη οθόνη κ ελπίζω κ σε καλη αυτονομία.μια ερώτηση:το μαυρο κινητό έχει στο κουτί του λευκό usb καλώδιο φορτισηςή έχει γίνει λαλακια;ποια προστασία οθόνης κ ποια θήκη προτείνεται;

 

 

Ασπρο ειναι το καλωδιο. Δεν υπαρχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το δικο μου απο amazon.com,16gb 185 € κομπλε.πραγματικα απίστευτο κινητό αν κ ηδη κάτοχος nexus 5,είναι τρέλλα το pure android.αρκετά γρήγορο,όμορφη οθόνη κ ελπίζω κ σε καλη αυτονομία.μια ερώτηση:το μαυρο κινητό έχει στο κουτί του λευκό usb καλώδιο φορτισηςή έχει γίνει λαλακια;ποια προστασία οθόνης κ ποια θήκη προτείνεται;

Καλορίζικο.

Και εμένα άσπρο είχε. Θήκη την original. Λίγο ακριβή, αλλά τέλεια.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

2 μιση ωρες οθονη φιλε μου σε ποσες μερες αναμονη?Γιατι εμενα 2 μιση με 3 ωρες οθονη τις βγαχει σε 5 με 6 ημερες αναμονη το g2.μαλλον κατι σου ετρωγε μπατατια.

Υ.Γ παντως το moto g ειναι πολυ καλο τηλεφωνο.

 

Μερες ; Φιλε εγω με το κινητο μιλαω συνεχεια..3-4 ωρες ομιλιας στο 10 ωρο αρα δεν μου πηγαινε καν μερες. Μαλλον εσυ μιλας φαση να εισαι σπιτι με wifi και να το κοιτας. Καμια σχεση !! Εγω εχω παντα ανοιχτα data και 3G συνεχεια !! Αυτο την σκιζει την μπαταρια.

 

2,5 ωρες οθονη το πολυ μου εβγαζε σε 8 ωρες. Εσβηνε στο 8ωρο και εψαχνα φορτιστη. Το εδωσα και ησυχασα. Σαν το moto G δεν εχει..τελειο σε μπαταρια. Το περιμενω απο τριτη παλι στα χερια μου,λογικα νεα συσκευη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο.

Και εμένα άσπρο είχε. Θήκη την original. Λίγο ακριβή, αλλά τέλεια.

 

ΛΕυκο ειχαν και τα δικα μου ολα ( 3). Φιλε για ποια θηκη μιλας ; κανα link ;

Link to comment
Share on other sites

Μερες ; Φιλε εγω με το κινητο μιλαω συνεχεια..3-4 ωρες ομιλιας στο 10 ωρο αρα δεν μου πηγαινε καν μερες. Μαλλον εσυ μιλας φαση να εισαι σπιτι με wifi και να το κοιτας. Καμια σχεση !! Εγω εχω παντα ανοιχτα data και 3G συνεχεια !! Αυτο την σκιζει την μπαταρια.

 

2,5 ωρες οθονη το πολυ μου εβγαζε σε 8 ωρες. Εσβηνε στο 8ωρο και εψαχνα φορτιστη. Το εδωσα και ησυχασα. Σαν το moto G δεν εχει..τελειο σε μπαταρια. Το περιμενω απο τριτη παλι στα χερια μου,λογικα νεα συσκευη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ΛΕυκο ειχαν και τα δικα μου ολα ( 3). Φιλε για ποια θηκη μιλας ; κανα link ;

Public.gr

motorola.gr

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το δικο μου απο amazon.com,16gb 185 € κομπλε.πραγματικα απίστευτο κινητό αν κ ηδη κάτοχος nexus 5,είναι τρέλλα το pure android.αρκετά γρήγορο,όμορφη οθόνη κ ελπίζω κ σε καλη αυτονομία.μια ερώτηση:το μαυρο κινητό έχει στο κουτί του λευκό usb καλώδιο φορτισηςή έχει γίνει λαλακια;ποια προστασία οθόνης κ ποια θήκη προτείνεται;

 

καλορίζικο φίλε! το σήμα της motorola πίσω είναι άσπρο? επίσης από amazon.co.uk το βρήκες 185€?

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φίλε! το σήμα της motorola πίσω είναι άσπρο? επίσης από amazon.co.uk το βρήκες 185€?

 

Παντως το δικο μου που ηταν Ασπρο...χαλασε σε 2 ωρες , τα προηγουμενα 2 που ηταν παλια εκδοση δεν επαθαν τιποτα στο 3μηνο που τα ειχα...και τα ειχα ΣΚΙΣΕΙ. Σχεδον καθε ημερα πτωση και επισης τα εβαζα σε νερο !

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

Παντως το δικο μου που ηταν Ασπρο...χαλασε σε 2 ωρες , τα προηγουμε 2 που ηταν παλια εκδοση δεν επαθαν τιποτα στο 3μηνο που τα ειχα...και τα ειχα ΣΚΙΣΕΙ. Σχεδον καθε ημερα πτωση και επισης τα εβαζα σε νερο !

 

ε εντάξει πιστεύω οτι απλά έτυχε και έπεσες πάνω σε προβληματική συσκευή. δεν νομίζω να το κάναν απλα χειρότερο απο οτι ήταν... :confused:

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει πιστεύω οτι απλά έτυχε και έπεσες πάνω σε προβληματική συσκευή. δεν νομίζω να το κάναν απλα χειρότερο απο οτι ήταν... :confused:

 

Χειροτερο οχι αλλα τα εκαναν στο ΜΠΑΜ για να φτιαξουν τα προβληματα ηχου κλπ που ειχαν τα προηγουμενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,το πηρα απο amazon.com σε αυτη τη τιμη.Το σημα της εταιρειας πισω θα ελεγα οτι πλησιαζει πιο πολύ το ασημί οπως τα κουμπιά αυξομείωσεις του ήχου ή το διακοσμητικό της κάμερας απο πίσω.Δεν θα το χαρακτήριζα 100% άσπρο.Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει αρκετά το νήμα για το θέμα πάίζει κάποιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,το πηρα απο amazon.com σε αυτη τη τιμη.Το σημα της εταιρειας πισω θα ελεγα οτι πλησιαζει πιο πολύ το ασημί οπως τα κουμπιά αυξομείωσεις του ήχου ή το διακοσμητικό της κάμερας απο πίσω.Δεν θα το χαρακτήριζα 100% άσπρο.Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει αρκετά το νήμα για το θέμα πάίζει κάποιο πρόβλημα;

 

όχι απλά είναι σαν updated συσκευή με κάποια fixes για τον ήχο κυρίως.

Πως σου βγήκε 185? εμένα μου το βγάζει 197...

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Πάντως bleeding έχουν όλα τα g πού έχω δει.φαίνεται σε μαύρο φόντο πού να καλύπτει όμως τις ακριες πάνω...άραγε αυτό είναι πρόβλημα πού μπορεί να έχει και συνέχεια?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με παραξένεψε αυτό που είχε πει ένας φίλος για το gps, Ότι σε 3 ώρες πλοήγηση με ανοιχτά data του κατανάλωσε μόνο 20% είπα να το δοκιμάσω κ γω.

Ανεβάζω φωτο, είχα ανοιχτό το igo primo 2, χωρίς διαδρομή, μόνο το gps ανοιχτό για Περίπου 3 ώρες. Ξεκίνησα με 95% Και στο τέλος μου έμεινε 14!

Οθόνη περίπου 3ω 40λ Και 19λ κλήσεις.

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...