Jump to content

Σκουλαρίκι σε ανδρικό αυτί: Απόψεις


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;  

408 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;

    • Φοράω και μου αρέσει!
      168
    • Έχω τρύπα αλλά το έχω μετανιώσει..
      18
    • Δεν θα έκανα τρύπα ποτε στη ζωή μου!
      98
    • Για αδερφές ψάχνεις;
      68
    • Θα με κρεμάσουν στο σπίτι..
      56


Recommended Posts

Και εγω εχω σκουλαρικι στο αυτι :D Ενα στο καθενα ;)

ο λογος που το εκανα ειναι επειδη μου αρεσει αισθητικα :)

Τις τρυπες τις εκανα μαζι και τις εχω απο αρχες Οκτωβριου.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 289
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το σκουλαρικι σε αντρα ειναι τρελη καγκουρια.

Αποψη του καθενος ειναι αυτη...:cool: :cool:

Εμενα μου αρεσει;) και δεν σκοπευω να το βγαλω για το χατιρι κανενος :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει το παρακάτω post, στο ίδιο thread πριν 3 χρόνια. :happy:

Ισχύει στο ακέραιο, μετά από 8 χρόνια που το φοράω, συν του ότι, ποτέ δεν είχα πρόβλημα στο εργασιακό μου περιβάλλον, ούτε με τους προϊσταμένους μου! :)

Πραγματικα οταν ειδα το topic γελασα και θυμηθηκα ξανα ποσο πουριτανη ειναι η κοινωνια που ζουμε. :eek:

Φοραω σκουλαρικι εδω και 4-5 χρονια. Ενα διαμαντακι. Δεν εχω σκοπο να το βγαλω.

Με το σκουλαρικι ουτε πιο μαγκας εγινα, ουτε εβγαλα περισσοτερες γκομενες, ουτε πιο διασημος ειμαι, αλλα ουτε και πιο αλητης εγινα.

Εκανα τρυπα για σκουλαρικι, γιατι μου αρεσει να το βλεπω στον εαυτο μου. Ειναι πλεον στο στυλ μου και το εκανα για μενα. ;)

Για μενα, υπαρχουν τα αντρικα σκουλαρικια (συνηθως λιτα, ενας χαλκας, ενα διαμαντακι etc.) και τα γυναικεια που τα ξερουμε και τα βλεπουμε ολοι.

Μερικοι εδω μεσα εξεφρασαν την αποψη, σκουλαρικι=gay. :mad: Αν η "μαγκεια" και ο ανδρισμος του αντρα εξαρταται απο ενα σκουλαρικι, τοτε μπραβο, να σας χαιρονται οι γυναικες σας! :whistle:

Ισως εσεις οι 5-10, δεν εχετε ακουσει για σωστη συμπεριφορα, για ευγενια. Ετσι φαινεται ποιος ειναι ο αλητης, ποιος ο πραγματικος αντρας etc. :happy:

Παντως ενθαρυνω ανοιχτα οποιον θελει να βαλει σκουλαρικι, να το κανει, οπως ενθαρυνω ανοιχτα οποιον δεν του αρεσει, να μην βαλει ποτε.

 

symfono apolyta!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

σε κοριτσι μου αρεσει..

σε αγορι δεν μου πολυαρεσει αλλα δε το κατακρινω κιολας

αν αρεσει σε αυτους που το εχουν εμενα μου φτανει και περι ορεξεως....κολοκυθοπιτα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σαν ιδέα μου αρέσει αλλά δεν είμαι έτοιμος για κάτι τέτοιο..

Ήδη με κοιτάνε περίεργα με τα μακριά μαλλιά που έχω..

Αν βάλω και σκουλαρίκι.....

Αν και νομίζω ότι μαλλί και σκουλαρίκι πάνε.. :D

Link to comment
Share on other sites

kata ti gnwmh mou to skoulariki de forietai pleon yia 'mostra' apo megaluterous, alla epeidh to exoun sinithisei kai tous aresei. opws kai to tsigaro pou oi perisoteroi to arxizoun apo magia kai meta katantaei ethistiko etsi kai oi trupa sto auti.

eixa skoulariki sto frudi kai sto auti (ta evala perisotero yia magia) meta katalava sto frudi de mou paei kai kratisa mono to auti perisotero epeidh to sinithisa kai otan koitaw to kathreuti xwris to skoulariki kati mou leipei...

kai oute alhtaki eimai oute aderfi!!

 

ps. kalutera ta skoularikia kai ta makrua mallia(pou k ap'auta eixa!) para ta narkwtika!;)

dustixos h neolaia psaxnei tropous na diaferei apo tous upoloipous alla to skoulariki de vlaptei kanenan

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

 

ps. kalutera ta skoularikia kai ta makrua mallia(pou k ap'auta eixa!) para ta narkwtika!;)

dustixos h neolaia psaxnei tropous na diaferei apo tous upoloipous alla to skoulariki de vlaptei kanenan

τωρα πας στα ακρα..

δλδ αν καποιος δε βαλει σκουλαρικι για να κανει την διαφορα(και δε παιρνει και χαρτομαντηλα ζεβασοφτ-κι οποιος το επιασε το επιασε-)πεφτει στα ναρκωτικα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

oxi den eipa auto. alla kakos thewreite alhtia to skoulariki eno uparxoun kai xeirotera. protimotero na valei kapoios skoulariki an thelei na diaferei para na pesei sta narkwtika. kai an mporei na diaferei xwris na kanei kanena apo ta 2 akoma kalutera
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι αντρας εχω ομως φιλους που εχουν σκουλαρικι και δεν το εβαλαν για να αποδειξουν κατι και ουτε αλητες ειναι ουτε guy,το εκαναν απλα και μονο για τους ιδιους...

τωρα ειναι το στυλακι τους αυτο και απλα εχουν μαθει ετσι...δεν τους αδικω και εγω αν δεν φορανε σκουλαρικι νοιωθω οτι κατι λειπει ποσο μαλλον αυτοι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

που παω???

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με πειράζει να βλέπω κόσμο με σκουλαρίκι αλλά σιχαίνομαι να βάλω εγώ. Το θεωρώ βλακεία, θα νιώθω πιο άσχημος με αυτό...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Αφού Εσένα δεν σου αρέσει μην το κάνεις...

Κι εμένα δεν με πολυενδιαφέρει...δεν θα κρίνω κάποιον απ'το αν φοράει σκουλαρίκι...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω.. αλλα σκοπευω συντομα να βαλω στο αυτι.. και στο μελλον γιατι οχι; και στο φρυδι.. Το παν ειναι να κανεις κατι που σου αρεσει και το υποστηριζεις.. αν δεις οτι δε σου παει.. το απομακρυνεις.. αν σου παει.. ολα οκ!
Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Το αν σου πάει στο δείχνω και με ψεύτικο.Το θέμα είναι άμα εσύ το θέλεις...άμα δεν αρέσει δηλαδή στην παρέα σου θα το βγάλεις?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Όχι! Απλά δεν μου αρέσει. Αυτό είναι όλο. Δεν έχω πρόβλημα να έχουν οι άλλοι, εμένα απλά δεν μου αρέσει

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δεν με καλυπτουν οι επιλογες της δημοσκοπισης οποτε θα πω την αποψη μου.

 

Δεν φοραω και ουτε προκειτε γιατι πιστευω οτι δεν μου παει το συγκεκριμενο στυλ. Δεν εχω προβλημα αν το φορανε αλλοι, αρκει να τους πηγαινει. Απλα πραγματα.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

η τρύπες στα αφτιά δεν είναι μόνιμες? κάπου ανεφέρθηκε ότι κλείνουν??? "διαφοτιστεμε" σας παρακαλώ.
οχι βεβαια.δεν ειναι μονιμες.αν δεν φορας σκουλαρικι για ενα χρονικο διαστημα που ποικιλει απο ανθρωπο σε ανθρωπο ,τοτε κλεινει...στην μητερα μου π.χ κλεινουν σε ενα μηνα(:!: ) ενω σε μια φιλη μου που ειχε 3 μηνες να φορεσει σκουλαρικια,μετα δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω τρεις τρυπες στο αριστερο κ μια στο δεξι κ δεν με νειαζει οτι κ αν λενε οι γυρο μου αφου εμενα μου αρεσει οτι κ αν λενε οι αλλοι τους γραφω στα @@ μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παλιά (πριν 3 χρόνια δηλαδή) είχα 7 .4 στο αριστερό και 3 στο δεξί.

τώρα περιορ'ιστηκα σε 2 +1. τα έχω απο 15 χρονών κάπου.τα είχα βγάλει για διάστημα περίπου ενός χρόνου ,αλλά κατα τα άλλα έχουν γίνει μέρος των αυτιών μου πλέον.

τα μόνα προβλήματα που είχα επειδή μετακινούμαι συνεχώς με πλοία ήταν με τους νερόμπατσους που με σταματούσαν συνέχεια για έλεγχο(αλλά έχω και περίεργη φάτσα όμως).

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Εγώ έχω σκουλαρίκι στο αριστερό εδώ και 5-6 μήνες και δεν το έχω μετανοιώσει.. και δε νομίζω να το μετανιώσω ποτέ! Εξάλλου μια τρυπούλα είναι μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...