Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SiliconDreamsGR φτιαξε μας αδερφε κ πες μας κανα καλο νεο οτι δουλευει καλα κ οτι θες!

 

Θα σε φτιαξω εγω και θα σου πω οτι κατι τσακαλια βγαλαν το angry birds για το LiMo

behold:

http://dl.dropbox.com/u/16141842/Angry_Birds.ipk

 

το περνατε στο κινητο (εγω το περασα στο φακελο other files) και μετα το κανατε εγκατασταση μεσα απο το κινητο...

καλο καψιμο (ενα απο τα κορυφαια παιχνιδια λιωσιματος στο iphone :))

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα σε φτιαξω εγω και θα σου πω οτι κατι τσακαλια βγαλαν το angry birds για το LiMo

behold:

http://dl.dropbox.com/u/16141842/Angry_Birds.ipk

 

το περνατε στο κινητο (εγω το περασα στο φακελο other files) και μετα το κανατε εγκατασταση μεσα απο το κινητο...

καλο καψιμο (ενα απο τα κορυφαια παιχνιδια λιωσιματος στο iphone :))

 

έγραψες...επιτέλους μια καλή "μεταφορά" παιχνιδιού. υπάρχει κάποιο link και για άλλα??

Link to comment
Share on other sites

έγραψες...επιτέλους μια καλή "μεταφορά" παιχνιδιού. υπάρχει κάποιο link και για άλλα??

 

Ψαχνω...αμα βρω θα σας τα δωσω

Link to comment
Share on other sites

Θα σε φτιαξω εγω και θα σου πω οτι κατι τσακαλια βγαλαν το angry birds για το LiMo

behold:

http://dl.dropbox.com/u/16141842/Angry_Birds.ipk

 

το περνατε στο κινητο (εγω το περασα στο φακελο other files) και μετα το κανατε εγκατασταση μεσα απο το κινητο...

καλο καψιμο (ενα απο τα κορυφαια παιχνιδια λιωσιματος στο iphone :))

 

επιτελους κατι καλο φιλε...γιατι δεν ειναι σε jar file?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

επιτελους κατι καλο φιλε...γιατι δεν ειναι σε jar file?

 

κατεβασε το και πεξε λιγο και θα καταλαβεις γιατι δν ειναι σε jar..

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το και πεξε λιγο και θα καταλαβεις γιατι δν ειναι σε jar..

 

Φιλε μου το εβαλα οπως ειναι στο φακελο Αλλα Αρχεια(δηλαδη με την καταληξη .ipk), παταω για εγκατασταση αλλα μου λεει "Δεν ειναι δυνατη η εγκατασταση της εφαρμογης"... Τι κανω λαθος;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εβαλα οπως ειναι στο φακελο Αλλα Αρχεια(δηλαδη με την καταληξη .ipk), παταω για εγκατασταση αλλα μου λεει "Δεν ειναι δυνατη η εγκατασταση της εφαρμογης"... Τι κανω λαθος;;

 

δεν ξέρω αν φταίει αυτό γιατί εγώ το είχα ενεργοποιημένο από πριν, αλλά έχεις πληκτρολογήσει τον κωδικό *#35767# ??

αυτό νομίζω σου επιτρέπει να εγκαταστήσεις κάποιες εφαρμογές (διορθώστε με αν κάνω λάθος...)

Edited by gandalf_the
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εβαλα οπως ειναι στο φακελο Αλλα Αρχεια(δηλαδη με την καταληξη .ipk), παταω για εγκατασταση αλλα μου λεει "Δεν ειναι δυνατη η εγκατασταση της εφαρμογης"... Τι κανω λαθος;;

 

πανε στο τηλεφωνο για κληση και πατα * # 35767 # και επελεξε allowed.

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανει... Το εκανα allowed, αλλα τωρα παταω ΝΑΙ να ξεκινησει η εγκατασταση, κ κολλαει σε εκεινο το σημειο.... πφφφφφφ

 

Διορθωση: Παιδια τελικα μετα απο πολυ αναμονη στο "κολλημα",λογικα λογω μεγεθους, τελικα εγινε η εγκατασταση κ παιζει το παιχνιδι!! Για να το δοκιμασω!!! Ευχαριστω πολυ Theoulis και gandalf_the

Edited by Ilias1908

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

επιτελους κατι καλο φιλε...γιατι δεν ειναι σε jar file?

Το έχω βρεί κι εγώ...αλλά σε .apk (οχι .ipk) για το Android πλέων!!:) Thank's όμως, όπως και να 'χει!! ;):D

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρεί κι εγώ...αλλά σε .apk (οχι .ipk) για το Android πλέων!!:) Thank's όμως, όπως και να 'χει!! ;):D

 

SiliconDreamsGR τελικα καταφερες τιποτα με το android;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανει... Το εκανα allowed, αλλα τωρα παταω ΝΑΙ να ξεκινησει η εγκατασταση, κ κολλαει σε εκεινο το σημειο.... πφφφφφφ

 

Διορθωση: Παιδια τελικα μετα απο πολυ αναμονη στο "κολλημα",λογικα λογω μεγεθους, τελικα εγινε η εγκατασταση κ παιζει το παιχνιδι!! Για να το δοκιμασω!!! Ευχαριστω πολυ Theoulis και gandalf_the

 

Δηλαδη κάθε φορα που θέλω να το παίξω, πρέπει να κάνω πρώτα εγκατάσταση????

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη κάθε φορα που θέλω να το παίξω, πρέπει να κάνω πρώτα εγκατάσταση????

 

οχι φιλε μου θα ειναι σαν εφαρμογη στην αρχικη στο μενου apps

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο!!! Επιτέλους μια σοβαρή εφαρμογή. ;)

 

Με το χειρισμό έχω λίγο θέμα. Τραβάμε το πουλί από την σφεντόνα και το αφήνουμε;

Σαν να μην ανταποκρίνεται τελείως

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου θα ειναι σαν εφαρμογη στην αρχικη στο μενου apps

 

έχεις δίκιο, δεν το είχα προσέξει!!! αύτο σημαίνει πως μπορώ να σβήσω εντελώς το αρχείο εγκατάστασης?

 

Πολύ καλό παιχνιδάκι..... Υπάρχει και κανένα αλλο!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει τον Opera mini 5.1 και όποτε προσπαθω να γράψω κάτι κολάει και πρέπει να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο. Ξέρετε τον λόγο που κολάει;
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου κολλαει πολυ συχνα το angry birds... Ρε π@#$%τη ολο προβληματα ειμαι... Θα το σπασω αν δεν καταφερουμε να βαλουμε android συντομα...!!:X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διέγραψα καταλάθος το Odin i6410 που είχα κατεβάσει για τα φλασαρίσματα και δεν μπορώ να το ξαναβρώ πουθενά. Υπάρχει μεν αλλά πλέον ζητάει password και password πουθενά. Μπορεί να το ανεβάσει κάποιος στην έκδοση που το είχαμε βρει τότε να μου στείλει link?

 

Ευχαριστώ :(:(:(

 

Άκυρο παιδιά. Το βρήκα από το Θεό Moisefsco. :)

Edited by Dobroveche
Link to comment
Share on other sites

SiliconDreamsGR τελικα καταφερες τιποτα με το android;;

χμμμμ! Επειδή δεν κατάφερα ποτέ να το δουλέψω ως τηλ (παρόλο που λέγαν πως δουλέβει κανονικα για κλήσεις) Η μπαταρία....Για κλάματα!!!!!:wacko: 3 ώρες ζωή ΜΟΝΟ!! δέν μπόρεσα να φορτόσω εφαρμογές!:mad:

Και Τώρα πλέων.....δέν μπορώ να το φλασάρω πίσω στο Limo ΜΟΝΟ....μου βγάζει Error το Odin :confused::wacko:

Θα πρότινα....να ΜΗΝ κάνετε το Flash-άρισμα!!:ninja:

 

Παιδιά διέγραψα καταλάθος το Odin i6410 που είχα κατεβάσει για τα φλασαρίσματα και δεν μπορώ να το ξαναβρώ πουθενά. Υπάρχει μεν αλλά πλέον ζητάει password και password πουθενά. Μπορεί να το ανεβάσει κάποιος στην έκδοση που το είχαμε βρει τότε να μου στείλει link?

 

Ευχαριστώ

 

Άκυρο παιδιά. Το βρήκα από το Θεό Moisefsco.

Πάνω που θα στο έστελνα!! :D Επίσης βρήκα και το Νεο Odin3 για android :p

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

By the way..... Γνωρήζει κανείς βετεράνος...και μη!

Πάω να φλασάρω πίσω με το Odin2 και μου βγάζει το μύνημα λάθους: [ERROR] e-phone activation failed:confused:

Πώς λήνετε;;;;:worry:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Δε το στέλνεις γιατί μάλλον κατέβασα το 3 που είναι για Android. :p

Ok!! Μπορείς να το κατεβάσεις, το ανέβασα ΕΔΩ. ;)

Είναι το i6410, δηλαδή Odin2 (29 oct 2009)

Edited by SiliconDreamsGR
+

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...