Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK για το ραδιόφωνο. Έχεις δίκιο, σ' ευχαριστώ πολύ.

Και σε μένα το βγάζει το ρολόι που λες, αλλά πριν το έβγαζε σε ολόκληρη την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια, καλησπερα!!!

Αγόρασα κι εγω το H1 (το εχω 2 μερες τωρα), και ενω διχναν ολλα καλα...ξαφνικα μετά απο 4-5 μυνηματα...σε 1 συγκεκριμενο αρηθμο vodafone, σταματησε πλεον να στελνει!! και φυσικά, ούτε αναφορες έπερνε!

Επικιν. τελικα με την vodafone και μου έδωσε μια λήση ο υπαληλος, (ίσος και να το ανέφερε σαν λήση σωτηρίας)

Μου είπε...δοκιμάσατε να σβήσετε το τηλ, να βγάλετε την μπαταρία για λίγο!! και διμαστε ξανά.

Το έκανα....και εδώ και 5 ώρες....στελνω μυν. ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!! και πέρνω και αναφορές ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

 

Η έκδωση που έχω ειναι...

Phone: BUIJ3

PDA: BUIJ4

CSC: GRIJ4

για αναβάθμηση...το παλέβω απο εχτές!! δεν συνδέεται με τον δυακομ.

 

Ελπύζω να βοηθήσω καπιον!! =)

Edited by SiliconDreamsGR
συμπλυρωση....

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!

Πρωτο μου μυνημα στο forum.Χαιρετω ολη την παρεα του My phone :clap:.Συνεχιστε να προσφερετε γνωσεις σε ατομα ασχετα(οπως εμενα).

Πριν 2 ημερες λοιπον εγινα κι εγω κατοχος του samsung H1 και οφειλω να πω οτι δεν το εψαξα αρκετα λογω χρονου.Οχι οτι δεν ειμαι ικανοποιημενος απο το τηλεφωνο απλα ειμαι λατρης του internet και συγκεκριμενα του youtube.Εφαγα την πρωτη μου τεραστια πορτα!!!Μπαινω κανονικα στην σελιδα και μολις παει να φορτωσει το βιντεο μου βγαζει "αποτυχια συνδεσης":cry:.Ενημερωτικα η συνδεση στο internet γινεται μεσω wifi και οχι vodafone μιας και ειμαι κατοχος καρτοκινητης.

Ειμαι σιγουρος οτι εχετε συναντησει το ιδιο προβλημα και ισως εχετε βρει λυση σε προηγουμενα post.Απλα δεν ξερω που να ψαξω.

Please help!!!

Αν δεν μπορεσω να μπω youtube θα το σουταρω απο το παραθυρο...

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, καλησπερα!!!

Αγόρασα κι εγω το H1 (το εχω 2 μερες τωρα), και ενω διχναν ολλα καλα...ξαφνικα μετά απο 4-5 μυνηματα...σε 1 συγκεκριμενο αρηθμο vodafone, σταματησε πλεον να στελνει!! και φυσικά, ούτε αναφορες έπερνε!

Επικιν. τελικα με την vodafone και μου έδωσε μια λήση ο υπαληλος, (ίσος και να το ανέφερε σαν λήση σωτηρίας)

Μου είπε...δοκιμάσατε να σβήσετε το τηλ, να βγάλετε την μπαταρία για λίγο!! και διμαστε ξανά.

Το έκανα....και εδώ και 5 ώρες....στελνω μυν. ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!! και πέρνω και αναφορές ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

 

Η έκδωση που έχω ειναι...

Phone: BUIJ3

PDA: BUIJ4

CSC: GRIJ4

για αναβάθμηση...το παλέβω απο εχτές!! δεν συνδέεται με τον δυακομ.

 

Ελπύζω να βοηθήσω καπιον!! =)

 

Φίλε μου αυτό με το να βγάλεις και να βάλεις τη μπαταρία ισχύει όντως σε πολλά κινητά. Σε παλιότερες συσκευές που είχα έδινε λύση σε προβλήματα όταν κολούσε το κινητό. Το έχω δοκιμάσει και στο Η1 αλλά δεν έλυσε τίποτα. Μπορεί όντως με τη διαδικάσία αυτή να ξεκόλησε για λίγο και να δούλεψε κανονικά, αλλά μετά απο λίγο πάλι τρώει κόλημα (μετά απο δυο τρία μυνήματα). Παρατήρησε και εσύ τη συμπεριφορά του δικού σου τηλεφώνου. Ελπίζω να είσαι τυχερός και να λύθηκε σε εσενα το θέμα.

 

Για την αναβάθμιση θέλει αρκετή υπομονή. Το PC STUDIO γενικά άλλες φορές κολάει ή δε μπορεί να συνδεθεί με το διακομιστή. Μετά απο αρκετές προσπάθειες θα τα καταφέρεις πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!

Πρωτο μου μυνημα στο forum.Χαιρετω ολη την παρεα του My phone :clap:.Συνεχιστε να προσφερετε γνωσεις σε ατομα ασχετα(οπως εμενα).

Πριν 2 ημερες λοιπον εγινα κι εγω κατοχος του samsung H1 και οφειλω να πω οτι δεν το εψαξα αρκετα λογω χρονου.Οχι οτι δεν ειμαι ικανοποιημενος απο το τηλεφωνο απλα ειμαι λατρης του internet και συγκεκριμενα του youtube.Εφαγα την πρωτη μου τεραστια πορτα!!!Μπαινω κανονικα στην σελιδα και μολις παει να φορτωσει το βιντεο μου βγαζει "αποτυχια συνδεσης":cry:.Ενημερωτικα η συνδεση στο internet γινεται μεσω wifi και οχι vodafone μιας και ειμαι κατοχος καρτοκινητης.

Ειμαι σιγουρος οτι εχετε συναντησει το ιδιο προβλημα και ισως εχετε βρει λυση σε προηγουμενα post.Απλα δεν ξερω που να ψαξω.

Please help!!!

Αν δεν μπορεσω να μπω youtube θα το σουταρω απο το παραθυρο...

:thanks:

 

Ποιπον φιλε μου, καταρχας καλως ορισες!!

 

Εψαξα και βρικα κατι...που δουλεψε!

Τα βιντεο ανοιγουν (οπως του youtube) με τον WebPlayer του κηνιτου!!

πριν λοιπον επιλεξεις το βιντεο μεσα απο το youtube, το οποιο μπενεις με συνδεση wifi, και μεσω του opera....

ανοιξε πρωτα τον webplayer, και στις ρυθμησης του, επέλεξε ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ internet = Wifi (και οχι vodafone οπως εχει)!!!!

Μετά μπες youtube μεσω opera....και βουαλα!!!! ;-)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!

Πρωτο μου μυνημα στο forum.Χαιρετω ολη την παρεα του My phone :clap:.Συνεχιστε να προσφερετε γνωσεις σε ατομα ασχετα(οπως εμενα).

Πριν 2 ημερες λοιπον εγινα κι εγω κατοχος του samsung H1 και οφειλω να πω οτι δεν το εψαξα αρκετα λογω χρονου.Οχι οτι δεν ειμαι ικανοποιημενος απο το τηλεφωνο απλα ειμαι λατρης του internet και συγκεκριμενα του youtube.Εφαγα την πρωτη μου τεραστια πορτα!!!Μπαινω κανονικα στην σελιδα και μολις παει να φορτωσει το βιντεο μου βγαζει "αποτυχια συνδεσης":cry:.Ενημερωτικα η συνδεση στο internet γινεται μεσω wifi και οχι vodafone μιας και ειμαι κατοχος καρτοκινητης.

Ειμαι σιγουρος οτι εχετε συναντησει το ιδιο προβλημα και ισως εχετε βρει λυση σε προηγουμενα post.Απλα δεν ξερω που να ψαξω.

Please help!!!

Αν δεν μπορεσω να μπω youtube θα το σουταρω απο το παραθυρο...

:thanks:

 

Πήγαινε στο Web Player, στη συνέχεια ρυθμίσεις, και βεβαιώσου ότι έχεις μέσω WiFi σύνδεση και όχι μέσω Vodafone.

Κάνε το ίδιο πράγμα στο browser.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό με το να βγάλεις και να βάλεις τη μπαταρία ισχύει όντως σε πολλά κινητά. Σε παλιότερες συσκευές που είχα έδινε λύση σε προβλήματα όταν κολούσε το κινητό. Το έχω δοκιμάσει και στο Η1 αλλά δεν έλυσε τίποτα. Μπορεί όντως με τη διαδικάσία αυτή να ξεκόλησε για λίγο και να δούλεψε κανονικά, αλλά μετά απο λίγο πάλι τρώει κόλημα (μετά απο δυο τρία μυνήματα). Παρατήρησε και εσύ τη συμπεριφορά του δικού σου τηλεφώνου. Ελπίζω να είσαι τυχερός και να λύθηκε σε εσενα το θέμα.

 

Για την αναβάθμιση θέλει αρκετή υπομονή. Το PC STUDIO γενικά άλλες φορές κολάει ή δε μπορεί να συνδεθεί με το διακομιστή. Μετά απο αρκετές προσπάθειες θα τα καταφέρεις πάντως.

 

OK....θα το τσεκαρω και θα ενημεροσω!!

 

Ναι...το παλεβω με το update!

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

χαχα SiliconDreamsGR με πρόλαβες για 3 λεπτά :D

 

Xaxaxaxaxxa

το είδα...ναι!! :D

Ετσι....Ετσι....να βοηθάμε!!! μπράβο μας!! :rolleyes::D

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Για τον AKISR1

 

YOUTUBE ΜΕΣΩ WIFI

Για να δεις youtube videos με wifi από το H1, δε χρειάζεται καν να ρυθμίσεις τον Web Player γιατί τα παίζει ωραιότατα ο Opera Full που έχουμε αρκεί να έχουμε μπει στο http://www.youtube.com και όχι στο www.m.youtube.com!!!

 

Αυτό γίνεται αν μπεις στα Settings του Opera και τα ρυθμίσεις να είναι ως εξής:

Settings->Personalise->Mobile View OFF

Settings->Internet Profile->Connection Preferences->Wi-Fi Connections

Settings->Identify as->Desktop Computer

και μετά πληκτρολογήσεις http://www.youtube.com και όχι m.youtube.com.

Αν έχεις τη συσκευή να αναγνωρίζεται ως handheld device τότε είναι λογικό να ανοίγει ο WebPlayer γιατί κάνει ανακατεύθυνση στο m.youtube.

 

Καλώς ήρθες κι από μένα! :mobile:

Edited by Dobroveche
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πήρα και εγώ το Η1. Δεν έχω κανένα πρόγραμμα για ιντερνετ. Μόνο χρόνο ομιλίας. Έκανα λογαριασμό στο 360. Μπορεί κάποιος να μου πει αν τελικά χρεώνομαι όταν μπαίνω στο 360 και πόσο?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ρωτάς συγκεκριμένα πράγματα "αν τελικά χρεώνομαι και πόσο" πάρε 13830 να ρωτήσεις γιατί εδώ ότι και να σου πούμε θα είναι το μακρύ μας και το κοντό μας, γιατί δεν είμαστε αυτοί που θα σου στέλνουμε το λογαριασμό στο σπίτι.

:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση σε κάτι που διαπίστωσα μετά την τελευταία αναβάθμιση.

Πώς κάνουμε αναζήτησ περιοχής στους χάρτες; Ενώ πριν την αναβάθμιση έβαζες την διέυθυνση που ήθελες είχε επιλογή να πατήσεις και σε πήγαινε στο χάρτη στο σημείο που έγραψες. Μετά την αναβάθμιση ενώ βάζεις το δρόμο και την πόλη κανονικά, δεν βρίσκω επιλογή να πατήσω για να την βρώ στο χάρτη. Έχει μόνο επιλογή να γυρίσει πίσω (το σύμβολο <), οπότε δε βρίσκεις το σημείο που θέλεις. Το έχει δεί κανείς αυτό; Είναι λάθος της αναβάθμισης;

Μια ερώτηση ακόμα. Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά επιλογή που να σου εμφανίζει στον χάρτη σημεία όπως εκκλησίες, πλατείες, σταθμούς μετρό κλπ; Όσο και να το έψαξα δε βρήκα κάτι.

 

Σορυ παιδιά το βρήκα για την αναζήτηση. Λάθος μου. Σε λάθος επιλογή πήγαινα...

Για τα σημεία πάνω στο χάρτη ξέρει κανείς, αν μπορούν να εμφανιζονται (εκκλησιες πλατείες κλπ;)

 

Τελικά δε το βρήκα...

Βάζεις όνομα δρόμου και περιοχή, πατάς αναζήτηση, και σου βγάζει μια λίστα περιοχών. Αν επιλέξεις κάποια απο αυτές δε μπορώ να βρώ τρόπο να τη προβάλλω στο χάρτη...

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

Φίλε tpa:

 

Apps->Maps->Φακός(κάτω αριστερά)->Address->Γράφεις τη διεύθυνση->Φακός(πάνω δεξιά)->Χάρτης(κάτω αριστερά)->Χάρτης(πάνω δεξιά). :mobile:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tpa:

 

Apps->Maps->Φακός(κάτω αριστερά)->Address->Γράφεις τη διεύθυνση->Φακός(πάνω δεξιά)->Χάρτης(κάτω αριστερά)->Χάρτης(πάνω δεξιά). :mobile:

 

Σωστός!! Σε ευχαριστώ φίλε μου. Είχε φάει κάποιο κόλημα δε ξέρω γιατί, και ενώ έκανα τη διαδικάσία που μου είπες, με γύρναγε στο χαρτη στη περιοχή του σπιτιου μου... Τώρα δείχνει οτι ξεκόλησε!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πήρα και εγώ το Η1. Δεν έχω κανένα πρόγραμμα για ιντερνετ. Μόνο χρόνο ομιλίας. Έκανα λογαριασμό στο 360. Μπορεί κάποιος να μου πει αν τελικά χρεώνομαι όταν μπαίνω στο 360

 

λοιπον και γω το πηρα το τηλ πριν απο ενα μηνα τις πρωτες μερες και ενω εμπαινα στο ιντερνετ μεσω wi fi απο το σπιτι και το γραφειο μου δυστυχως αυτο αν εχανε το σημα εμπαινε μεσω gprs και για μια ωρα με χρεωσε συνολικα 50 ευρω για οσες φορες μπηκα πηρα στη vodafone και μου απενεργοποιησαν το gprs και τωρα ενταξει αν θες ομως βαζεις ενα πακετο smal καπου 5 ευρω κοστιζει και γλυτωνεις προσοχη λοιπον. και ευτυχως τους ειχα παρει στο 13830 και τους ειχα πει οτι με χρεωνει ενω ειμαι στο wi fi μου ειπαν αποκλειεται κλπ βεβαια μετα που ηρθε ο λογαριασμος τους ξαναπηρα και μου τα εσβησαν με μηνυμα που μου εστειλαν

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αποψε, με το PC Studio σηνδεθικε στον server για αναβαθμηση... και μετα απο αναμονή.....μου λεει οτι ΑΥΤΗ Η ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΤΑΙ...και

ΑΥΤΗ ΗΣ ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΛΟΓΥΣΜ.!

ξερει κανεις τι γίνετε;;; γιατι θα τρελαθουμε στο τελος! :blink:

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αποψε, με το PC Studio σηνδεθικε στον server για αναβαθμηση... και μετα απο αναμονή.....μου λεει οτι ΑΥΤΗ Η ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΤΑΙ...και

ΑΥΤΗ ΗΣ ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΛΟΓΥΣΜ.!

ξερει κανεις τι γίνετε;;; γιατι θα τρελαθουμε στο τελος! :blink:

Μία από τα ίδια! Θα μας σπάσουν τα νεύρα.
Link to comment
Share on other sites

Ποιπον φιλε μου, καταρχας καλως ορισες!!

 

Εψαξα και βρικα κατι...που δουλεψε!

Τα βιντεο ανοιγουν (οπως του youtube) με τον WebPlayer του κηνιτου!!

πριν λοιπον επιλεξεις το βιντεο μεσα απο το youtube, το οποιο μπενεις με συνδεση wifi, και μεσω του opera....

ανοιξε πρωτα τον webplayer, και στις ρυθμησης του, επέλεξε ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ internet = Wifi (και οχι vodafone οπως εχει)!!!!

Μετά μπες youtube μεσω opera....και βουαλα!!!! ;-)

 

Αψογος ο φιλος...Ευχαριστω!!!Επιτελους ειδα βιντεο...

Υπαρχει τροπος να διαγραψουμε ολες τις επαφες μαζι και οχι μια-μια???

 

Για τον AKISR1

 

YOUTUBE ΜΕΣΩ WIFI

Για να δεις youtube videos με wifi από το H1, δε χρειάζεται καν να ρυθμίσεις τον Web Player γιατί τα παίζει ωραιότατα ο Opera Full που έχουμε αρκεί να έχουμε μπει στο http://www.youtube.com και όχι στο www.m.youtube.com!!!

 

Αυτό γίνεται αν μπεις στα Settings του Opera και τα ρυθμίσεις να είναι ως εξής:

Settings->Personalise->Mobile View OFF

Settings->Internet Profile->Connection Preferences->Wi-Fi Connections

Settings->Identify as->Desktop Computer

και μετά πληκτρολογήσεις http://www.youtube.com και όχι m.youtube.com.

 

Καλώς ήρθες κι από μένα! :mobile:

 

 

Ευχαριστω φιλε μου...Απο που θα κατεβασω το samsung pc studio???

Αν έχεις τη συσκευή να αναγνωρίζεται ως handheld device τότε είναι λογικό να ανοίγει ο WebPlayer γιατί κάνει ανακατεύθυνση στο m.youtube.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Συνδέεις H1 και laptop με USB και το H1 βγάζει μήνυμα με τις επιλογές

 

1 απο αυτές είναι εγκατάσταση samsung pc studio

και μετά σε καθοδηγεί το laptop τι να κάνεις

 

Υπαρχει τροπος να διαγραψουμε ολες τις επαφες μαζι και οχι μια-μια???

 

People->3 τελίτσες(κάτω δεξιά)->Manage Groups->Διαλέγεις το group που θες->Μολυβάκι(πάνω δεξιά)->Σκουπιδοτενεκές(κάτω):mobile:

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,δεν είναι chatroom..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αποψε, με το PC Studio σηνδεθικε στον server για αναβαθμηση... και μετα απο αναμονή.....μου λεει οτι ΑΥΤΗ Η ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΤΑΙ...και

ΑΥΤΗ ΗΣ ΣΥΣΚΕΒΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΖΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΛΟΓΥΣΜ.!

ξερει κανεις τι γίνετε;;; γιατι θα τρελαθουμε στο τελος! :blink:

 

 

Και σε μένα το βγάζει αυτό! Τις πρώτες φορές δεν συνδέεται καν με το server και μετά αυτό το μνμ... ξέρεις κανείς τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Το CSC σου γιατί είναι J6, εμένα είναι J4... Περίεργο. Και εγώ χθες έκανα...Τα άλλα είναι σωστά

 

Και γω μετα την τελευταία αναβάθμιση:

PHONE: i8320BUJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

 

γιατι αραγε?

 

Τωρα το παρατηρησα οτι ειμαι συνδεδεμενος..Αλλά...

Το νουμερο που εχω μεσα ειναι η κανονικη μου συνδεση που αν και εχω φτιαξει λογαριασμο 360, δεν εχω συνδεθει ποτε μεσω κινητου, εχω μπει μονο απο PC..

Εχω και μια δευτερη συνδεση με την οποια μπαινω στο 360 μερικες φορες στο κινητο.

Συνηθως με την κανονικη μου συνδεση καθε πρωι που ανοιγα τη συσκευη μου ζηταγε να συνδεθει και το προσπερνουσα.

Σημερα, καθως το ανοιξα δεν ζητησε να συνδεθει, αλλα απ'οτι βλεπω τωρα εχει συνδεθει το κανονικο μου νουμερο με το λογαριασμου της αλλης συνδεσης!!!

Δεν ξερω πως εξηγηται αυτο και επισης δεν ξερω ποια συνδεση θα χρεωθει, αν κατεβασω κατι...?!?!?!?

 

Χτες το απογευμα εκανε το εξης κουλο: ΕΣΒΗΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ!!!

Επειδη στο λογαριασμο 360 της δευετερευουσας συνδεσης ειχα σβησει τις επαφεςε γα καποιο λογο, χτες ενω ηταν συνδεμενο στο λογαριασμο 360 της συνδεσης ενω ειχα το κανονικο μου νουμερο μεσα (οπως περιγραφω παραπανω), αυτο αποφασισε οτι επρεπε να συγχρονισει το κινητο με το 360 και να σβησει τα παντα... βλακεια.... ειδικα για σβησιμο των παντων επρεπε να κανει μια ερωτηση...

Και γκαντεμια συνεχιζεται.. Ανοιγω το PC Studio α επαναφερω τις επαφες απο το backup που πηρα προχτες και την ωρα που ξεκιναει ο συγχρονισμος βγαζει σφαλμα το προγραμμα και παγωνει εκει.... :mad::mad: Απιστευτο..

Το ειχει παθει αλλος αυτο?

Τωρα θα βαλω το προγραμμα και σε αλλο PC και θα προσπαθησω να περασω τις επαφες απο εκει..

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες login με άλλον λογαριασμό 360 τότε είναι λογικό να στα σβήσει όλα. Το έπαθα κ εγώ στο κινητό και τα επανέφερα απο το 360 website. Καλό θα είναι να εχεις 1 λογαριασμό 360 και μία σύνδεση στο κινητό. Αν δεν έχετε καταλάβει είναι ένα κινητό αμεσα συνδεδεμένο με ένα website. Κάτι πρωτοποριακό, με πολλά προβλήματα που αν δεν το συνηθίσουμε καλυτερα να πάρουμε ένα τέτοιο για να μην έχουμε προβλήματα:p

Όσο για το πρόγραμμα που λες έχω κάνει επαναφορά μια χαρά.

Να κάνετε όλοι εξαγωγή από το PC studio τις επαφες ΚΑΙ σε μορφή pc studio KAI σε Vcard για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες login με άλλον λογαριασμό 360 τότε είναι λογικό να στα σβήσει όλα. Το έπαθα κ εγώ στο κινητό και τα επανέφερα απο το 360 website. Καλό θα είναι να εχεις 1 λογαριασμό 360 και μία σύνδεση στο κινητό. Αν δεν έχετε καταλάβει είναι ένα κινητό αμεσα συνδεδεμένο με ένα website. Κάτι πρωτοποριακό, με πολλά προβλήματα που αν δεν το συνηθίσουμε καλυτερα να πάρουμε ένα τέτοιο για να μην έχουμε προβλήματα:p

Όσο για το πρόγραμμα που λες έχω κάνει επαναφορά μια χαρά.

Να κάνετε όλοι εξαγωγή από το PC studio τις επαφες ΚΑΙ σε μορφή pc studio KAI σε Vcard για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο

 

Το κουφο ηταν που συνδεθηκε αλλο νουμερο σε άλλο λογαριασμο 360 και μαλιστα μονο του..

Παντως προχτες ειχα παρει backup σε ολες τις μορφες που δινει και ετσι πιστευω οτι ειμαι καλυμενος

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...