Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα κ απο μένα,

με ολοκαινουργιο το Η1 θα ήθελα λίγη βοήθεια,

1. Πως σβήνονται οι αναπάντητες κλήσεις? γιατι μένει το σηματάκι μόνιμα

2. Μπορώ με κάποιο τρόπο να είμαι σίγουρος ότι δεν θα συνδέόμαι στα δύκτια-internet της vodafone ή σε vodafone 360 και τέτοια για να μην καθόλου χρεώσεις απο ιντερνετ και διάφορα τέτοιου είδους?

3.φωτό στο φόντο γίνεται?

4.Εχουμε gps navi χωρίς χρέωση?

5.Παρακαλώ αν έχει κανείς κάποια tips για το τηλεφωνάκι ας με βοηθήσει γιατι το έχω πολύ μπερδεμενο.

6.Τέλος οταν πατάω για παράδειγμα την αρρ. του καιρού είναι μεσω ιντερνετ και χρέωσης?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ και καιρό είχα βάλει στο μάτι το Η1. Με την πρόσφατη μείωση της τιμής νομίζω ότι αποτελεί πολύ συμφέρουσα αγορά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν η συσκευή πωλείται χωριστά ή δίνεται μόνο με σύνδεση τηλεφώνου από την Vodafone. Ακόμη οι εφαρμογές και τα παιχνίδια που υπάρχουν για το κινητό είναι μόνο για αγορά ή υπάρχουν και δωρεάν εφαρμογές? Υπάρχει τρόπος για να περάσουμε από μόνοι μας java εφαρμογές στο κινητό?

 

Κανείς; :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Μόλις απόκτησα κι εγω το Η1.

Μήπως γνωρίζετε που θα βρω το opera και πως θα το εγκαταστήσω?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση έκανα update με το πρόγραμμα της samsung αλλά από ότι βρήκα στο internet έχει και πιο καινούρια firmware ( I8320BUJC1 Μαρτίου) το θέμα είναι ότι βρήκα οδηγίες αλλά λέει ότι πρέπει να κατεβάσω πρώτα τους SAMSUNG Mobile USB DRIVER(4.40.7.0) v1.6 αλλά δεν τους βρίσκω κάπου και δεύτερον δεν κατάλαβα αν πρέπει τελικά να περάσω και το Phone Binary: Phone modem binary γιατί και αυτό δεν το βρήκα κάπου , το έχει κάνει κανένας και αν ναι ας πει λίγο τώρα για όποιον θέλει τα site δεν ξέρω αν μπορώ να το βάλω εδώ αλλά ας στείλει Pm .

άσχετο και κάπου διάβασα ότι προσπαθούν μερικοί να το περάσουν adroid

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε μπορεις να βαλεις δικο σου φοντο.Για την ωρα μεσω της εφαρμογης shop βαζεις εφαρμογες.

 

*#1234# ναι υπαρχουν updates.

 

Οχι φιλε μου για την ωρα δεν υπαρχει τροπος πλοηγησης παρα μονο μεσω της υπηρεσιας 360.Το λειτουργικο του (limo R2) ειναι κατι λιγοτερο απο μηνα στην αγορα και θα πρεπει να κανουμε ολοι λιγο υπομονη.

 

 

Συνδεση με το pc μεσω usb και απλα πετας το κομματι που θες στο φακελο ringtones.

Το ειχα ψαξει κι εγω το κινητο αυτο αλλα τελικα πηρα μεγαλη επιδοτηση και πηρα το Sony ericsson Χ10. Παντως και στα ξενα forum ελεγαν οτι για να βαλεις δικο σου wallpaper και ηχο μυνηματος πρεπει πρωτα να γινει firmware update μεσω του pc studio. Παντως λενε οτι ειναι καλη συσκευη και το ιδιο διαπιστωσα κι εγω οταν την δοκιμασα στο καταστημα Vodafone. A, και για οσους ενδιαφερονται η νεες τιμες ειναι 199 ευρω για το Μ1 και 249 ευρω για το Η1. Οσοι πιστοι προσελθετε...

 

Κανείς; :D

Στα Χανιά που ρωτησα το εδιναν και με νεα συνδεση ή επιδοτηση αλλα και σκετη την συσκευη γιατι ειχαν πολλα κομματια. Για πληρη εμπειρια χρησης παντως καλο ειναι να εχετε συνδεση Vodafone και να δημιουργησετε account στο http://www.vodafone360.com. Οπως εγραψα και σε αλλο σημειο αυτου του forum τιμη λιανικης για το Η1 ειναι στα 249 ευρω.

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν και ένα tip που βρήκα για τα παιχνίδια (touch)

αν μπορέσετε να βρείτε ανάλυσης 480*800 ακόμη καλύτερα .

κατεβάζεται το jadmaker http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml

και κάνετε και αρχείο jad μαζί με το jar ( τρέχετε το jadmaker και πετάτε πάνω στο παράθυρο το jar αρχείο αυτόματα θα δημιουργήσει το jad αρχείο)

ανοίγετε το jad αρχείο (με notepad ή ότι άλλο θέλετε) και πάτε στην τελευταία γραμμή και προσθέτετε το παρακάτω

MIDlet-Touch-Support: true

 

κάπως έτσι

Manifest-Version: 1.0

MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0

MIDlet-Name: Eon3

MIDlet-Icon: /i.png

MIDlet-Vendor: Cocoasoft

MIDlet-1: Eon3, /i.png, Game

MIDlet-Version: 1.2.0

MicroEdition-Profile: MIDP-2.0

MIDlet-Jar-Size: 281500

MIDlet-Jar-URL: eonthedrag_s29s4lie.jar

Nokia-MIDlet-Category: Game

MIDlet-Touch-Support: true

και το σώζετε μετά περνάτε και τα 2 αρχεία (jar και jad) στο κινητό και το κάνετε εγκατάσταση

το μόνο πρόβλημα που υπάρχει σε αυτό το tip είναι ότι δεν καλύπτει την πάνω μπάρα με αποτέλεσμα σε μερικά παιχνίδια τα κουμπιά να φαίνονται λίγο από κάτω, ένα άλλο πρόβλημα που προσπαθώ να λύσω είναι σε μερικά παιχνίδα landscape τα οποία δεν μπορώ να τα κάνω να γυρίσουν 'εχω βρει κάποιες εντολές όπως MIDlet-Screen-Mode: Landscape και Nokia-MIDlet-App-Orientation: Landscape αλλά δεν με δουλεύουν αν έχει κανείς κάτι άς το πεί

Edited by lost

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα,

με ολοκαινουργιο το Η1 θα ήθελα λίγη βοήθεια,

1. Πως σβήνονται οι αναπάντητες κλήσεις? γιατι μένει το σηματάκι μόνιμα

2. Μπορώ με κάποιο τρόπο να είμαι σίγουρος ότι δεν θα συνδέόμαι στα δύκτια-internet της vodafone ή σε vodafone 360 και τέτοια για να μην καθόλου χρεώσεις απο ιντερνετ και διάφορα τέτοιου είδους?

3.φωτό στο φόντο γίνεται?

4.Εχουμε gps navi χωρίς χρέωση?

5.Παρακαλώ αν έχει κανείς κάποια tips για το τηλεφωνάκι ας με βοηθήσει γιατι το έχω πολύ μπερδεμενο.

6.Τέλος οταν πατάω για παράδειγμα την αρρ. του καιρού είναι μεσω ιντερνετ και χρέωσης?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

 

1. Κάνεις click στο κουμπάκι με το ακουστικό (το αριστερό από τα 3 κουμπιά κάτω)

2. Μπορείς. Να μη χρησιμοποιείς καθόλου το People. Να μη κάνεις account στο 360 και login. Να μην κάνεις χρήση των applications. Βέβαια αν δεν τα κάνεις αυτά δεν καταλαβαίνω γιατί πήρες αυτό το τηλέφωνο και όχι ένα οποιοδήποτε απλό.

3. Ως τώρα όχι. Φημολογείται ότι είναι σε επόμενο update και ότι θα αφορά την οθόνη που δείχνει την ώρα και κάνουμε slide to unlock.

4. Για χρήση του maps θα συνδέεται στο internet. Εφόσον δε θες να έχεις χρεώση από internet, δεν πρέπει να μπαίνεις. Για πλοήγηση έχει συνδρομή που αν θέλεις την ενεργοποιείς. Εφόσον το θέλεις όμως απλά για κλήσεις και sms, δεν πρέπει να μπαίνεις ούτε εκεί.

5. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο ρώτα και αν ξέρουμε θα σου πούμε μετά χαράς.

6. Φυσικά. Αν δεν συνδεόταν στο Internet όταν ανοίγεις το Accuweather, πως θα ήξερε τί καιρό κάνει ή τι καιρό προβλέπεται να κάνει?

 

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

εγώ το πήρα από πλαίσιο σε αυτήν την τιμή h1 248 Ε χωρίς σύνδεση

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Ok τι να πω.. εχω αρχίσει και εκνευρίζομαι...

Ο browser κλείνει συνέχεια, video στο youtube δεν εχω καταφέρει να δω,

ήχο στο μύνημα δε μπορώ να αλλάξω, ακόμα και στο shop -που τέλος παντων θα πληρώσω- με πετάει εξω..Ακόμα και στο σπίτι μέσα μου βγάζει σφάλμα στο wifi με το modem μου..κι αυτά με 2 μέρες χρήσης..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με την τελευταία αναβάθμιση κολλάει πιο πολύ από ότι με το software που είχε εργοστασιακά...

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σε αυτό το video http://www.youtube.com/watch?v=bhi9Tog8tf4&feature=player_embedded#! μας δείχνει πως βάζει wallpaper και πως αλλάζει

τον ήχο στα μυνήματα...τι γίνεται? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε, εννοείς με την αναβάθμιση που φαίνεται στο παραπάνω video? Επειδή είμαι έτοιμος να την κάνω..:(
Link to comment
Share on other sites

1. Κάνεις click στο κουμπάκι με το ακουστικό (το αριστερό από τα 3 κουμπιά κάτω)

2. Μπορείς. Να μη χρησιμοποιείς καθόλου το People. Να μη κάνεις account στο 360 και login. Να μην κάνεις χρήση των applications. Βέβαια αν δεν τα κάνεις αυτά δεν καταλαβαίνω γιατί πήρες αυτό το τηλέφωνο και όχι ένα οποιοδήποτε απλό.

3. Ως τώρα όχι. Φημολογείται ότι είναι σε επόμενο update και ότι θα αφορά την οθόνη που δείχνει την ώρα και κάνουμε slide to unlock.

4. Για χρήση του maps θα συνδέεται στο internet. Εφόσον δε θες να έχεις χρεώση από internet, δεν πρέπει να μπαίνεις. Για πλοήγηση έχει συνδρομή που αν θέλεις την ενεργοποιείς. Εφόσον το θέλεις όμως απλά για κλήσεις και sms, δεν πρέπει να μπαίνεις ούτε εκεί.

5. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο ρώτα και αν ξέρουμε θα σου πούμε μετά χαράς.

6. Φυσικά. Αν δεν συνδεόταν στο Internet όταν ανοίγεις το Accuweather, πως θα ήξερε τί καιρό κάνει ή τι καιρό προβλέπεται να κάνει?

 

:mobile:

 

friend σε ευχαριστω παρα πολυ για τι απαντησεις σου. Παντως δεν το πηρα για να πληρωνω mobile internet με υπερογκες χρεωσεις. THANK YOU.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με την τελευταία αναβάθμιση κολλάει πιο πολύ από ότι με το software που είχε εργοστασιακά...

 

και γω την C1 εχω αλλα ακομα εχω το γνωστο προβλημα με τα μηνυματα.. Εχω κλεισει αναφορα παραδοσης κ το ελυσα νομιζω... Παντως εχω παρατηρησει οτι 2-3 φορες μου εχουν ερθει μηνυματα που μου τα ειχαν στειλει 3 και 4 μερες πριν.....:confused:

 

το χει παθει κανενας σας;

 

Εν τελη, πια ειναι η πιο σταθερη εκδοση απο τις υπαρχουσες να την βαλουμε μπας κ ησυχασουμε; εχω την εντυπωση οτι η Β2..

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

friend σε ευχαριστω παρα πολυ για τι απαντησεις σου. Παντως δεν το πηρα για να πληρωνω mobile internet με υπερογκες χρεωσεις. THANK YOU.

 

Το υπέρογκο μπορεί να είναι συνδυασμός πολλών παραγόντων.

Εγώ με ένα αρκετά μικρό πρόγραμμα δεδομένων και μία επίσης φυσιολογική χρήση δεν έχω αντιμετωπίσει κάτι παράλογο.

 

By the way, η τελευταία επίσημη έκδοση για Η1 είναι η BUIK5.

Για το M1 δεν έχω ιδέα. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση: μπορει να εγκατασταθει καποιο GPS software στο τηλεφωνο? ειτε αγορασμενο ειτε οχι, και αν ναι πως? Ειναι εφικτο κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τιποτα δεν εχει λυθει.

Αντιμετωπιζω πολλα προβληματα με τα μηνυματα.

Συνηθως αυτο που συμβαινει ειναι το εξης:

Φαινεται οτι αποτυγχανει να στειλει ενα μηνυμα ενω στην πραγματικοτητα ο αλλος το εχει παρει. Οταν ο αλλος προσπαθει να μου στειλει δεν ερχονται τα μηνυματα. Εχει τυχει να μου ερθει μηνυμα που εχει σταλει 4-5 μερες πριν.

Ειναι τραγικη η κατασταση παιδια. Θα παω στο καταστημα της Vodafone απ οπου το πηρα και θα γινει μεγαλος χαμος.

Και δεν με νοιαζει αν το κινητο δουλευει σωστα βγαζοντας την αναφορα παραδοσης. Εγω θελω να εχω ΚΑΙ αναφορα. Αυτα ειναι απαραδεκτα πραγματα, να σου λεει οτι το κινητο δουλευει σωστα βγαζοντας την. Σε ποια εποχη ζουμε; Τοτε που τα κινητα ηταν σαν τουβλα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ενδιαφέρομαι για το H1 & έχω αρκετές απορίες.

Καταρχήν τι ακριβώς είναι το 360? Κάτι σαν το AppStore της Apple?

Από εφαρμογές & παιχνίδια, τι ποικιλία υπάρχει?

Οι χρεώσεις είναι εφάπαξ ή υπάρχει συνδρομή?

Υπάρχουν εφαρμογές δωρεάν ή με λογικό κόστος (πχ κάτω του 1 ευρώ)?

Υπάρχει επώνυμος πλοηγός (με χρέωση φυσικά) για το LiMo?

Υπάρχει εφαρμογή GoogleMaps?

Δεν βρήκα υποστήριξη της συσκευής στο site στο Samsung.

Υπάρχει pc suite? Όταν συνδέεται η συσκευή στον υπολογιστή,

τη βλέπει σαν μνήμη flash ή είναι κλειδωμένη (αλά iPhone)?

Με τις αναβαθμίσεις τι γίνεται? Υπάρχει πρόγραμμα ή γίνονται μέσω WiFi?

Γνωρίζετε αν το M1 έχει & αυτό capactive οθόνη?

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

Αν οι ερωτήσεις μου έχουν απαντηθεί ζητώ συγνώμη,

αλλά 32 σελίδες είναι είναι πολλές για διάβασμα! :O

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

1. Κάνεις click στο κουμπάκι με το ακουστικό (το αριστερό από τα 3 κουμπιά κάτω)

2. Μπορείς. Να μη χρησιμοποιείς καθόλου το People. Να μη κάνεις account στο 360 και login. Να μην κάνεις χρήση των applications. Βέβαια αν δεν τα κάνεις αυτά δεν καταλαβαίνω γιατί πήρες αυτό το τηλέφωνο και όχι ένα οποιοδήποτε απλό.

3. Ως τώρα όχι. Φημολογείται ότι είναι σε επόμενο update και ότι θα αφορά την οθόνη που δείχνει την ώρα και κάνουμε slide to unlock.

4. Για χρήση του maps θα συνδέεται στο internet. Εφόσον δε θες να έχεις χρεώση από internet, δεν πρέπει να μπαίνεις. Για πλοήγηση έχει συνδρομή που αν θέλεις την ενεργοποιείς. Εφόσον το θέλεις όμως απλά για κλήσεις και sms, δεν πρέπει να μπαίνεις ούτε εκεί.

5. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο ρώτα και αν ξέρουμε θα σου πούμε μετά χαράς.

6. Φυσικά. Αν δεν συνδεόταν στο Internet όταν ανοίγεις το Accuweather, πως θα ήξερε τί καιρό κάνει ή τι καιρό προβλέπεται να κάνει?

 

:mobile:

 

Δηλαδη για να καταλαβω , για να χρησιμοοιησεις τις εφαρμογες αυτου του τηλεφωνου πρεπει να τα σκας στην VODAFONE. Και internet δεν παιζει τιποτα απο εφαρμογες λογο λειτουργικου Linux Mobile?

 

Τωρα καταλαβαινω γιατι έπεσε στα 248 ευρο !! Και που-σαι ακόμα!!!

Edited by nikgt
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτες οι τιμεσ ειναι απο προσφορα ή ειναι μονημες????

 

Προσφορά είναι...

 

 

Γι αυτό όσοι ενδιαφέρονται καλό είναι να το πάρουν σύντομα..... ευκαιρία είναι.

 

Παντως δεν το πηρα για να πληρωνω mobile internet με υπερογκες χρεωσεις. THANK YOU.

 

Το θέμα όμως είναι ότι από την αρχή του συγκεκριμένου θέματος ή αν θες από την κυκλοφορία των δύο συσκευων γύρω στον Νοέμβριο, όλοι ακόμα και η Vodafone είπε ότι για την πλήρη εμπειρία των δυνατοτήτων του 360 στα συγκεκριμένα κινητά απαιτείται mobile internet. Τωρα όσον αφορά τα υπέρογκα ποσά που αναφέρεσαι ποια εννοείς? τις χρεώσεις του ιντερνετ αν δεν έχεις πρόγραμμα? γιατί τα προγράμματα δεν τα θεωρώ ακριβά:

Small (80 MB) - 4 euro

Medium (300 MB) - 10euro

Large (750 MB) - 15 euro

Unlimited (3GB) - 20 euro.

 

Όπου εμένα με το medium να είναι υπεραρκετό και έχοντας πάντα ενεργοποιημένο τον λογαριασμό του 360 και κάνοντας συχνά χρήση του browser λόγω δουλειάς. Σκέψου το και δες ότι συμφέρει, αν θες να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία.

 

Τζάμπα δεν στο δίνει κανένας....

 

Καλησπέρα!

Ενδιαφέρομαι για το H1 & έχω αρκετές απορίες.

Καταρχήν τι ακριβώς είναι το 360? Κάτι σαν το AppStore της Apple?

Από εφαρμογές & παιχνίδια, τι ποικιλία υπάρχει?

Οι χρεώσεις είναι εφάπαξ ή υπάρχει συνδρομή?

Υπάρχουν εφαρμογές δωρεάν ή με λογικό κόστος (πχ κάτω του 1 ευρώ)?

Υπάρχει επώνυμος πλοηγός (με χρέωση φυσικά) για το LiMo?

Υπάρχει εφαρμογή GoogleMaps?

Δεν βρήκα υποστήριξη της συσκευής στο site στο Samsung.

Υπάρχει pc suite? Όταν συνδέεται η συσκευή στον υπολογιστή,

τη βλέπει σαν μνήμη flash ή είναι κλειδωμένη (αλά iPhone)?

Με τις αναβαθμίσεις τι γίνεται? Υπάρχει πρόγραμμα ή γίνονται μέσω WiFi?

Γνωρίζετε αν το M1 έχει & αυτό capactive οθόνη?

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

Αν οι ερωτήσεις μου έχουν απαντηθεί ζητώ συγνώμη,

αλλά 32 σελίδες είναι είναι πολλές για διάβασμα! :O

 

Θα προσπαθήσω να σου απαντήσω στις ερωτήσεις σου όσο μπορώ.

Λοιπόν το Vodafone 360 είναι μια νέα υπηρεσία διαδικτύου για το κινητό, το PC και το Mac σας. Συγκεντρώνει τις επαφές τηλεφώνου, e-mail, chat και κοινωνικών δικτύων σας σε ένα μέρος. Σας επιτρέπει να επικοινωνήσετε με τους φίλους σας, να δείτε τις ενημερώσεις της κατάστασής τους και να μοιραστείτε τις φωτογραφίες και τα αγαπημένα σας μέρη από το κινητό, το PC ή το Mac σας.(vodafone360.com). Δηλαδή με λίγα λόγια είναι μία σελίδα με την οποία μπορείς να συγχρονίζεις το κινητό σου με αυτήν και να μην χάνεις ποτέ αυτά τα δεδομένα.

Όσον αφορά για τις εφαρμογές είναι μικρή η ποικιλία και όχι και τόσο καλές εφαρμογές εκτός κάποιων περιπτώσεων όπως το mobnotes, whereami, facebook κλπ. και οι περισσότερες είναι δωρεάν. Τα παιχνίδια αυτά τουλάχιστον που αξίζουν τον κόπο κοστίζουν και τα περισσότερα είναι στην τιμή αν δεν κάνω λάθος 5,95 ευρω.

Εφόσον χρησιμοποιείς την υπηρεσία 360 τότε υπάρχει η δυνατότητα να χρησιμοποιείς το πρόγραμμα πλοήγησης που είναι ήδη εγκατεστημένο στο κινητό χωρίς φωνητική πλοήγηση ( η φωνητική πλοήγηση χρεώνεται από την vodafone g;yrv sto 5ευρω τον μήνα).

Όσον αφορά το pc suite δεν ξέρω αν υπάρχει στο σαιτ της samsung που δεν το νομίζω αλλά όταν συνδέεις το κινητό με το pc υπάρχει επιλογή εγκατάστασης του pc studio. Οι επιλογές κατά την σύνδεση είναι οι εξής:

Samsung Pc studio

Εγκατάσταση του Pc studio

Media player

Συσκευή αποθήκευσης

Pc internet.

Επιλέγοντας την τέταρτη επιλογή εμφανίζεται ως αφαιρούμενος δίσκος.

Οι αναβαθμίσεις γίνονται από το PC STUDIO (επίσημες αναβαθμίσεις) ή αλλιώς διαβάζοντας το θέμα αναφέρεται ο τρόπος για να το φλασάρεις ανεπίσημα και με δική σου ευθύνη.

Τι εννοείς με το capactive οθόνη??? To H1 έχει 3,5" amoled ενω το Μ1 εχει 3,2" TFT. Η οθόνη του Η1 δεν συγκρινετε με το Μ1.

 

ότι ξέχασα εδώ είμαστε για να το απαντήσουμε...

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο Τροποποίηση.

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω οτι απο χθες που εβαλα την καρτα της Vodafone και εγινε η φορητοτητα (γιατι μεχρι πριν απο λιγες μερες το δουλευα με καρτα Wind), το κινητο δουλευει αψογα. Κανενα κολλημα και τα sms ερχονται και φευγουν κανονικα.

 

Αρα,νομιζω,οτι τα προβληματα εχουν να κανουν με το οτι το συγκεκριμενο κινητο ειναι σχεδιασμενο να δουλευει μονο με Vodafone συνδεση. Εκτος αν κανω λαθος.

 

Παντως σε μενα δουλευει τωρα ποια αψογα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...