Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

 

@ Silicondreamer. Παρακάτω είναι το topic για εγκατάσταση προγραμμάτων apk σε H1 android.

 

http://freelimo.tk/viewtopic.php?f=13&t=93

Σε ευχαρηστώ!! Αν κρατήσω το Android στο H1 μου (που δεν το βλέπω) θα το δοκιμάσω ;)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπερα..Γνωριζει κανενας πως γινεται να βαλω app απο facebook και youtube στο samsung h1?

 

Vodafone 360

 

η μπαινεις απο το κινητο σου στο shop και κατεβαζεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να αλλάξω λογισμικό στο Μ1 μου?

Ας μην είναι Android...ας ειναι και κατι αλλο! Αλλα οχι το Limo...:S

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να αλλάξω λογισμικό στο Μ1 μου?

Ας μην είναι Android...ας ειναι και κατι αλλο! Αλλα οχι το Limo...:S

 

μεχρι τωρα δεν εχουμε βρει τιποτα φιλε...ειναι ο φιλος SiliconDreamsGR σε κατι δοκιμες και αναμενουμε να μας πει;):)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε συγνωμη κιολας που σε ξαναρωταω αλλα ξεχασα να γραψω πριν οτι δεν εχω vodafone αλλα cosmote συνδεση και δεν μπαινει στο shop..Αν μπορεις ξερεις πως αλλιως τα βρισκω για φεισμπουκ και γιουτουμπ αλλα και αν ξερεις πως περναω μια ταινια στο κινητο!Θελει να τη μετατρεπω σε αλλο φακελο και μετα να την περναω στο κινητο?και αν πως γινεται??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να αλλάξω λογισμικό στο Μ1 μου?

Ας μην είναι Android...ας ειναι και κατι αλλο! Αλλα οχι το Limo...:S

Χμμμ Θα σε απαγωιτεύσω...αλλά απ' όσο γνορήζω, Μόνο Limo πέρνει, και τώρα γήνωνται προσπάθιες για Android! ;) Υπομονή :happy:;):D

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εβαλα rom στο κινητο το Samba. Ολα καλα προς το παρων, απλα παρατηρησα οτι στο μενου μου προσθεσε ενα εικονιδιακι με κατι επιλογες μεσα. Εχει συγκεκριμενα μια που λεει Samba ON ή OFF. Γνωριζει κανεις τι ακριβως κανει;

 

Ευχαριστω!

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν καποιος μπορει να βοηθησει και ξερει πως βαζουμε android παρατηρησα οτι μια συσκευη που εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με το Η1 και εχει android ειναι το ZTE Blade
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα το Η1 vodafone 360 σε παρα πολυ καλη τιμη. Ομως εχω cosmote καρτα... Θα εχω προβλημα; Mπορει να γινει unbranded με καποιον τροπο;;;;
Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα το Η1 vodafone 360 σε παρα πολυ καλη τιμη. Ομως εχω cosmote καρτα... Θα εχω προβλημα; Mπορει να γινει unbranded με καποιον τροπο;;;;

 

Εμείς σκεφτόμαστε πως θα το ξεφορτωθούμε και εσύ θες να το αγοράσεις; Τρελλός εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε δεν θα εχεις προβλημα θα δουλευει κανονικα. Προσωπικη γνωμη ειναι οτι αν δωσεις πανω απο 100-150 ευρω για να το παρεις, καλυτερα να μην το κανεις. Μεχρι εκεινα τα λεφτα, οκ γιατι σε περιπτωση που γινει κατι με το λογισμικο του κ βελτιωθει, τοτε πιστευω οτι το κινητο θα φυσαει. Μεχρι τοτε ομως ειπαμε: 100-150 ευρω το παρα πολυ.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα το Η1 vodafone 360 σε παρα πολυ καλη τιμη. Ομως εχω cosmote καρτα... Θα εχω προβλημα; Mπορει να γινει unbranded με καποιον τροπο;;;;

 

παρε zte blade καλυτερα...δεν θα εχεις προβλημα στο Η1 με την σιμ της αλλης εταιριας αλλα δεν αξιζει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

To κινητο το εχω βρει μεσω αγγελιας 100€ καινουριο απο επιδοτηση, με προβληματιζει πολυ ομως το λογισμικο, καθως και οι ηλιθιοτητες της Vodafone.... Μεταξυ αυτου και του Blade η του LG Optimus GT540;;;; Να προτιμησω τα αλλα 2 που εχουν κατευθειαν Android;;;;
Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Να προτιμησω τα αλλα 2 που εχουν κατευθειαν Android;;;;

Κοιτα. Αν μπει στο αμεσο μελλον android στο Η1, θα χεις κανει κακη επιλογη αν παρεις καποιο απο τα αλλα. Αν οχι,που ειναι και το πιθανοτερο, τοτε καλυτερα να κινηθεις προς τα αλλα 2 τηλεφωνα.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

To κινητο το εχω βρει μεσω αγγελιας 100€ καινουριο απο επιδοτηση, με προβληματιζει πολυ ομως το λογισμικο, καθως και οι ηλιθιοτητες της Vodafone.... Μεταξυ αυτου και του Blade η του LG Optimus GT540;;;; Να προτιμησω τα αλλα 2 που εχουν κατευθειαν Android;;;;

 

εγω το εχω αλλα σε συμβουλευω μακρυα ακομα και 50 ευρω να το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πηρα το κιν στις 31/12/2009 με υπερεπιδοτηση και επειδη πληρωνα κερατιατικα πανω απο 100ευρω αλλαξα παροχο και πηγα σε κοσμοτε καρτο συμβολαιο και σωθηκα....

Ομως το κιν ειναι αχρηστο....

Ουτε internet

ουτε πλοηγηση λογω του 360 δεν εχω....

Επισης παρα την υποτιθεμενη αναβαθμιση που του εκανα σερνεται χειροτερα και

απο μεθυσμενο με 2 βαρελια κρασι...

Δεν θελω να του κανω overclocking....

Μηπως να το φουνταρω ή καποτε θα αποκτησουμε ενα

OS οπως του αξιζει????

Ακου συμβουλες και σας ευχαριστω προκαταβολικα

 

ΥΓ: Τετοιο κοτσο που με επιασαν τοτε στη Βονταφον δεν λεγεται μακρυα παο προιοντα που ειναι dedicated

OnePlus 5T 8GB/128GB

OnePlus Referral Program

https://oneplus.net/gr/invite#EZDO6NX9933GQN9

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις γιατι ενω εμπαινα στο νετ με τον opera κανονικα, τελευταια με ρωταει καθε τρεις και λιγο αν πρεπει να επιτραπει στον opera η χρηση του wifi??

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις γιατι ενω εμπαινα στο νετ με τον opera κανονικα, τελευταια με ρωταει καθε τρεις και λιγο αν πρεπει να επιτραπει στον opera η χρηση του wifi??

 

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει τώρα, αλλά πηγαίνοντας στα παιχνίδ. και εφαρ. και επιλέγοντας το εικονίδιο επεξεργασίας δεξιά από το Οπερα Μινι, μετά πας στο Αδεια και στο Πρόσβαση στο Δίκτυο βάλε Ερώτηση μια φορά σε κάθε συνδ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, λίγο υπομονή. Έχω και εγώ το κινητό και κάθεται διότι χρησιμοποιώ άλλο κινητό με android. Έχει ολοκληρωθεί το 70% του project για το Η1.

Δείτε το trailer.

 

Γειά σου ρε Mephisto!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, λίγο υπομονή. Έχω και εγώ το κινητό και κάθεται διότι χρησιμοποιώ άλλο κινητό με android. Έχει ολοκληρωθεί το 70% του project για το Η1.

Δείτε το trailer.

 

Γειά σου ρε Mephisto!!!

 

Μακάρι να γίνει κάτι σύντομα να αποζημιωθείτε όλοι για την αγορά του κινητού γιατί το OS που έχει κατέστρεψε ένα τόσο καλό τηλέφωνο. Προσωπικά με αποζημίωσε η βόνταφον με αλλαγή στα 250ευρώ επιδότηση για άλλη συσκευή. (αυτό επειδή πήγε 3 φορές συνεργείο)

 

 

Καλησπέρα παιδιά,

αγόρασα το κιν πριν 1 χρόνο και τώρα θέλω να το πουλήσω (πολύ το άντεξα!).. Σκέφτομαι να πάρω ή το Νοκια Ν8 ή το iphone 4... Ποιο από τα δύο είναι καλύτερο λέτε?

 

Με την επιδότηση που λέω παραπάνω πήρα το Ν8. Αυτό που θα έπρεπε να αναρωτιέσαι είναι αν θα πάρεις Ν8 Η Samsung galaxy S και όχι phone.. Προτίμησα Ν8 γιατι το OS του το παίζω στα δάχτυλα + 12mp camera+ USB on the go +...+...... :D (sorry που συνέχισα για λίγο το όφτόπικ)

Link to comment
Share on other sites

δεν μας λετε ομως καθολου για το Μ1. και εμεις ειμαστε μ@λ@@@@ που το πηραμε αλλα δεν πρεπει να αποζημιωθουμε και εμεις??? ;)
Link to comment
Share on other sites

δεν μας λετε ομως καθολου για το Μ1. και εμεις ειμαστε μ@λ@@@@ που το πηραμε αλλα δεν πρεπει να αποζημιωθουμε και εμεις??? ;)

 

και γω το m1 εχω και θα παρω το wildfire...μακαρι οταν ερθει το android στο Η1 να ερθει και σε μας

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω επιγοντος βοηθεια εκανα φλασαρισμα και στο 99% μου εβγαλε ενα error

''phone activating failed'' και απο τοτε το Η1 μου δεν ανοιγει και κολαει εκει που δειχνει τιν καρτα σιμ.....στην αρχη......αν ξερει καποιος κατι ας μου πει......:(((

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι..Αντι να αλλαξουμε το λογισμικο του κινητου και να το κανουμε Android που οντως τα σπαει γιατι εχει απιστευτες εφαρμογες γιατι δεν κανουμε τις εφαρμογες αυτες για LIMO δηλ για το κινητο μας..Νομιζω θα ηταν πιο ευκολο να γινοταν αυτο..Ας πουμε το angry birds ειναι απιστευτο παιχνιδι και το χω δει και σε Android και πραγματικα ειναι το ιδιο..Δεν γινεται να γινει αυτο και στα υπολοιπα??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...