Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτήσω αν υπάρχει πρόγραμμα καιρού εκτός από αυτό που ανέβασε ο φίλος μας

 

Εγώ έχω και ένα που λέγεται AskMoby.

Πολύ ωραίο.

 

αν υπάρχει κάποιος τρόπος να σβήσω τις κλήσεις μου όλες με μιας και όχι μία μία!

Δυστυχώς υπήρχε στην προτελευταία έκδοση και το ξαναχάλασαν στη C1.

Αν δε σου κάνει κόπο μπες στο αγγλικό φόρουμ εκεί που γράφουμε τις παραγγελιές για το νέο firmware και ζήτα το. Νομίζω δε το έχει γράψει κανείς ακόμα.

 

Ρε παιδιά... για θυμήστε μου!!!

Πώς μπορώ να προσθέσω το τηλ. που με πήρε σε αυτήν την υπάρχουσα επαφή? :worry:

Κάνε click πάνω στο νούμερο, στο παραθυράκι που ανοίγει πάτα το πάνω αριστερά σύμβολο (ανθρωπάκι με σταυρό), πέρνα το όνομα και τέλος το σταυρό κάτω κάτω.

Μόλις είδα ότι λες σε υπάρχουσα επαφή. Οπότε ότι είπα πριν και μετά μπες 360.com people και κάνε συγχώνευση/merge τις 2 εγγραφές.

Edited by Dobroveche
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ασχετο αλλά να αναφέρω για όποιον ψάχνει screen protector για την συσκευή, επειδή δεν έχω δει να κυκλοφορούν αξιόλογα στην αγορα.

Πήρα το δικό μου από http://www.clarivue.com αφού προηγουμένως είχα πάρει κάτι απαράδεκτα από το αγγλικό ebay. Δεν έχουν έτοιμα ειδικά για το τηλέφωνό μας, αλλά πήρα custom -cut και είναι τέλειο. Εχουν 15 δολλάρια με δωρεάν μεταφορικά και μου έδωσαν και κουπόνι για 10 % έκπτωση. Οι διαστάσεις για όποιον ενδιαφέρεται είναι

Custom Cut Screen Protector

Screen Protector Finish: Ultra-Clear

Dimension - Width (millimeters): 47 mm

Dimension - Height (millimeters): 79 mm

 

Πραγματικά αξίζουν τα λεφτά τους. Εδώ και τρείς εβδομάδες δεν έχει ούτε γρατζουνιά. Thanks για την πληροφορία ! :)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αξίζουν τα λεφτά τους. Εδώ και τρείς εβδομάδες δεν έχει ούτε γρατζουνιά. Thanks για την πληροφορία ! :)

 

Δεν ξέρω γιατί τα αγοράζετε αυτά τα screen protector αλλά η οθόνη του τηλεφώνου είναι από γυαλί, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να γρατσουνιστεί έτσι απλά... Άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να βγει κάτι τέτοιο? Το Navigator που έχει είναι τέλειο πιστεύω.

Το έχεις δοκιμάσει? :mobile:

 

Επειδη πληρωνεις.Στο xperia που ειχα ηταν μια χαρα.Ειχα 2 navigators μεσα.Ουτε δικτυο ουτε τιποτα.Και αν εισα καπου που δεν πιανει σημα τι κανεις?Απλα χανεσαι?Ειναι κατι απλα για να λεει η βονταφον οτι κατι εχει.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν πληρώνω κάτι για την πλοήγηση ούτε μου έχει τύχει να μην πιάνει, οπότε το βρίσκω πολύ χρηστικό και μου υπεραρκεί.
Link to comment
Share on other sites

Για την πλοήγηση μια που το αναφέρατε, έχω πάρει διαφορετικές απαντήσεις απο την εξυπηρέτηση πελατών. Μια μου είπανε πως χρεώνομαι το download των χαρτών και την άλλη πως είναι στάνταρντ το ποσό αφού επιλέξω "πλοήγηση" και δεν χρεώνομαι κατέβασμα. Όταν τους είπα οτι σταμάτησε το κινητό να με ρωτάει για "ανανέωση συνδρομής" απόρησαν. Οπότε κανείς δεν ξέρει τι γίνετε.

Επίσης το κινητό αύριο πάει στο χειρουργείο για 2η φορά.. Δεν παίρνει μηνύματα και καμιά φορά έρχονται όλα μαζί πχ 10 σμσ την τετάρτη τα οποία είχαν σταλέι 1 έως 3 μέρες πρίν και οφείλετε στην συσκεύη. Έλεος δηλαδή , ας αποσύρουν την συσκεύη να μας δώσουν το Η2 , τι βλακείες είναι αυτές

 

ΥΓ: τα προστατευτικά είναι πολύ ενοχλήτικα και 2μιση χρόνια με touch κινητό χωρίς screen protector δεν μου έχει τύχει να δω χοντρή γρατζουνιά (δεν είμαι ψείρας :P)

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του έβγαλα τη μεμβράνη τη μάνας του από την αρχή γιατί δεν ένοιωθα καλά την οθόνη στα δάχτυλά μου (πολύ ενοχλητικό όπως λέει και ο Arxegonos) και την άλλη μέρα του έκανα γρατζουνιά ακριβώς στο κέντρο (το είχα στη πίσω τσέπη μαζί με τα κλειδιά μου). Βέβαια από τότε δεν έχω ξανακάνει τη βλακεία αυτή, οπότε δεν απέκτησε άλλο σημάδι.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και ένα που λέγεται AskMoby.

Πολύ ωραίο.

 

 

Δυστυχώς υπήρχε στην προτελευταία έκδοση και το ξαναχάλασαν στη C1.

Αν δε σου κάνει κόπο μπες στο αγγλικό φόρουμ εκεί που γράφουμε τις παραγγελιές για το νέο firmware και ζήτα το. Νομίζω δε το έχει γράψει κανείς ακόμα.

 

 

Κάνε click πάνω στο νούμερο, στο παραθυράκι που ανοίγει πάτα το πάνω αριστερά σύμβολο (ανθρωπάκι με σταυρό), πέρνα το όνομα και τέλος το σταυρό κάτω κάτω.

Μόλις είδα ότι λες σε υπάρχουσα επαφή. Οπότε ότι είπα πριν και μετά μπες 360.com people και κάνε συγχώνευση/merge τις 2 εγγραφές.

 

Σε ευχαριστώ!! ;)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!! ;)

μηπως μπενη καπιο φωτο για φοντο η αν ξερη καπιος αν μπορομε να ελευθερωθουμε τελειος απο το 360 της vodafone plervno οσα οσα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι ενω μπαινω στο ιντερνετ δεν μου ανοιγει τις σελιδες; χθες το πηρα το κινητο και ειμαι ψιλοασχετος...
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αξίζουν τα λεφτά τους. Εδώ και τρείς εβδομάδες δεν έχει ούτε γρατζουνιά. Thanks για την πληροφορία ! :)

 

Παρακαλώ, το έχω αισίως 5 μήνες και είναι ακόμη σαν καινούριο.

 

Δεν ξέρω γιατί τα αγοράζετε αυτά τα screen protector αλλά η οθόνη του τηλεφώνου είναι από γυαλί, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να γρατσουνιστεί έτσι απλά... Άποψη μου.

 

Εγώ του έβγαλα τη μεμβράνη τη μάνας του από την αρχή γιατί δεν ένοιωθα καλά την οθόνη στα δάχτυλά μου (πολύ ενοχλητικό όπως λέει και ο Arxegonos) και την άλλη μέρα του έκανα γρατζουνιά ακριβώς στο κέντρο (το είχα στη πίσω τσέπη μαζί με τα κλειδιά μου). Βέβαια από τότε δεν έχω ξανακάνει τη βλακεία αυτή, οπότε δεν απέκτησε άλλο σημάδι.

 

Οπως τα λέει ο Dobroveche. Πολύ συχνά μπορεί να είναι το κινητό μαζί με κλειδιά ή κάτι άλλο αιχμηρό και να βρεθείς με μια γρατζουνιά μέσα στην μέση που θα βλέπεις όλη μέρα, κάθε μέρα. Για μένα το πιο βασικό που πρέπει να πάρεις μετά από αγορά νέου κινητού.

 

Όσο για την αίσθηση να σημειώσω ότι δεν υπάρχει καμία σύγκριση με την αθλιότητα που έχει το κινητό όταν το αγοράζεις. Από εμφάνιση τώρα, αν δεν ξέρεις ότι υπάρχει δεν μπορείς να το καταλάβεις.

 

-αν υπάρχει κάποιος τρόπος να σβήσω τις κλήσεις μου όλες με μιας και όχι μία μία!-

Δυστυχώς υπήρχε στην προτελευταία έκδοση και το ξαναχάλασαν στη C1.

Αν δε σου κάνει κόπο μπες στο αγγλικό φόρουμ εκεί που γράφουμε τις παραγγελιές για το νέο firmware και ζήτα το. Νομίζω δε το έχει γράψει κανείς ακόμα.

 

Καλά τώρα τελευταία το χρειάστηκα αυτό και με χάλασε πολύ η έλλειψη αυτή. Παρατήρησα ότι όταν είναι πολύ φορτωμένη η λίστα των κλήσεων (λογικό όταν κρατάει αρχεία 3-4 μηνών) αργεί να φορτώσει την σελίδα με τις κλήσεις κατά το άνοιγμα του τηλεφώνου. Με το να τα σβήνω ένα ένα καλύτερα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων από την αρχή!

 

ρε παιδια γιατι ενω μπαινω στο ιντερνετ δεν μου ανοιγει τις σελιδες; χθες το πηρα το κινητο και ειμαι ψιλοασχετος...

 

Με τι συνδέεσαι; Μέσω κινητού ή μέσω Wi-Fi; Οταν λες δεν σου ανοίγει τις σελίδες τι εννοείς; Γράφεις την διεύθυνση και σου λέει ότι δεν μπορεί να συνδεθεί;

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπενη καπιο φωτο για φοντο η αν ξερη καπιος αν μπορομε να ελευθερωθουμε τελειος απο το 360 της vodafone plervno οσα οσα

Wallpaper της επιλογής σου μπορείς να βάλεις μόνο στην οθόνη αναμονής (ή κλειδώματος, δε ξέρω πως λέγεται). :happy:

Το 360 της Vodafone είναι το μισό λειτουργικό και τα μισά apps του τηλεφώνου, τί θα κερδίσεις αν το βγάλεις? Σε χαλάει σε κάτι? Δεν καταλαβαίνω. :blink:

ρε παιδια γιατι ενω μπαινω στο ιντερνετ δεν μου ανοιγει τις σελιδες; χθες το πηρα το κινητο και ειμαι ψιλοασχετος...

Γιατί ίσως έχεις Q, Cosmote, Wind και δεν έχεις περάσει ρυθμίσεις? Γιατί γράφεις λάθος διεύθυνση? Γιατί ενώ έχεις συμβόλαιο έχεις επιλέξει προφίλ prepay? Γιατί ενώ έχεις επιλέξει μέσω WiFi δεν έχεις συνδεθεί με το router σου? Γιατί να γίνω μάνα? :lol:

Χρειάζονται περισσότερες πληροφορίες για να σε βοηθήσει κάποιος από αυτές που δίνεις. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμματακι java που να υπολογιζει πιθανοτητες στο ποκερ κ να λειτουργει στο H1; Εκτος του holdem evaluator ομως γιατι το χω κ 1 δουλευει 5 δεν δουλευει...

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος ξέρει τις ρυθμίσεις για καρτοκινητό της Wind ας πει στο φίλο μας τί να κάνει.

 

loa aπό Wireless μπαίνεις?

θες να σου πούμε ή ξέρεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγγνώμη αν έχει τεθεί η ερώτηση που θα κάνω, απλά έχω σταματήσει να παρακολουθώ το συγκεκριμμένο post εδώ και ένα μήνα. Ενδιαφερόμουν να πάρω το h1 δωρεάν στο unlimited με internet 45 τέλη μαΐου, με την προσφορά -10 ευρώ στο πάγιο (αυτομάτως 35), και επειδή το άφησα για λίγο καιρό η προσφορά τελείωσε 21/05, οπότε και είπα να περιμένω λίγο ακόμη για νέα προσφορά και τελικά το απόθεμα τελείωσε αρχές ιούνη με αποτέλεσμα να μείνω χωρίς κινητό :lol::cry: (φαντάζομαι ξετίναξαν το απόθεμα τα πιτσιρίκια με το που τελειώσαν οι πανελλήνιες, και με το δίκιο τους). Το θέμα είναι αν υπάρχει η παραμικρή περίπτωση να βρω κάποιο μοντέλο σε κανένα κατάστημα και (όλοι έχουν δικαίωμα στο όνειρο) να μου το προσφέρουν δωρεάν έστω και στο unlimited 55 (άμα πέσει κανά τηλέφωνο στο κεντρικά). Τι λέτε, παίζει κάτι τέτοιο ή τσάμπα θα βγω στη γύρα; έχει περάσει κι ένας μήνας εδώ που τα λέμε.
Link to comment
Share on other sites

Τυχερός είσαι. :lol:

Κυκλοφόρησαν σήμερα στο διαδίκτυο τα official specs του H2

φωτογραφίες και το

.

 

Θα σου έλεγα να περιμένεις λίγο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι φοβερός, δεν έχω λάβει πιο γρήγορη (και πιο ανακουφιστική:lol:) απάντηση σε post, τώρα που είδα και το βιντεάκι δεν πρόκειται να ξεκολλήσω από το forum:D το βλέπω να πηγαίνει για χριστούγεννα το πράγμα, για να πέσει και καμιά προσφορά (και να κατέβουν οι τιμές:p). Αν και με τα δώρα που θα μοιράσουν φέτος...
Link to comment
Share on other sites

kapoios eipe oti xreiazontai kapoies rithmiseis an mporei kapoios na voithisei paidia tha to ektimousa poli..

 

εγώ το είπα,

αλλά έχω vodafone οπότε δε ξέρω τί ρυθμίσεις έχουν οι άλλοι για να σε βοηθήσω :O

 

το βλέπω να πηγαίνει για χριστούγεννα το πράγμα

τι να σου πω

είχε κυκλοφορήσει εντονα στο ιντερνετ η φήμη ότι θα βγει ιούνιο στο μουντιαλ

και ήδη πήγε ιούλιος

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο ( για το h2 ), τιμές ξέρουμε; ή καλύτερα για να μη γεμίζω το thread, έχει βγει νέο topic στο forum;:O
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έχει ανοίξει thread και λογικό αφού δεν έχει πει ακόμα κάτι επίσημο ούτε η sams ούτε η voda

με τα specs που έχει φαντάζομαι να κάνει παραπάνω από όσα έκανε το H1 όταν το πήρα (μόλις βγήκε :lol:) άλλα ποτέ δεν ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και ένα που λέγεται AskMoby.

Πολύ ωραίο.

 

Καλέ μου φίλε μπορείς να μου πεις που θα το βρω και πως λειτούργει.

Επίσης υπάρχει καταγραφή κλήσεων και φωνητικές εντολές.

Ευχαριστώ για όλα.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς απο εσάς Linux?? αν ναι... πώς μπορεί να αναγνωρηστεί η συσκευή?? (συνδεθεί?) :confused::wacko:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς απο εσάς Linux?? αν ναι... πώς μπορεί να αναγνωρηστεί η συσκευή?? (συνδεθεί?) :confused::wacko:

 

Κανονικότατα ! Σάν αποθηκευτικό χώρο. Διαλέγεις απλά κατά την σύνδεση μαζική αποθήκευση είτε στο τηλέφωνο είτε στην κάρτα -αν έχεις-. Βέβαια το Pc studio το ξεχνάς...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...