Jump to content

[iPhone FAQ] Απορίες «αρχάριων» χρηστών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι νεος χρηστης και εχω την εξης απορια

 

διαβαζω για μετα το jailbreak οτι μεσω wifi βαζεις εφαρμογες

 

ποιο wifi ? του υπολογιστη ή του router ?

 

και οσοι δεν εχουν wifi ? δεν κανουν jailbreak

 

λυστε μου την απορια γιατι θελω να κανω jailbreak

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να διευκρινίσουμε ότι το A2DP χρειάζεται μόνο για το streaming μουσικής μέσω bluetooth. Αν το ακουστικό χρησιμοποιείται για handsfree επικοινωνία φωνής το πρωτόκολλο αυτό δεν είναι απαραίτητο.

 

Και όμως εάν το Bluetooth δεν υποστηρίζει αυτή την λειτουργία δεν μπορεί να συνδεθεί με το iPhone , απλά οποιοδήποτε άλλο προσπαθείς να συνδέσεις το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να ταλαιπωρηθείς με την αναμονή για αναζήτηση του ακουστικού.

Εάν έχεις κάποιο άλλο υπ όψιν σου που δεν είναι A2DP και μπορεί να δουλέψει με το iPhone ανέφερε το για να ενημερωθούμε μιας και όσα iTech έχω στην κατοχή μου μόνο αυτά που έχουν το θετικό του A2DP κατάφεραν να συνδεθούν. :confused:

 

Και το ίδιο μου επιβεβαίωσαν και από την Vodafone :worry:

 

 

Φιλικά :)

 

 

*από μια ματιά που έριξα μόλις τώρα ξανά στα στοιχεία του τηλεφώνου λέει πως υποστηρίζει Bluetooth 2.1 + EDR δηλαδή ότι κάνει και το i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset , το περιέργο είναι πως oi τεχνικοί / πωλητές λένε πως πρέπει να είναι μόνο A2DP , ( αν έχει δοκιμαστεί από κάποιον ας το αναφέρει όπως έχω πει και παραπάνω γιατί είναι καλύτερο το τελευταίο ΒΤ μιας και έχει δυνατότητα σύνδεσης παράλληλα 3 συσκευές!!)

 

 

Παιδιά πώς γινεται τό κινητό νά μήν μπαίνει στό internet όταν ανοίγω εφαρμογές όπως π.χ ο καιρός καί άλλες.

 

Απλά κλείνεις το 3G και το WiFi :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ,

Εκανα Jailbreak στην 3.1.2 με το Blackrain και μεσα στο Cydia δεν εχει κανενα source και δεν με αφηνει να βαλω και κανενα ειναι ευκολο να μου πειτε γιατι?

Και τωρα τι κανουμε?

Πρεπει να κανω κατι αλλο?

 

Και αλλη μια ερωτηση εχω το Quick Office το αγορασα απο iTunes και δεν ξερω πως μπορω να βαλω μεσα αρχεια μεσω καλωδιου

 

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Και όμως εάν το Bluetooth δεν υποστηρίζει αυτή την λειτουργία δεν μπορεί να συνδεθεί με το iPhone , απλά οποιοδήποτε άλλο προσπαθείς να συνδέσεις το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να ταλαιπωρηθείς με την αναμονή για αναζήτηση του ακουστικού.

Εάν έχεις κάποιο άλλο υπ όψιν σου που δεν είναι A2DP και μπορεί να δουλέψει με το iPhone ανέφερε το για να ενημερωθούμε μιας και όσα iTech έχω στην κατοχή μου μόνο αυτά που έχουν το θετικό του A2DP κατάφεραν να συνδεθούν. :confused:

 

Και το ίδιο μου επιβεβαίωσαν και από την Vodafone :worry:

 

 

Φιλικά :)

 

 

Έχω μέχρι τώρα χρησιμοποιήσει με iPhone τα εξής bluetooth handsfree:

 

  • Motorola Motopure H12
  • Nokia BH-800
  • Gennum nx6000
  • Sennheiser FLX70
  • Invisio G5

 

Συν το bluetooth function του TiVo V-4150

 

Κανένα από αυτά δεν υποστηρίζει A2DP και όλα έχουν δουλέψει άψογα με iPhone 2G / 3G / 3Gs, οπότε αν δεν θέλεις να στέλνεις μουσική στα ακουστικά, μην ανησυχείς υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Και όμως εάν το Bluetooth δεν υποστηρίζει αυτή την λειτουργία δεν μπορεί να συνδεθεί με το iPhone , απλά οποιοδήποτε άλλο προσπαθείς να συνδέσεις το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να ταλαιπωρηθείς με την αναμονή για αναζήτηση του ακουστικού.

Εάν έχεις κάποιο άλλο υπ όψιν σου που δεν είναι A2DP και μπορεί να δουλέψει με το iPhone ανέφερε το για να ενημερωθούμε μιας και όσα iTech έχω στην κατοχή μου μόνο αυτά που έχουν το θετικό του A2DP κατάφεραν να συνδεθούν. :confused:

 

Και το ίδιο μου επιβεβαίωσαν και από την Vodafone :worry:

 

 

Φιλικά :)

 

 

*από μια ματιά που έριξα μόλις τώρα ξανά στα στοιχεία του τηλεφώνου λέει πως υποστηρίζει Bluetooth 2.1 + EDR δηλαδή ότι κάνει και το i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset , το περιέργο είναι πως oi τεχνικοί / πωλητές λένε πως πρέπει να είναι μόνο A2DP , ( αν έχει δοκιμαστεί από κάποιον ας το αναφέρει όπως έχω πει και παραπάνω γιατί είναι καλύτερο το τελευταίο ΒΤ μιας και έχει δυνατότητα σύνδεσης παράλληλα 3 συσκευές!!)

 

 

 

 

Απλά κλείνεις το 3G και το WiFi :rolleyes:

 

Τά εχω κλειστά αλλά εχω σύνδεση ιντερνετ καί μπενει από κεί

Link to comment
Share on other sites

Έχω μέχρι τώρα χρησιμοποιήσει με iPhone τα εξής bluetooth handsfree:

 

  • Motorola Motopure H12
  • Nokia BH-800
  • Gennum nx6000
  • Sennheiser FLX70
  • Invisio G5

 

Συν το bluetooth function του TiVo V-4150

 

Κανένα από αυτά δεν υποστηρίζει A2DP και όλα έχουν δουλέψει άψογα με iPhone 2G / 3G / 3Gs, οπότε αν δεν θέλεις να στέλνεις μουσική στα ακουστικά, μην ανησυχείς υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές :)

 

 

Σ ευχαριστώ πολύ :)

 

Άρα για ακόμα μια φορά δεν ξέρουν τι τους γίνεται :p , γιατί με τα δεδομένα που ανέφερες είναι απαραίτητο το 2.1 + EDR τελικά και όχι το A2DP που ισχυρίζονται :wacko:

 

* οπότε μπορούμε να πάμε στην επιλογή του i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset , αν δεν θέλουμε και τη μουσική που παρέχουν αυτά

 

 

άσκοπα πήρα τα άλλα δηλαδή :wacko: , τέλος πάντων δεν χάνονται χρήσιμα είναι πάντως :p

 

 

 

Τά εχω κλειστά αλλά εχω σύνδεση ιντερνετ καί μπενει από κεί

 

χμμμ , άρα συνδέεσαι με GPRS υποθέτω :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μπεις στις ρυθμισεις του ελευθερου συστηματος και να αφιαρεσεις την επιλογη κωδικου...

Από που γίνεται αυτό;

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ :)

 

Άρα για ακόμα μια φορά δεν ξέρουν τι τους γίνεται :p , γιατί με τα δεδομένα που ανέφερες είναι απαραίτητο το 2.1 + EDR τελικά και όχι το A2DP που ισχυρίζονται :wacko:

 

* οπότε μπορούμε να πάμε στην επιλογή του i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset , αν δεν θέλουμε και τη μουσική που παρέχουν αυτά

 

 

άσκοπα πήρα τα άλλα δηλαδή :wacko: , τέλος πάντων δεν χάνονται χρήσιμα είναι πάντως :p

 

 

Ακριβώς, πάντως αν εξαιρέσουμε το θέμα μουσική, κυκλοφορεί σύντομα και λογικά όχι πριν τα Χριστούγεννα το Motorola Endeavor HX1 το οποίο αποτελεί την εμπορική έκδοση του Invisio Q7 του καλύτερου ίσως τεχνικά ακουστικού σε ότι αφορά την εξάλειψη του περιφερειακού θορύβου αφού όταν ενεργοποιηθεί το σχετικό mode χρησιμοποιεί τεχνολογία bone conduction (η οποία πρακτικά "μεταφράζει" τους κραδασμούς της γνάθου που παράγονται καθώς μιλάμε και όχι την ίδια τη φωνή επομένως σε ιδιαίτερα θορυβώδη περιβάλλοντα δεν υπάρχει καμία επίδραση του θορύβου στην μεταφορά της ομιλίας αφού δεν χρησιμοποιείται το μικρόφωνο του ακουστικού αλλά ο σχετικός αισθητήρας.

 

Κάτι τέτοιο έχουν προσπαθήσει να κάνουν και κάποια άλλα ακουστικά (όπως το Aliph Jawbone) αλλά όχι τόσο επιτυχημένα αφού η τεχνολογία της Invisio που εξαγοράστηκε πριν από ένα χρόνο περίπου από τη Motorola έχει τις βάσεις της σε ακουστικά για "ειδικές" καταστάσεις που η Δανέζικη εταιρία εξυπηρετεί εδώ και χρόνια.

 

Αν κάποιος προγραμματίζει να αγοράσει ακουστικό και μπορεί να περιμένει λίγο, αξίζει να αποφασίσει αφού δει τις εντυπώσεις από το συγκεκριμένο ακουστικό αφού οι πρώτες κριτικές είναι ιδιαίτερα θετικές.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ :)

 

Άρα για ακόμα μια φορά δεν ξέρουν τι τους γίνεται :p , γιατί με τα δεδομένα που ανέφερες είναι απαραίτητο το 2.1 + EDR τελικά και όχι το A2DP που ισχυρίζονται :wacko:

 

* οπότε μπορούμε να πάμε στην επιλογή του i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset , αν δεν θέλουμε και τη μουσική που παρέχουν αυτά

 

 

άσκοπα πήρα τα άλλα δηλαδή :wacko: , τέλος πάντων δεν χάνονται χρήσιμα είναι πάντως :p

 

 

 

 

 

χμμμ , άρα συνδέεσαι με GPRS υποθέτω :rolleyes:

 

Το θεμα ειναι οτι και το ενα που μου εδειξες αρχικα και το αλλο εχουν 50+ ευρω αρα παιρνω αυτα με την μουσικη..:lol::lol:

Για να καταλαβουμε και εμεις οι θνητοι , αν παω "πλαισιο" για παραδειγμα τι ακουστικα bluetooth να του ζητησω, τι να προδιαθετουν?

Ευχαριστω πολυ..

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ,

Εκανα Jailbreak στην 3.1.2 εχω το 3G με το Blackrain και μεσα στο Cydia δεν εχει κανενα source και δεν με αφηνει να βαλω και κανενα ειναι ευκολο να μου πειτε γιατι?

Και τωρα τι κανουμε?

Πρεπει να κανω κατι αλλο?

 

Και αλλη μια ερωτηση εχω το Quick Office το αγορασα απο iTunes και δεν ξερω πως μπορω να βαλω μεσα αρχεια μεσω καλωδιου

 

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι και το ενα που μου εδειξες αρχικα και το αλλο εχουν 50+ ευρω αρα παιρνω αυτα με την μουσικη..:lol::lol:

Για να καταλαβουμε και εμεις οι θνητοι , αν παω "πλαισιο" για παραδειγμα τι ακουστικα bluetooth να του ζητησω, τι να προδιαθετουν?

Ευχαριστω πολυ..

 

Δε νομίζω ότι υπάρχει ακουστικό από τους βασικούς γνωστούς κατασκευαστές που να κυκλοφόρησε τον τελευταίο χρόνο (άρα να είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο στο «ράφι») και να μην παίζει με iPhone. Οπότε το κύριο θέμα νομίζω είναι τι χρήματα θα κοστίζει και τι ποιότητα θα έχει γιατί στα Bluetooth ακουστικά ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις σε θέμα ποιότητας όπως αυτονομία μπαταρίας, ευαισθησία μικροφώνου, σταθερότητα σύνδεσης με το τηλέφωνο. Αυτά αρχίζουν να τα εξασφαλίζουν ακουστικά από 40-50 ευρώ και πάνω. Από εκεί και πέρα η τιμή ανεβαίνει για λόγους είτε πρόσθετων χαρακτηριστικών (π.χ. Ψηφιακή επεξεργασία ήχου για εξάλειψη θορύβου) είτε design / marketing.

 

Τώρα αν θέλεις να ακούς και μουσική από τα ακουστικά, τότε μόνο πρέπει να υποστηρίζουν οπωσδήποτε το πρωτόκολλο Α2DP που ανέφερε προηγούμενα ο συνάδελφος και συμφωνώ και εγώ ότι αυτά που σου πρότεινε είναι μια πολύ ισορροπημένη και καλή πρόταση.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει η δυνατότητα παρακολούθησης επεισοδίων στο greek movies μέσα από το i-phone 3gs και αν ναι τι πρέπει να κάνω;

Περιμένω με αγωνία την απάντηση σας..

Σας ευχαριστώ πολύ!

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει η δυνατότητα παρακολούθησης επεισοδίων στο greek movies μέσα από το i-phone 3gs και αν ναι τι πρέπει να κάνω;

Περιμένω με αγωνία την απάντηση σας..

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Ότι παίζει από veoh μπορείς να το δείς, με τα υπόλοιπα δεν έχω καταφέρει εγώ τουλάχιστον να βγάλω άκρη σε unjailbroken συσκευή.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι υπάρχει ακουστικό από τους βασικούς γνωστούς κατασκευαστές που να κυκλοφόρησε τον τελευταίο χρόνο (άρα να είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο στο «ράφι») και να μην παίζει με iPhone. Οπότε το κύριο θέμα νομίζω είναι τι χρήματα θα κοστίζει και τι ποιότητα θα έχει γιατί στα Bluetooth ακουστικά ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις σε θέμα ποιότητας όπως αυτονομία μπαταρίας, ευαισθησία μικροφώνου, σταθερότητα σύνδεσης με το τηλέφωνο. Αυτά αρχίζουν να τα εξασφαλίζουν ακουστικά από 40-50 ευρώ και πάνω. Από εκεί και πέρα η τιμή ανεβαίνει για λόγους είτε πρόσθετων χαρακτηριστικών (π.χ. Ψηφιακή επεξεργασία ήχου για εξάλειψη θορύβου) είτε design / marketing.

 

Τώρα αν θέλεις να ακούς και μουσική από τα ακουστικά, τότε μόνο πρέπει να υποστηρίζουν οπωσδήποτε το πρωτόκολλο Α2DP που ανέφερε προηγούμενα ο συνάδελφος και συμφωνώ και εγώ ότι αυτά που σου πρότεινε είναι μια πολύ ισορροπημένη και καλή πρόταση.

 

Μισο πηγα προχθες στο ΠΛΑΙΣΙΟ και μου ειπαν οτι μονο αν το σπασω θα δεχτει bluetooth απο αλλο κατασεκυαστη, αρα δεν ξερουν τι τους γινετε!!

Αρα , μπορω να αγορασω οποιοδηποτε θελω και θα κανει.

και αν θελω να ακουω και μουσικη για να ειναι συμβατο πρεπει να εχει το πρωτοκολλο Α2DP.

Σωστα?

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που σας κουράζω αλλά που θα βρω το πρόγραμμα veoh; Έψαξα στο appstore αλλά δεν βρήκα κάτι... :(

thanks!!

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Μισο πηγα προχθες στο ΠΛΑΙΣΙΟ και μου ειπαν οτι μονο αν το σπασω θα δεχτει bluetooth απο αλλο κατασεκυαστη, αρα δεν ξερουν τι τους γινετε!!

Αρα , μπορω να αγορασω οποιοδηποτε θελω και θα κανει.

και αν θελω να ακουω και μουσικη για να ειναι συμβατο πρεπει να εχει το πρωτοκολλο Α2DP.

Σωστα?

 

Σίγουρα μίλησες με κάποιο "μπούφο" :p , από τα όσα αναφέρθηκαν αυτό που χρειάζεσαι είναι Bluetooth 2.1 + EDR ή A2DP αν σε ενδιαφέρει και η μουσική από το Bluetooth. :rolleyes:

 

Συγγνώμη που σας κουράζω αλλά που θα βρω το πρόγραμμα veoh; Έψαξα στο appstore αλλά δεν βρήκα κάτι... :(

thanks!!

 

Άν κατάλαβα καλά μλάει για την σελίδα http://www.veoh.com/ και όχι για κάποια εφαρμογή από το AppStore :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που σας κουράζω αλλά που θα βρω το πρόγραμμα veoh; Έψαξα στο appstore αλλά δεν βρήκα κάτι... :(

thanks!!

 

Όπως είπε και ο kormos το veoh είναι web site και όταν κάποια σειρά / ταινία είναι αποθηκευμένη σε αυτό (το οποίο web site αντιλαμβάνεται ότι συνδέεσαι με iphone και έχει ένα πολύ φιλικό interface για μικρή οθόνη κινητού) μπορείς να τη δεις γιατί ο τρόπος κωδικοποίησης του αρχείου παίζεται από το iPhone.

 

Στις σελίδες των σειρών / ταινιών του livemovies.gr για παράδειγμα, φαίνεται ποιά επεισόδια είναι στο veoh και ποιά είναι αλλού (π.χ. google video).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μισο πηγα προχθες στο ΠΛΑΙΣΙΟ και μου ειπαν οτι μονο αν το σπασω θα δεχτει bluetooth απο αλλο κατασεκυαστη, αρα δεν ξερουν τι τους γινετε!!

Αρα , μπορω να αγορασω οποιοδηποτε θελω και θα κανει.

και αν θελω να ακουω και μουσικη για να ειναι συμβατο πρεπει να εχει το πρωτοκολλο Α2DP.

Σωστα?

 

Αν και σου απάντησε ήδη ο kormos αισθάνομαι την ανάγκη να διατυπώσω και εγώ αγανάκτηση για την ασχετοσύνη που κυκλοφορεί!

 

Πολύ σωστά το κατάλαβες, με μόνη παρατήρηση ότι μπορεί κάποιο "περίεργο" el cheapo bluetooth που λένε και οι αγγλοσάξονες να μην παίξει. Αν κινηθείς στους "συνήθεις υπόπτους" και στα πρόσφατα μοντέλα τους δεν θα έχεις πρόβλημα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μίλησες με κάποιο "μπούφο" :p , από τα όσα αναφέρθηκαν αυτό που χρειάζεσαι είναι Bluetooth 2.1 + EDR ή A2DP αν σε ενδιαφέρει και η μουσική από το Bluetooth. :rolleyes:

 

Ευχαριστω φιλε και εσενα kkalog, μαλλον επεσα σε μπουφο!! Καθολου απιθανο, το κακο ειναι οτι εγω ο επειρος που δεν γνωριζα θα αγοραζα αυτο της apple, παλι καλα που υπαρχει το forum,

Κοιτα να δεις τωρα, σε αυτο που με ρωτησες, οχι δεν πολυ ενδιαφερομαι για μουσικη, εχω τα handfree , απλα θελω ενα bluetooth με καλωδιακι οπως τα itech..

Αρα τους λεω (γιατι θα μου πουν τα δικα τους), οτι θελω ενα με το πρωτοκολλο Bluetooth 2.1 + EDR ?

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε και εσενα kkalog, μαλλον επεσα σε μπουφο!! Καθολου απιθανο, το κακο ειναι οτι εγω ο επειρος που δεν γνωριζα θα αγοραζα αυτο της apple, παλι καλα που υπαρχει το forum,

Κοιτα να δεις τωρα, σε αυτο που με ρωτησες, οχι δεν πολυ ενδιαφερομαι για μουσικη, εχω τα handfree , απλα θελω ενα bluetooth με καλωδιακι οπως τα itech..

Αρα τους λεω (γιατι θα μου πουν τα δικα τους), οτι θελω ενα με το πρωτοκολλο Bluetooth 2.1 + EDR ?

 

Αν μιλάς καθαρά για iTech τότε για να έχεις το κεφαλάκι σου ήρεμο κοίταξε το μόνος :) , έχει ένδειξη έξω από τη συσκευασία πολύ αναλυτικότατη και κατατοπιστική :rolleyes:

 

Για να σε βοηθήσω ακόμα ποιο πολύ δες παρακάτω στοιχεία των Bluetooth :cool:

 

 

τα οποία υποστηρίζουν Bluetooth 2.1 + EDR

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε και εσενα kkalog, μαλλον επεσα σε μπουφο!! Καθολου απιθανο, το κακο ειναι οτι εγω ο επειρος που δεν γνωριζα θα αγοραζα αυτο της apple, παλι καλα που υπαρχει το forum,

Κοιτα να δεις τωρα, σε αυτο που με ρωτησες, οχι δεν πολυ ενδιαφερομαι για μουσικη, εχω τα handfree , απλα θελω ενα bluetooth με καλωδιακι οπως τα itech..

Αρα τους λεω (γιατι θα μου πουν τα δικα τους), οτι θελω ενα με το πρωτοκολλο Bluetooth 2.1 + EDR ?

 

Αυτή (2.1 + EDR) είναι η προδιαγραφή του bluetooth του iPhone η οποία είναι συμβατή με οποιοδήποτε ακουστικό φέρει bluetooth 2.0 και πάνω.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς καθαρά για iTech τότε για να έχεις το κεφαλάκι σου ήρεμο κοίταξε το μόνος :) , έχει ένδειξη έξω από τη συσκευασία πολύ αναλυτικότατη και κατατοπιστική :rolleyes:

 

Για να σε βοηθήσω ακόμα ποιο πολύ δες παρακάτω στοιχεία των Bluetooth :cool:

 

 

τα οποία υποστηρίζουν Bluetooth 2.1 + EDR

 

Να σε ρωτησω το i.Tech Clip D-Radio, εχει δεκτη ραδιο αν καταλαβα καλα?

Καλο αυτο μιας και το iphone δεν εχει δεκτη..

Λεω να τσιμπησω ενα τετοιο, ευχομαι να συνδεεται!! χεχε:lol::lol:

Ευχαριστω παντως για την βοηθεια σας...

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα στο ebay για bluetooth και βρηκα αυτο, απο οτι ειδα εχει το πρωτοκολλο Α2DP, κανει ?

Εδω ειναι το link

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω το i.Tech Clip D-Radio, εχει δεκτη ραδιο αν καταλαβα καλα?

Καλο αυτο μιας και το iphone δεν εχει δεκτη..

Λεω να τσιμπησω ενα τετοιο, ευχομαι να συνδεεται!! χεχε:lol::lol:

Ευχαριστω παντως για την βοηθεια σας...

Παρτο αφοβα το εχω εγω και συνεργαζεται αψογα με το iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...