Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5530 XpressMusic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν συμφωνω φιλε mantsag...δεν του ειχα βαλει τιποτα και ειχα τοσα προβληματα..που να του εβαζα κιολας εφαρμογες...ενταξει, στο symbian ειμαι ασχετος, αλλα δεν ειμαι πρωταρης χρηστης κινητου...εχω αλλαξει παρα παρα πολλα κινητα και γενικα ειμαι απαιτητικος απο την εκαστοτε συσκευη μου, και εχω να πω οτι εαν δεν ειχε κολληματα πραγματικα το 5530 θα ηταν η καλυτερη μακραν συσκευη σε αυτα τα λεφτα, αλλα τα bugs του symbian το κανουν πολυ "δυσχρηστο" ορισμενες φορες, αντικειμενικα..

 

προς θεού, δεν το λέω υποτιμητικά μιας και όταν πρωτοέπιασα Symbian 60 μου φάνηκαν πολλά πράγματα καθόλου σταθερά, πολύ δύσκολα και σπαστικά...:cool:

 

Ναι εντάξει στη δική σου τη συσκευή τα θυμάμαι τα προβλήματα μιας και τα κουβεντιάζουμε όλοι μας εδώ παρέα...

Δεν είναι όλα τα ΝΟΚΙΑ 5530 όμως έτσι..

(Χτύπα ξύλο) στο δικό μου που πλέον έχω σταματήσει τα πειράματα με διάφορα προγράμματα και μετά απο δύο hard - reset διακρίνω μια ενυπωσιακή σταθερότητα τόσο στο λειτουργικό αλλά και στη μπαταρία!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα! απο οσα διαβαζω δεν ειναι κ ασχημη η συσκευη.

πχ για καποιον που θελει τραγουδακια κ ιντερνετ θα την προτεινε κανεις?αν δε μας πολυ απασχολουν οι εφαρμογες κ το χακαρισμα, μιλαμε παντα για νορμαλ ( οκ παλι υποκειμενικο ειναι αυτο). αποτι το τεσταρισα στο πλαισιο, το λαν του ειναι καλο, παρολο που δεν ειναι 3g. θα αντιπροτεινε κανεις το 6760 slide πχ αν κ δεν εχει λαν, αλλα ειναι γρηγορη η πλοηγηση ( παντα βαση σχετικων βιντεο στο youtube)

 

επειδη ειναι λιγο off topic αν θελει κανεις να στειλει pm!

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε 2-3 χρήστες που αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα με τις συσκευές τους, οι οποίοι πιθανότατα έπεσαν σε ελαττωματικές συσκευές, όλοι οι άλλοι βιώνουμε τα συνηθισμένα κολλήματα των symbian συσκευών. Προσωπικά έχω παρατηρήσει ότι κάθε 2-3 εβδομάδες το κινητό θα ρίξει μια επανεκκίνηση, ο ίντερνετ browser της νόκια ενδέχεται να κλείσει απροειδοποίητα (υπάρχει φυσικά η λύση του opera που είναι σταθερότατος) και έχω παρατηρήσει και το "οταν τρεχεις μια εφαρμογη, μετα την κλεινεις και μετα κλειδωνεις το κινητο αμα το ξεκλειδωσεις φαινεται σε καποιο τυχαιο καθε φορα σημειο μια μικρη καρτελα με το ονομα της εφαρμογης που μολις εκλεισες." που περιγράφει ο φίλος Nippon πιο πριν.

 

Προσωπικά έχοντας αλλάξει πολλά κινητά Nokia είμαι συνηθισμένος σε τέτοια κολληματάκια, ίσως να έχω πάθει και ανοσία γιατί τα θεωρώ ήσσονος σημασίας μπροστά στα πλεονεκτήματα που σου εξασφαλίζει η αγορά ενός κινητού nokia.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη αφής τύπου res;istant είναι οσο ευχρηστη και αξιοπιστη με αυτές των samsung και iphone? Επιδή ακόμα και σε review videos που έχω δει, μπορει ο τύπος που το δειχνει να κανει δυο φορές την κίνηση για πλοήγηση
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το αγορασα σημερα!

Με γεια μου!:D

 

Aπο τον Κωτσοβολο στα 209 ευρω παρακαλω και το καλυτερο ηταν ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟ!

Το πρωτο που ειδα ηταν η ασημενια ιριδιζουσα γραμμη του"Νokia Sealed"στη ετικετα ασφαλείας!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι λίγο άσχετος με το Symbian:

Πιστεύετε ότι αν αγοράσω σήμερα π.χ. το Nokia 5530 θα μπορώ στο μέλλον να το αναβαθμίσω σε αυτή την νέα έκδοση, ή θα ήταν καλύτερα να περιμένω;

Μέχρι στιγμής, κανένα series 60 μοντέλο δεν μπορεί να αναβαθμιστεί σε νεότερη έκδοση. Δε νομίζω ποτέ να δοθεί στο 5530 αυτή η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να βρω λαστιχακια για τα ακουστικα???αυτα που εχουν πανω δεν ειναι βολικα...δεν ειχε μεσα η συσκευασια του κινητου αλλα μεγεθη.ξερετε μηπως σε ποιο καταστημα θα μπορεσω να βρω μονο τα λαστιχακια σε αλλο μεγεθος???
Link to comment
Share on other sites

που μπορω να βρω λαστιχακια για τα ακουστικα???αυτα που εχουν πανω δεν ειναι βολικα...δεν ειχε μεσα η συσκευασια του κινητου αλλα μεγεθη.ξερετε μηπως σε ποιο καταστημα θα μπορεσω να βρω μονο τα λαστιχακια σε αλλο μεγεθος???

 

Πάντως η συσκευασία του κινητού έχει άλλα δύο μεγέθη αν δεν κάνω λάθος. Μικρότερα και μεγαλύτερα απο τα ήδη φορεμένα στο hands free. Ισως θα έπρεπε να απευθυνθείς στο κατάστημα απο όπου πήρες την συσκευή.:worry:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η συσκευασία του κινητού έχει άλλα δύο μεγέθη αν δεν κάνω λάθος. Μικρότερα και μεγαλύτερα απο τα ήδη φορεμένα στο hands free. Ισως θα έπρεπε να απευθυνθείς στο κατάστημα απο όπου πήρες την συσκευή.:worry:

οντως εχει κι αλλα 2 ζευγαρια απο αυτα τα λαστιχενια...κι εμενα μου επεφταν λιγο γκουμουτσες αυτα που ειχε επανω

προς θεού, δεν το λέω υποτιμητικά μιας και όταν πρωτοέπιασα Symbian 60 μου φάνηκαν πολλά πράγματα καθόλου σταθερά, πολύ δύσκολα και σπαστικά...:cool:

 

Ναι εντάξει στη δική σου τη συσκευή τα θυμάμαι τα προβλήματα μιας και τα κουβεντιάζουμε όλοι μας εδώ παρέα...

Δεν είναι όλα τα ΝΟΚΙΑ 5530 όμως έτσι..

(Χτύπα ξύλο) στο δικό μου που πλέον έχω σταματήσει τα πειράματα με διάφορα προγράμματα και μετά απο δύο hard - reset διακρίνω μια ενυπωσιακή σταθερότητα τόσο στο λειτουργικό αλλά και στη μπαταρία!!!

οχι, οχι....φυσικα και ΔΕΝ το πηρα πως το ειπες υποτιμητικα....ισα ισα με εχεις βοηθησει παρα πολυ!! αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι τα κολληματα του symbian

δεν ειναι δυστυχως θεμα μη γνωσης του συγκεκριμενου λογισμικου, γιατι εμενα μου τα εβγαλε ολα αυτα χωρις να του εχω προσθεσει καποιο προγραμμα, και χρησιμοποιωντας το οπως και ολα τα αλλα κινητα που ειχα...μακαρι το προβλημα της δικης μου συσκευης να ηταν η ασχετοσυνη μου με το symbian...εκει κατι θα γινοταν..τωρα εχω να κανω με το σερβις της nokia...αυτο ειναι το χειροτερο:p:p:happy:

Link to comment
Share on other sites

οχι, οχι....φυσικα και ΔΕΝ το πηρα πως το ειπες υποτιμητικα....ισα ισα με εχεις βοηθησει παρα πολυ!! αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι τα κολληματα του symbian

δεν ειναι δυστυχως θεμα μη γνωσης του συγκεκριμενου λογισμικου, γιατι εμενα μου τα εβγαλε ολα αυτα χωρις να του εχω προσθεσει καποιο προγραμμα, και χρησιμοποιωντας το οπως και ολα τα αλλα κινητα που ειχα...

 

όντως αυτά που σου βγάζει το δικό σου είναι θέμα για σεμινάριο!!!:p

Ελπίζω το σέρβις να σου λύσει αυτά τα προβλήματα!!!:superman:

 

Και εγώ έχω πάθει ανοσία στα προβληματάκια του Symbian!!!!:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ 5530 ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΗΧΟΥ ΜΕ ΤΟ 5800?

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρηστης του κινητου εδω και ενα μηνα και θελω να ρωτησω αν εχει παρατηρηθει κατι παρομοιο: το κουμπι του κλειδωματος "παιζει" στην συσκευη μου. γινεται κ σε αλλους κατι παρομοιο?? επισης, ξερει καποιος κατοχος του κινητου αν εχει βγει καποια νεοτερη εκδοση λογισμικου μετα την V.11.0.054 ??? ευχαριστω!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρηστης του κινητου εδω και ενα μηνα και θελω να ρωτησω αν εχει παρατηρηθει κατι παρομοιο: το κουμπι του κλειδωματος "παιζει" στην συσκευη μου. γινεται κ σε αλλους κατι παρομοιο?? επισης, ξερει καποιος κατοχος του κινητου αν εχει βγει καποια νεοτερη εκδοση λογισμικου μετα την V.11.0.054 ??? ευχαριστω!

 

Και σε μένα απο την αρχή που είχα το κινητό το κουμπί κλειδώματος "παίζει" ελαφρώς...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες.σε οτεσοπ κοσμοτε δεν υπαρχει...αν ειναι δυνατον.μου λενε μηπως ειναι νεα συσκη??τι σκ@τα....

 

Γενικό το κακό με πωλητές που ξέρουν ΜΟΝΟ τι πουλάνε στα καταστήματα και ειδικά στα OTE-Shop!!! σαν να πουλάνε φρούτα και λαχανικά στο μανάβικο!!!:p

 

Δεν είναι δύσκολο να ενημερώνοντε και λίγο για το τι παίζεται στη κινητή τηλεφωνία γενικώς...:mad:

Link to comment
Share on other sites

επισης, ξερει καποιος κατοχος του κινητου αν εχει βγει καποια νεοτερη εκδοση λογισμικου μετα την V.11.0.054 ??? ευχαριστω!

Δες εδώ πως μπορείς να το ελέγξεις από μόνος σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα, μολις χτες πηρα το κινητο μου απο την εταιρεια μου.

Ξερω οτι ποσταρω λιγο βιαστικα, αλλα ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την μπαταρια του. Το ανοιξα στις 4 το απογευμα και στις 7 το πρωι το ξυπνητηρι δεν χτυπησε λογω πληρως αποφορτισμενης μπαταριας. Ισως φταιει βεβαια το γεγονος οτι με το που το πηρα το φορτισα κατευθειαν και δεν αφησα την μπαταρια να ξεφορτιστει τελειως απο το εργοστασιο, αλλα και παλι το θεωρω τραγικο. Ειμαι και καλομαθημενος απο τα Sony Ericsson, αλλα αν παει ετσι το πραγμα και δεν στρωσει η μπαταρια με μερικες πληρεις φορτισεις-αποφορτισεις, με βλεπω να ψαχνω για μπαταρια ξεχωριστη.

Κατα τα αλλα το κινητο με εξεπληξε θετικα (οσο προλαβα και το δουλεψα), ημουν πολυ αρνητικος καθοτι το μενου των Nokia το θεωρουσα πολυ πιο δυσχρηστο απο των SE. Τελικα αλλαξα αγνωμη σχεδον αμεσως και το θεωρω πολυ καλο κι αυτο.

Λιγο καλυτερη καμερα να ειχε και θα ηταν απαιχτο...

Επισης μου την σπαει το OVI...πολυ κιολας.

 

Οφειλω να ομολογησω παντως οτι βλεπω πολλους με προβληματα και η εικονα που ειχα εγω για τα Nokia ηταν αλλη...τα θεωρουσα τα πλεον αξιοπιστα, ασχετα αν για αλλους λογους προτιμουσα SE. Πλεον βλεπω οτι ειναι να μην σου τυχει κατι στο Nokia, θα μεινεις και κανα διμηνο χωρις κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα, μολις χτες πηρα το κινητο μου απο την εταιρεια μου.

Ξερω οτι ποσταρω λιγο βιαστικα, αλλα ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την μπαταρια του. Το ανοιξα στις 4 το απογευμα και στις 7 το πρωι το ξυπνητηρι δεν χτυπησε λογω πληρως αποφορτισμενης μπαταριας. Ισως φταιει βεβαια το γεγονος οτι με το που το πηρα το φορτισα κατευθειαν και δεν αφησα την μπαταρια να ξεφορτιστει τελειως απο το εργοστασιο, αλλα και παλι το θεωρω τραγικο. Ειμαι και καλομαθημενος απο τα Sony Ericsson, αλλα αν παει ετσι το πραγμα και δεν στρωσει η μπαταρια με μερικες πληρεις φορτισεις-αποφορτισεις, με βλεπω να ψαχνω για μπαταρια ξεχωριστη.

 

Πιστεύω πως είναι κατανοητή η απογοήτευσή σου, αλλά, όπως είπες και ο ίδιος, είσαι λίγο βιαστικός. Η πρώτη φόρτιση σε καμία περίπτωση δεν είναι αντιπροσωπευτική της διάρκειας της μπαταρίας. Υπολογίζοντας δε και τα πρώτα "δοκιμαστικά" στα οποία περνάει το κινητό κατά τις πρώτες ώρες χρήσης του, νομίζω ότι δε χρειάζεται να ανησυχείς.

Προσωπικά, αν και το Ν97 μου βγάζει 2 μέρες άνετα πλέον, έχω σκεφτεί αυτό σαν λύση για περιπτώσεις ανάγκης. Το φορτίζεις και όταν χρειαστεί, συνδέεις το κινητό σου με καλώδιο USB και έχεις μια πλήρη φόρτιση όπου κι αν είσαι, χωρίς ρεύμα από πρίζα. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα, μολις χτες πηρα το κινητο μου απο την εταιρεια μου.

Ξερω οτι ποσταρω λιγο βιαστικα, αλλα ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την μπαταρια του. Το ανοιξα στις 4 το απογευμα και στις 7 το πρωι το ξυπνητηρι δεν χτυπησε λογω πληρως αποφορτισμενης μπαταριας. Ισως φταιει βεβαια το γεγονος οτι με το που το πηρα το φορτισα κατευθειαν και δεν αφησα την μπαταρια να ξεφορτιστει τελειως απο το εργοστασιο, αλλα και παλι το θεωρω τραγικο. Ειμαι και καλομαθημενος απο τα Sony Ericsson, αλλα αν παει ετσι το πραγμα και δεν στρωσει η μπαταρια με μερικες πληρεις φορτισεις-αποφορτισεις, με βλεπω να ψαχνω για μπαταρια ξεχωριστη.

Κατα τα αλλα το κινητο με εξεπληξε θετικα (οσο προλαβα και το δουλεψα), ημουν πολυ αρνητικος καθοτι το μενου των Nokia το θεωρουσα πολυ πιο δυσχρηστο απο των SE. Τελικα αλλαξα αγνωμη σχεδον αμεσως και το θεωρω πολυ καλο κι αυτο.

Λιγο καλυτερη καμερα να ειχε και θα ηταν απαιχτο...

Επισης μου την σπαει το OVI...πολυ κιολας.

 

Οφειλω να ομολογησω παντως οτι βλεπω πολλους με προβληματα και η εικονα που ειχα εγω για τα Nokia ηταν αλλη...τα θεωρουσα τα πλεον αξιοπιστα, ασχετα αν για αλλους λογους προτιμουσα SE. Πλεον βλεπω οτι ειναι να μην σου τυχει κατι στο Nokia, θα μεινεις και κανα διμηνο χωρις κινητο...

 

καλορίζικο το κινητό..!!!

 

Ρε 'συ απο τη πρώτη φόρτιση κρίνεις τη μπαταρία του? μετά απο 3-4 φορτίσεις θα αρχίσει να λειτουργεί σωστά!!

Εμένα με κατεβασμένη αρκετά τη φωτεινότητα της οθόνης (αλλά μια χαρά φαίνεται η οθόνη) και μετά απο μέτρια χρήση συμπεριλαμβανομένου GPRS μου κρατάει 2-3 μέρες και χωρίς να το σβήνω το βράδυ...!!!

 

κακή σύγκριση κάνεις ειδικά αναφέροντας τη SonyEricsson.. Είχα το w910i το οποίο εκεί που λες ότι είναι κορυφαίο σου κάνει ένα reset "όλα τα λεφτά"!!!

Επίσης το μενού της SonyEricsson έχει μείνει στάσιμο πάρα πολύ καιρό τώρα...

Στο 5530 το ξέρεις ότι μπορείς να διαμορφώσεις το μενού όπως θέλεις?

 

Πάντως για το 5530, όταν το δουλέψεις μια εβδομάδα τότε πιστεύω θα μπορείς να κρίνεις ουσιαστικά πόσο καλό είναι ή όχι...

 

Το φορτίζεις και όταν χρειαστεί, συνδέεις το κινητό σου με καλώδιο USB και έχεις μια πλήρη φόρτιση όπου κι αν είσαι, χωρίς ρεύμα από πρίζα. ;)

 

πόσο κάνει το "αυτό"????ξέρεις?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να εκανα μαλ... που δεν το αφησα να ξεφορτισει τελειως την πρωτη φορα, αλλα το εβαλα στην πριζα με το που το πηρα και αφου φορτισε το ανοιξα για πρωτη φορα?

Γιατι ρε παιδια να σας πω την αληθεια, δεν το περιμενα να ξεφορτισει τοσο γρηγορα. Τo βραδυ που επεσα για υπνο στις 12 η μπαταρια εδειχνε οτι ηταν full, και στις 7 το πρωι δεν ειχε μπαταρια ουτε καν για να χτυπησει το ξυπνητηρι (ευτυχως χτυπησε το βιολογικο μου ρολοι).

Κατα τα αλλα οπως ειπα ειμαι πολυ εντυπωσιασμενος απο το κινητο, παρολο που ημουν πολυ αρνητικα προδιαθετιμενος (ο μονος λογος που το διαλεξα απο την λιστα των κινητων που μου εδινε η εταιρεια μου ηταν επειδη ηταν το μονο με wifi).

 

Α και κατι ακομα....

ενα πραγμα που θα μου λειψει απο τα SE ειναι το "Αρχειο κωδικων" για οσους ξερουν.

Αποθηκευεις διαφορους κωδικους (πιν ΑΤΜ κτλ) και βαζεις ενα passwrd. Αν πας τωρα να δεις τους κωδικους βαζοντας αλλο passwrd σου βγαζει διαφοροποιημενους τους κωδικους, οποτε αν το κινητο κλαπει και ο κλεφτης παει να δει τους κωδικους σου βαζοντας καποιο passwrd, θα νομιζει οτι τους ειδε, αφου το κινητο δεν θα δωσει ενδειξη "λαθος passwrd", αλλα θα εμφανισει διαφορετικους τους κωδικους.

 

Υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο 5530, ή εστω παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

πόσο κάνει το "αυτό"????ξέρεις?:confused:

 

55 ευρώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο 5530, ή εστω παρομοιο?

 

Φυσικά και υπάρχει...!!! http://i.imagehost.org/0573/bs_scr_03.gif

Best Safe v3.00

Requirements: S60v5 SymbianOS9.4

Overview: Best Safe is a reliable and secure manager and organizer for your private data. You can store your passwords, credit cards and banking information, login information and other your data in one place and keep it with you always.

Best Safe interface is very easy to use. You can create cards and quick notes, arrange them into folders, organize and find them easily at any time.

 

When you keep your most important information in one place, it has to be protected seriously. Best Safe employs BlowFish encryption and MD5 message digest algorithms. No back doors - no person can open and see your data without specifying the correct password.

 

Additionally, export/import feature allows to back up your data or transfer it to PC and view it in readable form.

 

Features include:

 

* Organize cards by folders

* Intelligent search function

* 45+ templates for your data

* BlowFish encryption and MD5 message digest algorithms

* No back doors or escrow keys - be careful not to forget your password

* Automatic application lock (on inactivity)

* Export/import cards to text based file

 

 

 

ακριβούτσικο!!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα η μπαταρια ειναι....2 μερες και 2 ωρες συμφωνα με το ion battery...κ να σημειωσω οτι το φορτιζω μονο αν μου βγαλει την ενδειξη για την μπαταρια!το χρησημοποιω το πολυ 15 λεπτα την ημερα κ τουλαχιστον 2 φορες μεσα στην εβδομαδα μπαινω ovi store...παρατηρω βελτιωση αν και οχι τοσο σημαντικη!ελπιζω να φτιαξει η κατασταση γιατι απο οτι καταλαβα θα καταντησω με εναν φορτιστη στα χερια οπου παω ή με καμια μπαταρια απο nokia shop...:p
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα η μπαταρια ειναι....2 μερες και 2 ωρες συμφωνα με το ion battery...κ να σημειωσω οτι το φορτιζω μονο αν μου βγαλει την ενδειξη για την μπαταρια!το χρησημοποιω το πολυ 15 λεπτα την ημερα κ τουλαχιστον 2 φορες μεσα στην εβδομαδα μπαινω ovi store...παρατηρω βελτιωση αν και οχι τοσο σημαντικη!ελπιζω να φτιαξει η κατασταση γιατι απο οτι καταλαβα θα καταντησω με εναν φορτιστη στα χερια οπου παω ή με καμια μπαταρια απο nokia shop...:p

 

Καλη λυση ειναι και η εξτρα μπαταρια...22 ευρω και εχεις καινουργια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...